Оффтопи розділу "Життя міста"

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем NorthWind, 14 бер 2014.

  1. Finya

    Finya enjoy the silence

    Чому ж? В кінці 80х багато й львів"ян, українців, вступили в компартію - повірили в зміни і катарсис. Скоро вийшли, але факт є факт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Мабуть в "Народний рух України за перебудову".
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Слухайте, а можна не закакувати тему політикою, амбіціями і нервами? Всі ми зараз нервові.
    Тема - про переїзд у Львів. А в розділі Політика - нова тема на кожну фразу з випуску новин. Валіть туди сваритись, хто хоче!
    Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    Хіба що Вася зі Стрия:);-):'(
     
  5. Fomolgaunt

    Fomolgaunt Member

    И-за чего спорить?)Я считаю,пусть каждый вступает,куда захочет.Мне бы сайтик....)
     
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шо, ви "Ваш магазин" вже прочитали? Кращого немає.
     
  7. Fomolgaunt

    Fomolgaunt Member

    Если бы Вы мне дали ссылку,был бы благодарен.
     
  8. Finya

    Finya enjoy the silence

    І зовсім ні:)))
     
  9. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    Хочу переїхати до Львова ------а я навпаки хочу виїхати зі Львова , бо вже так заср*** Львів що далі нікуди. Просто не знаю куди податися, може хтось що небудь порекомендує?
     
  10. Полковник

    Полковник миється в бані

    Москали - они такие...
    Что с ценами?
    Есть смысл сейчас квартиру продавать или подождать до прихода поляков?
     
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Полковнику, будя вийо****ся.
    Хочете, постібаюся з армії, в якій служив Ваш батько у 1941?
    Попереджаю - ще один тяв - натисну на трикутничок.
     
  12. Полковник

    Полковник миється в бані

    До сих пор не натиснули????
    НЕ ВЕРЮ!
    п.С. Лучше на вопрос ответьте. Документы украинские у дружбана на собственность имеются.
    Квартира в старом польском доме на первом этаже.
    Получится поляком дороже продать или у них вообще ничего не получит?

    https://www.youtube.com/watch?v=3qPthOZ0v-8
     
  13. Gron

    Gron тафгай

    Полковнику це відео з мого міста, але йому багато діб.
    Зараз, без усіляких ход, мітингів, та інш. те що гавкав фсб-ешний правий сектор тоді, сьогодні на устах більшості одеситів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Полковник

    Полковник миється в бані

    Это не ваш город.
    Не был и не будет.
    Это город одесситов - прекрасных людей.
     
  15. Gron

    Gron тафгай

    Хочется вам, или нет, но это мой город.
    У меня на Слободском и 2-ом интернациональном столько...
    Первое захоронение в 1879.
    Поэтому город мой.
    А русским тварям ( гражданам рф )тут не рады и сделают все дабы ваши свиные рыла тут не получали ничего кроме презрительного нах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    нас цены не интересуют, и кто сказал , что ее нужно продавать ,и зачем поляков ждать они и так здесь. А насчет москалей Вы правильно подметили, но здесь ничего не поделаешь , это генетически заложено
     
    Останнє редагування: 22 бер 2014
    • Подобається Подобається x 1
  17. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    На рахунок хабарів і всякого такого... Раз люди будуть давати, то лікарі, мусара (вибачте, шановане панЬство але по іншому не назвеш) і так далі... будуть брати! В мене знайомий всюди з камерою ходить... Всьо знімати почав. Каже, не дай Бог хтось буде вимагати хабаря, буду всьо записувати і викладати в інтернет. Так його то всьо достало. І таких багато зараз. Так шо лікарям в пологових і мусарам треба задуматись. Зараз нова влада захоче результат показати. Садити будуть по повній програмі. Он недавно лікарів на п"ять років запакували вже. Так шо, НАРОД, активніше! Ми самі призвели до того що в країні процвітає хабарництво! :empathy:
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шо, на камеру будуть вимагати хабаря?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    Чого на камеру?! У нього там придбане таке спорядження, шо і не замітять :haha: В автомобілі то взагалі всьо в камерах! Він активіст "Дорожнього контролю" і багатьом вже поміг. От таких би активних у Львові хоч би половину, то і б життя інше було.:uaflag:

    ---------- Додано в 19:15 ---------- Попередній допис був написаний в 19:12 ----------

    Личаківський районний суд Львова засудив до п’яти років позбавлення волі кожного з п’яти працівників медико-соціальної експертної комісії, які систематично вимагали та отримували хабарі від пацієнтів. Йдеться про комісію, яка проводить експертизу людей, що звертаються для встановлення інвалідності.

    Про це ZAXID.NET повідомили у прес-центрі управління МВС у Львівській області.

    Загальна сума отриманих хабарів становить понад 100 тисяч гривень. Слідство встановило 63 факти вимагання та отримання хабарів.

    У лютому 2012 року працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України у Львівській області на гарячому зловили працівників медико-соціальної експертної комісії, які вимагали та отримали хабарі від хворих на кардіологічні захворювання пацієнтів. За ці кошти держслужбовці обіцяли хворим допомогти у встановленні групи інвалідності та визначенні відсотків втрати працездатності.

    У службових кабінетах медиків-хабарників правоохоронці вилучили понад 20 тисяч гривень готівкою.

    Личаківський районний суд засудив п’ятьох медиків до п’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських повноважень строком на два роки – кожного.
    =================================================
    От і результати! Набридло якомусь інваліду хабарі носити і доказувати, що хворий.... От чуваки і будуть тепер 5 рочків на параші з конфіскацією!
     
  20. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Революция - дело, конечно, хорошее.
    Но желание всех посадить, ой, как с душком.
    37-м годом потянуло.
    У вас не было мысли не с видеокамерой ходить, а просто принципиально взяток не давать?
     
а де твій аватар? :)