Партія «Європейська Солідарність»

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 19 сер 2019.

  1. Когда заправляешь 10 грузовиков и двп пикапа в дорогу на 700 км чек «поражает». Но зато через 12 часов вся техника и груз уже будет у военных.

    Помощь будет совсем уж кстати:
     5375 4115 0177 8331
    FB_IMG_1665698188451.jpg FB_IMG_1665698192811.jpg
     
  2. Емоція під завісу дня. Шок і вдячність.
    Передісторія...Кілька тижнів тому один із благодійників переказав на Справу Громад вартість одного DAF. Одним донейтом дозволив придбати для ЗСУ одну вантажівку. Про це є відео тут:
    View: https://www.youtube.com/watch?v=OMx7UxBPK-A


    І от сьогодні, на Покрову, нашій Тоні пише той же пан - дивіться скрін нижче. Я не одразу повірив очам, перечитав - все правильно - одна конкретна людина зробила нам внесок вартістю В ДВА (!) DAFи.

    МІЛЬЙОН ТРИСТА ТИСЯЧ впало на рахунки СГ.

    Додатково ЩЕ ДВІ вантажівки будуть закуплені, продіагностовані, пофіксені, взуті, відтентовані і передані в ЗСУ.

    Дякуюємо за цей подарунок збройникам. Якщо маєте хвильку, напишіть кілька добрих слів пану Олегу в коментарях, це буде справедливо.

    Справа Громад - ми допомагаємо ЗСУ. Долучитися тут:

    Донат-платформа з сувенірами - https://shop.spgr.org.ua/
    Приват: 5169 3305 2068 6400
    Інший банк: 5375 4115 0177 8331
    Або на IBAN рахунок: UA193052990000026002016226051
    Код ЄДРПОУ/ІПН: 42992954
    PayPal: wingman2006@mac.com
    Тип переказу: Family/Friends
    Монеграм: ANTONINA BUZILO
    Western Union: PAVLO MELNYKOV
    SWIFT:
    Account owner: Solidarna Sprava Hromad
    PLN - IBAN: PL48 1020 1068 0000 1802 0383 6525
    CAD - IBAN: PL53 1020 1068 0000 1602 0383 6533
    EUR - IBAN: PL58 1020 1068 0000 1402 0383 6541
    USD - IBAN: PL64 1020 1068 0000 1902 0383 6673
    Bank SWIFT Code: BPKOPLPW
    Name of the Bank: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna
    Bank’s address: ul. Puławska 15, 02-515 Warsaw
    Bank’s country: Poland
    Кріптовалюти:
    USDT (TRC20)
    THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX
    BTC (Bitcoin)
    18YKHeM5MmGFNZhbrvsaoT7WsE3PJxjFXd
    ETH (ERC20)
    0xba65e794d8aec422d0d71cce1095c63da579e144
     
  3. #справа_громадян Розповім я вам про транспорт. Скажу просто. В умовах сучасної війни без транспорту як без ніг. Бо ногами на фронті ходять у дуже рідкісних випадках. Переважно все возять. Все, від людей до БК.

    Скажу зразу. Вирішити проблему транспорту для команди ЗЕ задача нереальна. Просто тому, що вона нереальна для будь-якого президетського терміну. Вирішувати проблему треба комплексно, а для цього нема ані ресурсів, ані кадрів. Скажу інше.

    За президента Порошенка проблему вирішити намагалися бодай частково. По-перше, було визначено чого ЗСУ потребують у першу чергу - вантажівок. По друге, стараннями напрочуд демонізованого "свинарчука" були створені дві автівки яких найбільше потребучав фронт. Це були вантажівки МАЗ-Богдан і польова швидка допомога. Так, заходили вони важко. Тодішня опозиція (щирий привіт Юлії Володимирівні і Ігорю Валерійовичу) чіплялася до кожної дрібниці і з усього здіймала галас. Але виробники спокійно збирали скорги від користувачів. Поліпшували. Вдосконалювали.

    Нині на фронті МАЗ-Богданів і швидких від "свинарчука" я бачу дуже багато. Ще я бачу до біса волонтерського транспорту. І бачу нереальну проблему. Волонтерський транспорт ЛАМАЄТЬСЯ.

    Їздити доводиться не по асфальту, а по грунтовках. На машинах, тупо не призначених для таких умов летять підвіски, коробки передач та зчеплення. Про гуму я взагалі мовчу, то біль і лихо.

