Ну що, рушаймо!

Тема у розділі 'Фотоквест. Конкурс від Foresta і Cyfrolab', створена користувачем Forest, 14 січ 2010.

  1. Molv

    Molv New Member

    А ви нову тему відкрийте і викладайте.
    От і видно буде, чи відгадуватимуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    та чом би й ні?
    тільки напевно в іншій темі
    а на рахунок "безкоштовних фоток" не переживайте... ми пивом візьмемо))))
     
  3. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    ой.. я залюбки... маю море фоток різних... але боюсь то вважатимуть за несанкціоновианий конкурс та конкуренцію пану Форесту і на мене зійде гнів святої інквізиції...

    ---------- Додано в 02:24 ---------- Попередній допис був написаний в 02:21 ----------

    Ой друзі мої... я б залюбки! але не така нині дорога плівка фоткати як то пиво кляте ))) я не так швидко заробляю як ви відгадуєте!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Molv

    Molv New Member

    Ну, і де та тема?
    Де фотографії?
    Мо' й за віртуальне пиво хтось вгадувати буде.
     
  5. Forest

    Forest Moderator

    Отже!

    Дякуючи усім усачникам за активну участь, переможцем першого раунду визнано форумлянина із ніком Andr! Прошу отримати мої особисті вітання та подяку за оперативність та увагу до обличчя міста! Також прошу отримати приз, за яким потрібно звернутись приватним повідомленням із вказанням деталей про себе для організації швидкого отримання призу.

    А всім решту повідомляю, що конкурс триває і надалі! В короткому часі в цьому розділі з'явиться новий ракурс і тепер, на мою думку, він буде вже не таким простим! Начувайтеся :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. hrobak

    hrobak Well-Known Member

     
    Останнє редагування модератором: 19 січ 2010
  7. sigoris

    sigoris Well-Known Member

     
а де твій аватар? :)