Новобудови від ГалЖитлобуд (іденткод 38853289).

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Spravedluvuj, 3 сер 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Bilkos

    Bilkos New Member

    от і я надумав купувати в другій черзі квартиру. але мені треба обовязково для життя зробити зміни в плануванні. буду пробувати говорити щоб при підписанні договору план квартири був такий як мені треба.
     
  2. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    В договорі немає плану квартири - хіба домовитесь.
     
  3. Bilkos

    Bilkos New Member

    додатоком до договору? хіба нє?
     
  4. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    ні, немає такого додатку. Більшість забудовників не дає додатком план бо їхнє креслення міняється в процесі будови з різних причин і будинок не виходить таким як задумовалось. Почитайте перші сторінки теми - там описана проблема.
     
  5. NADINN

    NADINN Member

    а в третій черзі вже хтось купував?
     
  6. Bilkos

    Bilkos New Member

    хто купував на кравченка в 2-гій черзі? з яким тзов укладали договір?
     
  7. officeman

    officeman Member

    Комусь вже рахували остаточну вартість квартири??? В моєму випадку Галжитлобуд знову хоче нагріти руки, цього разу на різниці курсів НБУ. Всім кому будуть рахувати вартість (в кого ціна була привязана до долара) рекомендую звернути увагу на постанову НБУ №496 від 12.11.2003р. http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1094-03 а особливо на пункт 9.
     
  8. shvarc

    shvarc Well-Known Member

    новий будинок компанії по вул. Хлібна

    [​IMG]
     
  9. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    Чому заборонили власникам квартир доступ до будинку?????? Літо в розгарі люди щось планують а тепер охорона не пукає.

    Скільки ще можна затримувати здачу????
     
  10. LilyaMinenko

    LilyaMinenko Well-Known Member

    А будинок на стрийській взагалі як можна будувати. Там же загазованість капець! Хтось там купив квартиру?
     
  11. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    Читав недавно дослідження:

    Порівняно з попередніми роками, завдяки розвантаженню доріг значно змінилася на краще ситуація зі станом повітря в центрі Львова. Зміна руху «маршруток» і ремонт дорожнього полотна, зокрема на перехресті вул. Беринди-просп.Свободи, збільшили швидкість руху автомобілів. Відповідно, це зменшило затори, які є головною причиною загазованості», – втішно констатує в.о. начальника управління екології та благоустрою ЛМР Андрій Галушка. А от на перехресті Стрийська-Наукова стан атмосферного повітря наразі найгірший. Зараз там проводять ремонтні роботи – збільшують кількість дорожніх смуг, що мало б виправити ситуацію із забрудненням.
     
  12. LilyaMinenko

    LilyaMinenko Well-Known Member

    То ясно як Божий день! Якщо чесно жила близько до "чистішого" центру, на почтатку Зеленої, то бруд з підвіконня через день витирала. А що казати про ту локацію. Там взагалі не можна буде вікна відкривати.
     
  13. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    Порохи на вікнах то таке а от здоров"я то найголовніше. Діти ж там весь час проводитимуть.

    Ще таке читав, коли шукав квартиру:

    К сожалению, такое удобное соседство с шоссе может быть и опасным. Причем «опасное соседство» - это не только непосредственная близость к трассе. Зона максимально вредного влияния выхлопных газов - до 400 м. При этом воздух содержит в себе смесь примерно 200 вредных веществ: ароматические углеводороды (сильнейшие канцерогены), свинец, бром, хлор, формальдегид и т.д. Всего 1 л бензина, сгорая, образует около 16 кг ядовитой газовой смеси.

    Длительный непосредственный контакт дыхательной системы с такой средой приводит к гаймориту, бронхиту, астме и даже раку легких. Страдает и сердечно-сосудистая система. Группа американских медиков во главе с Хайме Хартом в результате исследований выяснили: каждые 100 м близости к дороге увеличивают вероятность смерти от внезапной остановки сердца на 6%. Такое влияние не менее опасно, чем курение и алкоголь.

