Новобудови від ГалЖитлобуд (іденткод 38853289).

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Spravedluvuj, 3 сер 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Grek

    Grek Well-Known Member

    Доречі, запитання до майбутніх мешканців Кравченко, 8 - чи планує хтось перепланування квартири, чи усіх влаштовує стандартне планування від забудовника?
     
  2. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    Планував невеликі зміни згідно першого плану, котрий отримав на початку будівництва.
    Планував зібільшити туалет та зменшити великий коридор (12 кв.м)

    Ось таке було планування:
    [​IMG]

    На стадії будівництва 3 поверху я попав на будову і помітив, що реальна будова не відповідає тим планам.
    Планування "внєзапно" помінялось на ось таке:
    [​IMG]

    Відповідно всі мої плани і дизайн полетів.
    Спальня буде межувати з сусідами а я цього дуже не хотів бо маю погані спогади :)
    Коридор в 12 кв.м. вже не зменшиш і не зробиш людський туалет.
    Просив забудовника зробити як домовлялись при продажі - нажаль нічого з того не вийшло.
    Не знаю чи вартує переносити стінку так як було в попередніх планах чи ні. Не знаю скільки це буде коштувати і чи потрібно переробляти тех паспорт потім. Забудовник не дозволив на тееришній стадії це зробити. Трохи не очікувано, бо коли вибирав забудовника то був на будові що на вул. Залізничній то там всі квартири різні - люди собі переробили перед штукатуркою, так як хотіли.

    ---------- Додано в 10:53 ---------- Попередній допис був написаний в 10:51 ----------

    А Ви що хотіли б змінити?
     
  3. Grek

    Grek Well-Known Member

    Я хочу відмовитись від комори і тим самим отримати більшу кухню-вітальню в 16,2 метри. Попередньо забудовник теж обіцяв врахувати побажання, але оскільки мій поверх іще не будують, то і до конкретики іще не переходив.
    [​IMG]
     
  4. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    Логічно, цікаво чому так зразу не було зроблено.
    Не перевіряли креслення чи це реально зробити?

    На мою думку планування в Галжитлобуді не дуже в більшості квартир, але може вийде змінити...
     
  5. Grek

    Grek Well-Known Member

    Я не бачу жодної необхідності в однокімнатній квартирі, окремої гардеробної і комори. Якщо і буде потреба в коморі то краще її взяти в підвалі за набагато нижчою ціною.
    Так по ідеї перепланування зробити можна без проблем бо стіни комори не несучі.
     
  6. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Та чому? Лишіть її. Буде замість шафи-купе, складатимете туди одяг, взуття. Я б лишив.
     
  7. Keith

    Keith Well-Known Member

    Підтримую! А я б її ще збільшила за рахунок передпокою, є можливість. І в хаті не одної шафи б не тулила - красота!
    Щось типу такого (звиняйте за якість, на скореньку руку)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Grek

    Grek Well-Known Member

    Так для цього є гардеробна, яка залишається.

    Так саме так я і планую. Дякую за екскіз :))
     
  9. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Я зараз живу якраз в майже такій 1 кімнатній квартирі, в новобудові. Там десь 52 м2.
    Так мені найбільше бракує такої кладовочки для речей. Тому рекомендую залишити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Grek

    Grek Well-Known Member

    Ну у виборі або кухня-вітальня (взамін простої кухні) або додаткова кладовка я виберу кухню-вітальню :)
     
  11. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    Працюю з нерухомістю (ріелтерська + юридична діяльність).
    Юрій, чесно признаючись не розумію в чому Ви можете допомогти, тому і мені поясніть, будь ласка, про суть Вашої допомоги?
     
  12. Grek

    Grek Well-Known Member

    Будинок на Щепова зараз виглядає так:
    [​IMG]
     
  13. neighbor

    neighbor Member

     
  14. Grek

    Grek Well-Known Member

    Це запитання цікавить багатьох.
    А ви з якого поверху? Якщо ваш поверх іще не збудовано - то є іще шанс зробити так як ви хотіли.
     
  15. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    Ви бачили такі випадки на власні очі чи лише Вас запевняли в офісі, що так буде?

    Я звонив і писав їм про відмінності в проекті ще до моменту зведення мого поверху. Було в запасі два поверхи.
    Мене ігнорували і навіть не брали трубку.
    Був в багатьох квартирах - в жодній не бачив змін.

    Думаю, що це лише слова і насправді ніхто нічого і не думав міняти.


    neighbor, спілкувались з Галжитлобудом про зміну проекту?
    Можна відповісти в приват.
     
  16. Grek

    Grek Well-Known Member

    Обіцяли в офісі. Можу припускати що то була тільки обіцянка. Час як то кажуть покаже. На таких нюансах і формується репутація забудовника.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    Мені теж обіцяли в офісі.

    Репутація то вже хіба наступим покупцям а я найближчим часом не купуватиму житло бо і це важко далось. Ця вся писанина тут ніяк не зменшить бюджет, щоб зробити ту квартиру такою як мені продали.

    І сума виходить суттєва + купа часу на це. Не вийде просто розібрати стіну і змурувати де хочу. Додатково потрібно стяжки підливати (навіть не знаю чи це нормально, що я їх підлию чи це має бути залито за один раз) та переробляти техпаспорт.
    Можна було б звісно перенести стіну зараз поки немає стяжок і здачі будинку не відбулось. Тоді б не потрібно було б переробляти документи і стяжки були б як треба але нажаль в цьому мені також відмовили. Це і є, мабуть, основним доказом того, що з самого початку там ніхто нічого не планував змінювати.

    Найгірше, що наступні покупці такі ж довірливі як і ми і навряд чи читатимуть цю гілку. Он скільки в неті інфи про ще гірших забудовників але це не зупиняє покупців...головне, що дешевше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Якщо квартира проплачена на 100% дивно чому не хочуть поміняти планування, єдиний можливий аргумент це зміна площі ..

    ---------- Додано в 21:46 ---------- Попередній допис був написаний в 21:41 ----------

    Якщо ви квартиру не збираєтесь продавати для чого вам переробляти техпаспорт?

    Ви не одні проходити той самий шлях, планування яке не відповідає заявленим, зніс перегородок .. Головне бажання і все получиться :)
     
  19. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    Ну це тягне за собою зміну проекту, документації. Чи не буде проблем при здачі?
    Квартира проплачена 100%.

    Оскільки відмовили а договором не передбачено то я не шукав причини заборони бо цн навряд чи змінить їх рішення.
     
  20. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    При здачі головне аби не було змін у фасаді будинку
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)