Обережно - ЛОХОТРОН!!!

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Locke, 20 гру 2006.

  1. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Вже перечитала...:)Як таких людей земля носить???????

    ---------- Додано в 23:25 ---------- Попередній допис був написаний в 23:18 ----------

    :good:Досі не можу прийти до себе...Дякую,що зекономили мій час і нерви,точно ніде вже не піду....
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Chernish

    Chernish New Member

    Увага! Шахраї

    По всім містам України у газетах безкоштовних оголошень одна компанія пропонує роботу у Києві, що це означає насправді читайте :cesored:
     
    Останнє редагування модератором: 13 чер 2011
  3. klide

    klide Member



    в мене батьки мало не попались на таке, добре шо все ж таки отямились вчасно,смеха була дуже схожою на цю....
     
  4. tesla

    tesla Member

    Виплати на сайті-опитувань... Хтось вже знамав гроші?..

    Може хтось вже знамав гроші на сайті-опитувань, а то я зареєструвався почав заробляти, зараз чекаю на виплату і незнаю чи дочекаюся. Щось чув ніби вони не виплачують. Якщо хтось вже знімав звідти гроші, або хоча б пробував напишіть чи варто там сидіти...
     
    Останнє редагування модератором: 3 вер 2011
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А роботи зовсім нема? Зі здоров'ям проблеми?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. tesla

    tesla Member

    Зі здоров'ям, слава Богу, проблем нема. Просто я студент і зайвими гроші не бувають... :)
     
  7. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Там де платять, там і дивляться. В тому й числі спвпрацюють з такими ж аферистичними структурами.
     
  8. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Якщо вам пропонують без хірургічного втручання: схуднення, зменшення підборіддя, збільшення грудей чи пенісу - УСЕ це - ЛОХОТРОН!
    Не існує таких пігулок, міні-тренажерів чи поясів на батарейках, які би давали чудодійні результати для схуднення чи були панацеєю від безлічі хворіб. В рекламах демонструють фото і відео-монтажі!
    Ось один з прикладів подібного лохотрону:
    http://wondermaker.at.ua/publ/reklama_dvigatel_moshennichestva/3-1-0-53
    І ще:
    http://www.youtube.com/watch?v=ZIr96nnHfzs

    І ще: http://usa.kp.ru/daily/25632/797621/
     
    Останнє редагування: 23 вер 2011
    • Подобається Подобається x 5
  9. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Десь навіть читав, що коли дають фотки для порівнняння: повна дівчина, а потім після чудо-пігулок струнка, то це все з точністю до навпаки: спочатку її сфотографували стрункою, а потім вона їла, щоб поправитися (за немалі гроші звичайно).
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. jFobos

    jFobos J-Fobos

    В більшості випадків користуються наступним методом:
    ВІДЕО
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Тут прочитала.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Напередодні нового року,тобто вчора 31 числа, ми попались на такий розвод,що і смішно і плакати хочеться..
    Я писала вже десь,що напередодні загубились документи на машину, а там всі і вся(ну водії,то знають)....Я подала оголошення в бюро розшуку , на радіо і т.д. рівно через 3 хв. дзвонять, ми знайшли ваші документи але повернемо за винагороду у розмірі 1200 грн., ну ми так прикинули,документи відновити дорожче буде і набагато, вирішили пристати на їхні умови.....І ЗАКРУТИЛОСЬ!!!!!!!!!!!!!!!! Цілий день нас гонили по місту, основна вимога була купити новий пакет і старі телефони повимикати, я не знаю,яким чудом вони знали де ми знаходимось і що ми їдемо на машині і що ми в супермаркеті, чи на дворі (думаю якось мобілка дає сигнал і виводить їм на монітор, чи як...) одним словом ми мусіли перевести їм ті гроші на мобільний, ну ми й лохи в прямому розумінні цього слова, понакупляли цих ваучерів і їм то все перерахували......І шо ви думаєте ані грошей, ані документів, а саме цікаве в тому, то те що мого чоловіка ( я в принципі на той час була вдома) опрацьовувало 5 осіб ,пресували, як має бути.....аж потім мій чоловік оговтався і зрозумів, що то була підстава і розвод......
    П.С. Вони дізнались і мій номер і на мій пресували мого чоловіка, як вони дізнаються всю інфу????Я просто в шоці, отакий у нас був НР, аж до мало не 12 год.....потім ми якось заспокоїлись і вивели з того урок, причому неабийякий....Тепер треба йти правильним шляхом в Мрео писати заяву і т.д....
    Бережіть свої речі і не довіряйте нікому, бо розводять на пустому місці всіх і всюди. Ми ті гроші заробимо, але шкода, бо щоб заробити 1200 грн. треба карячитись довго, а воно сволота то зробило за 30 хв.....
    НЕ БУДЬТЕ ЛОХАМИ!!!!!!А!Доречі я з того всього з відусіль повитирали свої координати і телефони:)
     
