On-line ігри

Тема у розділі 'www', створена користувачем Клірік, 11 гру 2006.

  1. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    та то ви не в то граєте)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Balamut

    Balamut Well-Known Member

    Перепитав. То не ігрові мільярди - вони будуть організовувати чемпіонати з тієї доти з призовим фондом 5 мільйонів доларів. До речі, сьогодні читав, що українська команда вже виграла пару днів тому лям баксів на цій доті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Corleone

    Corleone розівчився програвати

    Десь чи по радіо, чи в якихосб новинах казали, що один з тих українців то є лів'янин, якого батьки не хотіли відпускати на цей чемпіонат, бо все це дурня і грошей на цьому не заробиш :)))
     
  4. Мертвий

    Мертвий Well-Known Member

    Ага, а ти ким будеш?)

    Тим часом, нагадую всім, що футбольний економіко-математичний менеджер чекає на нові таланти. Львівський регіон у грі є лише другим за кількістю команд, підтягуйтесь - будемо виправляти цю ситуацію) А ще ми щотверга збираємось і ганяємо надворі бальона. теж підтягуйтесь))
     
  5. DooM

    DooM two steps behind

    Хтось грає ще в ла2? Якщо є якийсь Львівський клан або хоча б паті, я б з радістю приєднався. Не важливо на якому сервері і якої профою, головне, щоб компанія хороша була :).
    Може хтось шось чув, бачив або знайомі грають? :cry:
     
  6. Мертвий

    Мертвий Well-Known Member

    До речі, на сайті http://wmigri.ru/kamikadze.html є прикольна гра Камікадзе, тільки на віртуальні гроші, там ви можете протестувати свої власні стратегії і зробити висновки)
     
  7. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Підсадили на іншому сайті на такий географічний тест
    Заразне )))
    З першої спроби добралась тільки до п'ятого рівня
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. no nickname

    no nickname Member


    гг, цікава штука:)
     
  9. Zenitsa

    Zenitsa миється в бані

    а я тільки на майл.ру гарю, більш ніде
     
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Перша спроба. Засипався на 10 рівні (чи таки го пройшов???). Деякі штучки блудив через нечасте читання назв по ангєльску((((

    Наприклад, було написано Свазіленд, а я подумав, жи то Швайцарія(((((
     
  11. IzidaF

    IzidaF Member

    Спасибі
     
  12. Gorov

    Gorov Member

    На ігри часу немає. Та й сенсу грати не бачу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. MarkTven

    MarkTven миється в бані

    Ну чого ж так? Деколи можна і пограти, але треба ще вдало вибрати де. От про це можна прочитати у блозі https://blog.unl.ua/archives/perevagy_chislovyh_loterey/ , тут мова про дуже цікаві та корисні ігри. Варто спробувати, я думаю. А який може бути результат!
     
  14. Ponkov

    Ponkov Active Member

    Дуже давно грали з друзями в World of Tanks, ще коли тільки ця гра починала розвиватись, а потім набридло, чи навіть просто не було на це часу, так як подорослішав.
     
а де твій аватар? :)