Партія «Європейська Солідарність»

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 19 сер 2019.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А навіщо мені битися головою в стінку? Якщо кожного разу через кожного поца битися головою в стінку, то стін не хватить :)))
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :))) та йой. Стін не хватить) а голові нічого? Бо дубова.
    Стук-стук- войдите(с)
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:


    Та все нормально)
    Я все в основному сприймаю не по змісту, а по суті)
     
  5. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Так. Не лише циган, а всі зебіли саме такі. І Ви теж, шановна пані. Не вірите? Перевірте.
     
  6. Заява партії «Європейська Солідарність»

    Для оголошення політично вмотивованої фейкової підозри Петру Порошенку Зеленський свідомо обрав момент закордонного відрядження лідера опозиції, коли п’ятий Президент в різних столицях світу працює над зміцненням міжнародної коаліції на підтримку України на тлі агресивних намірів Кремля.

    Замість того, щоб зміцнювати оборону країни, Зеленський посилює переслідування опозиційної партії, яка стає найпопулярнішою політичною силою країни. Це – комплекс його власної президентської меншовартості та типовий напад політичної параної, яку у нікчеми Зеленського провокує сама згадка про свого успішного попередника.

    Під командуванням Порошенка новостворена армія звільнила дві третини Донбасу. Порошенко виборов безвіз і Томос, Угоду про асоціацію з Євросоюзом і енергетичну незалежність від Росії, створив міжнародну коаліцію на підтримку України і забезпечив санкції проти Росії. Він разом з армією і суспільством зберіг і захистив державу. Якщо Зеленський при цьому таврує його як «державного зрадника», то хто тоді сам Зеленський?

    Не Порошенко, а Зеленський знімав кіно в Москві і фоткався на Красній площі, коли зелені чоловічки захоплювали Крим.

    Не Порошенко, а Зеленський у квітні чотирнадцятого давав корпоратив сепарам у Горлівці.

    Не Порошенко, а Зеленський чотири рази ухилявся від повістки, коли син Порошенка служив в армії.

    Не Порошенко, а Зеленський грав на роялі, поки армія звільняла дві третини Донбасу.

    Не Порошенко, а Зеленський злив Путіну спецоперацію із затримання військових злочинців із групи Вагнера.

    Не Порошенко, а Зеленський завозить вугілля з ОРДЛО під виглядом російського на мільярди і мільярди доларів.

    Фейкова підозра Порошенку – це ще один дешевий відосик збанкрутілої влади. Це все, що вона може дати замість «кінця епохи бідності».

    Суцільні провали – результат діяльності некомпетентного корумпованого Зе. Феєричні, але невиконані обіцянки, шалене зростання цін на товари першої необхідності, криза в енергетиці, майже сто тисяч українців, померлих від коронавірусу, в той час як левову частку антиковідного фонду витратили на «Велике крадівництво». Гучні скандали, причетність Зеленського до відмивання брудних коштів. Коломойського, «вагнергейт», зарплати в конвертах «Слуг народу», «Велике крадівництво» як мегакорупційний інструмент персонального збагачення.

    Зеленський відчайдушно шукає будь-які шоу-бізнесові трюки для порятунку залишків своєї колишньої популярності, використовуючи переслідування опозиції та її лідера як спосіб відволікти увагу від своїх провалів і пропонуючи людям чергове шоу «підозр та арештів»

    Вже скоро як три роки сотні прокурорів Офісу Генерального прокурора, слідчих ДБР та СБУ здійснюють десятки незаконних кримінальних проваджень проти п’ятого Президента на численні прямі вимоги Володимира Зеленського. Всім вже давно зрозуміло – дії правоохоронних органів не мають нічого спільного з правом. Це політичне замовлення Зеленського, маніакально одержимого ідеєю розправи над своїм головним опонентом.

    За цей час Порошенко з десяток разів відбував у закордонні відрядження і повертався з них. Так само буде і цього разу. Як би Зеленський не мріяв позбутися лідера опозиції, Петро Порошенко повернеться після візитів на Фанар до Вселенського Патріарха, поїздки до Польщі з зустрічами високого рівня, після новорічно-різдвяних канікул та планованого після них ще одного закордонного відрядження.

    На жаль для Зеленського, Порошенко повернеться. Але повернеться за своїм власним графіком, а не за сценарієм новорічних відосиків Зеленського.
     