    І так, щиро дякую волонтерам навіть за такий транспорт. Не було б його - не було б нічого. Як виглядає допомога держави, я побачив коли в нашому взводі встали зразу два бусики. Аби їздити нам виділили... УАЗик. Старший за мене самого. Нічим більше допомогти нам от просто не могли.

    Може мені сильно не щастить, але я й близько не бачу намагань держави вирішити проблему транспорту у ЗСУ. Враховуючи те, що виробництво МАЗ-Богданів влада штучно довела до банкрутства (під прапором боротьби зі "свинарчуками") можна казати що влада навпаки, діє як відвертий диверсант.

    Пишу я все це аби було зрозуміло ЧОМУ "Справа громад" везе на фронт не все що їздить, а конкретно пікапи і вантажівки DAF Leyland. Та банально тому, аби вони їздили, а не стояли на ремонті. Аби наші воїни думали куди і що завезти, а не де взяти деталі для ремонту?

    Саме тому я щоразу пишу. "Справа громад" - ваші гроші працюють на перемогу прямо зараз. Ефективно працюють.

    ++++++++++++++++++++++++++++
    Донат-платформа з сувенірами
    ++++++++++++++++++++++++++++

    https://shop.spgr.org.ua/

    ++++++++++++++++++++++++++++
    По Україні
    ++++++++++++++++++++++++++++

    ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРИВАТ 24
    5169 3305 2068 6400

    Для ІНШИХ банків:
    5375 4115 0177 8331

    Або переказ:
    IBAN рахунок: UA193052990000026002016226051
    Код ЄДРПОУ/ІПН: 42992954

    ++++++++++++++++++++++++++++
    PayPal
    ++++++++++++++++++++++++++++

    Переказ на: wingman2006@mac.com
    Тип переказу: Family/Friends

    ++++++++++++++++++++++++++++
    MoneyGram
    ++++++++++++++++++++++++++++

    Перевод на: ANTONINA BUZILO

    ++++++++++++++++++++++++++++
    Western Union
    ++++++++++++++++++++++++++++

    Перевод на: PAVLO MELNYKOV

    ++++++++++++++++++++++++++++
    SWIFT перекази
    ++++++++++++++++++++++++++++

    Account owner: Solidarna Sprava Hromad
    PLN - IBAN: PL48 1020 1068 0000 1802 0383 6525
    CAD - IBAN: PL53 1020 1068 0000 1602 0383 6533
    EUR - IBAN: PL58 1020 1068 0000 1402 0383 6541
    USD - IBAN: PL64 1020 1068 0000 1902 0383 6673
    Bank SWIFT Code: BPKOPLPW

    Name of the Bank: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna
    Bank’s address: ul. Puławska 15, 02-515 Warsaw
    Bank’s country: Poland

    ++++++++++++++++++++++++++++
    Кріптовалюти
    ++++++++++++++++++++++++++++

    USDT (TRC20)
    THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX

    BTC (Bitcoin)
    18YKHeM5MmGFNZhbrvsaoT7WsE3PJxjFXd

    ETH (ERC20)
    0xba65e794d8aec422d0d71cce1095c63da579e144
    IMG_20221021_071221_357.jpg
    https://t.me/dragonspech/5583
     
  4. Влітку команда Петро Порошенко закупила для нашої десантура 11 крутих броньованих машин SHIELD.

    Вони круто зарекомендували себе в бою, маємо від десантників відео , де машина поранена, але весь екіпаж вижив. І це- найголовніше.

    Зараз ГО Справа Громад збирає гроші на Спартани- британські броньовані машини, які ми зарезервували під час візиту до UK.

    На броньовики збирає й фонд Сергія Притули. Це тільки підтверджує велику потребу в броньованих машинах на фронті, їх ефективність і востребуваність при контрнаступі.

    Гроші на броньовані машини донатять прості українці і український бізнес. Які до того ж ще платять податки.

    В контексті розгляду бюджету на 23 рік Європейська Солідарність задає Уряду одне питання: чому до 2 читання видатки на безпеку і оборону залишилися незмінним, а на дорожнє будівництво і марафон зросли - на 7 і 2 млрд відповідно?

    Можливо, краще з бюджету закуповувати машини для контрнаступу?

    А на дороги і марафон нехай донатять бажаючі спонсорувати дніпропетровських фітнестренерів і дивитися поворознюків і квартал на ТБ?
     
  5. ВЛАДА АБО ПОРОШЕНКО, ТРЕТЬОГО НЕМА

    Я часто бачу як на Петра Порошенка з критикою навалюються представники партій, які себе позиціонують як опозиційні, і які публічно не пов’язують себе зі «Слугою народу». «Продалися владі», - роблять висновок прибічники Порошенка. А насправді все набагато цікавіше.

