ОГО - нові тарифи

Тема у розділі 'www', створена користувачем Nemo, 6 бер 2010.

  1. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Анекс М не активовано. З модемом фірми Зуксель налаштування робити у режимі он-лайн, безпосередньо по телефону з ОГОщними супортом і відразу дивитися на параметри DSL на інтерфейсі для перевірки.
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya скрипулька

    а я ще в суботу дзвонила і ніц мені не змінили.. Сказала дівчинка.що подасть заявку на зміну порта і що мені на протязі дня подзвонять їхні спеціалісти....вже вівторок минув,ніхто мені не дзвонив.
     
  3. Nemo

    Nemo Well-Known Member

    Позвонити ще раз прямо зараз, обуритись - була заявка, нічого не зробили - там є архів заявок, вони зразу бачать... - заявку продублюють і завтра буде все ОК. В мене вирішилось остаточно з 3-го разу. Назвонював їм, второпали, що не відчеплюся - то й зробили :)

    PS Ніхто не звонив мені, та й модем я включеним не полишав.
     
  4. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Як вище писали , спробував побавитися з модуляціями, отож:

    Профіль:
    [​IMG]

    Модуляція:
    [​IMG]

    Тест швидкості на Львів
    [​IMG]

    Тест швидкості на Франкфурт
    [​IMG]

    ------

    Впринципі, на торентах швидкість відвантаження вище 110 не піднімалася, але середня тримається на рівні 90-100 кб/с.

    Особливо до Укртелекома притензій не предявиш, вони всетаки в тарифі вказують не "3мб/с" , а "до 3 мб/с".
     
  5. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Можна пред'являти. Порт на якому активовано Анекс М
    Rate
    10421 kbps / 1883 kbps
    Виділене значення коливається у мене в межах 2000 kbps.
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya скрипулька

    Подзвонила я ще раз,сказали, що вже змінили,чи то розширили порт. І що лінія моя позволяє до 24мб.тим не менше швидкість яка була вчора ,така й сьогодні, я то йому кажу, а оператор сказав лиш, що в них зараз ведуться ремонтні роботи, бобула така проблема,але десь 3 15ої год. має все бути добре.
     
  7. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Мені теж сьогодні телефонували, поцікавилися чи задоволений я швидкістю.
    Я подякував за швидкість завантаження і попросив підняти швидкість відвантаження.

    Аналогічно попросили мене увімкнути модуляцію AnnexM , і пообіцяли що техніки найближчим часом перевірять налаштування. Навіть не так, якщо я вірно зрозумів її слова, - то техніки увімкнуть на їх стороні AnnexM.

    Треба відзначити цікавий момент, після телефонного дзвінка , SpeedTest з 10 мб/с завантаження почав показувати 15 мб/с )

    Хоча на торенти то не вплинуло. Швидкість завантаження реальна через торенти 860-960 Кб/с.
    Відвантаження 80-120 кб/с. Ось тут стабільності немає. Кількість сідерів біля сотні, але може відвантажувати і не вище 40 кб/с , а потім стрибає до 120 кб/с.

    Так що я наразі чекає дзвінка від тех.підтримки.

    З іншого боку це не принципово, особисто для мене. Звичайно, що за таких умов, інколи доведеться хитрувати із завантаженням торентів, щоб катастрофічно не псувати своє ratio.
    ----

    Але цілком заслужено буде похвалити ТП.
    Два роки тому, я підключення (дзвінка від ТП) чекав 2 місяці, до Ого )))
     
  8. Nemo

    Nemo Well-Known Member

    Є профіль динамічний - це Ультра - 24/3 - він вимагає хорошої лінії і хорошого модему, бо там швидкість постійно змінюється стосовно рівня сигнал/шум - система намагається втримати SNR>6-8, інакше сесія рветься, з іншого боку витискає максимум швидкості - а це знижує SNR. Такі гойдалки... Загалом цей профіль менш стабільний, і вже багато людей кинулися Ультри і вернулося на фіксований профіль.
    В мене цей профіль стояв, але показники SNR були слабенькі - як тепер в ДЕУС і я від нього відмовився.
    Фіксований профіль більш стабільний, там "гойдалок" немає, параметри задані жорстко - показники сигнал/шум значно кращі. Для ОГО8 фіксований профіль 8/1.
    Тут треба вибирати, якщо думаєте в майбутньому отримати з внутрішньої мережі більше ніж тарифний план ОГО8 (теоретично до 24 - тоді ставте динамічний і дивіться як воно буде...). На фіксованому профілі якщо в мене ОГО4, а на порті 4/1 - більше 4Мбіт/с з внутрішньої мережі я не отримаю, але можу підняти профіль до 8/1 і мати 8Мбіт/с при тарифі ОГО4, або знову ризикнути стабільністю і спробувати динамічний...
    Зрештою, ще невідомо, чи буде та мережа. Треба зважати на свої потреби і вибирати. Я приміром не вмикаю AnnexM, бо він знижує швидкість завантаження, а UP мене якось не хвилює...