  7. ОПУ РОЗГОЛОШУЄ ТАЄМНИЦІ

    Ще один гараячий привіт Офісу Зеленського від фракції "Європейська Солідарність". СБУ відповіла на запит депутата Ірини Фріз щодо особи незрозумілого роду занять Марії Левченко, оформленої у студії "Квартал-95", але яка постійно перебуває біля президента Зеленського в т ч під час нарад де обговорюються державні таємниці. СБУ повідомила, що мадам Левченко, одружена з колишнім помічником депутата держдуми Росії Валуєва і громадянином Росії Гогілашвілі, допуску до державної таємимниці ще й досі НЕ МАЄ.

    Тобто. Команда ЗЕ спробувала забити баки суспільству, тим що зарахували Левченко в штат Офісу президента і розповіла байку ніби Левченко виконувала обов'язки помічника президента на громадських засадах. Але! Допуску до державної таємниці мадам Левченко не мала ані тоді, ані зараз!

    І причина цього - очевидна. Жоден офіцер СБУ не надасть допуску до джержавної таємниці особі з такими життєвими обставинами.

    Тобто в Офісі президента ще й досі в режимі ріал-тайм продовжують порушувати закон про державну таємницю, розголошуючи її ну от взагалі сторонній особі. А вдома у мадам Левченко - повноцінний інформцентр куди стікається інформація зразу з Офісу президента і з військової розвідки. А донедавна - ще й з МВС.

    Вам зрозуміло, чому Байден з ЗЕ говорив лише через 2 доби після переговорів з Путіним? А толку йому говорити з установою, де державні таємниці розголошують бо-зна кому? І Байден - це тільки перший приклад.
     
  8. Сьогодні о 7 ранку відбулося обшуки в членів команди Європейська Солідарність, першого помічника П’ятого Президента Петро Порошенко , Надзвичайного і Повноважного Посла , дипломата з 25 річним стажем ,Юрія Оніщенка та екс-депутата Сергія Березенка.

    Шукали… вугілля.

    Звичайно, це абсурд.

    Ми розцінюємо ці замовні дії влади як свідому провокацію проти нашої політичної команди, системний тиск, залякування, психологічні тортури. Спробу дестабілізувати опозицію і її лідера , Петра Порошенка.

    Країна повертається в часи Януковича, коли репресивна машина влади працювала проти опонентів.

    Обшуки, всупереч законодавству, проводилися за відсутності адвокатів.

    Також ми отримуємо чисельні сигнали з регіонів щодо тиску на наших активістів і прихильників, профілактичних бесід з нашими партійцями, тиску і переслідувань бізнесу, який симпатизує опозиції.
    Мамі Софія Федина/ Sofiya Fedyna телефонували із залякуваннями , щоб Софія не брала участі в акціях протесту біля Гути.

    Ми з Mariya Ionova вчора зафіксували стеження.

    Всі народні депутати ЄС знаходяться під тиском, прослуховуванням, проти депутатів і їх родин ведуться брудні інформаційні кампанії дискредитації і провокацій.

    Ми пов’язуємо цей сплеск терору влади зі стрімким падінням рейтингу Зеленського і зростанням підтримки ЄС та Петра Порошенка.

    Бездарна, непрофесійна влада завела країну в енергетичну кризу і ціновий колапс.

    Аби відволікти увагу- потрібні шоу.

    Тиск на опозицію, маски шоу , повістки і підозри- єдині брудні козирі, які залишилися в арсеналі недолугої влади.

    На жаль, влада в ручному режимі керує судами.

    Маємо інформацію, що в Печерському суді, де розглядаються всі ці хотілки /клопотання Банкової, вони, повз електронний розподіл справ, потрапляють потрібним/своїм суддям.

    Країна повертається в часи киреєвщини, коли суддя Киреєв був символом цього вибіркового правосуддя.

    Європейська Солідарність починає складати « список Магніцького», куди внесемо всіх прокурорів, слідчих , суддів, які приймають замовні , неправомірні рішення і зробимо їх імена відомими.
    Ми не дамо побудувати авторитарний режим ньюянуковича в країні.
     
  9. Почну свій виступ із оголошення про те, що вчора прийняв рішення (воно стане сюрпризом для присутнього тут Петра Порошенка) і написав заяву про вступ до партії «Європейська солідарність». Тому що, як казав класик, послідовний.
    Тому що в часи Януковича, сидячи 2,5 роки в камері під час свого політичного ув’язнення, я писав на волю: «Ми мусимо в опозиції всім довести - не всі бояться і не все продається».