    Нинішня влада в Україні по-своєму унікальна. Мабуть уперше представники промислово-фінансових еліт (олігархи) знайшли де в українців кнопка керування. Не знаю, чи правда це, але казали, що першим цю ідею вголос висловив Віктор Пінчук. Реалізувалася вона частково завдяки збігу обставин (народ проголосував у 2019 р. За Зеленського, а не за Юлію Тимошенко, як планували лялькарі) частково тому, що олігархи швидко збагнули які можливості перед ними відкрилися. Коротше українців з головою занурили в телесеріал.

    Президентом став актор, задача якого – гарно виглядати і говорити правильні речі. Виявилося, що для управління українцями цього достатньо.

    Українці – теленація. Телевізор для багатьох українців – член сім’ї. Монополія на телебачення + регулярна демонстрація найвпливовішого у форматі видосиків, і все. Більшість населення стають палкими прихильниками влади. Послухайте, ми спостерігаємо справжній феномен! За такої концентрації провалів як має Зеленський, ми спостерігаємо любов і відданість до ЗЕ, яким заздрити можуть всі попередні президенти України, від Кравчука до Порошенка.

    До речі, практично так само в Росії був створений культ Путіна. Але, як то кажуть, Україна не Росія.

    В Росії чекістська верхівка Патрушева-Путіна їхню опозицію зачистила швидко і під оплески населення. У теленації вплив на населення має той хто контролює телебачення. У Росії монополію на телебачення встановили цілковито ще на початку 2000-х. В Україні стався облом.

    В Україні досі існує опозиційна партія Європейська Солідарність, яка має прибічників, рейтинг, фракцію у ВР і (це надважливо) зразу три прихильні до неї телеканали. Я просто нагадаю, що Петро Порошенко вже не власник каналів «Прямий» і «5-й», там власники колективи каналів. А власником «Еспрессо» Порошенко ніколи й не був. Наразі всі три телеканали в тій чи в іншій формі підтримують Порошенка. Міняти своїх поглядів вони не збираються.

    А влада попри всі свої намагання не може вирубити ці канали з ефіру, бо на їхній захист стає ЄвроСолідарність на чолі з Порошенком. Натомість, владі вдалося зачистити весь інший медіапростір. Після уходу з українського медіаринку холдингу Ахметова, в українському телеефірі залишилося тільки два типи політичних телеканалів – провладні і прихильні до Порошенка. Це означає, що для всіх нових опозиційних сил наступили скрутні часи. Чому?

    А на це питання відповів ще екс-депутат Дмитро Чобіт в своїх книжках про українську політику. Дмитро Чобіт чітко написав, що у 2004 р. ніякий Помаранчевий Майдан близько не переміг би, якби не Петро Порошенко. Бо саме Порошенкові належав «5-й канал» який був рупором Майдану. І Порошенко тоді відкинув нереальні пропозиції продати канал або «стати нейтральним» і залишився вірним Майдану.

    Нині у Порошенка не просто три дружніх телеканали. У нього партія, рейтинг, прибічники і команда пропечена роками на війні, у владі і в опозиції. Порошенкові тепер не потрібні попутники, особливо ті, які приходять і оголошують ультиматум типу «рекламуйте нас, а то ми гнобитимемо вас критикою». Ну... гнобіть. Хто вас чути буде?

    Влада сама створила умови, за яких очевидно. Якщо ти не з Порошенко – ти з владою.

    Що буде далі – невідомо. Можливо, настрої українців знову хитнуться в бік Порошенка. А може знайдеться перспективний політичний лідер з рейтингом, який прийде до Порошенка не з ультиматумом, а із взаємовигідною пропозицією. Майбутнє покаже.

    Головне те, що Порошенко у політиці надовго. І дуже міцно. Миритися з цим змушена уже не тільки влада, а й інші особи і організації з нереальними амбіціями і вельми скромними ресурсами. Таке життя.
    https://t.me/dragonspech/5648
     
  6. Один из наших проектов, который стартовал еще в августе. И избыточное к нему внимание связано совсем не с тем, что мы продолжили закупать бронетехнику за ваши деньги. И не с тем, что эту бронетехнику ждут в войсках. Но... уж как есть.

    На сегодняшний день подписан контракт на поставку 14 единиц.

