On-line ігри

Тема у розділі 'www', створена користувачем Клірік, 11 гру 2006.

  1. skole

    skole Well-Known Member

    Мене зацікавила ігра NosTale (в стилі Фентезі):

    Хто грав в ігру ? Чи варто грати в цю гру?
    Там потрібно її скачати більше гігабайта, тому мене цікавить думка людей які грали в NosTale.
     
    Останнє редагування модератором: 28 тра 2010
  2. syavych

    syavych копач

    Так це не онлайн-гра? Тоді навіщо пишете в цій гілці?
     
  3. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

  4. Neptyn

    Neptyn Active Member

    Моя улюблена онлайн гра.

    Напишіть, будь-ласка, які онлайн ігри ви граєте.
     
  5. Neptyn

    Neptyn Active Member

    Я забув сказати, що моя улюблена онлайн гра танки онлайн. Якщо хочете грати скажіть свій емейл і явам пришлю ссилку.
     
  6. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    ггг. Я вже років з шість не бавився іграшок. Хіба час від часу допомагав малим пройти якийсь непроходимий рівень. І от недавно малі присадили на розробку білорусів "World of Tanks" («Мир танков»). Хоча онлайн танкових ігор є багато, але ця мені сподобалась. Мало того що сам на двох аккаунтах доліз до танків 8-9 рівнів, то ще й малим на трьох аккаунтах підтягую техніку до свого рівня :))) Маю лиш два розчарування. Рідкісні медалі "Камікадзе" і "Рейдер" заробив на чужих аккаунтах, а на своїх, при вже майже прокачаних вітках американських , радянських і німецьких танків, ще жодної. І коли кинувся качати американську вітку ТТ (вони в лоб були майже непробивні), то, дійшовши до 5 рівня, їх сильно порізали і по броні і по дамагу :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Neptyn

    Neptyn Active Member

    Мені теж подобаються "World of Tanks",але танки онлайн мені подобаються чомусь більше. Напевно через більший вибір техніки.
     
  8. Gron

    Gron тафгай

    Ніколи не бавився, а корєш майже насильно присадив місяць тому на "World of Tanks" («Мир танков»), бавлюсь не кожен день, прокачав радянську гілку до Т-34-85, та німецьку до Пантери-2, купив Льова та прокачав на ньому все що можливо.
    Набив руку так, що сенсу грати у Рандомі вже не бачу, куди приткнути знання по ходовий, броні , різним типам двигунів та гармат теж питання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    о! да тут тусовка Ворлд Танкс!!! имею хюмеля, тигра, пантеру, ягд пантеру, гв тигра, панцер 4-й техника исключительно немецкая ;) если что ник artobstrelus
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Gron

    Gron тафгай

    Зовнішнє мені вона теж подобається, але воювати бавитись, нмд, зручніше на радянській.
    Тут інша фігня, в конюшні маю лише 3 танки, але дах поїхав до того, що починаю клеїти моделі, вже купив двох німців.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Думаєте, патріоти кинуться ТАМ вас валити?
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    тут братья бялорусы трошки подзагнали, тигра вместо того чтоб быть полноценным нагибатором подходит едва ли на роль ТП сау и то под вопросом, тоже самое касается и второй тигры и тапка, аналогичный уровень советов их в щепки разносят, такой же антиисторический подход наблюдал в Корейском проекте - Неви Филд где Бисмарк отгребал от Принца Уэльского по полной программе прктически не демажа последнего что историческ4и также под большим вопросом ..... но я фанат дойче вафен потому несмотря на не справедливости только дойч ...

    ---------- Додано в 12:24 ---------- Попередній допис був написаний в 12:22 ----------

    мне класть, я не свидомит торкнутый чтоб за убеждения на людей кидаться, искренне был бы рад встрече и общению и встрече на других проектах с ЛФфорумцами независимо от "вероисповедания" разумеется кроме тех мутакофф которые успели запятнатся в личных оскорблениях и однобокой мудерации ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    респект и уважуха, это не "дах пойихав" а очень даже нормальное увлечение для человека с мозгами ...
     
  14. Полковник

    Полковник миється в бані

    Есть, играющие в "правила Войны - ядерная стратегия!" на майле?
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А мнені теж знайомий про танки розповів... Я здуру і заліз... :))) Сиджу... Але виключно на радянських машинах.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ник в студию ....\
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  18. Balamut

    Balamut Well-Known Member

    Племінник вже здивував інформацією, що за цією грою скоро будуть проводитися чемпіонати з якимись мільярдними призовими. Я просто в шоці :sad:
     
  19. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    world of tanks чи dota2 ?
     
  20. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Щось неправильно зрозуміли ))) То ігрові мільярди. Там за гру на тестових (передпатчевих) серверах дають в десятки разів більше кредитів і досвіду для швидкої прокачки віток

    А почему сообщения не читаете? :) Три часа держал канал открытым
     
а де твій аватар? :)