    Зараз саме такий час.

    Сьогодні нас знову хочуть повернути в ті часи авторитаризму. Бо коли ейфорія 2019 року розсіялася, із «троянського коня» Зеленського стали один за одним вилазити на Банкову кремлівські агенти, які служили Януковичу аж до його листа Путіну із запрошенням ввести російські війська, а зараз служать Зеленському. І ця гримуча суміш некомпетентності і фобій президента та серйозного впливу мсковських кротів є викликом для України, яку прийняв на себе Петро Порошенко і його команда. Тому я не можу не бути там.

    Чому я сьогодні тут?

    Тому що є ще таке поняття як єдність. Я горжуся тим, що дружу із Віталієм Кличком дуже давно. Здається, ще з 2004 року, коли ми вперше потисли один одному руки і мали довгу дружню розмову, а потім пройшли через багато що. І через дві революції, і через його приліт на вертольоті до мене в тюрму, і через випробування владою, і через сьогоднішнє випробування опозицією. Я вірю, що його особиста політична діяльність і діяльність делегатів сьогоднішнього з’їзду принесе нові сили для повернення України до Європи.

    Так, «Європейська солідарність» Петра Порошенка на сьогодні - ведуча опозиційна політична сила. Вона вже впевнено переганяє «Слуг народу». Але, Віталій, у вас величезна робота - з 70%, які свого часу голосували за «слуг» Зеленського, 50% його вже кинули. І їм шкода «птічку», яку вони поставили навпроти Зе.

    І сьогодні це поле, де ви маєте показати силу свого УДАРу. Я дуже сподіваюся на ваш успіх, як казали брати поляки, за нашу і вашу перемогу.

    Сьогодні я тут іще і через Зеленського. Бо в часи найбільшої загрози нового вторгнення, коли весь світ єднається навколо України, коли кожен день до України приїзджає світовий лідер, щоб утримати нашого хитаючогося гаранта, який плутається навіть у залишках думок у своїй голові, з трудом зв’язуючи до купи перед Б. Джонсоном те, від чого Цицерон разом із Черччилем перевертаються у труні, коли орда готова до нового вторгнення, наш президент оголошує домашню війну.

    Зрозуміло, що його головний ворог - Петро Порошенко, він із ним воює з першого дня на посаді. Він із ним воює не лише як із людиною, яка демонструє армію, мову, віру як наші принципи. Це принципи, які заважають Зеленському, бо він боіться армії. Він її годує лише указами про підвищення доходів: у грудні 2021 він підвищував зарплати до 2-х мінімальних зарплат, а вже в січні 2022 - до 3-х. Якщо так піде, то до грудня поточного року підвищить у рази. Щоправда, грошей від таких указів не збільшується. Він боїться цю армію і боїться визнати, що швидше б капітулював, ніж став би зі зброєю на фронті, як обіцяв багато разів. Тому він так ненавидить Порошенка і тих, хто підтримує армію.

    Він боїться нашу мову і всіляко відроджує російськомовне радіо і телебачення і повзучу малоросійщину.

    Він боїться нашої віри. Бо для нього московські дзвони все ще найважливіший поклик для душі як тоді, коли виступав у Москві з концертами в момент агресії в Криму, так і зараз.

    Але він не може змиритися ще з одним важливим принципом - децентралізацією, коли 50% ресурсів пішло вниз - у міста і в ОТГ. І символ цього принципу для нього - Кличко. Тому він розв’язав нову війну і оголосив нового ворога - мера Віталія Кличка.

    Просто вдумайтеся: для всіх українців є один ворог - Путін, чиє ім’я Зеленський боїться назвати. Він каже - «сосєдняя страна», «еті другіє». Але він не може сказати - ворог наш Путін. Для нього ворог - лідери опозиції.

    Віталій Кличко - не тільки лідер «УДАРу», але і лідер місцевого самоврядування. Почати війну проти Кличка спонукали лише три причини: Київрада проголосувала разом із «УДАРом» за недопустимість політичних репресій проти 5-го президента Порошенка. Кличко зібрав штаб по координації територіальної оборони. Кличко скликав засідання членів Асоціації міст, на якій розглянули швидке розгортання штабів тероборони, аби Путін не думав навіть заходити в українські міста. І саме за це, ні ща що інше, Шмигаль приймає рішення і забирає половину повноважень у 10% українців - а це кияни - які вони делегували меру Віталію Кличку. Налякати Кличка «голим шмигалем» ще треба було додуматися. Але вчорашнє засідання Київради, де «УДАР» разом із «ЄС» та ще 4-ма голосами «Батьківщини» дали відповідь цьому «нічному шмигалю», показало, що є ще і порох у порохівницях, і удар в рукавицях, і голос.

