ОГО - нові тарифи

Тема у розділі 'www', створена користувачем Nemo, 6 бер 2010.

  1. Nemo

    Nemo Well-Known Member

    А гляньте на можливі тарифи ОГО з 1-го червня:
    http://cname.org.ua/
    Це стосується тільки Києва. Регіони без змін. Слів немає - якщо це правда (!!!)
     
  2. Nazarko333

    Nazarko333 Well-Known Member

    Здається мені що так і буде,суто для Києва зроблять а про інших забудуть (((
     
  3. Provincial

    Provincial Well-Known Member

    немає нічого про це на офіційному сайті...здається,чергове каченя випустили)))
     
  4. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Уже є. Для Києва. Всім решта УТ дарує чупа-чупс.
     
  5. Nazarko333

    Nazarko333 Well-Known Member

  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Тарифи диктує ринок. Як тільки у Львові з"явиться конкурент ОГО, який зможе забезпечити нижчі тарифи, у нас буде як у Києві. Трошки терпіння

    А взагалі у мене ОГО-Ультра за такою ж ціною як в Києві :) І є реально 16 мбіт/сек
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Provincial

    Provincial Well-Known Member

    Тільки що спеціально телефонував до місцевої філії Укртелекому...Так дійсно,з 1 числа піднімається в два рази швидкість за ті самі гроші..буду мати 4 мб\с за ту саму сотню...кльово...причому перемкнуть мене автоматично-навіть в систему управління послугами не треба заходити..Забираю свої слова про "каченя" назад!
     
  8. Nemo

    Nemo Well-Known Member

    Київ перетворюється на Москву... Такий дикий перекос в швидкостях за ті самі гроші - в ЧОТИРИ рази - верх цинізму. Так виходить, що значно менш заможні регіони спонсорують Києву інтернет. Совість є або... її немає.
     
  9. Provincial

    Provincial Well-Known Member

    Питав знайомого зв"язківця-чому такий сильний розбіг у цінах...Каже,що у Києві набагато вища щільність абонентів,тому надання послуг провідного зв"язку обходиться набагато дешевше..А я собі думаю,що просто в Києві набагато потужніша конкуренція,але вони того не скажуть!
     
  10. Nemo

    Nemo Well-Known Member

    З форуму ОГО
    http://ogo.in.ua/forums/index.php?showtopic=4626&view=findpost&p=156539

    К нам пришел приказ по новым тарифам:

    1. с 5 июля
    2. участвуют областные центры и г. Севастополь
    3. Тарифы такие:
    ОГО-легкий 512/3072 48 грн
    ОГО-2 2048/3072 60 грн
    ОГО-4 4096/3072 100 грн
    ОГО-8 8192/3072 150 грн
    ОГО-Ultra 24576/3072 200 грн

    Еще один нью-анс:
    абонентам тарифные планы будут сменены автоматически до 21 числа
    ======================================
    Маленьке уточнення: автоматичний перевід абонентів на нові тарифні плани (по принципу більша швидкість за ті ж кошти) буде проводитись з 5 числа на протязі двох тижнів. По ОГО-Легкий автом. перевід не проводиться.
    ======================================
    Стоїть ОГО-1+ (профіль під ого2)
    ОГО-4 автоматом будет, профиль подымут автоматом
    ===============================================

    Такі слухи... А як воно буде - побачимо з понеділка!!!
    :)
     
  11. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Ціни подешевшали сьогодні - тарифи на офсайті. Слухи підтвердилися.
    Київські ціни тепер і для іших регіонів, але лише обласних центрів.
    Хтось вже підняв собі шв? Відпишіться
     
  12. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    В мене в сестри у Франківську перехід 512Кб/с => 2Мб відбувся в автоматичному режимі. Вартість 60 грн/міс
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а у мене автоматично залишився той, що був - 2 мб/сек....

    і глухо, як в танку
     
  14. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Там ніби поступово переводять абонентів. Якщо перевели, то отримаєте мило про перехід від Укртелекома. До 21-го числа переводять вони, потім мають відкрити самостійну активацію нових тарифів для тих кого поки не апнуло.
    Мило таке от радісне:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Приватні дані певно краще прибрати.
    Переводять містами. Починають з невеликих: Миколаїв, Чернігів, Івано-Франківськ, Запоріжжя. ПЕвно лякаються перевантажень своїх мереж як це було з мобільним безлімітом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Nemo

    Nemo Well-Known Member

    Там є один дуже непевний момент. От приміром тариф ОГО1+, на порті 2\1. Автоматично мають перевести на 4Mb. Для цього треба розжати порт (при масовому перемиканні це будуть робити автоматично, всліпу) - мінімум до 4\3 - а при цьому, в залежності від лінії погіршується SNR - в багатьох може початися вкрай нестабільна робота (якщо SNR на UP буде менше 6). Тоді доведеться зістрибувати на 2Мб (і зажимати порт до 2\1) - а це вже 20грв за перехід на менший тариф. Час покаже...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Угу , аналогічно .. район Санти.

    Ні швидкість завантаження , ні швидкість викачування - не змінилися.

    Правда із доступних тарифів знив ОГО 4+ , тепер тільки є 1+ , 2+ , 512 - хоча можливо це давніше відбулося, бо довгий час не заходив.
     
  18. Nemo

    Nemo Well-Known Member

    Сьогодні стали переводити Львів!
    У мене на сторінці керування автоматично з'явилась заявка на ОГО4 (тепер ОГО1). Самому змінити план неможливо (наприклад взяти 2Мб) - відповідна опція не діє до 21-го липня. Перекинути мають після 12-ої ночі. Що з того вийде - суцільна таємниця. Чи розіжмуть при цьому порт? Чи SNR на Up не впаде нижче критичного рівня (в мене 3 км до АТС!!!)? Чи змінять модуляцію, чи вмикати AnnexM - адже в нових профілях на Up до 3Мб)... От вміють туману напустити...
    Але... сподіваюся на краще :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Для цього не потрібно чекати 12 ночі. Профіль на порту можна дивитися безпосередньо на модемі через "веб-морду".
     
  20. Nemo

    Nemo Well-Known Member

    Та знаю де дивитися... І необов'язково через веб-інтерфейс - але зараз профіль 2\1 - а переводити вони збираються на 4Мб!
     
а де твій аватар? :)