Партія «Європейська Солідарність»

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 19 сер 2019.

  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    де можна узяти чесних, розумних, витривалих українських громадян... із чистою біографією... у достатній кількості ?

    :popcorm1:
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Зараз - тільки народжувати.
    Найближчі 20 років не бачу нічого іншого для зміни українського національного ландшафту...Народжувати! Бо не можна, щоб швидко плодилися тільки варвари: русня, різні буряти, різні там воїни ісламу та китайці, що жруть кожанів та інших вірусоносіїв. Ото будуть "з чистою біографією в достатній кількості".
    У мене, мабуть, зимня депресія. Якщо такі псевдопатріоти, як в ПЄС, роблять якусь погоду тільки брехнею, галасом та підступністю, маючи жалюгідні 6% в парламенті, значить, щось не так у нас з парламентаризмом.
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    От тупе....
     
  4. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    я не вмію :dntknw:
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    а хто від вас потребує. Оженитись треба спочатку)Зараз стільки втрат - і на полі бою, і в полоні, і при обстрілах, в тому числі діти...А скільки не повернеться наших громадян з інших країн.
    Треба народжувати не по одному, як зараз.Українців поменшало набагато. А російського м'яса вистачить і щоб працювати, і щоб воювати, і щоб ракети виробляти.
     
    Останнє редагування: 14 гру 2023
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А чого влада так сцить?

    [​IMG]
     
  7. Депутати Європейська Солідарність, в тому числі я як співголова фракції , інші колеги підготували і подаємо позов до Окружного Адміністративного суду Києва щодо протиправної бездіяльності голови Верховної Ради Р. Стефанчука з приводу блокування міжпарламентської діяльності опозиційних політиків.

    В позові співголови фракції зібрані факти блокування її роботи у складі офіційної делегації в ПА ОБСЄ, де вона представляє «ЄС», також блокування її відряджень на політичні асамблеї Європейської Народної Партії, де вона мала представляти резолюцію по Україні, на інші важливі міжнародні заходи.

    Попри вчасно подані запрошення і всі офіційні документи, голова ВР свавільно не підписував відряджень, при цьому не надаючи жодних відповідей на свої дії.

    Депутати «ЄС» повʼязують ці дії Стефанчука з подвійними стандартами, які він, як голова ВР, демонструє саме до опозиційних політиків.

    Ми не дозволимо Стефанчуку, керованому ОП, сегрегувати міжпарламентські делегації і блокувати міжпарламентську діяльність наших депутатів.
    Юридичний супровід справ ведуть адвокати Ілля Новіков і Ігор Головань.

    Закликаємо інших депутатів доєднуватися, аби захистити парламентаризм разом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Створити "уряд національної єдності"? :sad::scratch_one-s_head:
    А зараз що, уряд національної роз'єдності?
    Які національності збираються з'єднувати?
     
  10. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Буля, а ти точно викладачка?Я просто дивуюсь, як можна нічого не розуміті в темі, але писати з апломбом "откровєнія". Нічого, що історія не знає випадків, коли країна з першим типом відновлення населення переходила хоча би до другого типу (про третій я вже не кажу).
     
  11. Good man

    Good man Обычный человек

    :))):))):))) Как раз такое поведение признак преподавателя.
    Голову включи. Какой уровень оппонирования у них: школьники или студенты. За исключением ряда специальностей ряда вузов, это глупые люди, которым преподаватель может впаривать любую чушь. Когда много лет каждый день так делаешь, у тебя критическое мышление само отмирает. Это ещё при условии его наличия от рождения. А без оного получаются вот такие борщеварочки.
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Як було сформульовано запитання:

    Додаток 1. Формулювання запитань з анкети


    В Ізраїлі після нападу ХАМАС і початку війни в Газі було утворено уряд національної єдності, до якого увійшли представники усіх політичних сил, представлені в ізраїльському парламенті (кнессеті). Як Ви ставитесь до того, щоби в Україні створити такий же Уряд, до якого своїх представників делегують партії, представлені у парламенті (“Слуга народу”, “Європейська солідарність”, “Батьківщина” та “Голос”)?

    1 Позитивно
    2 Ні позитивно, ні негативно / нейтрально
    3 Негативно
    4 ВАЖКО СКАЗАТИ (НЕ ЗАЧИТУВАТИ)
    5 ВІДМОВА ВІДПОВІДАТИ (НЕ ЗАЧИТУВАТИ)

    Якби було сформовану уряд національної єдності, хто би на Вашу думку міг би посісти посаду Прем’єр-міністра? ВІДКРИТЕ ЗАПИТАННЯ. ЗАПИСАТИ ДОСЛІВНО ВІДПОВІДЬ РЕСПОНДЕНТА

    Прес-релізи та звіти - Ставлення до створення Уряду національної єдності (kiis.com.ua)


    Виникає перше питання: При чому тут Ізраїль?
    Потім пропонують створити уряд лише із представників чотирьох партій. Людина починає згадувати прізвища.

    І три чверті тих, коли запитували, не змогли назвати прізвище. (Я так підозрюю, що тих, хто зателефонував з цим опитуванням, просто послали і попросили не морочити голову).

