*** Пам'яті Т.Шевченка

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Прокіп, 9 бер 2012.

  1. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Ви справді такий чи притворяєтеся дурником?
    Ви мені нагадуєте наших теперішніх бандюків при владі - обідрали народ на мільярди, а тепер за "манну небесну" видають подачки по сто гривень. Так і ваш Пітер, який побудований на костях сотень тисяч українців, а викуп одного Шевченка з неволі, в яку закатували його ті ж москалі, він видає за благодать.
    Та що взяти з ідіотів, які й самовільну блокаду в війну видають за щось видатне?
     
  2. pes

    pes Well-Known Member

    шановни министратори... не корысти ради- кончайте тему.
    (от только моё, про Питер):

    от истёртых штанов
    до изношенной кожи
    я не стою услуг
    петербургских блядей

    я пройду незаметно
    неизбежным прохожим
    отражённым в асфальте
    твоих площадей
     
  3. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Для нього "нєзамєтна" навіть кількість українців, загиблих при перетягуванні волами величезної кількості граніту на будівництво його сраного Пітєра.
    Це місто побудоване європейцями за українську пшеничку на костях українців. Ось тому цей ... жадає
    яка не обмежилася "рассуждєніямі" про малярство Шевченка.
     
  4. pes

    pes Well-Known Member

    шановний пан считае, що я не можу казати свою думку за то малярство?

    ЗЫ. чучело огородное... тут обсуждается творчество Тараса Шевченки... тук-тук.
    (то что Питер не имел права появиться- общепризнано и не обсуждается- это аксиома)
     
  5. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    "Чучело огороднее" тобі дозволяє й далі видавати "фа-фа, ля-ля" про малярство та офорти Шевченка, а саме "чучело" продовжить розповіді про душу Шевченка.
     
  6. pes

    pes Well-Known Member

    я ничого не порушу
    за свою щенячью душу
    тильки бачу- не спеша
    гибнет хворая душа..
     
  7. pes

    pes Well-Known Member

    во, мля, психиатор...(я-то диплом маю)
    Ёптыть, лучшим архитектором Петербурга был Воронихин- тоже крепостной и тоже спился...
     
  8. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Та куди там тим італійцям з Растреллі разом взятих. Ні потрібно цих псів з цієї сторінки гнати, а то особачать зовсім тему. Скоро почне тут пасталакати, що Пушкін навчив Байрона віршики писати.
     
  9. pes

    pes Well-Known Member

    ога.. Растрелли ничего не придумал. а лучший образец его творчества- не Зимний, не Смольный... пошукайте инет, шановний пан)

    эх, Прокип.. Вы- всегда и всё знаете наперёд... а мне интересно то, чего я не знаю... не было б этой ветки- не узнал бы я о живописи и рисунке Кобзаря...
    зы. не Вам рассказывать мне про архитектуру Питера.
     
  10. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Невже не він придумав знаменитий коктейль сурогатної Венеції "дихлофос в пиво"? Пітерський неук, та перші більш менш нормальні будівлі в ваших хащах почали будувати для вас хани Золотої Орди. Без них та волжських булгар ви би до цих пір в весях з топкою "по чорному" жили.
     
  11. pes

    pes Well-Known Member

    к доктору...
    ладно... идея Северной Венеции принадлежит петру 1, Трезини- первый архитектор Петербурга;
    Растрелли и Монферран, хоть и создали наиболее помпезные туристические объекты- никогда не котировались среди профессионалов... приезжайте, я покажу Вам то, от чего Вы офигеете)))
     
  12. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    http://www.youtube.com/watch?v=6sWI-vgK7j8
    РОЗРИТА МОГИЛА





    Світе тихий, краю милий,
    Моя Україно,
    За що тебе сплюндровано,
    За що, мамо, гинеш?
    Чи ти рано до схід сонця
    Богу не молилась,
    Чи ти діточок непевних
    Звичаю не вчила?
    «Молилася, турбувалась,
    День і ніч не спала,
    Малих діток доглядала,
    Звичаю навчала.
    Виростали мої квіти,
    Мої добрі діти,
    Панувала і я колись
    На широкім світі,
    Панувала... Ой Богдане!
    Нерозумний сину!
    Подивись тепер на матір,
    На свою Вкраїну,
    Що, колишучи, співала
    Про свою недолю,
    Що, співаючи, ридала,
    Виглядала волю.
    Ой Богдане, Богданочку,
    Якби була знала,
    У колисці б задушила,
    Під серцем приспала.
    Степи мої запродані
    Жидові, німоті,
    Сини мої на чужині,
    На чужій роботі. /253/
    Дніпро, брат мій, висихає,
    Мене покидає,
    І могили мої милі
    Москаль розриває...
    Нехай риє, розкопує,
    Не своє шукає,
    А тим часом перевертні
    Нехай підростають
    Та поможуть москалеві
    Господарювати,
    Та з матері полатану
    Сорочку знімати.
    Помагайте, недолюдки,
    Матір катувати».


    Начетверо розкопана,
    Розрита могила.
    Чого вони там шукали?
    Що там схоронили
    Старі батьки? Ех, якби-то,
    Якби-то найшли те, що там схоронили,
    Не плакали б діти, мати не журилась.
     
  13. pes

    pes Well-Known Member

    мои предки (поморы) вполне могли себе позволить не выходить зимой из дома, кроме как за ведром воды... ну и в баню (по-белому).. так-то баня была в доме, но считалось западло- только в войну в доме детей мыли
    мои же предки (варяги) основали то гос-во, к- рое теперь именуется Украйной))

    ЗЫ. ну и так, для общего развития: Прокип, ежели Вы что цитируете- извольте хотя бы курсивом выделять и указывать источник цитирования... не так?
    (тупых нацистов и в рашке хватает. без Вас)
     
  14. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Цю дурню про придуманих "поморів", які жили за сотні кілометрів від моря розкажеш канадським ірокезам. Твої предки є ЗАВОЛОЗЬКА ЧУДЬ (чудаками їх назвали слов'яни), яких почали охрещувати лиш з 14 століття
    Та справжню освіту цим дикунам принесли лиш 18 столітті українці - дивись історію угро-фіна Ломоносова з чудських Колмогорів, якому першу освіту дав український піп, закинутий туди варварською імперією.
    Запитання до тебе, безпородний песе, чим відрізняються могили слов'ян та угро-фінів і чому могили перших з'явилися в ваших краях в зримій для археологів кількості лиш в 16 столітті?
     
  15. bayard

    bayard Дуже важлива персона

  16. pes

    pes Well-Known Member

    да беспородный я... подтверждаю... хоссподя... и кровь украинских младенцев пью на завтрак...
    ( в сторону: вот же- и такое бывает, и що с теим делать?- безнадёга, панове)))

    зы. только, пан Прокип, скажу Вам напоследок, что демонстрируете Вы главную доблесть Советского Офицера- бесконечную бабью истерику...
     
  17. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Твоя порода в одному з найвідсталіших угро-фінських народів, які були виховані київським ізгоєм Долгоруким та монгольськими ханами.
    А це розкажеш своєму Путіну. Він за це тебе "по голівці погладить".
     
  18. pes

    pes Well-Known Member

    родной, меня путинские менты ногами били... от**бись уже, а?
    .. ... нацист, мля, за чужой счёт...
     
  19. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Це той, хто тут викладає естетику шевченкового малярства.
     
  20. pes

    pes Well-Known Member

    см выше
     
а де твій аватар? :)