    7 штук FV103 Spartan - рейдовый гусеничный БТР
    2 штуки FV104 Samaritan - гусеничный медэвак
    5 штук FV105 Sultan - гусеничнная штабная БТР

    Цена каждого БТР - 29 500 фунтов, это 1 214 515 гривен. Цена зафиксирована в контракте, контракт проверен банком, под этот контракт получено разрешение на приобретение валюты (ибо сейчас на межбанке нельзя свободно покупать валюту). Доставка броневиков по маршруту Уитхем (Великобритания) - Киев (Украина) - 2 744 евро, это 97 765 гривен за каждый.

    Итого - покупка и доставка за 14 машин обошлась нам в 18 371 925 гривен.

    Экспортная лицензия на право вывоза военной техники из Великобритании - 0. Оплачивает продавец.

    Транзитная польская лицензия на право вывоза военной техники за пределы ЕС - 1 300 Euro, это 46 317 гривен. За все броневики, не за каждый.

    Импортная украинская лицензия на право ввоза военной техники - 1 700 гривен. Это за все броневики, не за каждый.

    Итого за весь контракт: 18 419 942 гривен. Такие вот дела.

    Я не упрекаю никого. Не делаю никаких выводов. Ни на кого не "набрасываю". Я отчитываюсь за деятельность нашего фонда. Мы оплатили половину суммы, за счет ваших взносов. Вторую половину суммы оплатил Петро Порошенко.

    Да. Я понимаю. Правда. И я знаю, что если бы мы хотели бы купить 60 штук - нам потребовалось бы 78 942 612 гривен. Что... несколько меньше, чем...

    Просто у нас нет команды сммщиков и пиарщиков (не мои слова, это из одного интервью), зато есть команда юристов. И есть понимание ответственности за каждую гривну, которую вы нам доверяете. И есть опыт международных закупок. Мы знаем, что когда нам показывают Спартаны за 100 000 фунтов (а именно с этой цены начинались переговоры) - всегда нужно рыть и находить реальных владельцев, а не хватать у первого посредника из длинной цепи посредников. Опыт. Наша команда потратила три месяца на весь процесс - от поиска реального владельца и до получения всех лицензий.

    Лицензии уже есть в сети. Погрузка уже началась.

    Вы можете нам помочь покупать следующий груз. А мы снов и снова потратим уйму времени на выбивание лучшей цены.

    ++++++++++++++++++++++++++++
    Донат-платформа з сувенірами
    ++++++++++++++++++++++++++++

    https://shop.spgr.org.ua/

    ++++++++++++++++++++++++++++
    По Україні
    ++++++++++++++++++++++++++++

    ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРИВАТ 24
    5169 3305 2068 6400

    Для ІНШИХ банків:
    5375 4115 0177 8331

    Або переказ:
    IBAN рахунок: UA193052990000026002016226051
    Код ЄДРПОУ/ІПН: 42992954

    ++++++++++++++++++++++++++++
    PayPal
    ++++++++++++++++++++++++++++

    Переказ на: wingman2006@mac.com
    Тип переказу: Family/Friends

    ++++++++++++++++++++++++++++
    MoneyGram
    ++++++++++++++++++++++++++++

    Перевод на: ANTONINA BUZILO

    ++++++++++++++++++++++++++++
    Western Union
    ++++++++++++++++++++++++++++

    Перевод на: PAVLO MELNYKOV

    ++++++++++++++++++++++++++++
    SWIFT перекази
    ++++++++++++++++++++++++++++

    Account owner: Solidarna Sprava Hromad
    PLN - IBAN: PL48 1020 1068 0000 1802 0383 6525
    CAD - IBAN: PL53 1020 1068 0000 1602 0383 6533
    EUR - IBAN: PL58 1020 1068 0000 1402 0383 6541
    USD - IBAN: PL64 1020 1068 0000 1902 0383 6673
    Bank SWIFT Code: BPKOPLPW

    Name of the Bank: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna
    Bank’s address: ul. Puławska 15, 02-515 Warsaw
    Bank’s country: Poland

    ++++++++++++++++++++++++++++
    Кріптовалюти
    ++++++++++++++++++++++++++++

    USDT (TRC20)
    THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX

    BTC (Bitcoin)
    18YKHeM5MmGFNZhbrvsaoT7WsE3PJxjFXd

    ETH (ERC20)
    0xba65e794d8aec422d0d71cce1095c63da579e144
    FB_IMG_1667856041582.jpg
     
  7. Європейська Солідарність.
    ⚡️⚡️⚡️ Тепер я можу сказати точно, хто саме віддав наказ вимкнути телеканали Прямий, 5 та Еспресо.

    Це секретар РНБО Олексій Данилов.

