Перегони світла і темряви. Фентезі

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем Коммунарец, 22 лют 2018.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Розмовляв з жінкою, де беру молоко.
    Каже, що природні катаклізми якось обходять нашу місцевість, хіба що гусінь дуже жере зелень, що вся дика рослинність стоїть гола і в павутинні. З одного боку понано, а з іншого - менше палити будуть листя)
    [​IMG]
    Каже, що ніби ходить святий по землі рівненській і розганяє урагани, захищає місцевих))
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Блиск та злидні Надслуччя. Частина 4. Моквин.

     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Блиск та злидні Надслуччя. Частина
    5. Березне
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хм... Район оборони обійшов. Ще на південному та північному заході треба позначитися, щоб кільце було стійким.

    Як в сейфі у Бога будемо зберігатися))
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Південно-західний фронт

    Щоб підстрахувати південно-західний фронт, вирушив на урочище Гурби через Другу Дермань 21 вересня, на різдво Богородиці.
    Сама подорож виявилася заплутаной як історія і найстрахітливою з усіх моїх подорожей.
    [​IMG]
    Є новини, в основному добрі.
    Перша : ця подорож транслюється на антиукраїнський форум. Там була дуже скрутна історія, бо від будь-якої згадки про історію України, яка не співпадає курсом радянської влади, викликає нездорові хронічні позиви. Звісно, російський дух, хоч і не смачний, але приємний. Хай би як там не було, поки що мене терплять, хоча півроку тому про моє появлення там не могло бути і мови. Через деякий час розкажу чому, якщо комусь буде цікаво.
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Південно-західний фронт -2

    Встав з ліжка в 4.20, пішки дійшов до залізничного, але розклад в інтернеті не відповідає дійсності. Доїхав до Здолбунова, а потім до Другої Дермані через Мізоч якраз о восьмій і прямо на службу. 21 вересня різдво Богородиці.
    Святоуспенський жіночий монастир.
    Трішки затримався біля дерманської гімназії, в якій вчилися Улас Самчук та Борис Тен. Останній - це Микола Хомичевський, а псевдонім від річки Борисфен, видатний перекладач Іліади ти Одиссеї з древньогреческої.
    Фото виставлю пізніше, бо не виходить завантажувати швидко, але дещо буду виставляти.
    Далі пішки пройшов пішки до Бущі. Але нарвався на блуд і зробив зайвий гак з вісім км.
    Там все так заплутано...В Буші загинув командуючий Котик, командир УПА "Південь"
    [​IMG]
    Потім мене підвезли до Мостів на мотоблоці а там на бусі до повороту на Гурби.
    О 18 годині був в монастирі. Притулку не надали, тому ночував у лісі з лабрадором.
    Вранці, о шостій, під зірками та серед темного лісу вийшов до зупинки і щоб не чекати буса назад серед завиття вовків, доїхав до Зеленого дуба, і на том же бусі аж у Рівне на залізничний.
    Мріяв вийти аж на Антонівці через малу ілрвицю, звідки почаївський Амфілохій, але не судилося, бо майже не спав вночі.

    Ліс в ГУрбах
    [​IMG]

    Дорога до Мостів
    [​IMG]
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я розумію, що воно трохи виглядає упереджено.
    Але я ні на що не претендую, просто в мене така натура - аналізувати.
    @Коммунарец, щось від Вас дуже часто появляється специфічна інфа ;

    :tongue:
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Південно-західний фронт - 3

    Дерманська гімназія
    [​IMG]
    Музеї Тена і Самчука
    [​IMG]

    Памятна табличка
    [​IMG]
    Дерманська церква
    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Південний-західний фронт - 4

    Святотроїцький жіночий монастир, де я був тільки на службі, бо час гадав зберегти і ще до вечора повернутися у Дермань з Гурбів.
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 25 вер 2019
    • Подобається Подобається x 1
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Південно-західний фронт - 5

    З Дермані було два шляхи на Гурби. Вирішив йти по коротшому, повз місцевої церкви.
    Гречане поле...
    [​IMG]
    Дійшов до хреста і навігатор мапи перестав працювати.
    [​IMG]
    Показував будь-де, але не моє справжнє положення. До того ж не було сонця , а також соняшників, щоб визначити напрямок руху.

    Тому пішов хибним шляхом. Якщо є хибний варіант, то обовязково на нього трапиш(
    А що побачиш в поля кукурудзи?
    [​IMG]
    Потім багато роздоріжж
    [​IMG]

    Дорога серед полів згораних і не згораних
    [​IMG]
    Потім зрозумів, що заблукав, тому сів відпочити і уважно роздивився космічну мапу. Коли зрозумів, де знаходжуся, ... Відчаю не було, тому рушив вперед.
    [​IMG]
    Мій хід в спокої - три км за годину.
    А 17 км мав би пройти за 5-6 годин, а не 3,5 години. То мав би бігти чи спортивною ходою йти. Але о 18 годині дістався вже урочища Гурби, доїхавши до поворота на бусі з Мостів, десь 5-7 км.
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Південно-західний фронт - 6

