Опозиція вкотре обі...обгадилася - і провалила захист української мови

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Deus igrok, 5 чер 2012.

  1. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Місто: Оренбург
    не розумію нашо воно вам........
    чи заставляють в Росії?
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

    Якби він сам розумів...:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. kym

    kym Well-Known Member

    Думаю розуміє. але поступає як злодій- котрий кричить "лаві вора" бо саме російська мова це є штучне утворення з древнєукраїнської (з Київської Русі) і суміші чудь мордовсько- фіно-татарських діалектів. А так як в росіян постійний комплекс неповноціннолсті і штучного "велічія" то мусять постійно в когось щось красти.... в сибірських народів ресурси в україни - історію і мову.... от нагородив бог нас сусідом.....
     
  4. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Такої мови ніколи не існувало, шановний! ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 5
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Фігня для противсіхів.
     
  7. Володимир Вишня

    Володимир Вишня Well-Known Member

    Так звісно, залишиться одна російська . :haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    О, я радий, що ви оперативно побачили "вмєшатєльства в дєла гасударства". Яке нахабство, емігранти а то ще й можливо друге покоління виразили протест.
    Але дивуюсь, що ви не бачите як гебня з Росії прислала на форум цілий десант на чолі з "генералом" і "полковником". Не бачимо, шановний Дальнєвасточнік як ті нахаби паскудять все українське, ведуть себе як справжні господарі форуму. Щось не разу не бачив, що ви хоч одним словом заперечили цим нацистам-шовіністам сусідньої держави.
    А українська діаспора має право висловити свою думку.
    По крайній мірі вони більші українці ніж 40% "насєлєнія" України.
    Так що буду спостерігати як ви реагуєте на писанину нацистів сусідньої держави.
    А Австралія разом з США, Англією і іншими демократичними країни не шлють на українські форуми десантів спецслужб.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Real

    Real Well-Known Member

    А ви хіба не з Англії, десант?
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. kym

    kym Well-Known Member

    Хе.... а російська звідки пішла... якщо не існувало древнеукраїнської то і не існує російська.... чи ви хочете сказати що теперішня російська то древня мордвиннська чи чудьська.... чи ще якась..... але теперішня російсбка дуже подібна на українську.... якщо відкинути азіатські корені
     
    Останнє редагування модератором: 7 лип 2012
  11. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    паздравляю усєх с пабедай ... апазіція пабеділа і прикращает галадовку ...

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Слухав вчора тих клоунів. Пряма трансляція. Я плакав... :)))
    Сєня, Сява, Ксюха... Олєжек, як роль Гамлєта... Сильно! От вміють говорити пацани-побратими... Що вміють, то вміють. :)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Це мабуть єдине чим вони відрізняються від ПР і комуняк. Бо ті взагалі двох слів звязати не можуть. Жодною мовою...

    ---------- Додано в 11:24 ---------- Попередній допис був написаний в 11:20 ----------

    А по якій причині голодовка? І чого добились? Хоч один процент від цього в Києві (Харкові, Одесі, Миколаєві, Вінниці) заговорив українською?
    То як каже російське прислівя, зачєм біла гарод гарадіть?
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Можуть, Педро...
    Мають теж в цьому жанрі зірок сцени і мікрофона.
    При цьому, на відміну від т.з. опозиціонерів, оперують не тільки загальними фразами і прокльонами.
    Ну і якщо, із чим вже неодноразово погоджувалась більшість форумців,
    то нафіга козі баян? Нафіга міняти шило на мило? Яка мета, в чому зміст? Знову, по другому колу, допустити до влади забрехавшихся оранджоїдів? Нафіг...

    ---------- Додано в 11:32 ---------- Попередній допис був написаний в 11:28 ----------

    :)))
    Ви там по закордонах геть відірвались від наших реалій. Тут інше прислів"я до місця: - Хороший понт - дороже денег! Понти це все було. Понти для бідних і дурних. Правда дурних на вчорашньому шоу біля Українського дому, було ще менше, аніж в кемпінгу "За Йулю!"
    :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Весела математика (на роздуми навів Мустафа Наєм):

    248 тушок проголосували за закон. Отже 450-248= 202 голодранці таки мають клепки в голові, і не підтримали цієї ідеї.

    У кожного голодранця по закону (Про затвердження Положення про помічника-консультанта народного депутата України від 17.05.2012 ) 31 помічників. 202 * 31 = 6262 помічників.

    Усьо депутатів усхів рівнів коло 220 тисяч, з них 86тисяч ПР , нехай решти альтернативно розвинутих ще ~= 44 тис. Припускаємо, що 220-86-44= 90тис. Отож 90 000 потенційних противників мовного закону. Але і у депутатів різних рівнів можуть бути помічники + члені сімей ... нехай всього 4 людини відданих депутату, що буде 90 000 * 4 = 360 000.

