Основи жорстокості

Тема у розділі 'Львівська газета', створена користувачем gazeta, 1 січ 1970.

  1. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Основи жорстокості

    більше розумієте хлопців, зате дівчат більше виховуєте? :D :D :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Відповідь: Основи жорстокості

    3-і клас. Дівчинка боліла і батьки їй сказали: "Не йди на фізкультуру."
    Вчителька запитує: "Чому не йдеш на фізкультуру?"
    Дівчинка: "Я боліла, тому не піду."
    Вчителька: "Дай, будь ласка, щоденник".
    Дівчинка жбурляє щоденник межи очі викладачеві, виходить із класу й вирушає до бібліотеки, де бере журнал й читає статтю про сатаністів. Бібліотекар намагається в неї забрати журнал, а дівчинка піднімає скандал:
    "Що ви тоді в бібліотеці виставляєте журнали, якщо їх читати не можна?!!!"
    Викликають до школи батьків, а вони загрожують вчителю звільненням. Може людина, чий вторитет постійно підривають батьки, дбати про безпеку дітей у школі?
     
  3. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Основи жорстокості

    вже вкотре намагаюся вас спитати: а що хлопчики погано не поводяться?
    мені просто цікаво чи маєте ви такі історії про хлопчиків?
     
  4. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Основи жорстокості

    Навіяло:
    Малєнькій мальчік
    У школи гулял...
     
  5. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Відповідь: Основи жорстокості

    За прийнятою Вами схемою, ви ведете читача до хибних висновок, навіть з вірних посилок. 1) З те, що чоловік більше розуміє хлопчиків, ніж жінка, не випливає, що чоловік розуміє дівчат гірше, ніж жінка. 2) Робити більше зауважень не означає більше виховувати. Хоч як би пояснити? Ви відчуваєте відмінність між кількістю і якістю? Одному учню потрібно пояснювати годину, щоб він зрозумів, а інший схоплює нальоту. Витрати часу різні, а досягнутий результат є однаковим.
     
  6. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Основи жорстокості

    ясно. вчитель чоловік добре розуміє і дівчат і хлопчиків, а вчитель жінка взагалі ніц не розуміє. тепер правильно? :D :D :D
    п.с. з вами стає весело говорити :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Основи жорстокості

    Пропоную прикрити обговорення особистої педагогічної проблематики ГРоманюка, і повернутися до обговорення статті.
    Нудити починає.
     
  8. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Основи жорстокості

    я тут все сказала. досить з мене :beee:
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Відповідь: Основи жорстокості

    Мабуть, я не буду Вам суперечити. ;)
     
  10. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Основи жорстокості

    О, це вже квіточки ...

    В неті вже є підбірка укр/рус шкільного відео.
    Приклад 1. Учень підбігає до викладача, стягує з нього штани і втікає.

    Приклад 2. Йде урок. Відриваються двері - вбігає учень в костюмі Scream , піднімає подол - трясе хозяйством і втікає.

    Приклад 3. Учениця миє розкладну дошку. Входить учень. Хватає за один з кінців дошки і бє нею ученицю.
    ....

    Деградоване покоління росте...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Основи жорстокості

    Вже виросло...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Відповідь: Основи жорстокості

    Я б не став дивитися на подібні питання з одного боку. Тим більше, я не став би поспішати навішувати ярлик на ціле покоління.

    Яка пора року найкраща? У все часи старше покоління рахувало молодше покоління гіршім за себе. Нинішнє покоління нітрохи не гірше. Всяке бувало: поножівщина в школі бувала, бійки, п'янки. Можу тільки сказати, що є певні закономірності розвитку суспільства. Кожне покоління будує свою самосвідомість на запереченні з попереднiм. Так, нове покоління відрізняється від покоління своїх батьків, але це не означає, що воно гірше.

