Париж

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем victorys, 22 вер 2010.

  1. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    А-а-а-а-а, вже не потраплю до Лувра безкоштовно... :sad:
    А чому діти у Франції не до 40, наприклад, років? :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    La fin....Merci beaucoup Mademoiselle :give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Ну, не скажіть. Я працював свого часу в Тулузі, а потім проїхався вздовж Франції (Ліон, Новий Орлеан, потім Лілль), так Париж-таки справляє враження, що не кажіть, особливо у порівнянні з афризоввано-алжиризованою південною Toulouse! Ліон - краще, але, все ж не те...
    Єдина, що гіррше (старіше) в Парижі, так це метро :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. victorys

    victorys позитивчик :)

    Одним словом прості перхожі...

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 13
  5. night

    night Well-Known Member

    бачила, відчувала :) В Парижі була два рази. Більше не хочеться. Просто натура в мене така...Люблю дивитись не лише пару центральних вулиць міста де все чудово і для туристів. А відійшовши квартал від центру починається реальність життя. Купа машин припаркованих як попало, шалений рух без правил, купа мотоциклістів які навіжено ганяють між машинами, сміття і безлад на вулицях. Може мене можна звинуватити в расизмі але...Ну не приємно мені скрізь бачити афроамериканців.
    Париж вечором в центрі дуже гарний, романтичний, чарівний. Але...як і будь яке інше місто для туристів в якому ви ще не були. Так, я скептик і не розумію чому Парижем так захоплюються. Архітектура звичайно гарна, але є і інші міста з не менш гарними будівлями, історією але чомусь менш розрекламовані.
    Особисто я в Парижі б ніколи не жила. Раз поїхати і побачити звичайно треба і хочеться. Але фраза "Увидеть Париж и умереть" не вписується в моє розуміння.
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Максим

    Максим Well-Known Member

    В Парижі паркують на дотик. Бум об передню машину, бум об задню, готово.

    Наприклад, кільце, в якому шість рядів, щоправда, не означених. Деколи треба пару кругів зробити, щоб влізти в потрібний ряд чи вилізти на потрібний виїзд з кільця.

    Причому сміття може бути навалене поряд з якоюсь всесвітньовідомою пам'яткою. Але тут замішані не тільки вихідці з Африки. ;)
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Є такий фільм "Париж, я люблю тебе", який складається з десятки маленьких фільмиків. В одному із них, здається першому, можна подивитися як там паркуються :)))

    А враження - так, Париж цікавий, старовинний, різноманітний, але моя дружина була в ньому 3 місяці, казала що жити би там не хотіла в жодному разі. Хоча як турист приїхати, подивитися і поїхати - то добре.

    На всі 100% згоден з паном Pedro
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. victorys

    victorys позитивчик :)

    Ми жили в 18 кварталі, центром це однозначно не назвеш і все це бачили на власні очі, але чомусь отой весь "безлад великого міста" нам не мішав. Ну але всі ми різні :pardon:
    а це ми не раз бачили на власні очі :))) майже всі машини в них обдерті по боках.
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Фе...То ви оту гидоту їли?

    ---------- Додано в 12:18 ---------- Попередній допис був написаний в 12:17 ----------

    Краще наші варенички.:)
     
  10. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Що я i хотiв сказати попереднiм постом, додати нiчого.
     
  11. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Є таке, у Франції взагалі паркуються "по звуку" і це для них нормально. У французів, трохи інше ставлення до машин ніж в українців ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Ставлення до машин у всій Європі-Америці-Австралії трохи інакше, ніж у нас. Але паркуються так тільки французи. Видно справа у французькій безалаберності :dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    ..і Québécois (квебекці)....
    Там теж авта обдерті...не всі правда , але багато.
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Натрапив на вірш Осадко,згадав про оцю тему...

    …Ну навіщо тобі цей задовбаний, ситий Париж?
    Ця банальна романтика, напхана задом на палю?
    Над мостом Мірабо, наче пробка у небо, злетиш –
    І життя, як шампанське, тектиме повз тебе, Наталю.

