Ну що, зебiлятка?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем MayorMayor, 21 лют 2020.

  1. Nerto

    Nerto Well-Known Member

    [​IMG]

     
    • Смішно Смішно x 1
  2. ЗЕЛЕНІ думали знову буде ТРАМП - обломались. Зелені думали закінчити війну - обломались. Зелені думали знизити тарифи - обломались. Зелені думали завершити епоху бідності - обломались. Зелені думали посадити Порошенка - обломались. Зелені! Краще нічого не думайте. Хоча... Ви так постійно і робите...
     
  3. Знаете, вот сейчас, после этого очередного и реально заметного роста цен на все, я хотел бы похвалить зеленых пдрв. Честно. И сказать им даже спасибо. Знаете за что? За брутальные изнасилование ходячих желудков всеми мыслимыми и немыслимыми способами, во все дыры.
    Все эти его попытки тявкать на Порошенко, это же просто отвлекающий маневр. Пока его хозяева ставят раком ходячих желудков и смазывают инструмент ебли скипидаром, зеленский отвлекает их внимание рассказами как он посадит Пороха. Но сажать он конечно же обосрется, а вот отвлечь желудка от опустошения карманов с одновременным вводом огромного huя в их сраки и пасти, действует как наркоз перед операцией.

    Я вам сейчас еще расскажу про двух лохдаунов, на которых я когда то работал, и которые в 2019 году мне чесали про то как счастливо они заживут после победы этого зеленого говна.
    Так вот. Это было два компаньона. Они вели свой бизнес, как то развивались, кофе продавалось, то се пятое- десятое. Хотя они и ныли, но дела у них были намного лучше чем сейчас.
    На сегодняшний день, один из лохдаунов, успел слить второму свою долю в этом бизнесе, и вроде как продал свою долю первому. Тот который купил долю, сейчас в ахуйе и пытается найти себе нового мастера по ремонту.
    Прошло всего два года, и я смотрю с огромным удовольствием на этих обосраных зеленым говном долбоебов, которым я всегда говорил что их ждет примерно такой толстый конец, правда я не говорил что этот конец сначала побывает у них в сраке, а потом порвёт им пасти, которыми они агитировали голосовать за зеленых.

    Я считаю это бесценным. И мне даже POHUY что эту еблю он будет сопровождать тявканьем в адрес Порошенко. Я просто знаю что свнпсячье тявканье, никак не влияет на движение слонов. Ну раз это помогает ему ебать желудки, то пусть себе там пукает. Главное пусть выибет и высушит всех этих е банашек, которые за него жопу рвали.
    Арсен Зекіров
     

  4. View: https://twitter.com/aEngvsLDuYXizs0/status/1369906349526638594?s=19

    Саакашвілі з друзями організував схему розкрадання бюджетних коштів на Укрзалізниці?


    За останні шість місяців, із вересня 2020 по лютий 2021 року, український бюджет втратив 450 млн гривень.
    В цьому можуть бути замішані топ-менеджери акціонерного товариства “Укразалізниця”.
    До того, що відбувається, може бути причетний новий директор з комерційної роботи “УЗ” Іраклій Езугбая.

    Езугбая є одним із найближчих соратників екс-президента Грузії Саакашвілі.
    Як повідомляють ЗМІ, на батьківщині Іраклій Езугбая знаходиться в розшуку.
    На нього порушено кримінальну справу за розкрадання в особливо великих розмірах — 40 млн доларів.
    Також до труднощів із напрямками вантажоперевезень може бути причетний і начальник “УЗ” Володимир Жмак. До слова, Жмак був першим заступником Саакашвілі, поки той очолював Одеську ОДА.
    В ситуацію з “УЗ” може бути замішаний ще один представник колишньої команди Саакашвілі, перший заступник директор НАБУ Гізо Углава
    Зараз в Україні істотно скорочуються обсяги вантажоперевезень. Судячи з даних Держстату, 2020 рік позначився як найпровальніший у цьому напрямку за останні 30 років
     
  5. Ну що, бидло, виконав вами обраний віслюк хоча б елементарні обісцянки свої, чи надавав вам на рота не митим? Як післясмак? Смійотісь там хоч? Зробили їх разом?
    20210318_073146.jpg
     
  6. Доброе утро!
    Громко вчера было, не правда ли?