    3 квітня 2022 року з РНБО за його підписом вийшла шифрограма номер Ш 3-04/1т, якій присвоїли гриф "таємно".

    У мене є текст цього документу, який через цей гриф я, на жаль, опублікувати не можу. Данилов, посилаючись на указ президента №152/2022 "Про рішення РНБО від 18 березня 2022 щодо реалізації єдиної інформаційної політики в умовах воєнного стану" наказав вимкнути три канали з державної мережі цифрового мовлення. Відомство, якому відданий наказ, не називається - воно в тексті має свій код.

    Насправді, ніякої таємної інформації у тексті шифрограми не міститься. Хіба що бажання незаконно вимкнути три непідконтрольні Банковій телеканали, як приклад свавілля і вибірковості у виконанні указу презідента. Саме вибірковості, бо 4 канал зрадника Ковальова чи 24 канал контрольованого Садового, попри відмінне від "єдиного марафону" мовлення, залишили в державному цифровому мовленні неторканими. Тому, гриф "таємно" в цьому випадку приховує не інформацію, а ницу і незаконну дію.

    Рано чи пізно всі негарні справи влади стануть явними. І тепер, коли стало відомо про механізм боротьби з незалежними від влади медіа, я стверджую - якщо влада не припинить діяти засобами руського міра, це зашкодить Україні, як державі, яка за право на свою свободу платить кров'ю.
    /Володимир Ар’єв/

    Народний депутат з фракції "Європейська Солідарність" Володимир Арʼєв зі своїх джерел отримав шифрограму, в якій йдеться про відключення неугодних владі каналів - П‘ятого, Прямого, Еспресо.

    За наказом секретаря РНБО…

    При цьому канал зрадника Ковальова, який, до речі, і досі вважається депутатом , ніхто не вимикав.

    Лояльному Банковій 24 каналу також дозволено мати своє мовлення.

    Новостворений канал «Ми- Україна» навіть без ліцензії отримав слот в марафоні.

    Так відбувається зачистка інфопростору.

    З цього починалася путінська Росія і лукашенкіська Білорусь.

    Вже 8 місяців мене дивує повна відсутність журналістської солідарності. Це при тому, що журналісти, режисери і оператори Прямого, П’ятого , Еспресо воюють на фронті, є загиблі герої.

    І повне мовчання колег по цеху щодо свавілля РНБО, Нацради, міністерства цензури і всіх причетних до ницого відключення трьох телеканалів.

    Співголова фракції "ЄС" у ВРУ Ірина Геращенко
     
  8. Good man

    Good man Обычный человек

    В теме о партии слуга народа новости о предательстве, в теме о партии европейская солидарность новости о патриотизме. Вот и вся разница.
     
  9. 063E1249-D2C0-48E7-9F79-60CE4C59CFD2.jpeg 9E26B720-DCC9-46BC-A4A7-2826025C013D.jpeg 207C3779-F129-40E3-BD49-3C9AEC7D9667.jpeg 84B80AB8-512D-4816-A248-2273C340C4BC.jpeg 2A7AB5F4-04F8-45F3-A441-A1CD547DAFEB.jpeg E7A4070F-3844-460D-90F3-E9504589F3A5.jpeg

    Тут радиосвязи на 8 482 675 гривен, очередная, очередная, очередная поставка нашей с вами помощи в ЗСУ.

    Вопрос был даже не сколько в том, чтобы эти самые восемь с половиной миллионов гривен найти. Ну, тем более, что еще и не нашли, получив груз с частичной оплатой. Тут вопрос был в том, чтобы этот товар найти. И весь этот груз мы смогли найти, уговорить на хорошую цену, а потом еще раз уговорить на еще более хорошую цену.

    200 автомобильных радиостанций Motorola. В пикап или БТР, на грузовик или в штаб. Сейчас объявится Олексій Петров и скажет, что даже за 5 таких радеек нас удочерят, усыновят, уплемянят и укузинят. А за 8 мощных ретрансляторов Motorola наградят ореднами и медалями. Да, Кот?

    И делаем мы это не за ордена и медали. Это наша помощь ЗСУ, это знак нашего внимания и заботы.

