ОУН, УПА проти гітлерівців: брехня чи політичні маніпуляції?

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем dedulia, 3 чер 2010.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    От і добре. На цьому я припиняю розмови із Вами. Не бачу сенсу дискутувати із ретранслятором.
    Вам до Дреда з Ромком... Віруйте далі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Dred

    Dred Well-Known Member

    Ні ні пане Василь єдний віруючий у на ви, і далі вірте що в ЗУ ОУН і УПА не мали всенародної підтримки.:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Fedir Vygovskiy

    Fedir Vygovskiy Well-Known Member


    "..Він тепер розповідає, як він врятував цілий фронт від паніки під час ворожої канонади, стягнувши назад до окопу і заспокоївши переляканого вояка.
    - Один втікає, а за ним другий, третій... а далі цілий фронт. А я йому патер-ностер.Чо сі трісеш, як пес на морозі? Боїш сє смерті? Не бійсе, бо є ще гірше від смерті, бо перед самов смертю можеш всратися в штани, і що тоді буде, пся крев? Своїм гівном засмердиш не тільки нашу лінію і наробиш нам встиду, бо твій сморід понеситсі до большевиків, і вони будуть з нас всі сміятисі, але твоє гівно потєгнисі за тобов на другий світ, пане дзею, і тобі не втворит брами ні святий Петро, ані Люципер не пустить тебе до пекла. І будеш тулатисі по всім світі, як румунський циган.."
    .."На обійсті з"являється Г'росман. Він тиняється нерівним кроком від гурту до гурту, шукаючи когось охочого слухати його життєві мудрощі. Коли Г'росман повернув у наш бік, Стефко встав, бо мабуть, не хотів з ним зустрічатися. Відколи нас обох викинули з підстаршинської школи, Стефко не терпить і оминає німців, де тільки може.
    Г'росман заступив Стефкові дорогу, мимрячи:
    -Ти знаєш, що я собі бажаю на мій день народин? Гм,-похитуючись легенько, підспівує, - жити сто років і ще могти з жінками мати стосунки, знаєш які... знаєш що, камерад, цього і тобі бажаю.
    - Знаєш, що я тобі бажаю, камерад, - гаркнув Стефко, - щоб ти пішов до шайсекоммандо і втопився в лятрині...
    ..за хвилину від Г'росмана могла б лишитися купа лохміття, якби Ярко не привернув нашої уваги до себе."
    Р.Колісник/"Останній постріл"/ Ярославів Вал/2011/уривок



    Бо не атеїст.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Fedir Vygovskiy

    Fedir Vygovskiy Well-Known Member

    Такі моксель..
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)