Новобудови від ГалЖитлобуд (іденткод 38853289).

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Spravedluvuj, 3 сер 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    [​IMG]
    Ось це.
     
  2. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    Дивно, виглядає як посилення еркера, але його там немає...
     
  3. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    Будівництво станом на сьогодні.
     

    Вкладення:

  4. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    порядність як будь-якої людини, так і юридичної особи визначається дотриманням обіцяного.
    хлопці мабуть забули те, що прописували в договорах

    а також
    ліпити в квартири все найдешевше (вікна, труби, двері, котли) беручи за квадрат космічно велику цифру це, як на мене, ще один признак непорядності
    все більше і більше зявляється думок про хибне рішення звязатись з цим забудовником

    можна сказати забудовником "європейським"
     
  5. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Spravedluvuj, а яка зараз ціна за м2?
    Яка була коли ви брали?
     
  6. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    люди брали по 850 доларів.
     
  7. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    зараз перші два підїзди вже доводяться до завершення. а решта черг будується. яка ціна не знаю.
     
  8. officeman

    officeman Member

    Хтось знає інформацію щодо оформлення основного договору (купівлі-продажу)??? Також конкретну начинку квартири (труби, вікна, котли і ін.)???
     
  9. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    труби - українські
    вікна вікнарьофф однокамерні (мали бути двокамерні)
    котли мабуть теж нижче бюджетного рівня
    інше - це стяжка і штукатурка, електрокабель тільки до квартири
    вхідні двері курям насміх

    основний договір - думаю вони самі цього не знають
     
  10. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Про вхідні двері - не так вже й погано. Поставите собі такі, які хочете. Поставили б вам хороші, то шкода було б знімати і ставити ще кращі (свої) ;)
     
  11. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    та прийдеться все міняти: вікна, двері, труби, ванну збільшувати, вхідні двері - але ж, звичайно, хочеться щоб забудовник золотого унітаза поставив
     
  12. officeman

    officeman Member

    Я так розумію котлів ще ніде немає? Чи хтось знає фірму хоча б? Про двері чув, що вони збираються міняти ці, що поставили на чуть кращі (кажуть що їх підвели поставщики).
    Щодо основного договору то мені не все зрозуміло. В попередньому вказано, що вони мають завершити будівництво до 01.12.2014. Потім 3 місяці на здачу і виготовлення документації і ще місяць на переоформлення. Якщо так рахувати то в них часу до кінця цього місяця. В іншому випадку у них згідно умов цього ж таки попереднього договору виникає зобовязання сплатити 1% від суми вартості покупцям.
     
  13. officeman

    officeman Member

    Ще цікаво чи хтось стикався з поверненням коштів (переплата)? В мене получилась переплата (квартира фактично менша на 1,8 м.кв.) і вже 3 тижні спілкуюсь на рахунок повернення, відповідь одна - ми ще не придумали схеми повернення коштів... Розчарувався в Житлобуді повністю...
     
  14. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    як не крути, як не верти, строки вони вже прострочили - і сплатити ВСІМ 1% від сплачених коштів повинні.
     
  15. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    "Розчарувався в Житлобуді повністю" - Ви не одні - нас багато - всіх не подолати)))))
     
  16. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    Ще жодна компанія добровільно сама не платила а судитись нам не вигідно по грошах. Судові витрати значно перевищують отой 1%.
     
  17. officeman

    officeman Member

    Судитись можливо і не вигідно, якщо робити це кожному самостійно, а гуртом і батька легше бити... ))))
     
  18. officeman

    officeman Member

    З переплатою, я так розумію, ще ніхто не зіштовхувався...
    І котлів точних даних немає...
    ????
     
  19. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    Судовий збір становитиме 1 % ціни позову.

    1. За подання до суду:

    1) позовної заяви майнового характеру

    1 відсоток ціни позову, але не менше 0,2 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 3 розмірів мінімальної заробітної плати

    Джерело тут:
    http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/3674-17

    Тому виграти суд в будь-якому випадку вигідно. А забудовник, якщо проснеться порядність, сплатить добровільно.
     
  20. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    Гуртом Ви судитись не зможете - а от ходити гуртом на засідання до один одного це можна - бо засідання будуть відкритими. Є адвокат, я радився, перемога у будь-якому випадку буде за нами. Щодо повернення грошей - вони викружують (дай то Бог, щоб я помилявся), а викружують тому, що нікому не хочеться грошенята повертати, навіть якщо це прописано в договорі (Галжитлобуд спростуй це дією).
     
а де твій аватар? :)