Охорона квартир

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем slikNET, 14 гру 2017.

?

Яку фірму ви обали\обрали б?

 1. державна (ДСО)

  0 голосів
  0,0%
 2. приватна

  0 голосів
  0,0%
 1. slikNET

  slikNET New Member

  Всім привіт.
  Не новина що по всій Україні стрімко зростають квартирні крадіжки. Я вважаю що час подумати про безпеку. Тому вирішив попитати на форумі пораду, якій фірмі краще довірити охорону квартири (у Львові)?
  На даний момент розглядаю "Явір-2000", можливо хтось користується чи користувався послугами даної фірми та може щось порадити?
   
 2. galechka

  galechka миється в бані

  Ми рік як переїхали до столиці, тому по Львову не зможу підказати, нажаль :sad: Але у Києві користуємось послугами охоронного анества Кардинал Охоронна компанія «Кардинал» | Охоронна фірма в Києві і області . З ними домовлявся чоловік, нам встановили пультову охорону і пожежну сигналізацію. Один раз вже була змога "протестувати" іх роботу - приїхали за чотири хвилини десь, там такі хлопці, на яких подивишся - і тобі вже нічого не страшно, а ось грабіжники, які намагались влізти до нас вночі - то їм було непереливки))
   
 3. Oryna

  Oryna New Member

  Ми замовляли охоронну сигналізацію для заміського у ОА Ніка( https://ohoronanika.com.ua/), ціна на обладнання нормальна, змонтували все досить швидко. Я не знаю, чи є представництво саме у Львові, але, здається вони працюють по всій Україні
   
а де твій аватар? :)