Очищення організму.

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Оля, 21 кві 2007.

  1. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Звучить інтригуюче. Як в добрих німецьких фільмах. Нє? :))
     
    • Смішно Смішно x 4
  2. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Я от зараз задумалася над темою сироїдіння. :) Ну, не зовсім вже стати сироїдкою назавжди, а хоча би на півроку, щоби трохи схуднути і почистити свій організм від шлаків. Я колись сміялася з вегетаріанців, але зараз сама почала задумуватися, що треба трохи перестати їсти м"ясо. :)



    View: https://www.youtube.com/watch?v=2sYaAU_QJOM



    Пані дієтолог, правда, триндить. Якраз всі сироїди не хворіють простудними хворобами. А білки можна споживати з бобових, чи з різноманіття горіхів і насіння. Просто проблема в тому, що ми звикли до м"яса, до смачної, але шкідливої їжі, тому тримаємося за це, або не в силі витримати.
     
    Останнє редагування: 3 лют 2016
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    На одному сирі довго не потягнеш.
     
    • Смішно Смішно x 3
  4. Оля

    Оля Старожилка форуму

    :haha: Cиру там не пропонують. Там їсться сирі овочі, фрукти, горіхи, насіння.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Потребление мяса важно в детском возрасте, когда организм строится. С годами потребность в мясе уже меньше и является ,в большей степени, лишь привычкой или неполезным пристрастием.
    Хотя, небольшое потребление мяса необходимо человеку, так как продукты животного происхождения содержат аминокислоты необходимые человеку, но отсутствующие в других продуктах.

    Незаменимыми для взрослого здорового человека являются 8 аминокислот:валин,изолейцин,лейцин,лизин,метионин,треони́н,триптофан и фенилалани́н.
     
    Останнє редагування: 4 лют 2016
    • Подобається Подобається x 1
  6. Vivian

    Vivian Member

    Ви однозначно фільозоф)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Markon

    Markon миється в бані

    Від простуд можна назавжди позбавитись холодною водою
    Тобто митись тільки в холодній воді і простуд не має - по собі говорю
    Звичайно до холодної води треба звикати поступово, зате потім Ви здорова людина
     
  8. PaypalPartner

    PaypalPartner Member

    Дякую за корисні методи очищення.
     
  9. exsbar

    exsbar миється в бані

    свекор настій полині пив щоранку 40 днів, так чистився
     
  10. lorens

    lorens миється в бані

    Знаю, що рослинна клітковина дуже добре очищує організм, я кілька місяців пила насіння льону, результат був не надто помітний, але в цілому відчула, що енергії побільшало.
     
  11. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Кожного ранку перед їжею випивайте стакан води. Дуже корисно.
     
  12. npocmo

    npocmo дачник

    Давно копаю тему харчування, назбирав півсотні цінних книжок та кілька фільмів, дякуючи інтернету )
    В більшості випадків люди не розуміють, що таке здорова їжа, інтуїція втрачена :sad: доводиться читати, екпериментувати на собі :dntknw:
    Ніхто інший не залізе у вашу ситуацію, ваш сьогоднішній стан здоров'я, спосіб життя, клімат, доступність їжі і т.д. :dntknw:
    Хіба що, якісь загальні ідеї:
    1)до якого стану очищатися? )
    хочете навчитися харчуватися сонячною енергією... засвоювати азот з повітря, синтезувати білок за допомогою власної мікрофлори?
    це не так швидко робиться :dntknw:
    2) швидко очищувати організм можна... але це небезпечно... краще під наглядом фахівців...
    але вони можуть бути іншої віри...
    3) для більшості людей оптимальним є поступовий перехід на більш здорове харчування... це місяці, роки...
    В порядку збільшення навантаження:
    Не їсти, випити води, фрукти, овочі, зелень, зернові, гриби, бобові, горіхи, риба, м'ясо...
    Ця послідовність = швидкість засвоєння різних продуктів... тому фрукти треба їсти СПОЧАТКУ :)
    4) Ферменти (ензими) та вітаміни - важлива складова частина організму... термообробка їжі їх вбиває... людина швидше старіє :sad:
    Ну для чого ви печете яблука? :dntknw:
     
