Партія «Європейська Солідарність»

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 19 сер 2019.

  1. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Буля, буряти вимирають. Руські теж. Нарасєє народжують азіати та кавказці.
     
  2. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    буряти - не азіати ? :scratch_one-s_head:
     
  3. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Буряти азіати. Але під словом азіати я розумів з Середньої Азії. Навіть роялісту це повинно доходити.
     
  4. Нездатність вчасно робити непопулярні, але необхідні кроки, грають з нашими "простимі парнямі с народа" злий жарт, особливо яскраво це ілюструють їхні танці з бубнами навколо закону про мобілізацію.

    Тепер яким би він не був - він не сподобається нікому, бо точно не відповідатиме тій картинці з "єдиного", яку добрим українцям малювали позітівні кардінали.

    Одним і в армію йти доведеться, і демобілізації чекати довгі місяці, і пояси затягувати тощо - а іншим за це голосувати та підписувати.

    Що звичайно ужасно, не такий кінець епохі обіцявся і не такі простиє рєшєнія передбачав турбо-режим

    Да, парні, влада (тим більше моно) це не тільки виступи на шоу з розповідями як у всьому винен Порошенко, купання в фонтанах та барахління для онуків - це ще і відповідальність за складні рішення життя держави.

    Ловіть свій бумеранг, а ми подивимось. Тє.

    Valeriy Prozapas
     
  5. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Prozapas, Стокоз, Stobaraniv... :sad:
     
  6. І попандопуло-довбойоб по інший бік
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Зараз в росії знакова подія - 15 тис. башкирів вийшли на мітинг протесту проти свавілля Москви.
    Ви думаєте, Європейська Солідарність якось на це прореагувала? Аж ніяк.
    У них зараз основне заняття гавкати з трибуни на діючу владу.
    Ось, полюбуйтеся, що протягом останнього тижня хвилювало порошенківський євросол (є розсол).
    Євросол2.png

    і якщо прокрутити канал далі https://www.youtube.com/@EuropeanSolidarity/videos
    то побачимо одне і те ж саме - боротьба за владу будь-якою ціною
    Євросол не цікавлять ні знакові події у світі, ні підписання Україною історичних угод, ні заворушення в країні ворога, нічогісінько.
    Тільки б до корита, тільки б до корита...
     
  8. Кацалапий обісрався з тягачами і вирішив і тут обісратися.
    Кацалапий, не путай Башкірію з Врадієвкою
     
  9. Good man

    Good man Обычный человек

    Сколько градусов сейчас в Пензе?
     
  10. @medwedo berlogsoni
    Поки башкири будуть кричати "Позор!" замість "Хурлыҡ!", із цього рою меду не буде.
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Дмитро Стоян

    ⚡️ Чому я не жалкую, що у 2019 році, попри програні вибори, долучився до команди Європейська Солідарність та ГО Справа Громад , коли звідти тікали ті, хто був пристосуванцем?⚡️

    Ось через це

    ₴4 240 663 208 - сума, яка була спрямована Фонд Порошенка та #ГОСправаГромад на проєкти допомоги ЗСУ

    МОТОР ПЕРЕМОГИ
    398 вантажівок
    300 квадроциклів евакуації поранених
    7 машин швидкої допомоги
    12 автобусів
    76 пікапів
    11 бронемашин

    ️КРИЛА ПЕРЕМОГИ️
    1230 Mavic та Mavic 3T
    350 Безпілотників Autel
    31 БПЛА «Валькірія»
    20 БПЛА Shark
    74 БПЛА Matrice 30Т
    9 Дронів «Лелека»
    90 БПЛА POSEIDON
    1490 FPV дронів українського виробництва

    ТУРБОТА ДЛЯ ПЕРЕМОГИ
    1 000 000 Хімічних грілок
    30 Командно-штабних машин управління БПЛА
    3 Мобільні шиномонтажі
    50 000 Зимової форми
    30 Пересувних авторемонтних майстерень
    2770 Бронежилетів
    1599 Буржуйок
    2620 Кевларових шоломів
    548 Генераторів
    130 Прально-душових комплеків

    ЗБРОЯ ПЕРЕМОГИ
    20 000 гранатометних боєприпасів для скидання з дронів

    ІННОВАЦІЇ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ
    150 000 000 проінвестовано у виробництво унікальних систем РЕЮ

    156 537 000 проінвестовано у військові облігації. З особистих коштів, адже Фонд Порошенка наповнюється виключно пожертвами родини Петра Олексійовича

    І це далеко не повний список. Бо більшість проєктів Петро Порошенко для Збройних Сил України повʼязані із постачанням зброї, посиленням ППО та будівництвом фортифікаційних споруд і тому не підлягають розголошенню через питання безпеки.