    Здається, нашому гаранту, нашому верховному танцюристу заважають чужі яйця. Він дуже боїться тих, хто має авторитет справами, підтримку конкретних людей за те, що вони декларують і роблять, а просто розмірковують «потоком сознанія». Тому це велика помилка зєлєпузиків - добитися об’єднання опозиції.

    Я вже чую і запах 2004 року, і запах 2013 року - Україна на порозі на змін. Бо людям вже осточортіла пустопорожня балаканина Зеленського, яка призвела до розвалу економіки і росту цін та падіння соціальних стандартів. Комусь осточортіли зливи на користь Кремля, відкрита робота московських кротів. Комусь осточортіла відкрита корупція слуг Зеленського. Після знаменитої історії із «чорним касиром» Трухіним, який розвозить конверти з 20-30-50 тис долларів за голосування зеленим слугам, всі все зрозуміли - це система Януковича, просто у нього інша маска і називається вона Зеленський. І у кожного своя тривожна валізка: у Володі Кличка - в тероборону, а у зелених слуг - в ліс з мішком на 150 тисяч як бонус.

    Попереду нас чекають нові парламентські вибори. Це веління часу. Якщо ми хочемо припинити вакханалію, зраду і розвал країни, треба забрати у президента Зеленського інструмент його згубної політики - монобільшість. Забрати його може лише український народ через дострокові парламентські вибори під гаслом «Повернемо клоунів у цирк, врятуємо Україну!». Вже очевидно, що цього хоче 2/3 виборців.

    Саме тому я тут, бо єдність демократичних сил забезпечить нашу перемогу у Верховній Раді і відразу розпочнеться процес імпічменту президента Зеленського, який для цього дав уде безліч підстав і боюсь, що дасть іще нові.

    Шановний Віталій, делегати з’їзду та гості, як людина не нова в політиці, я точно знаю - ми пережили мафію дніпропетровську, пережили мафію донецьку, переживемо і мафію естрадно-циркову.

    Перемога буде за нами! Слава Україні!

    Виступ Юрій Луценко на з’їзді партії «УДАР» 04.02.2022 р.

    Посилання на виступ ⬇️

    Дякую за фото Yan Dobronosov, пресслужбу Європейська Солідарність
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Всі депутати”Європейської Солідарності” перебувають в Україні і готові до роботи — Забродський
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. IMG_20220707_082508_794.jpg
    Свобода мужності відкрита світові і рабство бункерного страху.
     
  12. "ВИ НАВІТЬ ПОВОДИТЕСЯ ТАК, НАЧЕ У ВАС ВІЙНИ НЕМАЄ!"

    ▪️Спартц заявила, що Єрмак розпочав наклепницьку кампанію проти неї.

    ▪️Окрім того, вона стверджує, що замість визнати свою армію та розпочати загальнонаціональні зусилля для її підтримки, Київ "на чолі з Андрієм Єрмаком грає в політику".

    ▪️За її словами, "Київ, схоже, має гроші на реконструкцію другорядної інфраструктури, але не має грошей на підтримку солдатів, наприклад, на давно обіцяне житло для бійців АТО"

    ▪️"Багато американців і європейців вже давно відчувають серйозні побоювання з приводу Єрмака.
    Якби пан Єрмак був державним діячем, як людина з і без того сумнівною репутацією, він би подав у відставку цієї зими, запевнивши українське керівництво в тому, що жодного нападу з боку Росії не станеться, що знизило готовність України. Однак ніколи не пізно вчинити правильно".

    ▪️"Багато людей стурбовані, що дуже близько до вашого президента є людина, з якою пов’язані якісь проблеми. І я вважаю, що вам потрібно ці проблеми вирішити".

    ▪️"Всі ці дані (звинувачення на адресу Єрмака) не з України, а з інших країн. І вони справді з’явилися не учора. Вони для нас є проблемними, а ми, як партнер, ставимо їх перед Україною. А ваш президент може вирішити цю проблему.

    Я буду вам чесно казати, що і республіканці, і демократи дуже стурбовані: як ми будемо робити нагляд, якщо витрачатимемо такі великі гроші в Україні?".

