Палять сміття

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Ука, 8 лют 2008.

  1. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    В нас це взагалі велика проблема. Наш дитячий майданчик розташований неподалік від загального смітника. Коли забираю сміття, це просто катастрофа, сморід страшенний. І всі мамочки одразу розбігаються. Друге, також на дитячому майданчику є багато дерев (каштани, клен)і от саме в цей період ніхто туди гуляти не ходить. Недавно спостерігали таку картину - прийшла прибиральниця, і почала замітати листя. Ми з нею привіталися, по-скільки її знаємо. І вона в нас перед очима запалює листя. я до неї - ЩО ВИ РОБИТИ? А вона так нормально - листя палю.........в кінцевому результаті я їй сказала все що про неї думаю. Тепер вона моїй мамі доклала, що доця в неї - хамка : D
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. harmony

    harmony Well-Known Member

    Через таких, як я, в нас немає збудників масових інфекцій, поночах не кусають комарі, люди слідкують, щоб вікна були зачинені, а не відкриті для вільного проникнення злодіїв і саме головне такі, як я латають озонові діри, якими усіяна вся планета. Я думаю, що краще спати спокійно, ніж служати жужання комарів і з опухшою губою від їх укусу йти на роботу. Більше того. Я сам не спалююю. Так само, як я, спалюють і всі сусіди. В нашому під"їзді немає ні чуми, ні туберкульозу, не хворіють на бронхіти та бронхіальну астму, навіть відсутні венеричні захворювання. Дим від спалювання сміття можливо шкідливий лише для тих. хто за кермом, а всі решта просто шукають причини для конфлікту.
     
    Останнє редагування: 17 жов 2008
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    От у нашому місті вже давно не палять листя.Двірники змітають його в купу, а потім вантажать на трактор з причепом і його вивозять десь за місто на сміттєзвалище.
    Бувають випадки, коли діти підпарюють урни...але то інша розмова.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. harmony

    harmony Well-Known Member

    Це набагато гірше. Потім це листя перегниваючи, починає накаляти температуру, внаслідок чого починається процес горіння сміттєзвалищ. Тоді починається справжній сморід, а не приємний запах осіннього диму.
     
    Останнє редагування: 17 жов 2008
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ну не знаю..ще не бачила щоб у нас горіло сміттєзвалище.А от запах осіннього диму ..і весняного теж дуже люблю, коли на дачі костри палили...а ще там можна і картоплю пекти...Жалко, вже дачі немає..:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. dimalozz

    dimalozz Member

    Хто сказав? (с) Левандівка
    В нас коптять на повну катушку - а комарі є, так само як і інші комахи.
    То ви якраз наплутали! Той дим якраз і спричиняє виникнення озонових дир!
    Ви може десь неправильно прочитали. Дим руйнує не діри озонові, а ОЗОН.
    Дурня. Якщо вам подобається той сморід від диму - паліть собі в хаті.
    А про гниття на сміттєзвалищах... )))) ви може запропонуєте всім забратися і щороку прибирати в Карпатських лісах все опале листя?? ))))) Ато ж пожежі, страшенний сморід, інфекції !!! Краще спалимо і нанюхаємося! )))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. harmony

    harmony Well-Known Member

    Не знаю... Коли палив маковиння, сам чув запах озону. Повітря було наче після грози.:wacko1:

    В хаті не той ефект. Не відчувається гармонія з природою.:preved:
    В Карпатських лісах листя лежить тонким шаром, тому не нагрівається і не пріє. а просто перегниває, сприяє появі мохів та лишайників від симбіозу яких появляються гриби. Я не маю бажання, щоб біля мого будинку росли мохи та лишайники, тому як справжній господар кожної весни і козної осені спалюю листя та дрібне гілля. що і вам раджу. Попіл добре підживлює грунт. Наші свалки скоро будуть наближатись до міст, а люди все возять і возять. Там вже цілі рої самих різноманітних розносчків інфекцій не просто літають, а кишать. Наситившись різним непотребом, летять до міста на прилавки. Тільки спалюючи різний непотріб, ми захистимо себе і своїх дітей і не сприятимемо забрудненню близлежащих територій навколо міста.:good:
     
  8. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    оювали з жеком довго і нудно. Справа в тім що смітник прямо проти моїх вікон і коли палять все тягне у квартиру. Пару раз скандалила з двірничкою, писала скарги в жек, говорила з начальником - глухо
    Тоді зробила простіше зазняла на фото (так щоб цифирками дата світилася) процес збору сміття і підпалу , потім пішла до аллерголога і сказала що в дитини кашель сильний бо палять сміття і тягне в хату, що з тим робити. Нам виписали ліки. Після цього зробила фотовиставку в жеку - розклеїла фото по стінам і написала заяву в 2х екземплярах(!!!!) зареєструвала у секретарки (як вона не хотіла :haha:і додала до скарги рецепт на антигістаміни з проханням мені оплатити лікування дитини.
    Як вони забігали :haha: тут якраз знов сміття палили , начальник жеку сам прибіг почав гасити (я його теж сфоткала, на фото виглядає ніби він підкидає сміття в вогонь :))) ) Тепер час від часу знов хочуть палити , але я їм звоню і кажу що зараз буду фотографувати - одразу бажання шкодити пропадає

    П,С. Я сиділа в дикреті мені було сумно і нічого робити, так що розважалась :)
    П.С2 наявність трьох фото з палаючим сміттям (за різні дати) свідчить про
    1 систематичність процесу.
    2 про систематичний невивіз сміття працівниками жеку.
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    ви про це моїй дитині розкажіть, котра починає задихатися, як тільки запалюють листя в дворі.

    Спалювання листя не так шкідливе в сільській місцевості, де воно хоча б чисте. Але в місті палити листя, котре зібрало на себе всю хімію міського повітря, всі важкі метали - це злочин.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    те що в повітрі - Ви не бачите, а отже його не існує?
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. dimalozz

    dimalozz Member

    Ото ж бо! Я про те і писав на першій сторінці: аллллє-оп — і з двох мішків старого листя маємо пару десятків тисяч кубометрів шкідливого газу. Плюс до тої купи ще поліетилен, гума, уламки старих меблів, лахміття та інше смердючо-токсичне дрантя! А купка-то всеодно не зникла безслідно — крім диму маємо ще велике згарище, пару метрів землі непридатної для росту рослин і вигулювання дітей чи тварин... обсмалені дерева...
     
  12. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Дим від спаленого листя являється страшним канцерогеном.
     
  13. fuxx

    fuxx Member

    А від старих матраців, меблів.....
    Напевне також не на користь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Judith

    Judith миється в бані

    Пожежа та її наслідки у квартирі це біда, але подолати її можна. Є руки у людини та різні хімічні засоби. До речі такий засіб, як Odorgone Smokebusters дуже гарно прибирає неприємні запашні наслідки пожежі, сморід, ...
    На жаль для міста, вулиці такий варіант не підійде.
     
а де твій аватар? :)