ОГО - нові тарифи

Тема у розділі 'www', створена користувачем Nemo, 6 бер 2010.

  1. Vittoriya

    Vittoriya скрипулька

    Вчора мені нарешті подзвонила "спеціаліст" Укртелекому. Попросила виміряти швидкість.Виміряла на інтернет експлоурері на сайті speedtest.Показало download-4.23,upload- 0,42. А вона мені заявила-то у вас все згідно з вашим тарифом. Я її спитала-тобто? А вона -ну як,ОГО 8-до 8-ми мегабіт :crazy: Я їй щиро подякувала за таку чудоооову новину, але сказала,що до 8ми на мою думку це може бути 7,5,ну нехай вже 6,5, але не 4,23. То як , я 50 гр плачу за отих 0.23?І сказала, що якщо вони мені не можуть зробити 8 мегабіт, хай переведуть на ОГО4, мені цілком вистарчить.я переплачувати за послуги,які мені не дають не хочу...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Overko

    Overko миється в бані

    Ви то самостійно можете зробити, перевести себе на інший тарифний план. Вартість переходу з дорожчого на дешевший становить 20 грн.
    Потрібно зайти на http://my.ukrtelecom.ua/ і там все пише.
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya скрипулька

    а.ну тепер можу, а раніше взагалі-то не могла.
     
  4. Overko

    Overko миється в бані

    В них були технічні проблеми, які закінчилися 21 липня. Для зміни тарифного плану потрібно було їхати на Чупринки і писати заяву щоб вони вручну перевели. Я так і робив.
     
  5. Nemo

    Nemo Well-Known Member

    Щось там не так - має працювати в межах ОГО8 - і без розмов.
    Ви спитали який конкретно профіль на порті?
    Я б зробив так: позвонив в київський супорт 0-800-506-800 і сказав категорично - прошу виставити мені фіксований профіль 8/1 згідно мого тарифу ОГО8 (попросити не ставити профіль Ультра - тільки фіксований 8/1 - і крапка). Для себе я б ще попросив модуляцію G.dmt. Впевнений, що ця комбінація - модуляцію G.dmt (там зможете перемикатись на ADSL2 - але не ADSL2+) i фіксований профіль 8/1 - дасть Вам швидкість вниз 7-8, вверх до 0,7-0,9 (тільки до 0,9 адже це G.dmt).
    Далі ганяєте кілька днів лінію, переконуєтесь, що все працює, і вирішуєте - треба Вам внутрішню мережу з теоретичною можливістю 24/3 чи ні. Якщо треба, знову звоните 0-800-506-800 - і вимагаєте поставити профіль Ультра 24/3 а також увімкнути AnnexM на АТС. Потім вмикаєте AnnexM на модемі, SRA, бітсвоп - і сподіваєтесь, що зірки Вам сприяють. На світ будете мати згідно тарифу, а з внутрішньої мережі більше - скільки дозволить лінія. У разі проблем, залишитесь на добу без інтернету - позвоните в супорт і вернетесь на фіксований профіль.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    [​IMG]

    http://yfrog.com/20q01j

    Фантастика, при Ого8 , на піратської бухти завантажувало під 1,5 Мб/с ...
    Я не одразу й второпав )))) В голові почав сумувати швидкості, і нервувався, що кожен раз більше 900кб/с виходить ))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Overko

    Overko миється в бані

    В мене тарифний план на 2Мб/с і теж сьогодні спостерігаю в рази більшу швидкість.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  8. Overko

    Overko миється в бані

    Наніч ще швидше стає:
    [​IMG]
     
  9. Nemo

    Nemo Well-Known Member

    Це внутрішня мережа, Львів. Спробуйте на світ - Франкфурт, Лондон, Москва.
     
  10. Overko

    Overko миється в бані

    Вже швидкість стала така як має бути. А вчора перевіряв її на багато напрямків. Скачками з різних торентів. Скачкою по ФТП з різних серверів. І повсюди вчора була більша в рази від задекларованої ш-ті.
     
  11. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    зайдите на сайт Гуугля.сом и Вы узнаете много нового про Укртелеком!
    А вообще, Укртелеком в 2010г. ОБМАНУЛ ТЫСЯЧИ ЛЮДЕЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Весной этого года появились два "БЕЗЛИМИТНЫХ" мобильных тарифа.
    это для пользователей через USB-модем
    Безлимитные они в первую очередь по тому, что вообще не учитывается трафик!
    За один абоненты платят 60 грн/мес, за другой 120 грн/мес (везде +ПФ, +НДС) тарифы заявлены без учёта трафика и отличаются скоростью.
    с августа всех абонентов, что подключились "обрадовали" а точнее абманули - в первом тарифе вдруг появилось ограничение до 5 гигабайт трафика в месяц, а во втором до 10 гигабайт в месяц, а потом Вам скорость снижают до 64мб/сек !!!! и такая скорость у Вас будет до конца месяца!!!
    т.е. в первый тариф - скорость уменьшают в ЧЕТЫРЕ РАЗА, а во втором ещё больше !!!!!!!!!!!
    УКРТЕЛЕКОМ ОБМАНУЛ КЛИЕНТОВ!!!
    ПОЗОР УКРТЕЛЕКОМУ!!!!
    ДАВАЙТЕ ОБЪЕДИНЯТЬСЯ И БОРОТЬСЯ ЗА СВОИ ПРАВА!!!!

     
  12. Tony

    Tony Well-Known Member

    А скажіть в кого який найнижчи пінг наприклад на ya.ru при вільному каналі (тобто без торентів, закачок і т.п.)?
     
  13. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    74 мс ttl 53
     
  14. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    ttl=57 time=33.2 ms при напів завантаженому :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Торент клієнтами юзери "по клали" мережу. УТ був змушений ввести обмеження.

    До мобілок тепер "кидають" оптику. :crazy:
    Перед тим як цитувати глупоти виясніть для себе чим різняться мега- і кіло біти з байтами на купу.

    ---------- Додано в 20:39 ---------- Попередній допис був написаний в 20:36 ----------

    Average=78 ms.
     
  16. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    уточню - попередню швидкість я давав не огошну, а з канального роутера :)
    огошна - близька до твоєї
     
  17. Tony

    Tony Well-Known Member

    Мда.... прикольно вам... в мене нижче 80 майже не падає
     
  18. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    не в пінгах щастя
    вони, як і прогноз погоди, - суто дорадча інформація
     
  19. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Це показник якості зв'язку. Після вчорашніх
    на ya.ru сьогодні УТ "бавить" нас ось таким - Average=357 ms.
    Стрім відео і.т.п. речі "лагають" безбожно. :ireful1:
     
  20. syavych

    syavych копач

    Minimum = 49ms, Maximum = 52ms, Average = 50ms

    ---------- Додано в 00:08 ---------- Попередній допис був написаний в 00:07 ----------

    тьфу... не додивився шо тема про ОГО - мій результат тоді ігноруйте :)
     
а де твій аватар? :)