    ▪️"Вам вирішувати, що робити, але я вам скажу, що проблеми в України будуть великі, якщо Україна зараз не зможе з нами домовитися. Якщо Конгрес не відчує, що ми можемо вам довіряти. Це ж не в мені питання.

    Українці не розуміють, що у Конгресу є відповідальність робити нагляд, oversight щодо того, куди та на що витрачають американські гроші. Нас для цього обирають наші виборці!".

    ▪️"Проблема – не Єрмак. У вашій країні є проблеми, які не вирішуються. І коли я питаю, чому вони не вирішуються, то наші люди мені кажуть, що через Єрмака. Тому це і піднялося. Проблема – те, що ваша країна не готується до війни, не робить потрібні речі, і це мене дуже турбує… Ви навіть поводитеся так, наче у вас війни немає!".

    ▪️"Коли проїжджаєш вашими містами, коли дивишся, як ваші міста готуються до атак – то бачиш, що багато де це не відбувається. Ви все чекаєте, що все Захід буде робити. Люди сидять у ресторанах у Києві, наче війни у вас вже нема, тому що війна пішла на Схід".

    ▪️"Для мене питання в тому, що якщо ми витрачаємо в Україні кошти американських платників податків, то ми повинні бути впевнені, що ці кошти йдуть до тих хлопців, які воюють у вас… Зараз нема системи, яка дозволяє нам це перевірити. Ця система повинна існувати. Я не хочу озвучувати деталі, тому що вони не повинні бути публічними".

    ▪️" Ми витрачаємо мільярди доларів. В Україні були створені антикорупційні інституції, і нас турбує, коли ми бачимо, що ці інституції не можуть працювати. Мені кажуть, що це через Єрмака і людей, яких він ставить на посади. Я не знаю, чи це так, але президент Байден, коли він витрачає кошти в Україні, повинен звітувати Конгресу за це".

    ▪️"Україна і кожен українець повинні зрозуміти, що у вас дуже серйозна війна. Потрібно, щоб люди, хто чим може, допомагали вашій армії, допомагали військовим, людям, які хочуть воювати. Кожен повинен зробити, хто що може, хто чим може допомагати. Ви повинні перейти на воєнні рейки. Я раджу не недооцінювати вашого противника. Росіяни перегруповуються, вони вміють вести гібридну війну".
    З інтерв'ю Вікторії Спартц "Економічній правді"
     
  13. Логистическая задача: если грузовики можно перевозить тягачами, то чем перевезти самый большой в мире тягач?

    Так вот, это не шутка. И не прикол. И не какие-то туманные планы. Это про наши закупки. Это про самый большой танковый тягач - Oshkosh M1070. Дыыыыыыа! И фото не иллюстративное, фото вполне себе реальное - это один из "наших". И лафет на 65 тонн, тоже к нему в комплекте.

    Зачем мы лезем в это? Зачем покупать один такой тягач, если на эти деньги можно купить три десятка б/у пикапов?

    САУ AHS Krab - это круто? Круто!
    САУ Panzerhaubitze 2000 - это очень круто? Это очень круто!
    И Т-64БВ, и PT-91 Twardy, и так далее, и тому подобное.

    Все это - очень и очень круто. Вот только эту всю крутизну нужно оперативно перебрасывать из точку в точку, их нужно перевозить от позиции к позиции. Когда речь идет про переброску на 10 км - своим ходом, да. А если на 100? А если на 200? Своим ходом? Нет, 537-м МАЗом. Года выпуска эдак 72-го, с расходом топлива в 150 литров на 100 километров и усталыми глазами механа, который синей изолентой пытается собрать до кучи это дырявое ведро.

    Мы нашли партию Oshkosh M1070.

    Это самый большой танковый тягач. Это самый мощный танковый тягач. Это американское качество, это отличное состояние и крошечные пробеги. Зверидло, созданное и заточенное под перевозку сверх-тяжелой бронетехники. И комплект запасных частей, которые нам тоже дают.

    Вчера мы проплатили аванс. И Петро Порошенко проплатил аванс. Теперь нам надо наколдовать большую кучу денег для оплаты больших тягачей. Потому что... потому что без нас - никак.

    Ошкош... уииии!

