Об'єднання "Майдан"

Тема у розділі 'Євромайдан', створена користувачем Dzeko, 23 гру 2013.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Скоріше я б казав зосередитись на зрозумілих людям речах, і тиснути владу з низів...
    У влади я просто величезна слабка сторона, це те що вона абсолютно не дбає про людей і непристойно багато краде. От туди і треба бити на всіх рівнях, і під таке можна зібрати навіть не 60% населення а всіх 90%

    ---------- Додано в 13:40 ---------- Попередній допис був написаний в 13:38 ----------

    і я хоч один позитивний приклад коли "всякі араби" повбивали всіх супротивників і потім збудували демократичну країну ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Якщо ми говорим про революцію, то тільки так. У всіх країнах позитивний результат в сенсі закріплення результату революціонерів. СРСР - 70 років правління, 2,5 покоління, Франція - перехід від монархії до республіки, досі актуально, Куба - те саме що СРСР, США - Американська революція плюс Війна за незалежність від Британії - пояснень не потребує.

    Фашистів недоречно приводити, вони не робили революцію, Гітлер прийшов до влади легально.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    У більш-менш цивилізованих народів так. Косово, Туреччина...
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Об'єднання "Майдан" оголосило мобілізацію своїх прихильників

    Про це на брифінгу повідомив заступник лідера "Батьківщини" Олександр Турчинов. «Вчора було засідання ради Майдану, і було прийнято рішення про реєстрацію нашого об'єднання... однак, згідно з нашим злочинним законодавством, коли об'єднання носить всеукраїнський статус - це має відображатися у назві даного об'єднання. Саме тому Народне об'єднання «Майдан» трансформувалося у Всеукраїнське об'єднання «Майдан», - зазначив він.

    Турчинов також повідомив, що ВО "Майдан" розпочинає прийом громадян у свої лави. "Сьогодні у другій половині дня на Майдані ми починаємо прийом бажаючих вступити до Всеукраїнського об'єднання", - сказав він.

    За його словами запускається інтернет-ресурс об'єднання, також проводиться видача посвідчень і значків.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Було б красно якби там створили пристойний форум, щоб кожен міх взяти участь в обговоренні стратегії і тактики...
     
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я навіть не знаю як вони за два дні посвідчення і значки зробили, де вони таку оперативну сувенірко-поліграфію знайшли.

    А стратегію і тактику давно окреслили теоретики ОУН, як показали останні події вона досі актуальна.
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Під позитивним результатом я мав на увазі побудову держави яку прийнято називати демократичною і цивілізованою, в якій приємно жити переважній більшості громадян...Так що Куба і СССР відпадає, в Америці масових репресій я пригадати не можу

    Мета ж не просто посадити іншу владу, а заставити державну машину працювати на всіх громадян
     
  8. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    фейсбук
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я під позитивним результатом розумію встановлення порозуміння, спокою, і загального одностайного бачення нацією свого майбутнього. Якщо залишити Регіони знову, країну буде теліпати без зупинки.
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну дак для чого залишати, для цього є люстрація. А в нашому випадку, як Ви правильно замітили вище КК.

    Доречі, от Вам і ще одна слабка точка нинішньої влади, корупція. Кожен бере, відповідно кожного можна посадити, або як мінімум зняти цілком законно, чесно і прозоро....
     
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Мені без різниці яким способом їх розібрати на запчастини.
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Хоч щось треба було вигадати, щоб люди не розійшлися. Та й ініціатива знизу почала підніматися - Громадський сектор, потім на основі його обєднання з іншими - Громадська рада (без політиків).
    Могли опинитися за бортом.
    То такоє. Хай займаються формальними ініціативами і ведуть переговори з "неблагонадьожними" серед регіоналів.
    Нам своє робить.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Активісти львівського Євромайдану вимагають включити їх в Раду «Майдану».

    «Створення керівних органів львівських обласних структур Народного об’єднання «Майдан» у закритому режимі, без відома та залучення ініціаторів і активістів Львівського Євромайдану викликає здивування», - наголошують в оргкомітеті.
     
  14. Hatrexis

    Hatrexis Well-Known Member

    есть статьи в уголовном кодексе на все эти действия. пусть играют, да не заигрываются.
     
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Hatrexis

    Hatrexis Well-Known Member

    а разве я говорил что беркут - все делал правильно? и слова не говорил! я говорил о наказании за игры в свержение власти. Превышение полномочий одних не дают карт бланш другим на все что угодно.

    ---------- Додано в 17:43 ---------- Попередній допис був написаний в 17:36 ----------

    и вообще, есть картина в целом:
    например - http://news.mail.ru/inworld/ukraina/global/112/economics/16244371/?frommail=1
    московские договоренности обвалили курс доллара. говоря грубо, благодаря текущей политике доллар становится дешевле а наша собственная денежная еденица - дороже. Страны СНГ укрепляются. Надо валить наконец империалистическую сволочь. Доллар упал- уже капля на нашу мельницу.
     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    То шо тобі треба валити, це однозначно.:)))
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. Hatrexis

    Hatrexis Well-Known Member

    посмотрите на вашей картинке пункт в котором написано:
    статья 39 гарантирует проведения мирных акций. А я слышал как Тягнибок еще два года назад кричал "когото там на вилы" это уже нивелирует всю мирность. призыв к немирности, мягко говоря. а после этого, после юредического факта немирности всей этой шарашки - этой бумажкой можно подтереться. потому что там все о мирных акциях.
     
  19. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Хатрексіс, пишіть притчі.

    Ізиді.
     
  20. Hatrexis

    Hatrexis Well-Known Member

    уже. читай.
     
а де твій аватар? :)