Одеса - лояльна чи кримінальна?..

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем KateOdesa, 5 чер 2010.

?

Що Вас вабить в Одесі?

  1. Історія та архітектура

    37,5%
  2. Гарні дівчата

    12,5%
  3. Море та пляжі

    37,5%
  4. Місцевий колорит

    37,5%
  5. Файні тусовки

    4,2%
  6. Старі друзі

    8,3%
  7. Просто нове для мене місто

    8,3%
  8. Іскрометний гумор

    16,7%
  9. Просто нове для мене місто

    0 голосів
    0,0%
  10. Взагалі нічого не бавить. Місто геть звичайне.

    20,8%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. KateOdesa

    KateOdesa Member

    да, мы барышни харАктерные... южанки ;)
     
  2. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Так ось чому вас "на відпочинок" до Сибіру тягне... Южний характєр улучшать...
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Verooona

    Verooona Nowhere voooMan


    Почему же сразу в Сибирь?:mocking:
    Меня вот, например, в прошлом году в горы потянуло:) В Карпаты:) А то всё - море да море... Надоело!!! Хоть смена пейзажа глаз порадовала!!:good:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Нет, я родину люблю... У меня родители в Николаевской области живут, там тебе и жильё, и сервис и питание, а главное - всё домашнее и на халяву! Вот...

    ---------- Додано в 14:15 ---------- Попередній допис був написаний в 14:13 ----------

    Да я сама, можно сказать, южанка... Но одесситы это отдельная каста...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Ага. Как не город, так "каста". Гыг.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Verooona

    Verooona Nowhere voooMan

    Ну хоть в этом мы с вами похожи - обе любим родину!!!:good: У меня отдых у моря тоже на халяву получается!:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. KateOdesa

    KateOdesa Member

    ооой, так жарко сейчас у нас.... хорошо только на море, если часто купаться :) прямо мозг плавится :wacko:
    Я тоже скоро в Карпаты!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Natal'ka

    Natal'ka Well-Known Member

    Була в Одесі двічі. Так склалося, що враження дістала не найкращі. Запам'яталися комарі вночі, брудний пляж Лузанівіка, сморід біля Привозу, дорогущі магазини на Дерибасівській, хамовита продавщиця, яка не розуміла української мови і 10 разів перепитувала "Чєєєго"?. Може, так співпало? Але найближчим часом туди не планувала б їхати відпочивати.
    Нічого поганого не можу сказати про людей (не сприймання української - то окрема тема, "людиська" є всюди).
    Це моя суб'єктивна думка. Брат мій, для прикладу, любить Одесу і почуває себе там дуже комфортно.
     
  9. majolika

    majolika Well-Known Member

    а я дуже люблю Одесу і по-доброму заздрю одеситам :) Одеса надзвичайне місто, але його треба відчути, так би мовити, бути на одній хвилі. Так вже є, що одні люди в Одесі чують сморід Привозу, а інші - неймовірні пахощі білих акацій :)
    Для довгострокового відпочинку на морі я одеські пляжі також би не обрала, але на два-три дні їжджу із задоволенням! Ніч в поїзді - і ти на морі ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Kvinta

    Kvinta New Member

    Ми точнісінько так само!! :) На вихідні на турбазу - саме те що треба! :)
    А місто чудове!!
    Нам з чоловіком надзвичайно сподобалось! Неймовірно сподобалось!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. tverezyj

    tverezyj Well-Known Member

    Я могу сказать, что кто не был в Одессе - потерял многое. Да, пляжи там не очень чистые, но чтобы понять весь колорит города на них ходить не обязательно. Главное богатство в Одессе - это ее жители. Ведь только здесь можно прямо на улице услышать в разговоре прохожих что-нибудь такое, что потом до конца жизни не забудешь.
    Только на Одесском привозе бабки могут торговать обновременно кофем и (простите за пикантные подробности) трусами и носками.
    Только здесь априори на каждый товар полагается скадка (вопрос "сколько скидка?" переводится на одесский язык "а если взять?")
    Если Вы в трамвае услышите на весь вагон: "Не вижу на билеты?" - значит кондуктор собирает за проезд. Если Вы этой фразы не услышали - выход на переднюю дверь.
    Слова, которые внешне выглядят как оскорбительные, одесситы воспринимают с воодушевлением.
    Есть в Одессе где погулять: ул. Дерибасовская, Ланжероновская, Потемкинская лестница, Приморский бульвар, "Аркадия", Куликово поле и т. д.
    В общем не город, а мечта
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    А мені місто сподобалося! І архітектрура гарна і люди цікаві-привітні, з гумором :)
    Але от море, не для купання (принаймі тоді коли я там відпочивав)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Likalika

    Likalika Member

    Мені подобається Одеса, я там була багато разів. Особливо прикольний ринок Привоз, чого там тільки не має. А вулиця Дерибасівська чого варта, красота...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Одеса -це столиця Молдавії і українофобське кодло.
     
  15. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Велике Вам спасибі! Я українофоб? :ireful1:
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А ми про вас чи про Одесу?
     
  17. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Тобто, Ви мене не вважаєте одеситкою? Одеса - це держава у державі. Українофібія звісно існує. Просто зараз розвелося багато усілякої швалі. Страшно дивитися на усе це.
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Тобто ви ходите по Одесі, говорите з людьми по-українськи, підтримуєте проукраїнську, а не проросійську політику, одним словом поводите себе точно так, як би ви жили у Львові?
     
  19. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Я звісно не буду проводити ні проросійську, ні проамериканську політику. Бо це називається державний злочин. Коли до мене звертаються по-українські - я відповідаю українською мовою. Коли до мене звертаються по-російські - я відповідаю російською. У мене обидві бабушки розмовляють українською мовою. І не в моїх інтересах - щоб ця держава була занедбана.
     
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Обидві бабусі! Звичайно не видно українофобії, якщо не видно українців. З'являються українці - з'являється і українофобія.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)