    Тільки холод огорне, пригорне… Байдужа сльота,
    Де чужі, як вужі, відповзатимуть люди по тому…
    Залишивши коханців і кішку, підеш, Золота,
    Прихопивши валізу душі, до останнього дому.

    Не дивися назад. Там нічого тебе не трима.
    Доки тризну відбудуть – дістанешся теплого раю…
    Долетіла,....? До зустрічі. Скоро зима.
    Ми помрем у Тернополі – зараз я точно це знаю...


     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    таке ж поширене відношення як і "увидеть Париж и умереть".. мені декілкьа знайомих розказали одне і теж відношення - нецентр, сміття, афроамериканці, яких терпіти не можуть... про паркування то вже сама підтримую... їздити набагато важче ніж у Львові...
    а до афроамериканців відношусь нормально... ясно що не хотіла б залишились сама в їхньому районі. але не через них загалом, а тому що район небезпечний.. в центрі спілкувалась без проблем
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    я закохана в Париж... я не можу без нього... в повітрі самого Парижу я завжди відчуваю кохання, пристрасть, бажання та свободу...
    Париж-город моих грёз....Париж, я люблю тебя!!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Цього року їздив у Париж із своєю коханою (зробив їй там пропозицію руки і серця, на що отримав схвальну відповідь).

    Якщо по суті, у мене не виникло якогось відчуття кохання до міста і любов в повітрі там не витає, єдине що КУЧА темношкірих, які продають маленькі Ейфелеві башеньки, коли почули що ми із України то називали нас націоналістами )

    Ейфелева гарна о 12,00 коли вона розпочинає мерехтіти тисячами маленьких ліхтариків, нажаль на саму башню ми так і не попали, ну буде повід вернутись знову )

    Єдине що я запамятаю на все життя, вірніше друге після освідчення- це Діснейленд. Ось це справжня казка ! Ось тут дійсно витає почуття перебування у мультику, всі переодягнені у костюми, які відповідають зонам із гірками, маленьких дівчаток називаєть принцесами, хлопців ковбоями, діткам це надзвичайно приємно. Це відчуття неможливо передаи слова, а від атракціонів просто дух перехоплює, кожен по своєму унікальний. Тут немає що багато говорити, збирайтесь і гайда у Дісней, ну і мене можите із собою взяти )
     
  19. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Гм. Типово...
    Цiкаво, чи вона хоч була в тому Парижi.)
     
  20. Зануда

    Зануда така зануда

    Я в Парижі була два рази і то було дуже давно. Думаю, що з того часу багато що змінилося, бо то ще було минуле століття. І не питайте скільки мені років, бо я не пам"ятаю )) Місто гарне, багате на архітектуру, має свій шарм, ауру. На це впливає багато чинників - історія, мода, архітектура, люди...Словом, на імідж міста спрацює багато факторів ще з часів перших французьків королів :)
    Париж володіє одним із найкраще організованих метро, якими я користувалася. Париж зелений, у ньому важко заблудитись не дивлячись на масштаби.
    Мені не зрозумілі до певної міри дискусії на предмет тих чи інших міст, бо я їх не порівнюю. Колись у Венеції знайомий присів на вуха, що Львів гарніший, а тут що - зелені немає, оперного немає, кругом вода, трамваї не їздять...Я вже обдумувала, як його десь під міст заманю, там прив"яжу і втечу нарешті:) Всі міста різні, мають в собі щось своє. Якусь свою особливість. Ніколи не порівнюю. Просто отримую нові враження, зберігаю спогади. Є міста, до яких хочеться вертатись, навіть коли бачив там вже кожну вуличку, а є такі, що досить побачити головні пам"ятки і можна їхати далі.
    Я хотіла би показати Париж своїм дітям. Вважаю, що його варто побачити. Як і багато інших міст старушки Європи. Для мене це не столиця моди, не місто закоханих, це культурна спадщина варта ознайомлення.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)