    ++++++++++++++++++++++++++++
    Донат-платформа з сувенірами
    ++++++++++++++++++++++++++++

    https://shop.spgr.org.ua/

    ++++++++++++++++++++++++++++
    По Україні
    ++++++++++++++++++++++++++++

    ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРИВАТ 24
    5169 3305 2068 6400

    Для ІНШИХ банків:
    5375 4115 0177 8331

    Або переказ:
    IBAN рахунок: UA193052990000026002016226051
    Код ЄДРПОУ/ІПН: 42992954

    ++++++++++++++++++++++++++++
    PayPal
    ++++++++++++++++++++++++++++

    Переказ на: wingman2006@mac.com
    Тип переказу: Family/Friends

    ++++++++++++++++++++++++++++
    MoneyGram
    ++++++++++++++++++++++++++++

    Перевод на: ANTONINA BUZILO

    ++++++++++++++++++++++++++++
    Western Union
    ++++++++++++++++++++++++++++

    Перевод на: PAVLO MELNYKOV

    ++++++++++++++++++++++++++++
    SWIFT перекази
    ++++++++++++++++++++++++++++

    Account owner: Solidarna Sprava Hromad
    PLN - IBAN: PL48 1020 1068 0000 1802 0383 6525
    CAD - IBAN: PL53 1020 1068 0000 1602 0383 6533
    EUR - IBAN: PL58 1020 1068 0000 1402 0383 6541
    USD - IBAN: PL64 1020 1068 0000 1902 0383 6673
    Bank SWIFT Code: BPKOPLPW

    Name of the Bank: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna
    Bank’s address: ul. Puławska 15, 02-515 Warsaw
    Bank’s country: Poland

    ++++++++++++++++++++++++++++
    Кріптовалюти
    ++++++++++++++++++++++++++++

    USDT (TRC20)
    THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX

    BTC (Bitcoin)
    18YKHeM5MmGFNZhbrvsaoT7WsE3PJxjFXd

    ETH (ERC20)
    0xba65e794d8aec422d0d71cce1095c63da579e144
     
  10. Європейська Солідарність прийшлося блокувати трибуну, аби дотиснути голосування позбавлення мандатів депутатів зрадників від ОПЗЖ.

    Голова ВР і слуги планували почати пленарний день з закону про Енергоатом, до якого було пару сотень поправок. Тоді, гарантовано, зрадники б залишилися сьогодні з мандатами.

    Кілька разів ставили вимогу почати день з позбавлення мандатів агентів Кремля. Це рішення набирало 179 голосів. Й тільки після скандалу і блокування президії дотиснули.

    5 зрадників і колаборантів позбавлені мандатів. Але наша задача- більша. Ці люди мають понести кримінальну відповідальність за зраду. Всі, зто завів в парламент тих, хто в 14 втекли в Москву, також мають нести відповідальність.
    Ну, й ключове, всі ОПЗЖсти мають понести політичну відповідальність. Позбутися керівних посад в комітетах. Втратити мандати і піти геть.

    А сьогодні - Козак, Кузьмін, Медведчук, Аксьонов, Деркач втратили мандати депутатів.
     
  11. В вечірньому телезверненні президент Зеленський анонсував кадрові рішення і подякував журналістам - розслідувачам за роботу.

    Зранку голова президентської фракції згадав переможне гасло «весна прийде- саджати будемо».

    Всі в восхіщєнії. А ще вчора в фб, твітері і телеграмі стояв вой позитивних блогерів, що, мовляв, кляті порохоботи розганяють ворожу ІПСО , яка не на часі, й ніякої корупції ніде немає.

    Я так розумію, сьогодні вже можна ? Вже не ІПСО?

    Що ж, повторю позицію Європейська Солідарність.

    Війна вимагає справжньої єдності. Об’єднання навколо принципів, цінностей і захисту національних інтересів держави. Сильного, а не потішного парламенту, який навіть свій телеканал віддав «обличчям року» з Банкової. Парламентського контролю над виконавчою владою, яка працює на побігушках у Банкової.

    Моніторингу використання бюджетних коштів і технічної допомоги Заходу.

    Тобто, сьогодні «ЄС» більше підтримує президента Зеленського, налаштованого, наскільки ми зрозуміли, навести лад в публічних закупівлях , особливо для ЗСУ, аніж позитивні блогери Банковоі і люди без критичного мислення.

    Саме тому наші вимоги прості і демократичні. Повернення години запитань до уряду. Повернення трансляцій ВР в запису. Повернення контролюючою функціі ВР через посилення роботи комітетів і прозорість діяльності парламенту. Створення ТСК щодо закупівель в Армії.

