Переїхала жити в центр - зустрілась з пічковим опаленням.

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Елизавета Слесарчук, 5 січ 2014.

  1. сьогодні буду хату гріти газом і себе коньяком)
    а завтра скажу як воно там, чи варто взагалі мешкати де потолок як до неба)))
     
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    у мене стеля була >4 метра, а у Вас? ;)
     
  3. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Тоді можна зробити приточну вентиляцію з підігрівом економічним та екологічним (!) електрокалорифером типу Елпеко (щось не знаходжу посилань, але штучка грамотна: напівпровідникові елементи нагріву, які не можуть розігрітися вище 80 градусів).
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    елементарно,доктор Ватсон ,хата непрогріта зворотня тяга,і коньяк п"є мишка
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тата нехай залишає вдома..:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. liyama

    liyama Well-Known Member

    ну то залежить скільки грошей маєте
    треба почати із тех завдання і основних технічних параметрів
    а потім виходячи з бюджету ... все можна навіть несучі стіни підлогу і стелю балками укріплювати, у старих будинках , можна залишити тільки фасад той самий , а весь будинок переробити :) питання економічної спроможності , або доцільності.
    по доброму дуже мало вихідних умов
    1) площа зовнішніх стін що виходять на вулицю
    2) площа підлоги і що там внизу під підлогою
    3) те саме щодо стелі
    сусіди палять чи ні чи там +13 бо ніхто не живе або економлять

    мої знайомі перекладали пічку, потім поставили котел індивідуального опалення і всім задоволені

    P.S. на мою субєктивну думку ( те що мені просто довподоби :) ) є такі варіанти
    1) підвід окремим утепленим каналом повітря з вулиці до самої пічки (каміну) в топку , зазвичай під підлогою
    http://vilpe.com.ua/tyaga-kamina.html другий малюнок
    воздуховоди канали для теплого повітря від пічки (каміна) розведені по всіх кімнатах
    при умові чистки і при потребі переукладки пічок тобто пічка розбирається і складається заново
    2) інфрачервоні обігрівачі
    3) тепла підлога
    4) котел інд опалення + батареї , а пічку викинути :sad: [​IMG]

    все це робиться по проекту ! все рахується і не для держ установ чи дозволів , а для себе треба щоб хтось ( теплотехнік проектант) спроектував і порахував то все

    ---------- Додано в 21:12 ---------- Попередній допис був написаний в 21:09 ----------


    http://kammeo.ua/articles/13/
    http://kaminfire.ru/article.php?id=7
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Схоже, хата була довго не палена. Тепер тре довго палити. У мене зимою п'єц горить від 2 до 5 годин на добу, залежно від температури за бортом. Слід вважати, коли погода вітряна, вогонь може гаснути, тоді газ слід негайно вимкнути і провітрити хату.

    galaxy SIII
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Коли розпалюєте холодну пічку, перед тим покладіть в неї газету чи великий шматок паперу і підпаліть. І запалюйте газ тільки після цього, коли згорить. Така процедура потрібна щоби утворилася краща тяга. То не видумки і не примхи, таке передбачено правилами безпеки експлуатації опалювальних печей.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О, ця тема нагадала мені перші роки мого життя, які минули в будинку на Валовій, де був п"єц. Оте гуготіння вогню в п"єцові досі пам"ятаю:) Це класно, бо грітися можна вже з настанням перших холодів, а не чекати, поки запустять центральне опалення:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Кстати, очень хорошая тема.
    Последний раз, когда гостили во Львове, попалась такая же квартира.
    Октябрь, холодно уже, центрального отопления нет, а как этим "камином" пользоваться хозяин пояснить не догадался. Ночами тупо дубели. Когда, перед отъездом уже друзья - львовяне поняли проблему и разъяснили, как с ней бороться, было поздно, пора было уезжать.
    Я понял принцип действия, но после рассказа одного из друзей, как он при первом пользовании сжег всю растительность на голове, рисковать не стал.
    Супруга сказала - если во Львов, то либо летом, либо - в новостройки.
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    до сусіда постукати і спитати, як вогонь запалити, важко було?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. liyama

    liyama Well-Known Member

    помню свой Х-енный может 10-й раз включения ...подошел открыл газ на полную ... во блин спички забыл ... пошёл за спичками в другую комнату ...вернулся ...зажег спичеку ...БА-БА_БА-ХХХ :bomb: взрыв на 1,5 метра от топки взорвалось облако газа... и я молниеносно отскочил закрываясь рукой ... ну что ....минус ресницы :haha: и плюс шок ... не от взрыва газа ... а от того какой я лопух :mocking: :haha: живой здоровый всё ок, от шока отошёл через пару минут :crazy: колеги спросили - что это было ? ты что ??? что за взрыв ? ты ... ?
     
  13. palmir

    palmir Well-Known Member

    В нас колтс охвіс був з пічним опаленням. Приходиш - дубака, запалюєш - горить поки стане тепло, виключаєш - а пєцза внерцєю ще шпарить, як наслідок жараааа))). Потім старались виключати швидше, але як за втикаєш (а за роботою, то бувало часто), то знову дихати не було чим (тобто поки вікно не відкриєш).
    А ще була халепа, що було два пєци в один комин (на Гвардійській - і від газовиків чи то інших органів не було ні заборони, ні попереджень), в іншій кімнаті колєга займався ноутами (паяв), відповідно запалював тоже - на початках дуже дивувались, шо то за такий неприємний запах в нього (добре що хоч запах був). Потім покумекали і додули що краще запалювати по черзі .
     
  14. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Фотозвіт буде? :tongue:

    Йопта, автоелектрик... сирена... кувалда падає в відро... ))))
    До тих давачів є клапани з соленоїдами, які перекривають подачу палива/газу. Банально і просто ;)
    Щодо контролю полум'я, пальники з примітивним механічним контролем для пічок коштують від 370 гривень. Виробляються не то в Луганську, не то в Запоріжжі (не пригадаю вже, шукав рік назад). Продаються в районних газовиків на 50-100 грн дорожче + встановлення 300 грн (погодився на таку схему, бо бензин до тещі обходиться 500 грн, а запланованих відвідин не було)


    Угу. Колись (років з 12 назад) переконався, що їхні розрізи вентканалів переважно фількіна грамота. В цетрі, початок Ів.Франка, забамбурили гільзу в чужий канал на 4 поверхи. Ледве людей не подушили. При чому був наш проектант присутній, коли вони досліджували в які квартири котрий канал. Коли ми почали своїми силами перепровіряти, то виявилась абракадабра намальована.
     
  15. gaidamacka

    gaidamacka Active Member

    Маю в помешканні п"єц, хочу поділитись своєю такби мовити методикою :) Щоб не було ба-ба-ху тре користуватись або довгими сірниками або скрученим з паперу довгим віхтем. Перед використання п"єца обов"язково треба перевірити тягу димоходу, то ще за часів СРСР біля п"єців писали. Відкриваєм перший кран. Запалюємо сірник/віхоть підносим до пальника, поволі відкриваємо другий кран. Вогонь загорівся. Основні (більші) дверцята топки щильно закриваємо, а менщі дверцята піддувала внизу відкриваємо для збільшення тяги. Ще тяга регулюється на пальнику муфтою. Поки п"єц горить муфту тре відкрити.

    П"єц прогрівається зверху до низу. Коли він повністю прогрівся газ закриваємо спочатку вентиль знизу, а потім вентиль зверху. Щильно закриваєму муфту та дверцята-піддувало, максимально зменшуємо тягу, щоб наше тепло не вилітало в трубу, а трималось в п"єцу якомога довше.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)