    P.S. Мені сьогодні також дзвонила на мобільний дівчина з УТ, перепитала чи все ОК, мені профіль Ультра не радила... А я й не просив :)
     
  9. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Опа , що я вичитав:

    «Мережа «ОГО!» - це всі абоненти «ОГО!», об’єднані між собою в єдину мережу, для яких відкривається можливість обміну інформацією між собою (Р2Р) та завантаження будь-якої інформації, розміщеної у дата-центрі Укртелекому на максимальній швидкості (до 24 Мбіт/сек) незалежно від обраного тарифного плану абонента «ОГО!».

    Це вони про http://alkad.org/ ???

    Спробував, наразі максимальної швидкості немає. Чекаємо , бо то цікава новина.

    Хоча, дивує їх пофігізм до авторських прав.
    Навіть в РФ вже почали боротися з торентами: торент.ру закрили домен, нещодавно інтерфільм прикрили і власників притягнули до відповідальності.

    Якби там не було, чекаємо ...
     
  10. Nemo

    Nemo Well-Known Member

    Так я ж про це й пишу!
    В тому числі... Взагалі між любими ОГО-шниками - така ого-локалка.

    А як вона може бути? Поки тестується тільки в Києві, а треба увімкнути всю Україну, щоб було достатньо сидів, а не так як тепер на alkad.org
    Але є одне "але" - контент буде значно обмежений згаданими причинами. Тому наскільки вдалою буде внутрішня мережа - побачимо.
     
  11. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Троль який розкручує свій недоторент.
    ТОму..
    немає жодного відношення до УТ.

    Працює у всіх хто перейшов на нові тарифи. НЕ тільки у Києві.
    Тестувати тут http://speedtest.dc.ukrtelecom.ua/
    Швидкість буде обмежуватися лише профілем на модемі.
     
  12. Nemo

    Nemo Well-Known Member

    Не спостерігав. Цікаво. Прохання приклад в студію: тариф, профіль і тест.
    Дякую.
     
  13. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    [​IMG]
    Тариф ОГО4. Профіль УЛЬТРА.
    Дані не мої. Просив зробити колегу так як мій тарифний план ОГО8 впирається в можливості телефонної лінії.
     
  14. Nemo

    Nemo Well-Known Member

    Дякую. Треба думати. Товариш зі Львова? Про які можливості лінії мова? SNR? Який SNR у Вас? Який профіль Ви встановили на свій тариф ОГО8? В мене чомусь ADSL2+ не піднімається, максимум ADSL2
     
  15. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    З торентів 1,9-2,0 стабільні
     
  16. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Так. У нього дійсно нова АТС. Змінювали номер телефонна.

    noise margin upstream: 9 db
    output power downstream: 19 db
    attenuation upstream: 25 db
    noise margin downstream: 8 db
    output power upstream: 12 db
    attenuation downstream: 39 db
    Noise margin на грані але розривів немає.


    Ультра з Анекс М.

    Замовляйте ремонт тел. лінії якщо ОГОшний супорт не може допомогти.

    Високий рейт. Реально 16-17 мегабіт. Певно міряли хромом чи оперою вони полюбляють так глючити.
     
  17. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Я вкурсі, але Мозілла.
    А ~2,0 на завантаженні показують всі встановлені софтини: ДМ, µTorrent, FG

    PS: глянув у ІЕ: [​IMG]
     
    Останнє редагування: 15 лип 2010
  18. Nemo

    Nemo Well-Known Member

    А хтось акцію "ОГО + телефон" задіяв?
    Незрозуміло:
    1. Підписати можна до 30-го вересня, а діє акція рік? Чи всього 4 міс.?
    2. Чи діє акція з новими тарифами?
    3. Може хто має скан договору?
    4. Чи варто з тою акцією зв'язуватися?
     
  19. Overko

    Overko миється в бані

    Перейшов на ОГО за 60 грн. 2/3 Мб/с. Швидкість скачування вище заявленої, віддачі менша. Тепер у всіх тарифних плана шв віддачі має бути до 3 Мб/с, але по ваших скрінах бачу, що її реально немає. В мене так
    [​IMG]
    Цікаво те, що шв при замірі в перші секунди значно вища а потім знижується. Сайти відкриваються значно швидше на 2 Мб від УТ ніж на 36 Мб у Волі.
     
  20. Nemo

    Nemo Well-Known Member

    Доповідаю.
    Хотів було зістрибнути на тариф ОГО2 (60грв), але з тою акцією "ОГО+телефон" - цей тариф невигідний - 60+27,02(за тел). УТ зробив хитро - для ОГО2 акція по суті не діє. А от на ОГО4 акція "ОГО+телефон" дає знижку (тариф ОГО4 зменшується на вартість телефону - 72,98+27,02(за тел). Тобто:
    ОГО2 - 60+27,02(за тел) - і до, і з акцією 60 за ОГО
    ОГО4 - 72,98+27,02(за тел) - до 100, з акцією 72,98 за ОГО
    Хочеш чи ні, а мусиш лишатись на ОГО4, бо різниця тільки 13 грв
    Сьогодні підписався на "ОГО+телефон"
    Треба йти на Чупринки 70 (там абонвідділ, кондиціонери працюють люто:)
    Уточняв по тел. 237-61-34. Середа вихідний.
    Мати з собою договір, паспорт. Якщо телефон оформлений на батьків - також і їх паспорт. Заповнюється заява і додатковий договір на рік. Черги не було - наразі :)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)