    Сначала жахнул Гео Лерос: показал нам видосик, где бизнес-партнёр Баканова и Зеленского Геннадий Лазутин рассказывает много всякого интересного.

    Например про то, что доблестные наши СБУшники высокого гатунку Баканов и Наумов занимаются схематозом, крышеванием теневых потоков и коррупцией на много миллионов долларов США. Причем делают это с ведома товарища Бубочки и под четким его руководством.

    Ну еще немножко рассказал о том, что с начала их «дружбы» Вовка и его соквартальцы плохо разбирались в коксе, а теперь вполне отличают по запаху «снежок» из Коста-Рики от колумбийского. Возмужали пацики, заматерели.

    И шо? Кто-то сильно удивился? Я, например, нет.
    Про кокс я поняла еще на заре Вовкиной карьеры президента, когда он облизывался постоянно, как звероящер, и нос тёр. Тут не надо быть Пинкертоном.

    А что до всего прочего, так слону понятно - мыши.
    У нас теперь везде – мыши. В госрезерве, в СБУ, у налоговиков и фискалов, в минфине – просто мышарий кругом. И все жрут. А еслишо, Вовка позвонит Баканову, тот порешает.
    Они у нас по мышам главные.

    Потом Сашка Собачий Рот Дубинский получил команду на старт от Бени и тоже видосик оформил.

    Если кратко, то слив «плёнок Деркача» был организован непосредственно ОПшкой и предводителем зеленого дворянства - Арахамиёй.

    Т.е. по сути – товарищ Бубочка вопреки всякой логике и здравому смыслу решил насрать в борщ на минуточку Соединённым Штатам, и тока ради того, чтоб Порошенка пиздопротивного закрыть.
    Но чего у Бубочки не отнять, так это умения проебаться громко. Шоб аж ух!

    И по итогу:
    - Порох сцуко не сидит;
    - Байден не звонит, упырь неприятный;
    - А Беня Вове через собачий рот недвусмысленно намекает: мол, я тебя, родной, породил, я тебя и унавозить могу в любой произвольный момент времени, поц ты жалкий.

    Ну а дальше новости какие-то скучные.
    Например, мы же помним как в прошлом году зелевлада торжественно и с помпой пообещала ФОПап компенсацию, весь мир и новые коньки?

    По 8к грн каждому! Закон под это дело приняли, зарезервировали даже денег в фонде - 12 млрд грн.

    Итога подведьом:
    - сначала право на 8к ограничили несколькими КВЕДами, тамушта кушать хотят не все, а только некоторые.
    - а сегодня Минфин отчитался, что денежку заветную получили всего полмиллиона ФОПов. Это 4 млрд грн из 12-ти запланированных. Т.е. третья часть. Остальным 2/3 видимо не надо.

    С таким-то мышарием и не удивительно.

    Мендель больше не будет вести шоу, пилотный выпуск которого на YouTube на данный момент собрал 13 тыс дизлайков при всего лишь 731 лайке.
    Она устала, она мухожук.

    Еще вчера это был крайне важный для реинтеграции проект, в котором непременно должен был учувствовать чиновник высокого уровня, а сегодня и так сойдет. Экпертов позовём: например, Люсю Обдрыстовича, она уже целый день молчит.

    Путин вычудил опять, ну вы в курсе. «Кто как обзывается, тот так и называется», говорит глава страны, претендующей на мировое господство. Это буквально его прямая речь.

    Тут или Альцгеймер догоняет и ипашит тапком по макитре, или товарищ Пу откровенно и осознанно глумится.
    Меня оба варианта напрягают.
    Деменентный шизик возле ядерной кнопки - стрёмная тема как ни крути.

    А в Киеве опять локдаун.

    За первые два наша власть сделала много полезного:
    - закупила концентраторы,
    - обеспечила всех высококачественной вакциной,
    - поддержала малый и средний бизнес,
    - обеспечила медперсонал защитой и финансовыми поощрениями,
    - научила педагогов дистанционной форме обучения, а оставшихся без работы официантов всех переквалифицировала в ОйТишников, как и было обещано.

