Новобудови від ГалЖитлобуд (іденткод 38853289).

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Spravedluvuj, 3 сер 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
 1. Ryduj

  Ryduj Well-Known Member

  Вентиляційний канал в туалеті таки пробили з коридору і він іде правильно - примикаючий канал з туалету входить в основний на наступному поверсі. Це повинно виключити зворотній потік як часто буває. Так жо не так все погано :)
   
 2. officeman

  officeman Member

  (Галжитлобуд спростуй це дією) - 3 тижні розмов по телефону і особисто не дали жодних результатів на разі.
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Ryduj

  Ryduj Well-Known Member

  Ви не врахували витрати на адвоката, пдготовки всіх документів ну і звісно власний час. Немає гарантії що процес закінчиться одним слуханням.
   
 4. Ryduj

  Ryduj Well-Known Member

  А звідки у Вас дані обміру квартири? Ви міряли самі і на основі тих даних хочете повернення коштів?
   
 5. officeman

  officeman Member

  Ні не сам. БТІ на Кравченко вже поміряло досить багато квартир.
   
 6. Ryduj

  Ryduj Well-Known Member

  Де ви взяли дані обміру БТІ?
  Ви перемірювали після БТІ особисто?
   
 7. officeman

  officeman Member

  Це все включається до судових витрат і стягується з відповідача.... Витрати на адвоката в тому числі (якщо грамотний адвокат), час також його тратиться, всі дії він вправі робити сам і без Вашої особистої участі. Але надіюсь до цього не дійде.
   
 8. officeman

  officeman Member

  Особисто не переміряв, та й не бачу в цьому необхідності оскільки оскаржувати документацію БТІ не маю великого бажання (це про час, гроші, нерви і адвоката :) ). Дані взяв в Галжитлобуді.
   
 9. officeman

  officeman Member

 10. Ryduj

  Ryduj Well-Known Member

  Буває.

  А є якась інформація про реальне завершення робіт і укладання основного договору?
   
 11. officeman

  officeman Member

  Немає. Самого ця інформація ДУЖЕ цікавить.
   
 12. officeman

  officeman Member

  Можливо хтось знає коли по здачі будинку планують включити ліфти? Чи взагалі по практиці за який час їх включають в середньому?
   
 13. Grek

  Grek Well-Known Member

  В різних забудовників по різному - одні вимагають для пуску ліфта 50 або 70% заселеності будинку, деякі запускають ліфт відразу після здачі, просто роблять захистну обшивку кабіни із пінопласту або іншого матеріалу аби при проведенні ремонтів квартир, а отже активному перевезенні вантажів на ліфті, не пошкодили її.
   
  • Подобається Подобається x 1
 14. officeman

  officeman Member

  Знаючи Житлобуд, я так розумію, ліфт запусять піся здачі третьої черги... ))) А щодо продажу, то мені казали, що в першій черзі тільки одна квартира ще не продана... Обшивку з пінопласту навряд чи вони зроблять... А по їх зданому об'єкту можливо хтось щось чув??? коли і як це відбувалось?
   
 15. officeman

  officeman Member

  Вчора телефонували мені на рахунок того, чи не потрібен мені підвал, оскільки будинку вже присвоєно номер і виготовлено загальний паспорт, а тепер вони приступають до виготовлення поквартирних паспортів і відповідно до переоформлення. Залишилось тільки одне питання - в моїй квартирі ще немає ні труб, ні котла, ні чистової стяжки, а згідно умов основного договору -
  1.6. Відчужувана квартира оглянутаПокупцем. Недоліків, які перешкоджають використанню квартири за цільовим призначенням на момент огляду не виявлено. Претензій доПродавцящодо якісних характеристик відчужуваної квартири Покупець не має.
  Тобто після його підписання Галжитлобуд має повне право нічого не доробляти в моїй квартирі. Чи хтось ще зіштовхувався з подібною дилемою?
   
  • Подобається Подобається x 1
 16. Grek

  Grek Well-Known Member

  Так вам іще ніхто нічого підписувати не пропонував. Очевидно, що поки всього цього не зроблять ніхто вам і пропонувати переоформлення не буде. Процес оформлення документів може іще тягнутись кілька тижнів як мінімум, а відповідно за цей час дороблять.
   
 17. Ryduj

  Ryduj Well-Known Member

  А як там прогрес? Є в когось фото? Є щось близьке до
   
 18. Ryduj

  Ryduj Well-Known Member

  А які ціни на підвали? Двері якісь ставлять? Штукатурять? Електрика?
   
 19. officeman

  officeman Member

  Ціни, це саме цікаве, що є в галжитлобуді. Починали з 3500 грн. за м.кв., потім було 4000, а тепер 4200, і це все враховуючи слова менеджера, що ні за яких умов ціни на технічні приміщення мінятись не будуть. Те ж саме з сміттєпроводами, які вони тулять народу за готівку, було 15000, а тепер 20000 за комірчину. Враховуючи те, що жодних документів на них немає. Аргументують, що відсутність претензій до власників даних смітєпроводів буде умовою створення ОСББ, але забули, що вищим керівним органом ОСББ є загальні збори, які в процесі своєї діяльності мають повне право виставити претензії і попросити звільнити технічні приміщення необхідні для належного функціонування будинку, а тобто сміттєпроводи... І 20000 грн., які люди сплатити не будуть жодною перепоною для цього. Враховуючи ще той факт, що другу і третю черги будують інші юридичні особи, то думаю після створення ОСББ і передачу на баланс будинку ТОВ "Галжитлобуд" перестане існувати і іти за правдою людям буде просто нікуди. Хоча і зараз в Галжитлобуд іти за правдою немає чого... ((((
  Щодо дверей, то думаю не кращі ніж в квартирах на даний момент стоять.... А по електриці не питався.
   
  • Подобається Подобається x 1
 20. officeman

  officeman Member

  Особисто в моїй квартирі за місяць часу НІЧОГО взагалі не помінялось. Всі сили Галжитлобуду спрямовані на будівництво 2ої і 3ої черг, там живі гроші, а тут для чого квапитись, тут вже оплачені...))))
   
а де твій аватар? :)