    Від повороту до Гурбів 15 хвилин ходу.
    [​IMG]
    Але я чомусь не мав надії на ночівлю в монастирі, тому мав із собою необхідне для ночівлі.
    Ось і національно-патриотичний монастир на повстанських могилах.
    [​IMG]
    Не погано прилаштувалися
    [​IMG]
    Усіляки інсталяції на тему героїв УПА
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    Знімок з космосу
    [​IMG]
    Я таке в монастирі Отинії бачив, тому не очікував від цих патриотів на теплий прийом странника, що і показали подальші події.
    Інспектор Коммунарец залишився незадоволенний.
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я хотів вам відповісти без зайвих очей, але до вас доступ обмежений, на відміну від інших. Тому ваша специфічність більш спеціфічна, та не така таємнича, як хтось собі вважає))
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member


     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Південно-західний фронт - 7

    Найбільш всього мене зацікавила інформація про наявність краївки-музею, щоправда, на даний час в реконструкції. То було б за щастя переночувати у підземеллі, та ще й так єкзотично)
    [​IMG]
    [​IMG]
    Спочатку хтів поінтигувати і сказати, що переночував у краївці, але потім подумав, навіщо?
    Погуляв по лісу, ніби чекаючи намісника, який звісно не приїхав і до понеділку не буде.
    [​IMG]
    Ну, ні-то-ні... Подякував і пішов...
    До краївки.
    [​IMG]
    Спустився по східцях...
    [​IMG]

    [​IMG]
    Дуже тяжке повітря, сильна цвіль і зігніле дерево. Навряд чи совєти залишили б її тут бути після боїв, тому скоріше це імітація.
    І пішов шукати собі кубло для сну, хоча залишити людину посеред лісу, де на кілометрів шість ані людської душі... То українське свинство найвищого гатунку, хоча пишуть у храмах, що Христос посеред нас...
    Бог їм суддя.
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Південно-західний фронт - 8

    Вечоріло. По небу стрімко летіли густі хмари. Вітер колихав верхівки дерев та сосен, гриміло насіння висохших трав...
    [​IMG]

    Біля мемориалу познайомився с песиком -лабрадором, який бігав навколо монастиря.
    [​IMG]
    Вмостився обабич дороги в канаві, накидавши туди наламаного гілячча та ялинок, накрив теплоізоляцією.
    Поїв трішки і покликав песика.
    [​IMG]
    Пригнався відпазу, бо я прикормив його під свист. Ну, якщо що..., То буде захисник. Правда, він не давав спати більше сам, бо бігав і гавкав, яе песик Баскервилей до часу ночі.
    [​IMG]
    А ще довго щось бумкало та гупало в монастирі, наче якийсь пристрій працював для відлякування звірів. Аж після двох годин ночі заснув, а в шість вже вийшов назад, додому.
    Хоча, мав мрійний план податися на Іловицю, провідати обійстя Амфілохія Почаївського, але після тяжкої ночі не пішов на Антонівці.
    [​IMG]
    Можна сказати, що цьогорічну місію виконав, щоб захистити район Суренжа від природних катаклізмів, а от з людьми буде важче. Якщо не одумаються і будуть ганятися за матеріальними благами, не помічаючи поряд інших, кому погано, то навіть я не допоможу)
    Але все буде добре.
    Зло буде переможене і прийде справжній мир і справжнє щастя на нашу землю.
     
    Останнє редагування: 26 вер 2019
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Останній рубіж

    27 вересня на день Чесного хреста Господнього закрив третій, останній рубіж з півночі по лінії Гориньгард- Рясники - Дорогобуж. З південного напрямку лінія Гоща- Інгулецька тополя- Тайкури.
    [​IMG]
    Підвезли мене до Рясників, де мене цікавили два об'єкта: церква (1) і джерело святе (3).
    Йду на Гориньград, по дорозі Свято-покровська церквау Рясниках на такому собі острові.
    [​IMG]
    Зайшов з чорного ходу, бо не знав же, де дорога до парадного)
    [​IMG]
    Всі дивилися на мене, як на друге пришестя Господа) Після короткої розмови запросили на престольнес святоу селі. Пообіцяв прийти.
    [​IMG]
    Парадний вхід
    [​IMG]

    Фігура цікава.
    [​IMG]

    [​IMG]
    Напередодні пройшов дощ. Тихенький такий собі, але добре полив, тому взувся у болотняки с теплими вкладками.
    [​IMG]
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Останній рубіж- 2

    Природа Погориння
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    Попереду завиднілися купола Свято-троїцької церкви та дзвінниця у Гориньграді першому.
    [​IMG]
    Мало чого фотографувати, хоча і мав із собою powerblok на 10000 мАч. Гарна штука. На 4 повні заряди вистачає і вдвічі швидше, ніж від мережі.
    [​IMG]
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Останній рубіж- 3

    Святині Гориньграду

    [​IMG]
    Свято-троїцький храм.
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    Трохи сумно, бо закінчуються мої походи напередодні важливих подій.
    Сьогодні вночі засурмлять шофари в Умані. Мало там чого надують хасиди на Рош ха-Шен...
    На десятий день, кажуть, Бог поставить печатку. Хоча євреї сурмлять, закликаючи Машиаха до царювання над ними і над рабами(
    Ну, що ж, почекаємо, що то буде, а головне, що я завершив свою місію на передодні нового року)
    Вважаю, що виконано на задовільно, внаслідок не ідеальності, на відміну від автора сценарію) Але, це ж тільки перший акт дії.
     
    Останнє редагування: 29 вер 2019
    • Подобається Подобається x 1
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Останній рубіж- 4

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)