    Было установлено, что отравленный воздух вблизи дорог вызывает атеросклероз сосудов головного мозга. У женщин зрелого возраста значительно вырастает риск развития высокого давления.

    Стоит учесть, что проживание рядом с оживленной автодорогой, в первую очередь, вызывает иммунодефицит. Поэтому мы становимся подвержены практически любым заболеваниям.
     
  14. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Ryduj, не читай дурниць. Бо дочитаєшся до того, що дихати - це небезпечно:) І жити треба високо в горах
     
  15. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    Для розумних людей котрі вміють користуватись гуглом це не дурниці. Забий в пошук і почитай про ці дурниці.
    Не завадить також поговорити з ЛОРом і іншими лікарями про вплив на здоров"я людини.

    Ювелірний в якому Ви стали щасливим власником таки далі від самого перехрестя а в такій ситуації з кожним десятком метрів шкідливість стрімко падає.
     
  16. Anetiva

    Anetiva Well-Known Member

    Була там на днях, питаю в дівчини, а з дороги шум не буде заважати, може краще в двір вікна брати? а вона мені "ні тут рух не дуже сильний, машин майже не чути", я собі так думаю, якщо на Стрийській рух не дуже, то де ж тоді дуже? чи їм там очі зав"язують коли цілий день в стікляшці сидять, чи то так продати хоче? короче якось стрьомно...
     
  17. Yatsysh

    Yatsysh Member

    Кожен день їду через перехрестя Стрийська-Наукова на роботу і з роботи (сам час пік) по 10-15 хв стою там в пробці, спостерігаю як будуються Леви міста (росте як гриб після дощу...) і думаю яке "кльове" місце для життя, особливо на перших поверхах: і з дитиною не страшно гуляти і вікна постійно чисті будуть...
    Як там взагалі можна квартиру купляти, я взагалі не знаю...
     
  18. Antoniy

    Antoniy Well-Known Member

    Я купив, загазованість не більша ніж на перехресті Стрийська-Сахарова (певний час там жив), парк реально допомагає мало. А будинки в районі Стрийського парку маклери цінять, як елітне житло :).
    Ціна нормальна, паркінг під будинком, і найголовніше для мене, це те що забудовник будує на своїй землі (приватизованій), а не орендованій, і розстрочка (брав з самого початку будівництва). От така логіка була в мене при виборі.
    Якщо є ще хтось, хто купив, пишіть, будемо знайомитись, як "майбутні сусіди".
     
    Останнє редагування: 16 лип 2015
  19. Antoniy

    Antoniy Well-Known Member

    А Ви де купили?
     
  20. Antoniy

    Antoniy Well-Known Member

    Цього тижня будуть відновлені роботи з будівництва з’їздів на перехресті вул. Стрийська – Наукова – Хуторівка, які планують закінчити у вересні 2015 року.

    Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

    Замовник робіт – управління капітального будівництва, виконавець – ШРБУ-65. Завершити роботи планують у вересні цього року.

    Ремонтники завершать будівництво з’їзду з вул. Стрийської на вул. Наукову, буде збудовано з’їзд з вул. Наукової на Хуторівку. Також там замінять водопроводи.

    «Великий об’єм роботи треба зробити по Сихівському району – вул Сихівська, пр. Червоної Калини, а також трамвай, який ми робимо, там мають також бути облаштовані хідники. Ми також розпочинаємо на цьому тижні з’їзди з вул Наукової, Стрийської та Хуторівки, щоб розв’язати ці транспортні проблеми, які там можуть виникати. Бо будувати два рівні ми там не можемо, а з’їзди зробити можна. Наприклад, щоб був з’їзд на Хуторівку чи на вул Наукову», – розповів міський голова Андрій Садовий.

    Роботи були розпочаті у 2013 році. Проект мають реалізувати до кінця 2015 року.

    Наразі виконано робіт на 2,9 млн грн. http://www.varianty.net від Понеділок, 6 липня 2015, 15:00

    Ще б переходи підземні поробили, була б взагалі красота, загазованість думаю зменшиться.
     
а де твій аватар? :)