Обговорення гри

Тема у розділі 'Мафія', створена користувачем hunter, 4 вер 2010.

  1. Honda

    Honda Well-Known Member

    Ідея з імунітетом хороша, але не дуже, бо мафія буде знати, хто його має!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Я пропоную не ускладнювати... і так нормально
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Masini

    Masini Well-Known Member

    Ага, плюс еще победителям прошлых партий, лучшему игроку прошлой игры, худшему игроку прошлой игры, а еще всем девочкам, ибо они слабый пол

    Короче я ПРОТИВ КАТЕГОРИЧЕСКИ :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. hunter

    hunter мандрівник

    ну тоді тільки ведучому і гравцю смертнику першої ночі...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Я б не враховувала тих, хто проскав ігри.
     
  6. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    В мене пропозиція наступного разу все ж якось перед початком партії разом всім гравцям рішати, скільки буде мафів, а скільки мирних, зрозуміло, що залежно від кількості учасників! Просто якщо наприклад 8 людей, то вистачить десь 2 мафів, 10 можна вже 3 і так далі!
     
  7. hunter

    hunter мандрівник

    ХТО ВЕДУЧИЙ на мафію6???
     
  8. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Залежить від того, коли почнеться! Я можу бути з понеділка!
     
  9. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    В мене є пропозиція вести рейтинг гравців по форуму. Якщо форумчанин провів гру в команді, яка виграла, йому +3, а якщо програла +1, і якщо ведучий +3 можна.. Щоб мирні не мали бажання бути повішеними своїми на зло кондуктору!
     
  10. hunter

    hunter мандрівник

    є пару ідей:
    хочете бути ведучим але боїтеся - не бійтеся, на всі питання відповім і поможу!
    МОДЕРАТОР! - нам в темі мафія потрібен модератор, бо дуже багато ФЛУДУ!!! напрягає! ним можу бути я, якщо мені нададуть таке право...
    ГРА 6 - може зробим переривчик до неділі, а там якщо назбирається людей 13-15 я проведу цікаву гру :)
    є ше ідейки, але наразі вони забуті)))

    ---------- Додано в 22:10 ---------- Попередній допис був написаний в 22:08 ----------

    то всьо тре добре продумати, якщо за це хтось візьметься - то будь ласка, але як на мене то є така штука - о я вбю його, він мене по рейтингу доганяє.... щоб такого не було....
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Masini

    Masini Well-Known Member

    Могу быть всем кем угодно, но только через неделю. Четыре мафии параллельно не выдерживаю, а через неделю две наверное закончится
     
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Я тут постійно тусуюсь і стараюсь слідкувати за порядком. Оффтопи підбираю під значки Оффтопу, закриваю неактуальні теми про набір гравців та обговорення минулих ігор.. Наразі пропоную тобі користуватись кнопкою [​IMG] біля дописів під аватаром дописувача - вписуй причину або що треба зробити. Буду реагувати на зауваження. А потім буде видно.
     
  13. hunter

    hunter мандрівник

    Сестричко - ну наприклад у темі Заявки - весь оффтоп, його тре стерти повністю, мають залишитися тільки заявки.
     
  14. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    В нас на форумі люди не можуть без оффтопів, тому і зробили ту кнопку. Якщо хтось пише "Буду грати" + "оффтоп і бла бла бла", то неможливо пів допису залишити, а пів перенести в оффтопи. А зовсім видаляються дописи, коли там щось категорично оффтопне. Тому і оффтопна частина заноситься під кнопку Оффтоп.
    Та і то не велика проблема, бо людей неабагато і скласти список тих, хто бажає грати, не так вже і складно.
    Плюс ще пишуть хто коли буде. Якщо зараз багато людей не може, то може треба почекати.
    Насправді як на мене то там практично нема оффтопів (порівнюю з іншими темами форуму). Та і тут в розділі Мафія панує інша атмосфера, інший світ (ми ж тут навіть на ТИ з незнайомцями!), тож невеликий оффтоп - то не так страшно ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. hunter

    hunter мандрівник

    отже, пропоную зіграти в "МОКРУХУ"
    7людей вже є: тобто 3 мафії, маньяк, комісар (вміє провіряти і вбивати) і два лікаря
    але мафія не знається між собою(вбиває тільки бос), відкривати свою роль заборонено!!!

    якщо назбирається більшість "ЗА", то сьогодні розкину ролі, до завтра НД!
    ВІДПИСУЄМОСЬ!

    пі.сі.: такий хід гри придумав пару хвилин тому, експеримент)))
     
  16. nastinka

    nastinka відсутня

    нічого не зрозуміла) я за)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. hunter

    hunter мандрівник

    та сама мафія, тільки всі з активними серйозними ролями + ніхто не може сказати хто він + самі члени мафії не знаються між собою!)
     
  18. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Можна спробувати :) А шо робить маніяк?
     
  19. hunter

    hunter мандрівник

    маньяк - 1. вбиває, 2. вбиває кроваво, тобто при кровавому вбивстві жертва маньяка (навіть полікована) вмирає, а сам маньяк може спалитися 50/50 (ведучий кидає монетку).
    що означає спалитися - спалення - це відкриття ролі перед містом.
    приклад: маньяк кроваво вбиває жертву (пише ведучому що вбиває кроваво і розписує мінімальне вбивство), після вбивства ведучий пише в темі історію вбивства маньяка + його нік.
     
  20. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Шось то дуже заплутано. Може такі експерименти варто пізніше робити, коли люди вже добре вшаряться в гру?
     
а де твій аватар? :)