    Останнє редагування: 1 січ 2013
    • Подобається Подобається x 3
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ви попались на старезний розвод. Тільки розводящі, бачу , тепер ще й сучасні технології задіяли. Живе сволота на наївних людях. То такі мої батьки. Приїжджаю до них, а вони мені типу от ми виграли 50 тищ, і показують якусь вкладку що була в газеті Експрес. Я не дивлячись навіть кажу - лохотрон, викиньте папірець. Але ні, щоб переконати, довелося чітко прочитати і роз'яснити все , написане дрібоньким шрифтом...
    Виявляється, ви виграли не 50 тис, а право взяти участь у розіграші. А щоб взяти участь у розіграші, то треба у них шось купити :) і то ж напевно ведуться люди, раз вони то розсилають.


    Sent from my MB865 using Tapatalk 2
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О, то моя бабця раз на таке повелася. Колись у скриньки масово кидали отакі "листи щастя", мовляв, ви виграли кругленьку суму, автомобіль і купу всяких прибамбасів. Але, щоб отримати приз, ви маєте замовити в нас отаку книжку за 150 грн і буде вам щастя. От моя бабця і замовила. Потім дуже чудувалася, чого то їй книжка прийшла, а гроші і машину так і не дали. Прийшлося провести лікбез.
    А моя мама (ще та приколістка), написала їм у відповідь - "Прошу вирахувати вартість книжки з суми мого виграшу":))) Після того ті листи перестали приходити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    poetka
    співчуваю.

    Раджу на всі документи, у т.ч. банківські картки, зробити наліпки з номерами телефонів, напр. свого та свого чоловіка (бо свою мобілку можете загубити разом з автодокументами).
    Справжні доброзичливці відразу зателефонують.

    P.S. На телефон теж можна почепити наліпку з іншим своїм номером. Принаймні за певні гроші Вам повернуть не тільки апарат, але й список Ваших абонентів. (альтернатива у тих, хто знайшов/вкрав - продати телефон ремонтникам за копійки).
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. zjomka

