Оффтопи

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Romko, 20 кві 2009.

  1. good

    good Well-Known Member

    Христос Воскрес! Підскажіть, будь ласка, а Краківський завтра працює?:)))
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Мені погано від цієї теми. Як вам пояснити... Дивіться - це американська сучасна культура:

    [​IMG]

    Це британська:

    [​IMG]

    Це італійська:

    [​IMG]

    Відчуваєте різницю?
     
  3. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    це все сучасна західна культура
    до речі в англійській і італійській не показано негрів
    нетолерантний расист?
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    То показали б. Не боїтеся пані авторку остаточно шокувати після донецького інваліда, який уособлює українську культуру?
     
  5. ogneva

    ogneva Well-Known Member

    Олександр Мазуренко уособлює український патріотизм, а не моду. Вловлюєте різницю?

    На двох ногах пройти по подіуму це що - патріотизм?
    На милицях піднятися на Говерлу - демонстрація моди чи високого духу (подолати своє "не можу")?

    Про українську моду я можу Вам і розповісти, і показати. Вже, здається, давала світлини по цій темі.

    Але зараз - про інше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це культура і мистецтво, а не громадська акція. Завдяки культурі і мистецтву високкосвічені країни відомі на весь світ. А в нас інваліди протестують щоб їм пенсію вчасно платили - це культурний захід?

    Мені якраз не треба, я бачив. Я хочу щоб французи знали її, і американці.
     
  7. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member


    Не бачу розумного порівняння, святої людини і диявола!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    порівняння ще можна написати, тут питання інше: кому прояснювати? Нема кому...
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Полковник

    Полковник миється в бані

    Мне поясните, задавшему вопрос.

    ---------- Додано в 18:09 ---------- Попередній допис був написаний в 18:07 ----------

    Иногда мне кажется, что общаюсь с не совсем здоровыми людями.
    При чём тут В.И. Ленин и его тело?

    ---------- Додано в 19:45 ---------- Попередній допис був написаний в 18:09 ----------

    22 червня, в день початку Великої вітчизняної війни, представники громадських організацій Львівщини вийдуть на вулиці для вшанування жертв війни та недопущення масових провокацій. Рішення про це було прийнято на форумі громадських організацій у п'ятницю, 17 червня у Львові.
    Як повідомляється, у роботі форуму взяли участь представники Всеукраїнського товариства "Просвіта", Всеукраїнського товариства політв'язнів і репресованих, Всеукраїнської організації Союзу українок, Братства воїнів ОУН-УПА та інших громадських організацій національно-демократичного спрямування.

    За словами голови організації політв'язнів і репресованих Петра Франка, для того, щоб 22 червня не допустити повторення провокацій у Львові, які мали місце 9 травня, необхідні спільні зусилля всіх політичних сил та громадськості Львівщини.
    "Досить валити Україна своїми сварками та окремими амбіціями. Ми повинні разом, все вийти і відстояти історичну правду про те, що 22 червня для всіх українців - це страшна дата", - закликав Петро Франко.

    У свою чергу письменник, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, Герой України Роман Іваничук, виступаючи на форумі, заявив, що 22 червня львів'яни повинні вийти на вулиці з портретами невинно закатованих у роки Другої світової війни.

    Під час форуму була узгоджена спільна програма дій громадських організацій на 22 червня. Так, цього дня о 10 годині ранку біля пам'ятника жертвам комуністичних злочинів на площі Шашкевича хвилиною мовчання розпочнеться молебень за жертвами війни. Після цього відбудеться покладання вінків до всіх місць, пов'язаними з масовими вбивствами жертв нацистського та комуністичного режимів у Львові.

    У той же день, о 19 годині громадськість збереться на площі перед пам'ятником Тарасу Шевченку в Києві для проведення траурного віче-реквієму за жертвами масових розстрілів у Львові.

    Громадські організації звернулися також з проханням до всіх львів'янам 22 червня в 22 годині виставити в кожному вікні свічку пам'яті за жертвами тоталітарних режимів.

    Як повідомлялося, 22 червня єврейські організації мають намір провести у Львові біля Пагорба Слави антифашистський мітинг. ВО "Свобода" вимагає цей мітинг заборонити.

    Нагадаємо, днями лідер комуністів Петро Симоненко заявив, що комуністи хочуть ініціювати проведення конгресу інтелігенції проти фашизму у Львові. Намір приїхати в цей день до Львова також висловлював глава Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, але пізніше заявив, що, швидше за все, не поїде, тому що не хотів би стати "учасником безчинства".
    Нагадаємо, 9 травня після офіційних заходів біля Пагорба Слави та Марсового поля у Львові сталися зіткнення між представниками націоналістичних сил і представниками партій КПУ, "Родина", "Русское единство". У сутичках постраждали 17 людей. Загалом міліція за цими фактами порушила 5 кримінальних справ. - tsn.ua.



    Что за режимы такие?
    Свечки за невинно убиенными евреями руками галичан выставлять не собираемся?
    За комсомолок-учительниц и врачей, убитыми бандеровцами тоже молчёк?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    Якби Вам було років 12-14, я б Вам пояснила, але якщо Ви в свому віці порівняли ПАПУ РИМСЬКОГО і брєжнєва, то бажання пропадає дискутувати з Вами на цю тему.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Полковник

    Полковник миється в бані

    А почему фамилию Л.И. Брежнева Вы пишете с маленькой буквы?
    Не грамотны?
    Или ТАК мстите ему?
    За что, если не секрет?
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    кнопку заклинило...
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Полковник

    Полковник миється в бані

    Угу.
    На Папе Римском залипла, а тут заклинило.
    Угу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    Сама в шоці!о_О
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    О. Дуже близько підійшли до суті. Тут багато хто над цим замислюється, читаючи Ваші дописи :)))

    Я не лікар, і навряд чи зможу пояснити більш доступніше. Можу хіба Миха попросити :))
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
  17. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    А кто такая ПДРС?о_О
     
  18. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Не в тему. Пошел искать туалет на жд. вокзале. Вхожу в кабинку - дэвушка (гуцулка ли, цыганка скорее). Я пытаюсь ретироваться, за шкварник-сюды! Еле отбрехался.
    Кому совет - я пиликнул - "У меня подозрение на СПИД!"!
    УПАСИ ВАС БОЖЕ ОТ ВОКЗАЛЬНЫХ б..дей...
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. deva

    deva Well-Known Member

    так скучно стало на ЛФ, кудась всі поділись
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. www

    www Well-Known Member

    Надо помощь в решении моей проблемы. Меняю трубы на чердаке для кондиционера, а от машины до распредилительного ящика сейчас идет одна труба -Д- 14инчей. В одном месте она проходит узкое место в 10инчей диаметром.. Вот у меня сомнения возникли, есть ли смысл в этих 14инч если в середине труба сужается до 10 инч.

    Как ведет себя вода - я примерно знаю, изучал давно давно, а вот как воздух ведет себя - не знаю.. Оставлять эту трубу или убрать ее и поставить трубу Д=10инч?

    П.С. наляпал рисунок по быстрому..



    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)