    Додаємо 202 + 6262 + 90 000 + 360 000 ~= 456 464. Якщо така кількість людей збирається разом в одному місці, то виникає висока вірогідність з'явлення ефекту синергії (грубо кажучи, це коли 2+2=5), в нашому випадку це актив Києва, який ментально підтримує протестантів.

    Себто 456464 +20% = 547 757 людей.


    І тепер увага , хто ж тоді реальна опозиція, і де вона є ?
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Если город дал только 500... и это из почти 800 000 населения ?!?!?!?!:scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Володимир Вишня

    Володимир Вишня Well-Known Member

    А реально по справі?

    Стаття 8. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.

    Потім.

    Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова.

    А щоб було зрозуміло.

    Роз'ясненнія та в офіційна інтерпретація положень статті 10 Конституції України в контексті конституційно-правового регулювання порядку застосування державної мови в Україні.

    Під державною (офіційною) мовою розуміється мова, якій державою надано правовий статус обов'язкового засобу спілкування у публічних сферах суспільного життя.
    Конституцією України статус державної мови надано українській мові (частина перша статті 10). Це повністю відповідає державотворчій ролі української нації, що зазначено у преамбулі Конституції України, нації, яка історично проживає на території України, складає абсолютну більшість її населення і дала офіційну назву державі.
    Положення про українську мову як державну міститься у розділі I "Загальні засади" Конституції України, який закріплює основи конституційного ладу в Україні. Поняття державної мови є складовою більш широкого за змістом та обсягом конституційного поняття "конституційний лад". Іншою його складовою є, зокрема, поняття державних символів. Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові (частина третя статті 5 Конституції України). Положення статті 10 Конституції України, як і інших статей розділу I "Загальні засади", можуть бути змінені тільки у порядку, передбаченому її статтею 156, шляхом прийняття закону, який затверджується всеукраїнським референдумом.
    Публічними сферами, в яких застосовується державна мова, охоплюються насамперед сфери здійснення повноважень органами законодавчої, виконавчої та судової влади, іншими державними органами та органами місцевого самоврядування (мова роботи, актів, діловодства і документації, мова взаємовідносин цих органів тощо). До сфер застосування державної мови можуть бути віднесені також інші сфери, які відповідно до частини п'ятої статті 10 та пункту 4 частини першої статті 92 Конституції України визначаються законами.
    Зокрема, відповідно до чинних законів питання застосування української мови визначено щодо розгляду звернень громадян; діяльності Збройних Сил України та Національної гвардії України; видання друкованої продукції, призначеної для службового та ужиткового користування, що розповсюджується через державні підприємства, установи і організації (бланки, форми, квитанції, квитки, посвідчення, дипломи тощо); висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації; оформлення митних документів тощо. Володіння державною мовою є обов'язковою умовою для прийняття до громадянства України. Згідно з чинним Законом Української РСР "Про мови в Українській РСР" ( 8312-11 ) від 28 жовтня 1989 року службові особи державних органів, установ і організацій повинні володіти українською мовою.
    Законодавчо визначеним є також питання про застосування української мови та інших мов у навчальному процесі в державних навчальних закладах України.
    Зокрема, Законом України "Про освіту" ( 1060-12 ) в редакції від 23 березня 1996 року ( 100/96-ВР ) (стаття 7) та Законом України "Про загальну середню освіту" ( 651-14 ) від 13 травня 1999 року (стаття 7) встановлено, що мова освіти, мова навчання і виховання у загальноосвітніх навчальних закладах визначається Конституцією України та Законом Української РСР "Про мови в Українській РСР". Цей Закон прийнято 28 жовтня 1989 року у розвиток положення статті 73 (в редакції від 27 жовтня 1989 року) чинної на той час Конституції ( 888-09 ), за якою українській мові було надано статус державної. Закон мав своїм завданням регулювання суспільних відносин у сфері розвитку і вживання української та інших мов, охорону конституційних прав громадян у цій сфері. Зокрема, ним встановлено, що мовою виховання в дитячих дошкільних установах, мовою навчання і виховання в загальноосвітніх школах, професійно-технічних училищах, середніх спеціальних і вищих навчальних закладах є українська мова.
    Порядок застосування мов згідно з пунктом 4 частини першої статті 92 Конституції України визначається виключно законами України.
    Володіння українською мовою є однією з обов'язкових умов для зайняття відповідних посад (статті 103, 127, 148 Конституції України).
    Шляхом конституційного та законодавчого закріплення унормовується застосування української мови як державної.
    Таким чином, положення Конституції України зобов'язують застосовувати державну - українську мову як мову офіційного спілкування посадових і службових осіб при виконанні ними службових обов'язків, в роботі і в діловодстві тощо органів державної влади, представницького та інших органів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, а також у навчальному процесі в державних і комунальних навчальних закладах України.
    Відповідно до частини третьої статті 10 Конституції України в Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.
    Держава сприяє розвиткові мовної самобутності всіх корінних народів і національних меншин України (стаття 11 Конституції України).
    Неприпустимість привілеїв чи обмежень, в тому числі і за мовними ознаками, закріплена в частині другій статті 24 Конституції України.
    Частина п'ята статті 53 Конституції України містить положення, згідно з яким громадянам, які належать до національних меншин, відповідно до закону гарантується право на навчання рідною мовою чи на вивчення рідної мови у державних і комунальних навчальних закладах або через національні культурні товариства.
    На зазначеній вище конституційно-правовій основі вирішується проблема щодо застосування мов національних меншин України.
    Гарантування національним меншинам України права на вільний розвиток, використання і захист їх мов відповідає змістові міжнародних договорів України.
    Зокрема, Рамкова конвенція Ради Європи про захист національних меншин від 1 лютого 1995 року ( 995_055 ), ратифікована Україною 9 грудня 1997 року ( 703/97-ВР ), зобов'язує держави створити у себе необхідні умови для того, щоб особи, які належать до національних меншин, мали можливість розвивати свою мову (пункт 1 статті 5 Конвенції).
    Стаття 1 Угоди з питань, пов'язаних з поновленням прав депортованих осіб, національних меншин і народів, підписаної 9 жовтня 1992 року ( 997_090 ) представниками держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав у місті Бішкеку і ратифікованої Україною 17 грудня 1993 року ( 3736-12 ), визначає, що депортованим громадянам колишнього СРСР забезпечуються в державах Співдружності Незалежних Держав політичні, економічні та соціальні права і умови для освіти, національного, культурного та духовного відродження.
    Пунктом "а" статті 10 Конвенції про забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин, укладеної 21 жовтня 1994 року в місті Москві ( 997_050 ) державами Співдружності Незалежних Держав за участю України, передбачається необхідність вивчення у цих державах державної мови та створення умов для вивчення національними меншинами рідної мови.
    На основі викладеного і керуючись статтею 150 Конституції України ( 254к/96-ВР ), статтями 62, 63, 65, 67, 69 Закону України "Про Конституційний Суд України" ( 422/96-ВР ), Конституційний Суд України вирішив:
    1. Положення частини першої статті 10 Конституції України, за яким "державною мовою в Україні є українська мова", треба розуміти так, що українська мова як державна є обов'язковим засобом спілкування на всій території України при здійсненні повноважень органами державної влади та органами місцевого самоврядування (мова актів, роботи, діловодства, документації тощо), а також в інших публічних сферах суспільного життя, які визначаються законом (частина п'ята статті 10 Конституції України).
    Поряд з державною мовою при здійсненні повноважень місцевими органами виконавчої влади, органами Автономної Республіки Крим та органами місцевого самоврядування можуть використовуватися російська та інші мови національних меншин у межах і порядку, що визначаються законами України.
    2. Виходячи з положень статті 10 Конституції України та законів України щодо гарантування застосування мов в Україні, в тому числі у навчальному процесі, мовою навчання в дошкільних, загальних середніх, професійно-технічних та вищих державних і комунальних навчальних закладах України є українська мова.

