Оффтопи розділу "Життя міста"

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем NorthWind, 14 бер 2014.

  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ображає те, що цей пан хамить. Якщо це тільки мені так здається, то перепрошую.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Guelder Roze

    Guelder Roze Well-Known Member

    Ні,Аліас! Вам не здається:)
    Цей пан хамить....
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ясю, та Ви ж не в ПП спілкуєтесь, тут відкритий форум, де кожен може дати оцінку будь чиїй думці, не залежно, стосувалась вона дописувача чи ні.

    Пояснюю - Вас привели як приклад толеранції та доброти пересічного українця. "Танці на граблях" - метафора того, як пересічний українець не просто на них повторно наступає, а просто не злізає.
    Чим конкретно Вас образили чи принизили?
     
  4. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Аліас, що сталося??!! Невже ви так топчите нашу багаторічну дружбу??!!
    А як же всі секрети та наші сокровенні переживання про миколу-львівського, як ваші фотки, казочки, як ліліах романова?! Ви так не жартуйте, прошу вас...
    А взагалі, якщо жіночкам тутешній стан речей без прикрас та фальшивих компліментів не до вподоби, то є чудовий форум "жіночі посиденьки", де все рожево, метелики цвірінькають, нестримні лестощі та мед тазіками.)
     
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Так, Аліаско, тобі здається.

    Самойлович не говорить солодко, а може інколи аж загірко, але СВОЮ правду, це також треба вміти цінувати.
     
  6. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Споглядачу уклін.
    Ясочка, не гнівайтесь, я не зі зла - люблю просто втяти як воно є. Як бонус - буду говорити з вашим чоловіком, шепну йому буцім чув, що жінка в нього файна. І ні слова про форум, обіцяю. Це стосовно недоліків та переваг відкритості чи анонімності на форумах.
     
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Олю, я про то в курсі)
    Просто я хотіла, щоб людина мені роз"яснила, чому вліпилося мінус за допис, де я нікого не обізвала, не обматюкала і т.п., а просто назвала форумлянку сніжна корінною львів"янкою. Роз"яснила, що погане вона побачила в моєму дописі, та й все. Не малося на увазі власне мінус як такий.
    Яким чином?
    Як це стосується мене і даного мого допису?

    Цього я не "доперла" і попросила роз"яснити)

    Бо я вважаю, що таки не здається.

    То теж розцінювати як комплімент моєму розумінню і мисленню, а також комплімент Дівочим Посиденькам?
    А тут по-кацапскі пісать смела не можна? А якщо можна, то не смела? )))
    Самойловичу, або ви давно не були на ДП, або говорите про якийсь інший форум. Там нема ні меду тазіками, ні всього рожевого. Форум як форум, звичайне нормальне жіноче спілкування.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А ми дружили?о_О
    Не знаю такого:nea:
    Ви мені погрожуєте?:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Но-но! Дівочі Посиденьки - КРУТЕЗНИЙ ФОРУМ!!! Коли у Львові починались барикади - закинув інфу скрізь! Відгукнулись першими, реально допомогли - НАСАМПЕРЕД Дівочі Посиденьки!
    Це - одні з кращих людей у Львові!!!
    Кажу цілком відповідально та перевірено!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Карабине, я не политик, я у себя в огороде чувствую себя нормальным человеком. Были бы Вы моим соседом, я бы с Вами сливами и вишнями делился, а Вы со мной картошкой и укропом.
    К чему я эту пургу несу?
    Так нету между умными войны!
    А кому Бог не дал, Так и не даст.
    Я никогда не кричал: "Слава Украине"
    Я просто работаю в аналитическом отделе, моя задача - 75% прогноза.
    Дурачки, Которых люблю, будьте мудрыми. И ваши и наши хотят провокаций. Я не поддамся. Вы - как хотите.
     
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    яким чином цей допис пов’язаний з темою?
     
  12. leopolit

    leopolit New Member

    Хто мав проблеми з банкоматами?
    Банкомат Ощадбанку на вул. Валовій видав мені 1955грн замість 2000. Це було у неділю. У понеділок зранку я вже написав заяву на ім’я начальника відділення там же, на Валовій.
    Через якийсь час - тиждень може, мене запросив нач. відділу безпеки і довго розповідав, що такого не може бути - щою було 5грн замість 50грн. Офіційної відповіді мені не надали.
    Чи були у когось подібні трафунки?
     
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    банкомат на Валовій на має касети з 5 гривневими купюрами, так шо не видумуйте, а банкомат гроші не друкує..
     
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А що Ви дивуєтесь?

    Ви своє перше повідомлення на форумі написали в першій темі, куди втрафили, не подивившись, куди пишете.

    Хочете позбутись бардаку в країні - починайте з себе.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)