    @Мих був настільки скромним, що не згадав цей факт. Бо не дуже сильний у арифметиці.

    Але я трохи кумекаю в арифметиці (колись навіть знав, що таке інтеграл за мірою Лебега-Стільтєса)
    Опитали 1200 чоловік
    опитано 1200 респондентів, Прес-релізи та звіти - Ставлення до створення Уряду національної єдності (kiis.com.ua)

    Ось табличка результатів кого хотіли б бачити

    опитування.png

    Тобто, 1200*75,5% = 906 людей не назвали нікого (!)
    Іншими словами, назвали якесь прізвище - 1200-906 = 294 людини

    І от, із вуст цих людей, які згадали хоч когось, Порошенка назвали 294*25,5% = 75 чоловік.

    Із 1200 опитаних аж "цілих" 75 душ назвали Порошенка (!)

    Тобто, опитали 1200 душ, а Порошенка на чолі такого гіпотетичного уряду хотіли б бачити лише 6,24% опитаних.


    Охоче вірю.

    Яскравий приклад маніпуляції, якою скористалися порошисти.
    Для того, щоб отримати об'єктивну думку, слід було навести, скажімо, десять прізвищ, і щоб оптувані вибрали якесь одне (або жодне).

    Там в таблиці результатів опитування, до речі, схожа цифра 6.3, що навпроти прізвища Порошенка, присутня.
     
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я для тих, хто не любить багато букв і цифр, скажу коротко:
    КМІС запитав 1200 респондентів, кого б вони хотіли бачити на чолі уряду національної єдності.
    75 чоловік, або 6,3% від усіх опитаних назвали Петра Порошенка.
    Ось скріншот таблиці і посилання на сайт
    опитування2.png
    Прес-релізи та звіти - Ставлення до створення Уряду національної єдності (kiis.com.ua)
     
    Останнє редагування: 26 гру 2023
  14. Кацалапий, а ну попроси у подоляка такі таблички скільки реально людей проголосували за віслюка Янелоха Оманського Нетряпка Хуйпіду
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я таких не знаю. Я знаю Петра Порошенка, якого хотіли б бачити на чолі уряду національної єдності трохи більше шести відсотків опитаних.
    Хомчине, хотілося б запитати, а чому Вам так подобається бути стрілочником?
    Я проаналізував дані, які надала солідна організація, що займається опитуваннями. Цифри не придумані кимось, а реальні.
    Не подобається, помовчіть, розумнішим будете здаватися.
     
  16. Кацалапий, у нас наразі президентом найнятий Нетряпка Хуйпіду.
    Тому мене цікавить, чому президент розповідає про те, що в Дії будуть здійснюватися продажі автомобілів, хоча він до цього не має відношення, і не пояснює про мобілізацію, хоча це його пряма відповідальність? Він досі живе в країні рожевих поні і високих рейтингів? Все скинули на військових.

    Ось коли якусь посаду займе Порошенко, тоді і поговоримо.
    А наразі питання чому Нетряпка не виконує обовязків, приписаний йому в Конституції,?
     
  17. Пес Херсон шле вітання кожному українцю з Новим роком прямісінько з офісу «Європейської Солідарності»!

    P.S.: він так полюбився усім нашим працівникам та активістам молодіжки, що ледь не залишився жити тут
    FB_IMG_1704099967391.jpg
     
  18. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Не дождётесь!
    Зе! :uaflag::uanew::bandera:
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  19. Не хотіла під час тривоги ставити цей допис, бо всім все тяжче стає їх переживати.

    Але, наприклад, ДЕ армія ДРОНІВ❓❓❓

    Як влада забезпечить виробництво заявлених Зеленським 1 мільйона дронів у 2024 році❓❓❓

    Законом про Державний бюджет на 2024 рік з місцевих бюджетів забрали 96 мільярдів гривень "військового" ПДФО начебто для такого виробництва.

    ❌ Наша партія Європейська Солідарність категорично виступала проти централізації таких коштів та пропонувала залишити їх на місцях для фінансування визначених законом напрямів, в тому числі для закупівлі та постачання дронів на фронт.

    І от вже 4 січня віце-прем'єр Федоров у своєму ТГ-каналі звертається до всіх громадян з проханням долучитися до зборки дронів своїми руками, викладаючи посилання на навчальні матеріали, необхідні комплектуючі, що і як треба зробити.

    АЛЕ❗️

    Громадяни-складальники мають придбати ВСІ комплектуючі за ВЛАСНІ кошти (у матеріалах є посилання на інтернет-магазини), зібрати дрони і передати їх державі❗️❗️❗️

    А бюджети громад, які долучаться до проєкту, частково компенсують вартість (поки єдина Житомирська міська рада).

    ЩО❓
    Знову за кошти людей?!
    Знову за кошти громад?!

    Тоді куди будуть витрачені 96 мільярдів гривень з держбюджету❓❓❓

    Так ми війну не виграємо

    Ніна Южаніна, народна депутатка України партія Європейська Солідарність
     
а де твій аватар? :)