"Переліт"-українська еміграція минуле і сьогодення

Тема у розділі 'Українці у світі', створена користувачем Тур, 9 тра 2015.

 1. Тур

  Тур New Member

  Історія української еміграції дуже не проста. Кожна історична подія в Україні, яка несла загрозу для українців, викликала масовий від'їзд за межі Батьківщини. Так було в кінці 19 поч. XX ст. Після жовтневого перевороту, під час тоталітаризму Сталіна, після Другої Світової війни. Чергова хвиля еміграції почалася після розпаду СРСР, коли Україна отримала політичну незалежність, але не мала економічної. Масовий переїзд українців на заробітки в Польщу, Німеччину, Італію, Португалію тощо припав на бурні 90-ті. Після Помаранчевої Революції 2004 року зажеврила надія на поліпшення ситуації. Однак чергові економічні і політичні кризи знову викликали бажання виїхати за межі України ще багатьом тисячам українців. Події 2013-2014 рр, Революція Гідності, Євромайдан дали знову надію на прорив. Однак війна на Сході України викликала чергову хвилю еміграції. Але віра в те, що нарешті українці зможуть повернутися додому не зникає у тих, хто покинув Батьківщину в силу різних обставин.

  "Переліт" - це пісня української співачки Марі Шаталіної,присвячено саме українській еміграції. На пісню було зроблено відеокліп, який пропонується вашій увазі. І віримо, що після Перемоги у війні Україна зможе прийняти до себе своїх громадян. Всіх українців, які розкидані по Світу.
  [video]
  ]View: https://www.youtube.com/watch?v=epstaOM4PY8&feature=youtu.be[/video]
   
  • Подобається Подобається x 2
 2. Forpost

  Forpost Стоїк

  Полякова типове українське прізвище...

  Tapatalk
   
 3. Forpost

  Forpost Стоїк

  Слова Поклада... то капєц... а на кліп пару долярів не вистачило

  Tapatalk
   
 4. Un.Known

  Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

  Швидше всього, Ви не про того Поклада думаєте.
   
 5. Оля

  Оля Старожилка форуму

  Я вже давно перестала дивитися на прізвища. Зустрічаю навіть тут людей на - енко, -ук, -юк , що ідентифікують себе "русскімі" і ненавидять все українське всіма фібрами своєї душі, що неможливо з ними говорити навіть. А є люди з прізвищами на -ов, -ова, -ін, -іна, що походять з України і є палкими патріотами України. Так що прізвище тепер не показник.

  А дівчина співає дуже гарною українською мовою, що і придертися нема до чого, хіба що до прізвища.
   
  • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)