Обережно шахрай!

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Smittoff, 6 тра 2015.

  1. Smittoff

    Smittoff New Member

    Добрий день, мене звуть Сергій Кузнєцов ,я з міста Київ (при виникненні будь яких питань пишіть мені на фейсбук або в ПП).
    Хочу донести до вас інформацію відносно підлого вчинку Білявського Романа.
    Невелика передісторія:
    Два роки тому цей чоловік попросив мене позичити йому близько 1100 дол. на той момент (сума в принципі чимала). Т.к. я цієї людини знав уже кілька років і не раз з ним зустрічався ... пробував робити бізнес і т.д., то я не роздумуючи перерахував йому ці гроші на карту. Домовленість була така ... він мені їх поверне через 1,5 - 2 місяці.
    Минув час, і я йому кажу, поверни те що взяв (про відсотки я взагалі нічого не говорив). Він почав відмовлятися, що пізніше або потім ... незабаром каже, що виїхав за кордон і буде не скоро. Ось уже минуло 2 роки, а від нього до цих пір чую тільки відмазки ... віддам коли буду в Україні і т.д.
    Прошу вас бути дуже обережним з цим шахраєм, і вважаю своїм обов'язком вас застерегти тому що сам наступив на ці граблі.
    Сподіваюся, що ви ввійдете в моє становище і допоможете мені в вирішенням виниклого конфлікту (можливо за плату).
     

    Вкладення:

    Останнє редагування модератором: 6 тра 2015
    Reason for edit: Контактувати через ПП!
а де твій аватар? :)