    ++++++++++++++++++++++++++++
    Донат-платформа з сувенірами
    ++++++++++++++++++++++++++++

    Головна

    ++++++++++++++++++++++++++++
    По Україні
    ++++++++++++++++++++++++++++

    ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРИВАТ 24
    5169 3305 2068 6400

    Для ІНШИХ банків:
    5375 4115 0177 8331

    Або переказ:
    IBAN рахунок: UA193052990000026002016226051
    Код ЄДРПОУ/ІПН: 42992954

    ++++++++++++++++++++++++++++
    PayPal
    ++++++++++++++++++++++++++++

    Переказ на: wingman2006@mac.com
    Тип переказу: Family/Friends

    ++++++++++++++++++++++++++++
    MoneyGram
    ++++++++++++++++++++++++++++

    Перевод на: ANTONINA BUZILO

    ++++++++++++++++++++++++++++
    Western Union
    ++++++++++++++++++++++++++++

    Перевод на: PAVLO MELNYKOV

    ++++++++++++++++++++++++++++
    SWIFT перекази
    ++++++++++++++++++++++++++++

    Account owner: Solidarna Sprava Hromad

    PLN - IBAN: PL48 1020 1068 0000 1802 0383 6525
    CAD - IBAN: PL53 1020 1068 0000 1602 0383 6533
    EUR - IBAN: PL58 1020 1068 0000 1402 0383 6541
    USD - IBAN: PL64 1020 1068 0000 1902 0383 6673

    Bank SWIFT Code: BPKOPLPW
    Name of the Bank: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna
    Bank’s address: ul. Puławska 15, 02-515 Warsaw
    Bank’s country: Poland

    ++++++++++++++++++++++++++++
    Кріптовалюти
    ++++++++++++++++++++++++++++

    USDT (TRC20)
    THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX

    BTC (Bitcoin)
    18YKHeM5MmGFNZhbrvsaoT7WsE3PJxjFXd

    ETH (ERC20)
    0xba65e794d8aec422d0d71cce1095c63da579e144
     
  14. Это должен был быть очень радостный пост, но... Но я мечтаю проснуться. Я мечтаю проснуться и узнать... да. Сцепим зубы. Ведь война не ждет того самого утра, когда проснулся, а все это было сном. И, здравствуйте, птицы! Здравствуй, Poseidon H10.

    Дальше перечисление технических характеристик, которые нужно там с восклицательными знаками, но давайте уменьшим градус пафоса. Да, до 50 километров управляемого полета с передачей видео. Или можно 150 километров в автономном режиме по заданному маршруту. И да, можно на высоте до 4000 метров, но оптимальная высота работы - километр. Не видно и не слышно. Тепловизор и 40-ка кратный зум. Минимальный тепловой след, ведь все электрическое. Умная автоматика противодействия РЭБ. И... просто красивое!

    Мы собрали деньги в мае, мы начали процесс обучения пилотов в июне, а сегодня передали комплекс в десант. Завтра он уже будет на фронте, мы провожали экипажи сегодня на работу.

    А теперь о важном. Да, выше тоже важно. Но теперь - о ВАЖНОМ.

    Мы готовы взять еще два таких комплекса. В интересах "южной группировки", где сейчас идет контр-наступление. Это колоссальные деньги, это больше 600 000 евро. Да, как и всегда, Петро Порошенко оплатит половину. Но колоссальность нашей части от этого не исчезнет. Но... это НАДО нашим войскам. Все эти 50 километров работы и устойчивость к РЭБ, все эти характеристики - это НАДО нашим войскам.

    Я редко пишу так.
    Я редко прошу так.

    Но тут та самая ситуация, когда НАДО. Нам очень нужно собрать деньги и выкупить комплексы. Обучение пилотов, сопровождение и ремонт - все это будет. Но первый шаг ведь в оплате. И мы точно можем, мы сможем. По 20 гривен. По 500 гривен. Мы соберем. Все вместе. И победим врага. Все вместе.

    +++++++++++++++++++++++++
    Перекази з банківської картки
    +++++++++++++++++++++++++

    Безпечний переказ коштів

    +++++++++++++++++++++++++
    ПРИВАТ 24
    +++++++++++++++++++++++++

    5169 3305 2068 6400

    +++++++++++++++++++++++++
    PayPal
    +++++++++++++++++++++++++

    Переказ на: wingman2006@mac.com
    Тип переказу: Family/Friends
    IMG_20220730_170817_892.jpg IMG_20220730_170823_875.jpg IMG_20220730_170832_521.jpg IMG_20220730_170838_479.jpg IMG_20220730_170844_763.jpg
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    IMG_20220731_210319_661.jpg

    ❗️Гончаренко хильнув наваристого борщу та пропонує ввести ЗСУ в Косово
     
а де твій аватар? :)