    zjomka New Member

    Дивом не попалась я на розвод, можливо заплутано, але напишу, щоб комусь то наукою було, а не тільки мені...
    Словом, виставила я кілька місяців тому свою весільну сукню на продаж в інтернеті, вказала свій мобільний телефон. Три дні тому дзвінок, люб"язна дівчина з Москви представляється працівником весільного салону, розпитується про стан сукні і чи можу я після того як мені скинуть оплату на картку вислати сукню кур"єрською службою. Звичайно ж я погодилась, але деталі домовились обговорити через 2 години, бо в цей час я знаходилась в супермаркеті і реквізити картки повідомити не мала можливості.
    Починаю з чоловіком обговорювати на яку картку краще перекинути гроші, вирішуєм дати реквізити Єврової картки, бо з Росії в грн. переказ здійснити неможливо. Через годину панянка знов телефонує і запитує чи я часом не можу вже повідомити реквізити... домовились, що я перетелефоную. По дорозі додому задумуюсь, чому телефонує вона з номеру лайф... закрадаються підозри, але ж нічого не може статись з карткою якщо я дам реквізити... Як тільки приїжджаю додому взнаю реквізити картки і висилаю їх СМСкою, вона знову телефонує, я їй пояснюю, що переказ треба здійснити в Євро, бо з Росії.... вона перебиває і каже, що я напевно щось переплутала, що салон знаходиться в Києві... (думаю собі може і дійсно я щось не так почула) і оплатити можуть тільки на картку ПриватБанку, бо тоді без комісії і т.д... я ведусь, але кажу, що не маю такої картки, але обіцяю знайти серед друзів. Починаю обдзвонювати подруг, одна з них каже, що має і йде шукати, я в той час згадую, що така картка є в брата, через нього буде простіше, даю відбій подрузі. Брат одразу смс скидує мені реквізити і я пересилаю представнику весільного салону, вона віддзвонює, що отримала, але їй, щоб швидко здіснити оплату потрібна ще деяка інформація: дата народження і номер телефону власника картки і термін дії картки, я починаю розпитувати навіщо їй та інформація, потім співставляю, що нічого вона з тою інформацією не зробить і все кажу... Вона обіцяє, що їх менеджер (називає ім"я і п.б.) через 20 хв. зателефонує власнику картки, щоб переконатись, що надійшли кошти. За цей час брат і ще пару друзів приходять до нас в гості і ми всі обговорюєм це все чи то часом не розвод... Я докладно все розказую брату і кажу, що в мене є думка, що це розвод і пояснюю, яку інформацію я вже сказала, і щоб він ні в якому разі не називав свій CVV або PIN код, він дивиться на мене як на ненормальну, типу "ну ти за кого мене маєш". Уточню, що він сам користується такими переводами грошей часто по роботі і в курсі тих всіх деталей... Брат йде на вулицю переставляти авто, йому в цей час телефонує "менеджер" і просить назвати 4 цифри, які щойно прийшли йому СМСкою, він називає... потім (зі слів брата) ще якийсь діалог... потім дзвінок зривається, потім знов телефонує, каже, що операція чомусь відхилена і т.д. і т.п. і потрібно сказати пін код ... і брат його називає... :) Заходить в квартиру нам то все розказує, ми всі і він сам розумієм, що розвод вдався... але оскільки на картці 34 грн., то дуже не переймаємось, одразу телефонує в службу безпеки банку і там підтверджують, що 10 хв. тому перевіряли стан рахунку... Брат сам не розуміє як міг назвати пінкод... от такі психологи працюють... Ми ще довго стібались з брата :haha:
    Але деколи на картці в нього є кругленькі суми о_О тоді б не було так смішно.
    Людоньки, не будьте надто довірливими! Лохотрони повсюду!!! ;)
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    zjomka дякую за розповідь, дуже корисна наука....
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    А я би в першу чергу ввімкнула комп, зайшла в нет і пошукала дані про той салон :morning1:

    Дивіться, Ви кажете, що Ваш брат часто здійснює перекази і в курсі всіх тих деталей. Якщо так, то чому його не насторожило, що для здійснення переказу через Приват потрібно аж стільки інформації.
    Я особисто не знаю взагалі жодного типу переказу коштів, при якому доводилося б вводити одночасно і дату народження одержувача, і його телефон, і термін дії його картки, а потім в кінці ще й пароль, який приходить на телефон того ж таки одержувача.
    Щоб переказати гроші через Приват часто-густо достатньо просто номеру картки. Все.

    Я думаю, що Ви просто зраділи, що знайшовся реальний покупець на плаття, особливо якщо то плаття недешеве, і з тої радості геть забули про обережність :) Але ж чоловік, брат, друзі???
    Але раджу Вам надалі починати не з роздачі реквізитів направо-наліво, а з пошуку інформації в неті хоча б про те, чи реально існує такий салон :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    zjomka, вам, як отримувачу переказу, ЗОВСІМ НЕМА ПОТРЕБИ надавати комусь CVV код і PIN картки, бєз лоха і жизнь плоха :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. zjomka

    zjomka New Member

    Після того як все закінчилась я також думала що треба зробити так і так і так... але ж вже пізно, так, справді зраділа, що сукня продається, а хто б не зрадів :)))
    знаю, знаю, писала ж, що психологи там явно працюють... купа питань, закручують все так, що шо хош розкажеш...

    Дякую за підтримку, ви такі чуйні :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)