Дивно.. А чому ніхто аргументовано не захищає дії Нового Уряду? Накинулись всі на одного. Пам'ятаю рік тому, перед виборами тут до Дідька було російськомовних південно-східних прихильників данної структури. І висувалися такі аргументи, такі аргументи! І купа цитат із СМІ українських і також російських, все чітко й досконале було доведено до читачів, що й оскаржити, "переспорити" було неможливо.. Ще, пам'ятаю на мої слабеньки потуги підкреслити вочевидне, що й без СМІ зрозуміло будь-якій тверезо мислячій людині - опоненти кричали "Давай цитати, давай цитати..., ваші думки не підтверджені цітатами і т.п. !" А тепер щось і без цитат можна писати і ніхто чомусь не оскаржує... Нєхарашо. Певно, яка чорна невдячність електорату! - замість допомогти своєму, молодому уряду, викоханому в політично-форумних кровавих боях зі "Свідомитами" та різними там нациками-фашистами, електорат-переможець чомусь дозволяє нахабно тут чмирити своїх успішних та прогресивних лідерів... Знову бачимо, що людина то є невдячна тварюка...
Пенсійна реформа на якусь долю зменшила кількість одержувачів замість збільшення числа платників податків. Всі країни потребують стабільної та налагодженої пенсійної системи. І Україна не вийняток. Дуже шкода, що вся мова в наших можновладців зійшлась на тому, як зменшити кількість людей, які мають право на торимання пенсії. А реально важливі моменти залишились поза увагою. Наприклад, збільшення доходів до Пенсійного Фонду. Всі ми знаємо, що основою для надходжень в ПФ є заробітня плата. А для розширення зайнятості населення і, відповідно, збільшення заробітних плат нічого не було зроблено. Треба збільшувати кількість робочих місць. Якщо раніше жінки могли йти на пенсію в 55 років, а молодь могла спокійно стати на їх місця (що і то було з великими зусиллями), то тепер треба нашій молоді створювати нові робочі місця. Це говорить про відсутність комплексності. В таких умовах ПФ ніяк не зможе бути збалансований, хіба за рахунок зменшення числа одержувачів пенсій. Краще розглядати цю пенсійну реформу як перший крок, який може і треба було зробити. І це далеко не позитив!
Є така робота "троллінг". Кожен заробляє як вміє... Давайте називати речі своїми іменами. Це - не Пенсійна реформа, це - оптимізація (зменшення) витрат Пенсійного фонду. До справжньої Пенсійної реформи (Трирівневої пенсійної системи) нам ще ой як далеко. Тому найближчим часом про покращення життя пенсіонерів навіть думати не приходиться, хто там би що не казав.
А Тигіпка хоче, щоб було навпаки... Щоб його, "трудягу", і таких, як він, продовжували утримувати пару мільйонів пенсіонерів. Це навіть Дмитро Видрін помітив...
Тігіпко "злив" себе 2 рази ще до цього: 1. Коли ввійшов в уряд Азарова. 2. Коли взявся за Пенсійну реформу (фактично добив себе). Тому виходу в нього не було: або йди до яника і спасати свою штуку (в той же час кинувши всіх колєг по партії), або набирати 1% на виборах і нєрвно курити люльку в сторонці.
Паркетник він, а не військовий... Два роки літакам хвости крутив... Жоден єфрейтор так зброю не триматиме...
Що би робив кандидат у президенти у країні з розвинутою політичною системою, який прийшов до фінішу третім? Беззаперечно би йшов у опозицію, волав би на весь світ, якщо би його (о, щастя!) утискала влада, і терпляче би чекав на час, коли можна підняти владу, яка би природнім шляхом випала би з рук вчорашніх переможців. Але, не у нас. Сергій Леонідович чітко знав, із ким він має справу. Що ні про які іграшки в опозицію не може й бути мови. Тому зробив те, що зробив. На фоні не тільки придушення існуючої опозиції, але й поглинання "малих" партій, мене ще більш дивують висловлення про нову силу, яка повинна з'явитися. При янеках? З якого переляку? З'їдять у зародку. Хто-небудь знає про долю активістів податкового майдану? Ото ж бо й воно. Навіщо йому вміти тримати зброю? Головне клепки у голові щоб всі на місці були. Десь у скандинавських країнах взагалі цивільна жінка була міністром оборони.
В США на пенсию выходят в 62 года. Если выходят раньше, то существенно уменьшается пенсия. У нас почти как в Америке.
Але трирівнева пенсійна система закладена у середньстрокові плани. Чи на Вашу думку всі реформи мають реалізовуватись за пару днів? Та й підвищення пенсійного віку розтягнуто на 5 років на відміну від окремих країн, де це вводили за одну ніч.
Не враховуючи того, що в них людина ще на пенсії встигає пожити і побачити світ, а в нас їй вистачає або на хліб, або на ліки, а на одне й інше - ніяк. Тому не те що пожити, вижити не виходить... Як правильно зауважили,
Тут справа в тому, що бажання жити яскраво в нас, мабуть закладене на генетичному рівні. Дуже багато людей не доживає до пенсійного віку, не зважаючи на те, що в них вистачає грошей і на прекрасне лікування, і на відпочинок, і на все що завгодно.
Другий рівень має вступити в дію в 2003 році. Ви вірите, що це відбудеться? На практиці перехідні положення у нас роблять для того, щоб потім про них тихенько забути... Не в тому річ. Немає людини - немає виплат пенсій. Бажання яскраво жити... Хмм, це як? Ви вважаєте життя алкоголіків і наркоманів яскравим? (люди, які в основному найменше живуть).