Пам’ятник окупантові

Тема у розділі 'Львівська газета', створена користувачем gazeta, 1 січ 1970.

  1. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    де пам’ятник о2-у -- це питання не до львів’ян... :)

    а ви подумайте: адже не просто так галичан називали "тирольцями сходу".. :)
    лікбез: тироль -- провінція австрії, мешканці якої були найбільшими патріотами стосовно імператора.... :)
     
  2. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Не надо мне ликбез проводить, я знаю кто такие тирольцы, и как правильно вы заметили, что прежде всего они были австрийцами. Мне кажется негоже кичиться тем, что оккупанты украинцев обозвали тирольцами, за преданность императору при подавлении национально-освободительного движения
     
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    тим не менше, пам’ятник губительниці всього українського в одесі збудували....

    пс. українці на відміну від росіян не можуть любити володаря за те, що він володар, а тільки за те, як він ставиться до них... ;)
     
  4. Полковник

    Полковник миється в бані

    ОНИ, МОЖЕТ И НЕ МОГУТ.
    А ВЫ, МОСКАЛИК, ЗАЧЕМ ПРИМАЗЫВАЕТЕСЬ?
     
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Полковнику, Ви краще розкажіть, як і чому "ограніченний контінгент" ЗГВ "попросили" з окупованої Австрії.
    Тільки правду розкажіть.
     
  6. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    ого, який великий шрифт!... о_О
    палковнік, ви останнім часом мене бентежите!...
     
  7. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    І мене також бентежить...Напевно щось вони обоє з полковніком Путіним задумали...Ох люблю я секрети розгадувать!А тут і не знаю,що й подумать: зима йде,танкам негоже мерзнуть без діла...Море біля Криму бурлить і Президент України "абарзел" - поперед прем'єрів Росії і України гонить...
    Цісар і Австрія були передбачувані,а Ті Всі Нинішні - НІ!
    Можливо пр.Ющенко несе в собі якісь риси передбачуваності і цісарського гуманізму і демократичного ставлення,але не Прем'єри України і Росії вкупі взяті.
    Так говорітє,Полковнік - Путін презідєнтом снова будєт,раді будущєго Россії?
    о_О
     
  8. Марусино

    Марусино Well-Known Member

    чи відповісти тим же макаром, чи що...
    губителям всього руського, єврейського, польского - купа пам'ятників в Галичині. Навіть Джохар Дудаєв є. От тільки навіщо, ніхто не знає.
    Ну що....що далі? продовжуватимемо бесіду?
    може, ні? може, залишимо все, як є і не чіпатимемо один одного? нехай кожна частина, місто, селище України поважає свою історію і не вказує іншим, добре?
     
  9. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Навіть не мрійте!
    Не дамо роздерти на клаптики...
     
  10. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    Як добре Ви повіли...Ваші б слова до Бога,Медвєдєва,Путіна і всього російського люду.Не чіпайте і не будете самі чіпаними...i не вказуйте іншим, добре?
    :good:
     
  11. Марусино

    Марусино Well-Known Member

    хто, я?!:)
     
  12. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    І Ви,і Вони...і всі Інші,хто бажає розпаду України,а чи її підкореності та покірності іншій державі.
    Слава і Честь Незалежній Українській державі в рамках нинішньої признаної світом території.
    Були інші часи - були інші розмови!
    Нині основне - політична і економічна незалежність в рамках можливого.Щоб не повторювати помилки минулих часів,яко Переяславська рада,Пакт Молотова-Рібентропа...які шматували краї на власний погляд міцнішого на той час!
    Не слід путати також поняття Приютити державу і Загарбати її.
    Нині Україна політично міцніша ніж будь-коли!
    :sad:
     
  13. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Проблеми у москалів?
    То Ваші проблеми. Нам оно навіщо?
     
  14. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Смайлик не тот поставили, нынешняя политическая обстановка только смех вызывает
     
  15. Марусино

    Марусино Well-Known Member

    як це? я тільки у всіх топах і говорю про те, що ми хочемо соборності України. Читайте більш.

    це ви серйозно? бо жарт невдалий...:sad: Ющєнко відмінив суд, Рада хоче імпічменту, коаліції немає - то про яку міцність річ??
     
  16. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    а можна детальніше (тим самим "макаром") про пам’ятники?..
    джохар дудаєв?...
    є вулиця, яка носить його ім’я...
    і?...
    він губитель "всього руського, юдейського, польського"?..
     
  17. Марусино

    Марусино Well-Known Member

    про вулицю знаю, то ж і сказала його ім'я.
    Він командував бойовиками, він вбивав. Тож для мене воно - жах і вбивця. Все.
     
  18. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    перепрошую!
    він воював на своїй землі (чечня) проти людей, які прийшли туди проти волі чеченів -- росіян...

    ваше кліше таке знайоме!...
    упівців -- українців, які боролися проти катів-загарбників з росії також називали банд-формуваннями....

    так я би хотів повернутися до пам’ятників губителям всього "російського, юдейського, польського"....
    може ви про шевченка?..
    пригадую, що він писав "кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями"...
    це ж ксенофобія!
    порушення прав москалів, бо була усна пропаганда з боку громадянина шевченка у відмові громадянам-москалям у коханні!..
     
  19. Марусино

    Марусино Well-Known Member

    це західно-українська маячня, не хочу й слухати.
    Ви поняття такее чули - "федерація"? якщо всім давать волю та відпускати, то яка нафіг країна взагалі збережеться?! питанням не задавалися?

    шевченко - то ваш невдалий приклад.. Шевченко любим росію і все, що з нею пов'язано... Навіть щоденники писав "на русском"
     
    Останнє редагування модератором: 15 жов 2008
  20. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    перепрошую!
    це з якого місця почалася "маячня", тим паче, як ви визначили, що саме "західноукраїнська"?
    (пишеться ніби разом, хіба якщо ви вкладаєте якийсь підтекст, типу: маячня з заходу -> в Україну, тоді й справді пишеться через дефіс)
    пропоную навести ваш приклад... :)
    якщо він, звичайно, є.... ;)
     
а де твій аватар? :)