Оптика, контактні лінзи, лазерна корекція зору

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Flamingo, 9 лис 2007.

  1. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Неа , если мне память не изменяет, то это минус 22 :tongue:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Блин, сейчас уже не поверите, :pardon:
    но я це просто нарисовал на карточке ( в упращенном виде) и фокус получился около 5, но подумал, что.... такого просто не бывает о_О

    Ну и да, конечно что минус, раз не очкарик, мне было вроде все равно с которой стороны смотреть :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Вы не могли учесть того, что это так называемые лентикулярные линзы
     
  4. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Конечно, даже не подумал.
    поэтому предположил самый простый вариант, оценил толщину :mocking:, и только интутивно вирисолвал "з руки" возможные :pardon: радйусы, посмотрел, - сначала получилось около 5 см. И чисто субъективно - учитывая что рисовал со "свободной руки" - оценил результат невероятнум.
    Нарисовал еще раз - получилось не лучше и не хуже, но по другому.
    ИМХО, для обычных линз потенциально ближе цельи :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    я где-то давл фотки обычных минус пятнадцати.Они похожи по толщине , а минус пять в той оправе миллиметров на пять с внутренней стороны выпирали бы , если не меньше
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. floret

    floret New Member

    Дякую за відповідь)Почитала ''дівочі посиденьки''так багато радять окулістів хороших і я в декількох була ,а результоту мало.Була в клініці ''лазар плюс ''операції на косоокісьть нероблять ,як виявилось(((тільки реклами багато подали.Де знайти гарного лікаря якій би взявся за операцю, виправлення косоокості, нізнаю,може хтось уже току робив у державних лікарнях?
     
  7. sonika

    sonika New Member

    Привіт, щось сталось у мене чи то з очима чи то з лінзами, може що порадите.., 6 років ношу лінз, ніяких проблем не було.., але вже 2 місяці некомфортно, очі то болять то туманяться.., в мене -6,5+астегматизм..,2 лікарі з трьох сказали що в мене впав зір і зник астегматизс.., дали рецепт на окуляри.., які теж не підходять.., в оптиці де я купую лінзи.., сказали що астегматизм є.., дали нові лінзи сильніші, з астегматизмом аір оптік.., але ті теж не підходять .. може порадите окуліста і гарну оптику.., бо не знаю що робити...
     
  8. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Моей жене в детстве это выправляли , но без всяких операций , только путём регулярных упражнений.Всё отлично до сих пор , хотя она может , при желании , изобразить одним глазом такоооой кульбит, при том , что второй по-прежнему будет на вас смотреть

    ---------- Додано в 13:50 ---------- Попередній допис був написаний в 13:47 ----------

    В Москве посоветовал бы , а вот во Львове , увы.
     
  9. Serhij Sozanski

    Serhij Sozanski варв

    Подскажите пожалуйста где сейчас принимает Сун-Чен-Ли Юрий Александрович? Спасибо.
     
  10. Kovalchyk

    Kovalchyk Member

    Скажіть будь ласка, хтось купував лінзи в Інтернет-магазині лінк видалено ?

    ---------- Додано в 15:03 ---------- Попередній допис був написаний в 14:51 ----------


    Все! Прибули мої лінзи на нову пошту! Забиру, відповімо потім!;):yahoo:
     
    Останнє редагування модератором: 2 лют 2013
  11. Kovalchyk

    Kovalchyk Member

    Заказав focus dailies aqua comfort! Зробили 10% це 120 грн. Вийшло на 960 грн. Дуже приемно!
     
    Останнє редагування модератором: 2 лют 2013
  12. vins

    vins Well-Known Member

    а чтобы заказать линзы через ин-т магазин, нужно рецепт от окулиста? особенно если раньше носил только очки? зрение -3,5
     
  13. vins

    vins Well-Known Member

    Кто-то пользовался линзами Конкор (Россия), интересуюсь, т.как доступны по цене и выбор большой?
    Ну и заказать их вроде не сложно.
     
  14. ViTanya

    ViTanya Well-Known Member

    Я ношу конкорівські лінзи, на півроку мені їх нормально вистачає, іноді на 1-2 місяці довше. Мені підходять. Купую їх не через інтернет, а в лінконі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. vins

    vins Well-Known Member

    Спасибо за совет, купил в Линконе конкоровские,пока что вроде ничего,только сегодня вечером правая линза чего-то кусается (может,соринка попала), пришлось снимать раньше.
     
  16. Kovalchyk

    Kovalchyk Member

    я ходив до окуліста і він мені виписав рецепт на контактні лінзи!
     
  17. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Знати пропускають пластикові окуляри ультрафіолет чи ні , можливо тільки за допомогою спеціального пристрою спектрофотометра, простіше кажучи UV-тестера, він мав би бути в хороших магазинах оптиках, я запитував на мене дивилися як на чудака
    Де у Львові є UV-тестер (спектрофотометром) щоб перевірити сонцезахсні окуляри ? це займає кілька секунд , а здоров'я очей поганими сонцезахисними окулярами можна зіпсувати сильно.
    Можна придбати скляні сонцезахисні окуляри - вони затримують , не пропускають ультрафіолет, знайти важко, а купувати Ray Ban за 800-1000 грн і нарватися на підробку
    Чи у оптиці замовити хороші фотохромні скляні лінзи ( 0 діоптрій) у хорошу оправу, але ціна теж буде високою, будуть тулити пластик - переконуючи що він краще - не повірю без тестера
     
  18. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Ну значіть це означає що нема в нас хороших иагазинів оптики, надурують на якості як всі решта!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. vins

    vins Well-Known Member

    Линзы Конкор в Линконе пропали. Долго искал альтернативу, попробовал Оптима от Бауш - хорошие, но очень легко рвутся. Нашел интернет- магазин "глазик ком ua", заказал линзы Maxima 38 FW квартальные по 230 гривен за упаковку (в упаковке 2 пары линз), английского производства . Курьер доставил на дом бесплатно. Первую пару носил 5 месяцев вместо 3 положеных, просто замотался и забыл. Но никакого дискомфорт не было. Сейчас ношу вторую пару уже 2 месяца. Качеством очень доволен.
     
  20. Kovalchyk

    Kovalchyk Member

    Побывал я Maxima 38 FW как по мне лучше Optima fw, в них не чувствую сухости глаз! мне еще посоветовали капельки Авизор, очень хорошо с ними, так как долго сижу за компом!
     
а де твій аватар? :)