    ---------- Додано в 19:30 ---------- Попередній допис був написаний в 19:12 ----------

    Тупо. І дійсно для чого? :scratch_one-s_head:
    Та менталітет в нас українців такий поплакати, пожалійте мене бідного та нещастливого.

    Немає революційного пориву, соплі тільки підтераємо.
    Одним словом пародія.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    І що,ви в Черкасах нічого не помітили?
    http://www.youtube.com/watch?v=cG0xAD3s6GA
     
  19. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Але уроди
    Десяток мітингарів які чисто з принципу вийшли - всерівно в Черкасах нічого не вирішується, якийсь урод дав наказ так брутально розігнати
    Так і мусора, такі ж як і їхні керівники - з невимовною радістю стрибнули 10(20) на 1
    Що вони з затриманими зробили?
    В нормальній країні заходу, якби так розігнали і затримали людей, мусорів би лінчували
    А я так підозрюю там ніхто так і не мстився
    Хоча ні, там нарід голосував на минулих виборах майже одноголосно за ПР, все з ними ясно
    електорат ПР якраз на таке і заслуговує
    [​IMG]
     
  20. morze

    morze Well-Known Member

    Автор, ідіот закону, із братом підрах...єм зрят в корєнь, та не бачать, але знають, що їм політичної статті не дадуть! Судити -не розстріляти!
     
а де твій аватар? :)