    Додано через 5 годин 19 хвилин
    Я розпитав хлопців, з яких багато хто займається східними бойовими мистецтвами, як би вони повелися, якби їх однокласніца кинулася до столу, на якому були НОЖиці - холодна зброя. Це вже не жарт: озброєна людина представляє небезпеку №1, тому ... захищати себе цілком законно. У подібній ситуації, коли секунди відокремлюють життя від смерті, навіть поліцейський відкрив би вогонь на поразку. І він би не дивився чи злочинець дівчина, чи хлопець. У Мінську, наприклад, молода дівчина зарізала ножем міліціонера, а в Бресті 18-річна дівчина задушила водія таксі. Список можна продовжити, але, думаю... досить, щоб зрозуміти, що захищати потрібно життя, честь і гідність громадянина, а не дівчини або хлопця. Злочинець він і в Африці злочинець. Не думаю, що постраждала дівчина "біла і пухнаста".

    Додано через 5 годин 35 хвилин
    Більшість людей схильна вірити дітям, яким, як здається, брехати складніше, ніж досвідченим дорослим. Тому нерідко скарги вчителів залишаються непочутими.

    Додано через 5 годин 45 хвилин
    У наш час небезпеку представляє і вербальна загроза, тому за вербальну загрозу спричинення шкоди здоров'ю повинне бути дуже строге покарання.
     
  13. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Відповідь: Основи жорстокості

    Та дівчинка, батьки якої погрозили вчительці звільненням, знахабніла: ні у що не ставить вчителів, стала дуже погано поводитися, штовхає інших дітей. З нею ніхто вже не хоче дружити.

    Батьки дали їй зрозуміти, що вона може робити все, що їй хочеться і вчителі їй не указ. А була диво-дитина. Один день, одна помилка батьків так дорого обійшлася школі і іншим дітям.

    Директор вирішила виключити дівчинку зі школи. Думаю, в даній ситуації це єдино правильне рішення. Якщо батьки не бажають співробітничати з школою, то марно намагатися займатися вихованням дівчинки.

    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=189698&postcount=47

    Додано через 35 хвилин
    Чи можна чекати іншого, якщо вчителів перетворюють на свого роду обслуговуючий персонал? Адже жорстокість починається з прояву неповаги до вчителів. Звідси формується відчуття безкарності і безвідповідальності перед іншими людьми, спотворене розуміння свободі, як свавілля.

    Додано через 42 хвилини
    Мабуть, суспільство ще не готове для боротьби з вогнем, тому вважає за краще боротися з димом.
     
  14. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Основи жорстокості

    ГРоманюк, у вас явно якийсь серйозний заскок на тему поведінки дівчат
    ви постійно упереджено висловлюєтесь в коментарях і геть не здатні це розуміти
    ви більше схожі на маньяка, ніж на просто стурбованого вчителя, імхо
    зате ви почепили яркик на цілу стать :D
    ваша подвійна мораль мене сильно тішить:

     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Основи жорстокості

    Певно якийсь комплекс,ще з дитинства...треба буде в Степанича спитати...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Відповідь: Основи жорстокості

    Ви не відмітили, пані Гелена, що Ви самі робите висновки з своїх власних припущень, потім приписуєте свої висновки мені і потішаєтеся над своїми ж небилицями. Що ж, я дуже радий, що Ви з користю проводите час. ;)
     
  17. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Основи жорстокості

    Неуставнуха в школах всегда была, есть и будет.
    Что в ЦПШ, что в Советских школах, что в демократически незалежной и самостийной Украине, что в реакционной, со звериным лицом России. ИМХО.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Основи жорстокості

    якби ж то я одна зробила такі висновки :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Відповідь: Основи жорстокості

    Нічого дивовижного в тому немає: число людей, у яких логіка управляє розумом перевищує число людей, у яких логіка обслуговує розум. Останні
    повинні бути вдячні такому стану речей, бо їм було б дуже тісно на цій планеті. Ваше прагнення заручитися підтримкою "громадської думки" лише підтверджує наскільки широко поширено шаблонне мислення (психологічна інерція), наскільки глибоко шаблонні образи можуть в'їдатися в свідомість людей, наскільки запрограмованим і зомбованим може бути суспільство.
    Проблема людей з шаблонним мисленням в тому, що вони намагаються описати океан, маючи уявлення тільки про маленьке озерце, втиснути нові явища в рамки відомого і, подібно до бідолахи Декарта, вивести причину із слідства.
     
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Основи жорстокості

    Ну,ваша логіка банальна до оскоми.Все зло від жінок.Нічого оригінального.
    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)