Падлюки зі ЗМІ

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Прокіп, 29 бер 2012.

  1. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Та суть же була в повідомленні про доручення Януковича Пшонці ... виконувати свої елементарні обов'язки.
    А справжній журналіст повідомив би, що Янукович став в роль хана Золотої Орди чи генсека Більшовицької імперії, які давали всім вказівки, а самі ні за що не відповідали.
     
  2. Inga

    Inga Дуже важлива персона

    Воспользуйтесь законом о доступе к публичной информации. Сделайте запрос о том было ли такое поручение, кому адресовано и кем подписано.
     
  3. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

  4. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Сьогодні ТСН для 46 млн ідіотів пів години розказували:
    - як в на Дніпропетровщині упало дерево;
    - як на Рівненщині упала стіна;
    - як не поділили місце журналіст та бандюк зі "служби охорони";
    - казочки про нового хлопця дочки Тимошенко...
    "А братія сидить собі
    витріщивши очі.
    Може так і треба?"
     
  5. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    В Донецке сильно избили местного журналиста
     
  6. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Даю шедевр некваліфікованості цих писак.
    Ця побита людина постраждала як журналіст чи просто як громадянин?
    В інженерів на таких кажуть НЕУК.
     
  7. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    Прокоп, корона не жмет? :oОт высоты пьедестала голова не кружится?:rolleyes:
    Ваше дутое величие и претензии на некую исключительность удивляют.:pardon:Вы же не глупый и интересный человек. Будьте проще, человечнее - окажите большую услугу и себе и Украине. :rose:
     
  8. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Жме клята.
    Та я ж в схроні.
    І де вони бачили "вєлічіє" та "претензії"?
    Кому як. Деякі називають тупим і примітивним.
    і вступати як всі в комсомол? Це ми вже проходили. Нецікаво бути бидлом.
    Та вже ж постараюся і продовжу критикувати нікчемну журналістську братію, яка тримає неньку в жлобстві.
     
  9. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    У вас, как раз, не критика, а жлобство и непонимание ситуации. :sad:
    Вы так увлекаетесь, что представляете Украину и украинцев никчемными, брюзжащими жлобами. Понимаю ваше возмущение по поводу того, что творится в стране, но злостью, претензиями, оскорблениями ничего не решается.
    Пан Прокоп, Ваши бы знания, энергию, патриотизм, да в созидательное русло!:rose:
     
  10. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Про "брюзжащих" ..., я такого навіть слова не знаю. А взагалі я українців на даний час бачу, як ... по Н.Маккіавелі - "людина чи народ, який пройшов через рабство, гублять, як мінімум, половину свого людського Я". Ми є одними з найвідсталіших народів Європи, поряд з румунами та москалями..., які з етапу рабства благодєнствують на щаблі жлобства. Та врешт, читайте "І мертвим, і живим..."
    А при чому тут жлобство? Ви хоч уявляєте, що це таке?
    В гетто творчість мало кому потрібна. Може ви скористаєтеся моїми машинобудівними винаходами чи проб'єте мені з ними шлях до простоюючих виробництв?
    До речі, ваші сурогатні підзахисні зі ЗМІ хоч якось за 20 років проаналізували причини занепаду промисловості, науки та винахідництва в Україні? Чи їм за відстеженням хвороби Поровщикових ніколи це робити?
     
  11. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    Теперь будете знать: брюзга, брюзжать. :)
    А Вы? ;)
    Если когда-нибудь доберусь до ВР - обращайтесь, сделаю все возможное. :rose:
    А что же огромная армия инженеров, изобретателей, технических спецов не только не остановила развал промышленности (это же был их хлеб), а быстренько передислоцировалась в челнока и разбрелась по базарам торговать заморским товаром, но и не пытается проанализировать причины упадка промышленности, науки и прочего.
    Да и при СССР разве все эти спецы не видели, что мы позади планеты всей не считая балета?
    Так что не стоит предъявлять завышенные требования к другим. Вы тоже продукт ТОЙ системы, как бы Вы от нее не открещивались. И той культуры.
    Пан Прокоп, Вы сегодня можете бесконечно рассказывать, какой Вы были не такой, как все, какие особенные поступки Вы совершали. Но что это изменило или изменит?
    НИЧЕГО!
     