    Щиро підтримуємо всі позитивні речі, які робить сьогодні МО і співпрацюємо з міністерством в темі тиску на партнерів по зброї і допомозі ЗСУ. Не толеруємо мародерство під час війни.

    https://www.facebook.com/1000023346...5ZbFE4vSsxe2kKJiXqM6TDhXhUNELmBgNhcSKD37zs9l/
     
  12. Марго Калмикова Так ніхто і не відповів на головне запитання :
    ЧОМУ ?
    Вишивальщицям бісером та плакальщицям за зеленими яйцями
    ще не розвиднілось ?
    FB_IMG_1675194041808.jpg FB_IMG_1675194047787.jpg FB_IMG_1675194051557.jpg
     
  13. Good man

    Good man Обычный человек

    • Тупо Тупо x 1
  14. Президент Зеленський сказав, що найбільше його розчарували ті, хто втекли з Києва. Тобто, більшість його команди і фракції.

    Київ в лютому - березні був порожній. В їжаках і блокпостах. З Теробороною, куди записалися ті, хто не втік!
    Але точно НЕ ОКУПОВАНИЙ.

    Тому говорити про деокупований Київ- це героїзувати терористичну російську армію, яка тільки в мріях своїх змогла «захопити« горду українську столицю за три дні . Так , одиночні танки чи БТР заїхали на Шулявку і Оболонь, але зустріли там такий спротив, що від них залишився тільки металобрухт.

    До Банкової і бункеру номер 1 росіяни точно не дійшли.
    Тому не варто переписувати історію цієї війни.

    А що стосується мінських угод, то вони зберегли сотні тисяч життів українців. Допомогли звільнити украінські території. В тому числі Маріуполь, Бахмут, Авдіівку, Сіверодонецьк і Лисичанськ. Дали час українській армії наростити м’язи і замінувати Чонгар. Примусили світ створити антипутінську коаліцію і ввести санкції проти кремлівського режиму. Поставити перші Javelin і будувати свої ракети. Подарували сотням тисяч українських родин кілька років щасливого життя разом.

    Епоха Української Незламності почалася 18 - 20 лютого 2014 року. Вже тоді Путін запустив план «окупація», але нам вдалося вистояти і зберегти державність. Ціною героїзму і жертовності добровольців, кіборгів, легендарної 72, 10, 93, 95 і всіх інших бригад, наших прикордонників і моряків, які відчайдушно , з першого дня війни боролися за Україну.

    Й правда в тому, що завдяки мінських угодам, половина країни, в тому числі і нинішня владна команда, навіть не здогадувалася, що війна вже триває і ржали з « а то Путін нападьот».

    А потім в Парижі підписували формули Штайнмайера, в Мінську створювали координаційні ради з бойовиками, а в березні минулого року в Стамбулі, вже після повномасштабного вторгнення, були готові відмовитися від НАТО і знову стати «нейтральними».

    До перемоги ще дуже далеко. Ми платимо важку ціну за інфантильність і недалекоглядність, віру, що з Путіним можна домовитися і що дороги важливіші , ніж ракети.

    Для перемоги важливі не лише західна допомога, але і справжня внутрішня єдність. Перемога- це МИ, а не Я.

    Ми всі змінилися за цей рік. Стали сміливішими і патріотичнішими. Важливо- стати мудрішими.

    Р. S. До речі, Порошенко вчора був на Донбасі, передавав ЗСУ чергову партію військової техніки, якої там не вистачає.
    Ірина Геращенко
     
  15. Спочатку я не повірила своїм очам. Армія має 95 % підтримки населення і найбільшу довіру суспільства, а її представникам хочуть заборонити говорити, балотуватися і представляти народ у владі. Такого ж не може бути!

    Але це правда. Слуги намагалися протягти через комітет нацбезпеки поправки, якими б перепорядували Головнокомандувача ЗСУ Мінобороні, дали б право МО визначати кандидатури офіцерів вищого військового командування і скасовувати рішення Генштабу.

    А самих військових пропонували зробити рабами без права голосу,
    заборонити висловлювати коментарі стосовно внутрішньополітичних питань та брати участь у політичній діяльності.

    Це вдарило б і по Європейська Солідарність, адже більше 3 тисяч депутатів ЄС всіх рівнів зараз в ЗСУ і Теробороні, і їх би вилучили з політичного процесу.

    Вдумайтеся, яка ницість! Депутати ОПЗЖ і шаріі залишаються в місцевих радах і ВР, а депутатів- воїнів планували звідти вилучити.

    Скандальні поправки на комітеті провалилися. Але затикання армії рота і спроба карати за кожне слово правди- набирає обертів.

    Бойового комбата легендарної 46-ї бригади, яка тримала оборону Бахмута, пана Анатолія з позивним Купол , знімають і понижують в посаді за інтервʼю Washington Post.