    А…нет…ничего оно не сделало.

    Только закатало фонд в асфальт, в Буковеле покаталось и в Велюре пообедало.
    Ну может в третий раз шото могучее в джунглях сдохнет и всё будет по уму. Хотя я лично ставлю на традиционное черезжопное нихуя.

    Доброго всё же утречка.
    У нас с вами всё будет зашибись. Патамушта мы умные, мы палюбому прорвёмся. Не вешать нос, шановне панство. С пятничкой вас!
    Таня Адамс
     
  7. Членом правління державного Ощадбанку призначено сина Олександра Роднянського - Олександра Роднянського-молодшого. По квоті президента - на мінуточку.
    От коли призначають сина засновника 1+1 у державний банк, як це розцінювати?

    Що на дітях природа не відпочиває і у кожному поколінні вони все талановитіші?
    Що тато кому треба передзвонив?
    Що у цьому колі грає принцип: "свій до свого по своє" і тому інші альтернативи не розглядалися?
    Що Зеленський довго шукав найкращого і нарешті знайшов?
    Чи що Зеленського використали втемну і просунули потрібного хлопця?
    Чи просунули хлопця - потрібного олігархам? Або і самому Ігорю Валерійовичу?

    У державі Україна усі версії можливі. 99% людей не повірять лише в одну - що Роднянський-молодший отримав посаду своїм талантом.

    Бо наш анекдот:
    - чи може син полковника стати генералом?
    - ні, бо у генерала теж є син.

    Бо у нас ніхто не вірить у прозорі призначення.
    Бо соціальні ліфти діють лише у режимі "для своїх".

    Але може це якраз виключення з правил?
    Віктор Бобиренко
     
  8. Вчора РНБО проходило так.
    Вова в країні локдаун, лікарень не вистачає, кисню не вистачає, вакцин немає і грошей теж немає. Шо робити?
    Відібрати і поділити.
    А у кого. У олігархів страшно. Заклюють зі своїми медіа, як Порошенка брудом обливали. У бізнесу вже нічого, у бюджетників і не було.
    Тоді давайте хоч вигляд зробимо. Будемо встановлювати власників якихось компаній з Віргінських островів, які володіють українськими надрами. Довго, бо їх і так всі знають. Ті ж наші сировинні олігархи. А народу пообіцяємо по 4000 доларів зарплати.
    Вова, так обіцяли вже перед виборами, другий раз не прокотить.
    Тоді пообіцяю всім дітям депозити на повноліття. Типу я король Саудівської Аравії.
    Вова, так у нас нафти немає як у короля.
    Зате дурнів навалом. Які завжди вірять таким обіцянкам!
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Зеленський його через це й повернув в Україну.
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Навіть смішно коментувати.
    [​IMG]
     
  11. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Навіщо шмарклі стільки халуп? Немає фантазії куди діти крадені гроші?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Вацлав:
    Зеленський мені нагадує Льоню Голубкова з МММ, а його виборці - халявщиків. А джек-пот отримує пуйло та беня.

    свічка:
    Увік…,умік…,увімикнула Г+Г. Ледь не плачу. Дізналася, що в нас чуйний, людяний, розумний, патріотичний, найвеличніший в світі президент! Де ці суки його ховають і чому нам підсунули замість нього обдовбаного, безмозклого, гундосого віслюка?

    Дмитрий:
    Торт не ловкий момент, когда министр обороны Гамерики выразил обеспокоенность и пообещал поддержку Украине из-за факта военной агрессии Мацковии,а верховный говнокомандующий Украины, факт военной агрессии Мацковии назвал просто провокацией.

    Дефицит бюджета всего 24,5 ярда. Готовьтесь затянуть пояса. Хотя о чём это я, 73 % итак уже на еду улыбаются.

    Барыга Порошенко в 2020 году заработал 220 млн гривен,и потратил на благотворительность 150 млн.
    Зеленскай не потратил на благотворительность ни копейки.

