Новобудови від ГалЖитлобуд (іденткод 38853289).

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Spravedluvuj, 3 сер 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Antoniy

    Antoniy Well-Known Member

    Був минулого тижня, на Стрийській, зробив фото. Будують досить активно, нагнали більше людей, мій поверх вже є :) 2015-07-10-2382.jpg
     
    Останнє редагування: 16 лип 2015
  2. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    Який оптимістичний покупець Антоній - аж не віриться, що це погупець Галжитлобуду.
    Найближчим часом реальні покупці з Кравченко розкажуть історію покупки.
     
  3. Antoniy

    Antoniy Well-Known Member

    Ryduj, я точно не погупець, а квартиру купив. Чекаю подробиць з Кравченко, якщо ви вкурсі.
     
  4. Antoniy

    Antoniy Well-Known Member

    Комітет скасував наказ директора департаменту містобудування «Про затвердження нових містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво ТзОВ «Леви міста
    Виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення про скасування наказу директора департаменту містобудування «Про затвердження нових містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво ТзОВ «Леви міста» багатоквартирних житлових будинків на вул. Стрийській, 45. Повідомили "Газету" в ЛМР.

    Відтак, департамент містобудування у встановленому порядку повинен повідомити Департамент державної архбудінспекції про скасування наказу.

    10 липня 2015, 18:17 Львівська газета

    Тут є ці документи, про які йде мова - http://www.varianty.net/25749-u-lvovi-na-karti-mozhna-znaity-nezakonni-zabudovy-onovleno

    Я так розумію, що на Стрийській заборонили будувати? Якщо хтось може пояснити, що це означає, поясніть будь-ласка.
     
    Останнє редагування: 16 лип 2015
  5. LilyaMinenko

    LilyaMinenko Well-Known Member

    Я в курсі що на Кравченко проблема з підвалом, стоїть вода, електрики не має...
     
  6. Antoniy

    Antoniy Well-Known Member

    Дякую, за інформацію по Кравченко, я бачу в Фейсбуці у власників є група, думаю разом вирішать проблеми (таке є в багатьох забудовників, особливо з електрикою).
    Зараз особисто мене більше цікавить оце скасування наказу, про що я виклав статтю вище.
     
  7. remans

    remans Member

    цей самий забудовник на вул ВРУМБЕЛЯ.хтось був там?
     
  8. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    А що офіс на то каже?
     
  9. Antoniy

    Antoniy Well-Known Member

    Сьогодні дзвонив, піднімають дівчата кажуть, що все ок, будова іде (навіть почали інші секції), а про це вони нічого сказати не можуть, бо не чули ...
    Переглянув ті всі скани документів сам, зрозумів одне (не впевнений чи це так) - там на цій ділянці мали бути якісь склади (по призначенню ділянки і містобудівних умовах), а потім забудовник отримав нові містобудівні умови вже на забудову ЖК "Леви міста". От ці нові умови ніби скасували, тобто логічно будинків там не має бути. Хотілось би почути думку того, хто розуміється в специфіці цих умов і всіх інших документів. Бо такий поворот подій насторожує.
     
  10. NADINN

    NADINN Member

    Може хтось бував останнім часом на Кравченко - там на 3-ю чергу хоч котлован почали?
    А то з певних причин не дуже віриться тому, що озвучують працівники відділу продажу в телефонному режимі)))
    за ними все треба перевіряти)
     
  11. Grek

    Grek Well-Known Member

    Котлован там вирили вже давніше, останнім часом там вдавлюють палі.
     
  12. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

  13. Antoniy

    Antoniy Well-Known Member

    Гарний в вас вид з вікна, якщо добудують Леви, будемо майже сусідами. В тому озері рибку ловлять?
     
  14. VadymM

    VadymM Active Member

    Я так думаю що зараз просто їхні юристи трохи пошумлять , може занесуть кудись щось і все буде нормально ...

    P.S. Також купую квартиру в цьому комплексі
     
  15. VadymM

    VadymM Active Member

    До речі в тій самі группі , які активно борються з забудовниками - це місце дійсно означене , як склади ... Але то карта від 2010 року і ця ділянка інвентаризується як ділянка під склади . Забудовна комісія дала дозвіл на будівництво , саме багатоповерхового будинку з підземним паркінгом

    Так що тримаємо пальці хрестиком і надіємся на кваліфікацію будівельників , аби правити потім було менше :)
     
  16. Antoniy

    Antoniy Well-Known Member

    Радий, що є ще хтось з Левів, а то вже думав, що буду жити там один :). Цільове призначення ділянки могли і змінити, але скасування наказу по нових містобудівних умовах, мені, як мінімум не подобається. Будемо надіятись, що це просто "наїзд", щоб трохи "подоїти" забудовника. Щодо виправлення недоробок будівельників, цього нам точно не уникнути, бо бачив багато новобудов (в знайомих і родичів), переробляти і доробляти треба по-любому, десь більше, десь менше але треба.
     
  17. VadymM

    VadymM Active Member

    Щось я не розумію зараз яке то засідання було ? Якесь таємне ?
    Пошукав в архіві "Львівської газети" , таки є повідомлення

    http://www.gazeta.lviv.ua/news/2015/07/10/45284

    Хто написав невідомо, посилаючись на що невідомо


    Дивимось "ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання виконавчого комітету Львівської міської ради" від 10 липня 2015 року

    http://www8.city-adm.lviv.ua/info/p...eb43eb9d522abe73c2257e7c00453134?OpenDocument

    Я особисто не знайшов щоб розглядали наказ [HASHTAG]#293[/HASHTAG] від 24.09.2014

    :dntknw:
     
  18. Antoniy

    Antoniy Well-Known Member

  19. Antoniy

    Antoniy Well-Known Member

    Я знайшов, нажаль є таке рішення

    Рішення №
    433


    від 10.07.2015


    Про скасування наказу директора департаменту містобудування від 24.09.2014 № 293 [​IMG]



    Відповідно до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності“, ДБН 360-92** “Планування і забудова міських і сільських поселень“ та Земельного кодексу України, керуючись ст. 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, виконавчий комітет вирішив:
    1. Скасувати наказ директора департаменту містобудування від 24.09.2014 № 293 “Про затвердження нових містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво ТзОВ “Леви міста“ багатоквартирних житлових будинків із вбудованими громадськими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Стрийській, 45“.
    2. Департаменту містобудування у встановленому порядку повідомити Департамент державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області та Сихівську районну адміністрацію про скасування наказу директора департаменту містобудування від 24.09.2014 № 293.

    • Відповідальний: директор
      департаменту містобудування.
    3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.




    Львівський міський голова А. Садовий
    http://www8.city-adm.lviv.ua/Pool/I...4F3733BE0D176265C2257E81004B94A3?OpenDocument
     
  20. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    Вадим, Антоній - це рішення не мотивує Вас вияснити офіційно в забудовника що буде з Вашим житлом?
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)