  12. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Я на відміну від вас вивчав цей соціально-культурний феномен, зрівнював його з давньоримським плебеєм та ідіотом з Греції часів Діогена.
    Ось лиш тоді й варто вам підказувати про примінення моєї енергії.
    Ви за всіх їх не розписуйтеся. Боролися й продовжують творити винаходи та аналізувати ситуацію. Погугліть для прикладу "Україна - вчора, сьогодні, завтра" навіть на вашому донецькому форумі.
    В нас були такі особистості, про яких ви навіть уявлення не маєте. Дивись тему "Видатні українці". Та й про балет ви дурню згородили. Це є просто законсервований класичний французький танок, який як і кадріль завезли варвари 200 років назад з європи.
    Дійсно, горбатого могила виправить. Ви навіть уявлення не маєте про ТУ систему, її трансформацію в ВАШУ. Ви по аналізу Тойнбі продукт закритої варварської культури, яку помилково вважаєте за європейську. В цій зашореності ви й "білих ворон" пробуєте затягнути до свого рівня. Тому й є для України загроза від ВАС, тому що ви, не маючи уявлення про ментальність та минулу культуру цього народу, ліпите з неї знову придаток до варварської Московії з її Пугачовими та Пороховщиковими. Тому ви далекі від мене, а десь поряд з Януковичами.
    А видатні винахідники в нас були, а ось журналістів - один сурогат.
     
  13. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    А вдруг и я изучала тоже и по тем же источникам ;)
    Так Вы уже в ВР?!? о_О
    Что, НЕТ? :scratch_one-s_head: Тогда имею полное право подсказывать :rose:
    Да зачем мне расписываться? :scratch_one-s_head: Что вижу, о том и пишу. :pardon:
    Пан Прокоп, судя по всему представление обо все имеете у нас исключительно Вы. :rolleyes: Ну Вы же мудрый человек - дайте хоть маленький шанс собеседнику хоть на что-то. Ну хотя бы представлять.
    Пан Прокоп, Вы же технарь!!! Это не дурня, а штришок к портрету СССР от Визбора
    А Вы значит представляете?!?
    :girl_cry:
    Как ни странно, я из разряди "белых ворон", поэтому никого никуда тянуть не собираюсь. :rose:
    Вы вначале свои шоры снимите, а потом про других обобщайте.
    Пан Прокоп, прочитала этот Ваш маразм. Вы хоть немного пытаетесь думать прежде, чем пишите очередные гадости-глупости в адрес совершенно незнакомых Вам людей?
    Вы практически ничего обо мне не знаете, но насочиняли ТАКОЕ.
    Пан Прокоп, что Вы хотели сказать этой очередной глупостью? Что в алчном желании самолюбования, самомнения - Вы как раз из породы януковичей?
    И, конечно, я от вас далеко - часов 9 на поезде, а от Януковичей - в 30 минутах езды на авто. :pardon:

    Вы хоть знаете значение слова суррогат? :))
    Не, если оно Вам нравится, то употребляйте. Можно, правда, иногда заменить его на другое не менее пикантное словечко иностранного происхождения паллиатив.
     
  14. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Ну не можуть ніяк запліднити панду в Китаї, прийшлось зайнятися штучним заплідненням - цю так потрібну для українців новину як папуги торочили сурогатні журналісти вчора на всіх каналах. Після того, як я дізнався про успішне завершення цієї операції, я спокійно заснув.
    "А братія сидить собі,
    витріщивши очі.
    Може так і треба?"
     
  15. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Повідомлення сурогатних ЗМІ
    Через дві години протилежне пукання і ні слова вибачення за заплутану інформацію.
     
  16. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Ось якими новинами закидають сурогатні ЗМІ українців -
    Бекхем заробив у 2011 році більше за Роналду та Мессі
    Більше читайте тут: http://prosport.tsn.ua/sport/bekhem-zarobiv-u-2011-roci-bilshe-za-ronaldu-ta-messi.html
    І ви думаєте сурогатний журналіст нагадав Пшонці про "незалежність слідства та слідчого". Кеби йому в його бурсі для цього не дали.
     
  17. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Професійний сурогат я помічаю навіть тут на форумі. Так що раджу спати спокійно. Так знайшли продукт українських журналістів, який би пішов на експорт?
     
  18. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    Глаз-алмаз? Главное, чтоб корона на глаза не скатывалась.
    Пан Прокоп, раджу Вам мены не радити :) Или намекаете, чтобы я опять начала радити Вам?
    Насчет моего сна - не переживайте, сплю спокойно, кошмары не снятся, политические войны тоже. :)
    А я должна была эту вашу заморочку искать? о_О
     
  19. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    На злодії, як кажуть москалики, шапка горить.
     
  20. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    То Вы злодий?!?
    Никогда бы не подумала.
    Не наговаривайте на себя, пан Прокоп.
    Интересный Вы человек, толковый, но постоянно палку перегибаете и со своими, и с чужими. Но это не злодейство, скорее неосмотрительность и вредность.
    :rose:
     
а де твій аватар? :)