  13. npocmo

    npocmo дачник

    Клітковина... рослинні волокна... це цікава штука :)
    Для багатьох людей було б корисно, якби їжа стала грубішою...
    Їжте сиру зелень...
    (якщо нічого не наплутав) клітковина - це їжа для мікрофлори здорової людини... ця правильна мікрофлора синтезує амінокислоти, в т.ч. так звані незамінні (!)
    Ну звідки така гора м'язів - корова, бере білок, не вживаючи м'ясо і бади... :dntknw:
    Грубіша частина клітковини (целюлоза), що не перетравлюється мікрофлорою, проходить як віник...
    Часто буває в людей... або уся мікрофлора вбивається (наприклад, алкоголем),
    або (завдяки очищеним зерновим в основному) всередині підтримується трохи інша токсична реакція - спиртове бродіння...
    Так шо... краще менше вживати виробів з білої муки :acute: найкраща - з цілого зерна... якщо вам не вистачає фруктів, овочів :good:
    Де найбільше клітковини...
    Ну... чисту висівку навряд хто буде їсти...
    сира зелень, різна капуста і т.д.
    ще з місцевої сировини мені подобається дрібне неочищене насіння соняшнику :blush:
    льону в нас нема чомусь :dntknw:
    Bзагалі, їстівних рослин дуже багато,
    можливо, слід більше звертати увагу не на кулінарію, а на доступність нормальної сировини...
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я в зимовий період приймаю коензим Q10, фолієву кислоту та біотин (вітамін Н). Це якраз профілактика старіння організму.
    Коензим Q10 ще називають подарунком людству. Рівень цієї речовини в організмі є показником біологічного віку людини.
    Біотин - це "вітамін краси" - краса волосся, нігтів, обличчя, нормалізація рівня глюкози в крові, а також дуже корисний для людини втомленої і дратівливої.
    Ну про фолієву кислоту знають, мабуть, усі. Це вітамін В9. Там широкий спектр застосування.
    Все це стоїть дешево. Коензим та біотин, якщо не американського виробництва - 83-88грн на місяць кожне, а фолієва кислота зовсім якісь копійки.
    Буває всім знайомий комплекс вітамінів Супрадин з коензімом Q10(а біотин та фолієва кислота є в Cупрадині завжди), але там його недостатньо і коштує такий комплекс дорого, як на мене.
     
  15. bibrka

    bibrka Member

    Маю позитивний досвід чищення печінки олією з лимонним соком. За 7 років зробила 8 чисток. Почала то діло, бо на практиці зневірилася у всіх способах боротьби з тяжкими мігренями. Результат: мігреней більше немає. Докупи отримала такий суттєвий бонус, як абсолютно безболісні "критичні дні". Відповім на всі запитання, якщо в кого будуть.
     
  16. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    А скиньте будь ласка інструкцію, чого скільки і як приймати.
     
  17. bibrka

    bibrka Member

    Спочатку хочу сказати, що перша чистка - це екстремальний досвід. Наступні - легші. Прошу вважати на думку офіційної медицини, що ця процедура небезпечна. Пишуть і говорять про те, що в процесі запросто загриміти в лікарню. Але я на це пішла, бо мене так дістала моя хвороба, що було вже все одно, що зі мною буде. Ризикнула - й виграла.
    Перша чистка проводиться ТІЛЬКИ на повню у березні, ТІЛЬКИ після тижня дієти, ощадливої для печінки, й ТІЛЬКИ після трьох підряд щоденних гарячих ванн з наступним обтиранням всього тіла олією й завершуючим прохолодним душем. Жінка не повинна в цей день мати місячних. Взагалі людина повинна бути не ослаблена (у своєму нормальному стані, тобто не хвора).
    Чистку проводять на ніч. За півгодини я примотувала до правого боку грілку. Натще поступово випивається два стакани лимонного соку й олії кімнатної температури. Ковток соку - ковток олії. Пити можна й годину, й дві. А потім спати.
    На ранок - пронос, потім ще й ще. До вечора не їсти, пити воду. Стан - як з тяжкого бодуну, так що краще запланувати на вихідний. Під вечір можна починати їсти - але тільки трохи тертої сирої моркви чи яблука.
    Не сказала б, що після першої чистки так уже починаєш добре почуватися. А от після третьої-четвертої (можна робити через два-три місяці наступну) у здоров.ї настають помітні зміни.
    Що виходить з організму під час чистки? Вибачайте за натуралізм, але те, що виходило під час першої чистки, в процесі чутно гриміло об унітаз :) Потім - уже не гриміло.
    Я й тепер роблю по березнях таку чистку, але тільки якщо не хворію на сезонні застуди.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. manur

    manur Well-Known Member

    Мій знайомий років 10 тому робив щось подібне. Тіко, він, вроді, 21 день голодував - лиш на лимонному соці і оливковій олії сидів.

    Наскільки розумію, олія має бути виключно ОЛИВКОВА. Чи ні?
     
  19. bibrka

    bibrka Member

    В тому способі очистки печінки, який я описала вище, нема особливого значення, яка саме олія. Я не заморочувалася купівлею оливкової олії, завжди обходилася звичайною соняшниковою рафінованою. Можливо, у способі, який застосовував Ваш знайомий, вид олії має принципове значення.
     
  20. iso

    iso Well-Known Member

    Ключове слово трохи;)
    Це вже якийсь мазохізм з елементами язичеських ритуалів. о_О А все зводиться до звичайного тюбажа (сліпого зондування) Тому щоб не мучити себе двома шклянками оліїі – є купа інших способів, з карлсбадською сіллю, сорбітом … Якщо ж Ви така любителька гострих відчуттів, порадьтеся з дохтором про дуоденальне зондування. Набагато ефективніше. Заодно покаже, що у вас всередині робиться.:good:
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)