    #АРМІЯ #МОВА #ВІРА #ЄС І #НАТО
     
  12. Перемога під Нарвою не залежала від Карла ХІІ! Не він був гарантом перемоги, а шведські військовослужбовці і громадяни Швеції!

    Перемога під Аустерліцем, не залежала від Бонапарта! Не він був гарантом перемоги, а французські військовослужбовці і громадяни Франції!

    Перемога України не залежить... Що, ета другоє - каже нам ЗЕботва? А чому?

    Можна довго сперечатися щодо ролі особистості історії, але Майкрософт і Епл створили Білл Гейтс і Стів Джобс, а не пересічні американці. Корпорацію Хонда створив Хонда, а не громадяни Японії. Битви вигравали Велінгтон, Мольтке та Болбочан, а не англійці, німці та українці. У всі часи нація з видатним воєначальником це одне, а без нього - принципово інше.

    Україна має генерала Залужного, на рахунку в якого зупинка ворога під Києвом, Черніговом та Сумами (з подальшим звільненням тих регіонів), звільнення Харківщини, виграна битва під Лиманом і звільнений Херсон.

    КИМ його збираються міняти? Хто у них показав себе більш талановитим полководцем?

    Мені вже розповідали як реформи часів Порошенка робив не Порошенко, а народ. Дивина й годі - Порошенко перестав бути президентом і бажання народа робити реформи різко зникло. Я розумію, Москва сильно хоче аби зникла й здатність українців до опору.

    Мені це не потрібно.

    І так, чинній владі на слово я не вірю. Вона казала про травневі шашлики - і що ми здобули? Я повірив уже що з цією владою можна домовитися задля спільного захисту України - невдовзі телеканали "П'ятий", "Прямий" і "Еспрессо" вони вирубили з ефіру. Ця влада бреше завжди і скрізь.

    Тому щоразу як буде інформація про звільнення Залужного - я не мовчатиму. Не дочекаються.

    А ви?

    https://www.facebook.com/share/m7gsyiFdLuvhyiu2/
     
  13. Мене не відпускає вчорашнє рішення Міжнародного Суду ООН, яке відверто розчарувало, лише частково визнавши провину РФ за порушення двох конвенцій- про фінансування тероризму і заборону расової дискримінації. РФ не призначили жодного покарання й дозволивши постійному члену Радбезу ООН і далі порушувати міжнародне право, й це найбільше обурює.

    Так, суд обрав консервативне , мʼяко кажучи, трактування конвенції, не визнавши як фінансування тероризму поставки військової техніки, кешу, своїх інструкторів і бойовиків.

    В суді розглядався епізод збиття МН 17 російським Буком. І я весь час думаю про нашу доказову базу і аргументи, нашу позицію.

    Влітку 2019 українські розвідники вивезли з окупованих територій Цемаха, причетного до збиття МН17. Під час операції один офіцер загинув, інший втратив кінцівку.

    Цемах був цінним свідком для міжнародних судів. Взимку 19 його віддали Москві.

    Цікаво, чи вплинули б його свідчення на рішення МС ООН в Гаазі, який тільки частково задовільнив скаргу України проти РФ щодо порушення Конвенції щодо фінансування тероризму? Oksana Kovalenko

    Мені дійсно цікава думка експертів, й прошу в коментарях під цим постом не писати політичних гасел, тут все зрозуміло( тому буду прибирати під цим постом такі коментарі, вибачте) ….

    До речі, в українських судах вироку по Цемаху теж досі немає. А Червіський, причетний до цієї унікальної спецоперації по евакуації злочинця, сидить…
    Ірина Геращенко
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  15. FB_IMG_1707243824284.jpg


    У фракції ЄС шок, скандал, сєнсація! Олексій Гончаренко з предʼявами, чому його не долучили до пєрєвороту.

    А не треба по ПАРЄ їздити:) Сиди дома- десятим будеш:)
     
  16. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    • Смішно Смішно x 1
  17. З погляду інформаційних технологій, я зараз пишу абсолютно марний допис про прально-душові контейнери, адже всі обговорюють відставку нашого Генерала.

    Але я ще й у логістиці, а наша команда ще й волонтери – а отже робота триватиме у будь-який час доби та за будь-яких змін.

