Падлюки зі ЗМІ

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Прокіп, 29 бер 2012.

  1. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Ай да молодец Прокоп, разделывает этих всех под орех, правду матку рубает.
    Единственный адекватный человек на форуме, способный отличить чёрное от белого.
     
  2. Inga

    Inga Дуже важлива персона

    Да выключите Вы этот ящик. Кому он интересен?
    Почитайте что-нибудь хорошее, в Интернете огромное количество сайтов с интереснейшими документальными фильмами которые ни при каких условиях не покажут по ТВ.
    Мой коллега вдохновенно собирает коллекцию украинского кинематографа. Ну так начните и Вы что-то делать. Что же Вы сидите возле этого ящика как приговоренный? Оставшуюся жизнь не на что потратить?
     
  3. Мілена

    Мілена Дуже важлива персона

    Угу-угу: "Ой, ОдаркИ, годі буде, перестаньте вже кричать!":girl_ironia:
     
  4. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Вони так і помруть, не зрозумівши роль "ящика" на їх яничарське формування. Завдяки цьому "ящику" українське бидло ще довго може бути прив'язане до культури "рашен" і тим самим відрізане від європейської культури.
    Та трачу на виховання вас безпутних хоча би темою "Видатні українці", допомогою дітям-сиротам та продукуванням чергових винаходів.
    А паразитичні падлюки зі ЗМІ вже дійшли до того, що закупляють за НАШІ ГРОШІ жлобське мило з Марокко, яким нас годують картинками напівоголених жлобих з тороченням про роль аллаха в їх житті. І на цьому дніпропетровські Коломойські добряче заробляють, використовуючи наш інформаційний простір.
     
  5. Inga

    Inga Дуже важлива персона

    Да больше Вас телевизор никто и не смотрит. Кто ещё на этом форуме кроме Вас знает, о кто и что вещает по утрам на 1+1 или на СТБ ? :))


    Вот и здорово, пан Прокип, у Вас же потенциал сумашедший, на фиг Вам это ТВ.

    Не поняла что Вы имеете ввиду. :scratch_one-s_head:Это что-то из телевизора ?.. :pardon:
     
  6. Мілена

    Мілена Дуже важлива персона

    Пане Прокопе, де креатив? В багаторазовому повторюванні правильних сентенцій?
    "Янучари", вас не почують - як сиділи перед зомбоящиком, так і будуть сидіти, а ті, хто почує - дано цього не роблять.
     
  7. В тому то і справа, що вимкнути телевізор може простий обиватель. А люди, які переймаються не тільки власним життям, а й життям своєї країни, своїх дітей, не може не дивитися ТБ в даному випадку. Пан Прокіп саме така людина. З своїм поглядом, іноді занадто прискіпливим, іноді не дуже толерантним. Але ж він викликає повагу саме своєю небайдужістю та спробами зробити Україну кращою. Не кажу, що його опоненти в цій темі не опікаються тим самим. Звичайно опікаються по-своєму. Знову ж таки, сучасне ТБ і стало однією з складових того, що стаються такі жахливі злочини. Це навряд чи можна заперечити. Можна по-різному ставитися до "російської" складової, але вона на мою думку цілком слушна. Поки у нас не буде національного ТБ - не буде можливості нам же самим впливати на вчинки наших громадян. І доти ми не станемо самодостатнім народом.
     
  8. Inga

    Inga Дуже важлива персона

    имхо, современое ТВ не составляющая, а следствие бездумного голосования за кого ни попадя в 2010
     
  9. Мілена

    Мілена Дуже важлива персона

    Слушно, але це знову тільки повторення "очєвидного". (І це є головною причиною, чому я "сперечаюсь" з паном Прокопом.)
    Ви маєте креативні пропозиції щодо того, ЯК нам створити це наше національне ТБ? Я вас слухаю...
    "Частинкою" такого ТБ раніше був 5-ий канал, його інформацайною складовою (був, але увесь вийшов), тепер його місце заступив ТВі.
    Так давайте хоча би пропагувати ТВі"!
     
  10. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    І навіщо Тарас Шевченко чи Олена Теліга "старалися" для цього бидла? Перший краще б завів сім'ю та бабло, яке і тратив на горілку та німецьку ковбасу, а друга б краще крутила своєю красою мужиками, як Печерський суд законами.
    Вам сіреньким позицію дон Кіхотів чи Жан дАрк не зрозуміти ніколи, як і роль мови для культури народу.
     
  11. Як професіональний телевізійник я маю безліч пропозицій. Але перша і головна пропозиція - це саме розтлумачити людям що національне телебачення це необхідність. Вам це зрозуміло, мені теж, але повірте мені далеко не всі наприклад у нас в Одесі це розуміють.
    ТВІ прекрасний канал але він так і буде залишатись на задвірках нашого ТБ доки буде ця влада, тут я згоден з Інгою. Ну і знов ми вертаємось до основного - національна українська про-європейська влада буде рушієм змін, а доти ніяких змін не буде. На жаль.
     
  12. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Я теж. З матеріалів нової книги.
     
  13. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Закінчення

    З пропонованих реформ

     
  14. Мілена

    Мілена Дуже важлива персона

    Хочу я бачити, як Ви без "сіреньких, яким не зрозуміти ніколи", будете виганяти Януковича з Банкової і не віддасте Попову крісло мера!
    Чи може Вам це не потрібно, і Ви маєте інший стратегічний план дій?
     
  15. Все принципово слушно, хоч дещо протирічить саме собі.
    Справа як раз в тому, що народу на разі потрібні жлобські новини. Я не кажу про весь народ, але більшість в нас саме така як Ви написали. Ви думаєте чому 1+1 відійшли від принципів Бі-Бі-Сі у формуванні програм та новин? А саме тому! Результат - 10% інтелігенції плюються від тих новин, зате 50% болота дивиться у захваті, а потім виходять на демонстрації на захист вбитої шльондри, а не на захист своїх конституційних прав...... От де проблема.
    ЗІ Змусити міліцію покарати винних це потреба, я не сперечаюсь, але це як мертвому припарка, бо треба міняти владу, а не їхніх сатрапів, які за такої влади будуть діяти так завжди, не ці так інші, які прийдуть за звільненими. А тут 1+1 відволікає увагу людей саме на другорядні речі.
     
  16. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Наркотики та горілка цьому бидлу теж потрібні.
    "За туманом нічого не видно, за туманом...". Та "1+1" ще янгелочки по напусканню цього туману, в якому добре ловиться дармова рибка.
    Та все ж я не помітив реакцію по суті на пропоновані реформи ЗМІ.
     
  17. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Сьогодні я почув від цих паразитів про так потрібну для українців новину. Десь під Будапештом загинула угорська родина.
    Сидить отаке паразитичне та малоінтелектуальне чмо за комп'ютером і відшуковує різний хлам для заповнення часу для новин.
     
  18. Inga

    Inga Дуже важлива персона

    Посмотрите фильм о Лукьяновской тюрьме. В нашей стране опасно быть журналистом.
     
  19. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    Судя по тексту, который вы привели, о СМИ судите со стороны, т.к. вроде обо всем, но никакой конкретики.
    А Вы, судя по всему, единственное не быдло в Украине?
     
  20. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    А звідки ж судити потрібно? По логіці видно, що ви з цієї компанії. Так покажіть конкретику з позиції свого городу.
    Та ще були й є, та Стусів заклював залишений після сталінського кріпацтва жлоб, який страх як не любить "білих ворон" в силу своєї культури "рашен". А все таки, що означає "судя по всему", що ж для вас "все", пані?
     
а де твій аватар? :)