Онлайн-шахрайство

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем MARTINI, 10 гру 2007.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Airbnb нормальний сервіс. Пошукайте собі квартиру прямо в них. Vacation Rentals, Homes, Experiences & Places - Airbnb
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Сервіс нормальний, сперечатися не буду. Але, хтось, напевно, знайшов якусь "лазєйку", щоб і з його допомогою лохів стригти.

    Глянув за посиланням (чомусь початково кацапомовна сторінка відкривається, мусів примусово на польську переходити((() - я так зрозумів, що фірма практикується, переважно, на тимчасових мешканнях. Ну, там, туристам чи людям у відрядженні на кілька днів. Бо всі ті варіанти, що викидає - то захмарні ціни на місяць виходять.
     
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Це налаштування браузера.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Не точно, але щось пов'язане із розсиланням спаму. Якщо gmail запідозрить і заблокує, то він матиме клопіт, а може й не зареєструється, бо потрібні реальні номери телефону.
    Скоріш за все - розводняк.
    Можете перевірити: напишіть, що все влаштовує, гроші перерахуєте після обговорення деяких деталей у скайпі і запитайте нік скайпу, або номер вайберу.
    Вайбер, звичайно, краще, бо прив'язаний до номеру телефону, який, зазвичай, на конкретну людину зареєстрований.
    Якщо вийде отримати зображення пики "власника" з відеочату, то можна й з тою сторінкою ФБ порівняти, та і взагалі, по картинці пошукати... ну Ви далі там вже в курсі :)
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Я таке зробив :

    Гадаю, що будь-яка людина в подібній ситуації виявила б бажання вживу поспілкуватися. Навіть, якщо це можливо не з самим претендентом, а його дитиною.
    Там без фото було. Але, штат Орегон і місто Льондин - то зовсім різні пари валянок)))

    Я нинька ще 2 подібних оголошення бачив. Одне про той же апартаментовець, інше про інший, але теж шикарний. На одне написав з іншої своєї електронки. Поки відповіді не є ))))))))))))))
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    По-перше, люди, навіть однією мовою розмовляючи, навіть знайомі давно, часто дуже дивно сприймають слова один одного. То ж важко уявити, як може людина з Лондону сприйняти ваше повідомлення з гугл-перекладача. Може сидить і дивується, навіщо Ви пропонуєте розмовляти з дитиною.
    По-друге, Ви надто чесний і відкритий. Я б взагалі не вдавалася у подробиці про сина, тощо. Просто б вимагала розмови.
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    Я спочатку синові текс переклав і він кілька моментів підправив)))) Так що текст був нормальний)))

    :good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Переконався, що 100 % розвод.

    31 серпня знайшов подібне оголошення і написав їм. Але, з іншої своєї електронки. В них була вказана електронка на @poczta.fm

    І текст трошки змінив.

    Аж нині отримав відповідь. І знов зі зміною електронки, відповідь прийшла з gmail.com.

    Лист на 98% ідентичний 1-му ))))) Лише ім"я змінили, і ціна не 1030, а 1050 злотих)))

    Навіть вік і вид діяльності той самий. Ну, і канєшно, той самий Лондон)))




     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Дурня якась с цими розводами. Краще б шли на роботу.
     
а де твій аватар? :)