    Ми ставилися до виробництва цих комплексів поблажливо та з неабиякою часткою гумору. Ну, зробимо два-три, ну, зробимо десяток, для найближчих та найдорожчих. А потім ми побігли крос "білка в колесі". Сьогодні лише на мить зупинилися, подивилися на порядковий номер, витріщили очі... і побігли далі.

    Сто п'ятдесят комплексів.
    Більше СТА ТИСЯЧ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ!
    Загальний бюджет проєкт СТО ДВАДЦЯТЬ ТРИ МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ!

    Тут не можна зробити розмір шрифту більше, так що я кричу капслоком. Більш як сто тисяч військових можуть регулярно помитися, одягнути чисту форму та відчути вашу турботу про них. Це — результат нашого забігу!

    І ще про сьогоднішню передачу військовим.

    Це були представники зенітно-ракетних бригад. Номери бригад вам не відомі, вони не "на слуху". Нікому ж нічого не скаже назва 96-ї зенітно-ракетної бригади, правда? А це небо над Києвом. Так-так, ті самі. Так-так, вони. Живуть у своїх машинах, змінюють дислокацію за лічені хвилини і йдуть на запасні позиції та саме на них полюють "Кинджали". Тепер вони зможуть прийняти душ після зміни. Чи можемо поговорити про 540 зенітно-ракетний полк... Це про Львів. І далі за списком.

    Ми — логістичні "білки в колесі". І поки ви нам допомагаєте оплачувати рахунки – ми продовжимо свій біг.

    ... лише ночами іноді читаючи новини й сумно зітхаючи.

    ПРИВАТ24
    5169330520686400

    ІНШІ БАНКИ
    5375411501778331

    PayPal:
    wingman2006@mac.com

    USDT (TRC20)
    THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX
    FB_IMG_1707432095905.jpg FB_IMG_1707432099409.jpg FB_IMG_1707432102629.jpg FB_IMG_1707432106102.jpg

    https://www.facebook.com/share/X6xEZBesRuMWQHVK/
     
  18. Тож, станом на грудень 2023 року, ГО "Справа Громад" передано до Збройних сил України:

    300 вантажівок Leyland-DAF;
    61 вантажівку DAF YA;
    17 автоліфтів Foden 8×6
    130 мобільних лазне-пральних комплексів;
    39 пересувних авторемонтних майстерень;
    3 мобільних шиномонтажних комплекси;
    30 безпілотних комплексів «Посейдон»;

    А також:

    66 пікапів;
    28 одиниць бронетехніки;
    7 автомобілів швидкої допомоги;
    7 автобусів;
    6 мікроавтобусів;
    2 танкових тягачі;
    350 одиниць іншої автомобільної (і не тільки) техніки;
    4166 колес та шин.

    І ще:

    371 комплект БПЛА;
    548 генераторів;
    6 енергетичних установок;
    20 танкових акумуляторів;

    А ще:

    1 000 000 хімічних грілок;
    11 000 окопних свічок;
    1599 буржуйок;
    506 польових ліжок;
    78 973 одиниці військового одягу;
    7094 спальники та каремати;
    5835 одиниць тактичного спорядження;
    3613 пар військового взуття;
    2770 бронежилети;
    2620 шоломів;
    50 одиниць комплектуючих до зброї;
    142 комплекти інструментів;
    40 одиниць систем GPS спостереження;
    129 комплектів Starlink;
    1071 система зв’язку;

    А ще були:

    підготовка авто для фронту;
    спецтехніка для військових;
    гуманітарні проекти;
    будівельні матеріали;
    виготовлення військової символіки;
    ...

    Голі цифри. Коментарі тут зайві.
     
  19. Bombus

    Bombus Well-Known Member

    "ЄС" вимагає негайно скликати засідання ВР: Вийдіть із зони комфорту. Зберіть парламент і уряд, - Ірина Геращенко

    "В такі страшні для країни дні парламент має бути на робочому місці - в сесійній залі. Сьогодні ми мали б провести годину запитань до уряду, разом думати, як захистити нашу інфраструктуру і спонукати світ розблокувати допомогу.

    “Європейська солідарність”звертається до спікера Стефанчука негайно скликати засідання ВР. Запросити уряд. Обговорити питання підтримки нашого ВПК і скоординувати наші зусилля з МЗС щодо активізації міжпарламентської діяльності", - йдеться в повідомленні.

    @censor_net|
    https://t.me/censor_net/47495
     
а де твій аватар? :)