    Лисиця~Кіцуне:
    Сьогодні Марина передала 18 кисневих концентраторів у лікарні Києва. 9 апаратів отримала Київська лікарня №4, ще 9 — лікарня №12.
    Фірму-одноденку, що зареєструвала вакцину Covishield, пов'язують із подругою Олени Зеленської.
    Два світи.

    Байден за 100 дней президентства вакцинировал 100млн человек
    Зеленскай за это же время двоих
    Байден-я кризис менеджер
    Зеленскай-Янелох
    Байден Путен-убийца
    Зеленскай-Я видел мирВглазах Путена
    Байден выделяет 1трлн$ экономике США в пандемию
    Зеленскай добавляет 4 клавиши на рояль

    Йозеф Кнехт:
    Медведчук за останній рік у двічі збільшив свої статки. Це офіційно, за даними декларацій. Зе нещадно бореться з кумом Хла.

    ТШП:
    Знайдено причину нехватки поштових конвертів у судах для процесуального листування. Тепер всі конверти витрачаються для улюблених нарідом слуг.
    Лерос: выплаты в конвертах с начала каденции выросли в 3 раза.
    Рядовой член фракции слуг в ВР ежемесячно получает $15.000, глава комитета $25.000, замглавы фракции $50.000.

    - Ну так Служанки увидели что ФОРБС написал что ахметов обогатился в 3 раза с 2.4 до 7.6 милиарда долларов и решили что их услуги должны стоить дороже...
    - А то что же это получается, Ахметов платит по 6 лямов в месяц на все свои партии в ВР, а наваривает с Украины по 2 МЛРД в год !!!

    Volodymyr Omelyan:
    Страшно,коли у важкі часи у бій тебе веде неадекватний паяц з гумовою булавою.
    Але програти ми права не маємо.
    У будь-якій складній ситуації-допомагайте ЗСУ
    і тримайте зброю напоготові.
    Внутрішні проблеми раніше чи пізніше можливо вирішити, якщо зберегти державу

    Заберіть в нелоха булаву,
    бо я скоро з розуму зійду!
     
  13. "ЗаЗель" - це помста проросійського бидла і наших совкових халявщиків, недоумків, гопоти і люмпена.
    Помста за Майдан,
    за незалежну Церкву,
    за відроджену Армію,
    за бандерівське "Героям слава!" в армії(!) ,
    за безвіз, безвас, безгаз, за ленінопад,
    за квоти на радіо,
    за вал прекрасної української музики,
    за MaRUv,
    за відроджуваний свій кінематограф,
    за те,що ми дозволяємо собі не впускати в країну - того кого вважаємо ворогом,
    за заборону їх однокласників і вконтакте,
    за те що їх "іхтамнети" за 5 років просунулися під ДАПом всього на 500 метрів,
    за проспект Степана Бандери.

    За розвалення стійла раба,
    за декомунізацію.
    За відновлення історичних назв,
    і наш шлях від мокші в Європу.

    Помста тих, хто ностальгує за 23 лютого замість 14 жовтня, 8 березня, 1 і 9 травня, за дешевим газом і дешевими ж російськими "сватами" "ментами" і "кавеенити" ...
    За міцним господарником овочем, за якого голосувала 36% киян ..
    І ще ..
    Це їхня помста - за 32 березня...

    Іван Лютий
     
  14. 1. ЗЕстатистиці по Ковіду вірити не можна. Вона брехлива, як Зе.
    2. Можна вирахувати. Смертність від Ковіду - біля 2%. За день в Україні від Ковіду вмирає >400 людей.
    Значить хворих >20 000.
    3. Але немає впевненості, що від Ковіду померла саме така кількість людей. Тому див.п.1.
     
  15. Зелені чоловічки:
    Перша партія вакцини Pfizer показала нікчемність і безпорадність влади у боротьбі з епідемією коронавірусу.

    Пояснюємо мовою цифр:
    1️⃣1️⃣7️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣ доз препарату прилетіли в Україну із США безкоштовно в рамках ініціативи Covax.

    Влада Зеленського не має жодного стосунку до того, що якісна американська вакцина нарешті стане доступною для частини українців. Країни цивілізованого світу створили програму Covax для рівного доступу до вакцини проти коронавірусу, аби найбідніші країни не чекали роками.