    На відміну від папуг з Банкової, які безвідповідально коментують все підряд в марафоні, й не вилазять з ТБ, «Купол» з 2014 року на війні.

    Солдати називають його батьком , він відповідально ставиться до військової справи, береже життя підлеглих і при цьому дає точний аналіз безпековій ситуації, називає речі своїми іменами.

    В інтерв’ю він сказав очевидне-перед відправкою в пекло солдатів треба вчити і готувати.

    Що тут не так? До речі, наша фракція зареєструвала законопроєкт про створення інструкторських центрів і обов’язкову серйозну підготовку бійців ТРО перед відправкою на фронт.

    Але в логіку марафону, де ми вже перемогли, важка правда не вписується. ЗСУ має бути героїчним і мовчазним.

    Скажу відразу- наші ЗСУ точно не говорять нічого, що могло б підірвати обороноздатність країни і мотивацію воїнів її захищати. Навпаки, їх реалістичний погляд на ситуацію важливо враховувати, виправляти певні речі і рухатися до перемоги.

    Ми не дамо нікому принизити українських воїнів, позбавити їх виборчих прав і права голосу.

    Дякуємо легендарній 46 за мужність і героїзм, її комбату за надзусилля тримати оборону Бахмута.

    «Купол” має отримати відзнаку, а не догану. Навіть якщо в нього немає сторінки в Instagram
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  17. ЧОГО ХОЧУТЬ ПОРОХОБОТИ?

    Мені в коменти пишуть багато гидоти. Пишуть і що я не воюю (ну так, зараз не воюю сам - всього лише готую фахівців для фронту), і що я підтримую Порошенка виключно за гроші (саме тому актив ЄвроСолдіарності масово пішов на фронт, на відміну...), тощо і тощо. Але час від часу виринає оце. Питання рівня крику.

    "Чого ви хочете взагалі? Ну от чого? Навіщо вся оця ваша незгода з владою?" Навіщо? Гаразд, я відповім.

    Ми хочемо демократичної країни. Де президент - це лише тимчасово обраний людьми менеджер, а не ідол навколо якого вже будуть культ особи. Чи ви гадаєте я повірю, що всі оці портрети Зеленського, гердани з Зеленським, свічки у формі Зеленського і подібний мотлох а-ля Зеленський - просто воля і натхнення людей? Та не смішіть. Пропозицію формує попит, а попит формує моноЗЕмарафон, до якого не додумався навіть Кучма під час конфлікту на Тузлі, коли від війни Україна стояла в кроці. Вже хто-хто а він міг цілковито.

    Ми хочемо демократичної країни де існує свобода слова, а не так що все національне телебачення заганяють в єдиний мономарафон, але водночас опозиційні телеканали замість долучити до мономарафону намагаються вирубити з кабельних мереж.

    Ми хочемо України де чиновників запідозрених у корупції відстороняють від посад а не відмазують. За Порошенка звільнили Злочевського, звільнили Гладковського, було багато іншого. А Резніков з яйцями по 17? Його відмазувала вся ЗЕботва в єдиному пориві, мовляв виключно на ньому (а не на відомствах країн Заходу) лежить забезпечення армії технікою (тобто Хаймерси беремо, а фільтри для Хаймерсів купують волонтери) і тому говорити про корупцію в МО - то російське ІПСО.

    До Резнікова так само відмазували Татарова, Юрченко, Турхіна, брата Єрмака тощо.

    Ми хочемо, аби влада створювала умови для розвитку національних брендів, а не перетворювала Україну на ринок для брендів іноземних. Я бачив як за Порошенка армія отримувала форму українського виробництва, українські берці на мембрані, українські сухпайки, українській військові вантажівки (МАЗ-Богдан) тощо. І я бачив як за Зеленського українських виробників просто гробили - за політичними мотивами. В тому числі.

    І ще. Ми хочемо жити у вільній країні. Тому виправляти ситуацію в Україні ми хочемо демократичним шляхом. Саме тому під час війни ми-порохоботи воюємо, а не влаштовуємо "Майдани-3", "редути" та "міхомайданчики", як влаштовувпли Порошенкові окремі представники чинної влади. Поки триває війна, ніяких протестів порохоботи не влаштовують. Нам не до того.
    Ми захищаємо нашу країну.

    Але ми все бачимо і чуємо. Ми вголос говоримо про помилки і злочини влади. Ми не приховуємо - ми поставимо владі багато запитань.

    Після війни. Обов'язково поставимо.
    IMG_20230329_211851_384.jpg

    https://t.me/dragonspech/6064
     
а де твій аватар? :)