    Той факт, що перший Pfizer прибув в Україну в рамках цієї програми навпаки показує, як Зеленський перетворив Україну за два роки в країну третього світу.

    1️⃣1️⃣7️⃣0️⃣ доз отримає кожен регіон і місто Київ із цієї партії.

    5️⃣8️⃣5️⃣ людей зможе пройти повний курс вакцинації із двох щеплень в кожній області.

    Це як 2 вагони метро або 5 тролейбусі із пасажирами.
    Вже очевидно, що ні про яку «масовість» вакцинації навіть не йдеться.

    3️⃣ доби буде тривати розвантаження і доставка нещасних тисячі доз вакцини в регіони!

    Головний санлікар країни Віктор Ляшко пообіцяв, що вакцинацію в регіонах почнуть аж 19 квітня! В столиці вона стартує на добу раніше.

    2️⃣ тижні проходитиме вакцинація першою партією.

    Чи це довго? Давайте порахуємо, на скільки б вистачило такої кількості препарату в цивілізованій країні:
    Німеччина – 4 години на щеплення всіма 117 тисяч доз;
    Велика Британія – 3 години 20 хвилин.
    США – 42 хвилини

    ‼️ Тобто, в США цю в вакцину використали навіть швидше, ніж у нас Ляшко витратив часу на її пафосну зустріч в аеропорті. В Україні її, в кращому разі, використають до кінця травневих свят.

    Злочинна некомпетентність Зеленського, яка лише за офіційними даними коштувала понад 39 тисяч життів українців, повинна бути покарана не простою відставкою, а реальним ув’язненням. Бо коли людина не вміє водити, але сідає за кермо і когось збиває - вона опиняється за гратами. Зеленський без досвіду та знань сів за кермо цілої країни і має відповісти за все, що накоїв.

    крок_за_кроком:
    Чомусь всіх журналістів різко залишила цікавість, не хочуть дізнатися а за якою ціною Україна купила китайську вакцину? уявляєте таке при ПП? а тут тихо, нікому не цікаво

    Бezнадійна Горлівка:
    У школі складають списки на вакцинацію.
    Із 40 педагогів погодилися директор і я.
    У мене все.
    У всіх вища освіта.
    Йой, пам'ятаю як до школи притягнули "екстрасенса" , так черга набігла. Це все- українська освітa.
     
  16. Минуло 75 днів відколи Медведчук, звинувачений керівництвом держави в фінансуванні тероризму, спокійно собі гуляє на волі і навіть залою засідань Парламенту України
     
  17. А при попередниках такого не було. Фільтри працювали.


    #стосуєтьсякожного #поширте_якщо_небайдуже
    Перед вами найбільший забруднювач Європи Бурштинська ТЕС - Три такі труби введені в експлуатацію далекого 1964р
    .
    Думаєте до вас не долітає? Найближчий радіус впливу 100 км
    .
    Ці всі сполуки потім осідають у вас в легенях, на вашому одязі, у вашій воді, на вашому городі...

    Просто не можу повірити що в нас можна більшість купити, а всім іншим байдуже на своє здоров'я і здоров'я дітей...
    .
    Ті кілька грн які заробите і які потім будете змушені віддати за лікування, але ні вони вже не відновлять здоров'я...
    .
    Думаєте ця енергія йде вам? Електроенергія теж йде на Європу, а люди хворіють тут. Тільки не кажіть мені про якусь примарну економіку якої не існує, робочі місця і т.п. це не можна навіть співставляти це шлях в нікуди.
    .
    Також не розказуйте мені що немає звідки модернізувати ТЕС - статки Ахметова зросли у 2,7 рази з 2,8 млрд доларів до 7,6 млрд доларів.
    .
    Поширте і прокоментуйте, якщо вам не байдуже те де і як ви живете.
    .
    От цікаво чи пост набере хоча б 500 поширень чи є стільки небайдужих людей до свого здоров'я і своїх дітей?
    Чому ті всі топові блогери не говорять про це молодим людям?...
    #saveBurshtyn #БурштинськаТЕС
    Ruslan Veselui
     
а де твій аватар? :)