Новобудова у Винниках від "Дублянський будівельник" - вул.Сухомлинського

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем IrynaIryna, 28 лют 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. IrynaIryna

    IrynaIryna Member

    Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, чи хтось стикався із цим забудовником. Цього року почали новий будинок, в якому і хочу придбати квартиру. Перший будинок здали в минулому році, начебто без проблем... Кілька разів зустрічалася з ними, їздила на будівництво... Ціни прийнятні та й умови інвестування непогані, але хочеться почути чиюсь думку.
     
  2. IrynaIryna

    IrynaIryna Member

    Ще забула дописати, що продають вони через "Еко-Дім"
     
  3. Nightquest

    Nightquest New Member

    Добрый вечер! Летом прошлого года приобрел квартиру в этом доме, на Сухомлинського. В общем, я не совсем понимаю, откуда Вы взяли, что первый дом сдали в прошлом году,возможно Вы имеете ввиду какой то другой дом этого застройщика, но первый подъезд по улице Сухомлинського еще не сдан. Обещали сдать в конце декабря, но до сих пор нет газа. Якобы достаточной кол-во людей не поставили котлов и газовщики не хотят давать газ из за этого. В общем уже 3 месяца говорят одно и то же: будет на следующей неделе. Документы на квартиру обещают так же ( в госреестр я их уже подал, но там какая то проблема у застройщика, по словам работников реестра, проблема мелкая и переживать не стоит). Когда покупал квартиру, ездил в ЭКО ДОМ, оформляли все там, через банк Киевская Русь. Этот банк сегодня был признан НБУ не платежеспособным. Прочитав эту новость, начал набирать застройщика, но он так и трубку не взял. Сижу переживаю :) А вообще, проверял этого застройщика и этот дом через знакомого в архитектурной службе Львова, он сказал, что все с застройщиком хорошо и переживать не стоит. Но проверял перед покупкой, то есть почти год назад. В общем все это конечно попахивает... В понедельник буду терроризировать застройщика опять и если что буду уже к знакомым обращаться, чтобы еще раз проверили что там вообще творится. В целом дом качественный, цена хорошая и думаю что все будет ОК. Если будут еще какие то вопросы, можете написать мне личное сообщение.
     
  4. wiw

    wiw New Member

    Доброго дня!
    Теж придбав квартиру в цьому будинку.
    Ситуація аналогічна.
    Обіцяють газ кожного тижня.
    Можливо варто зібратись власникам квартир і розібратись хто ще не придбав або в кого які плани(можливо дехто і не планує купляти),
    щоб зрозуміти реальну ситуацію по термінах підключення газопостачання.
     
  5. Nightquest

    Nightquest New Member

    Вчера дали воду. Сегодня прораб сказал что газ уже врезали в дом и послезавтра планируют включить.
     
  6. lawyerN

    lawyerN New Member

    Доброго дня, сусідам. Газ то нам дали аж 29.04.2015 року, хоча обіцяли ще в грудні, а от документів ми невідомо коли дочекаємось. Мені остаточно набридла систематична брехня пана Сенітовича (забудовник) про те, як він вирішує якісь міфічні проблеми з документами на квартири і я задзвонила в Еко-Дім. Насправді якихось реальних проблем з нашими документами немає, але замовник будівництва - ТОВ "ГАЛ-ДІМ" фірма мера Винник, Уварова (ще та свиня!), і вони мають чергові проблеми з незаконним будівництвом інших будівель у Винниках (я думаю це новобудови коло госпіталю, де мали бути школа і садочок). Розклад такий: на рівні реєстраційної служби і ще чорт знає якої владної сволоти прийнято "Законне рішення" : поки Гал- Дім не "закриє" питання з цими новобудовами, мешканцям по Вул. Сухомлинського, 14 документи не віддадуть. Тобто, наші документи і в принципі нас з вами взяли в заручники. Завтра має бути рішення суду по цих новобудовах Уварова і тільки якщо через 10 днів це рішення набере законної сили і не буде оскаржено в апеляцію, то нам почнуть видавати докумети. Якщо ж оскаржать, то це справа на роки...
    Чарівна схема боротьби з незаконним будівництвом або недоділом хабарів за рахунок мешканців інших будинків. При цьому абсолютно незаконна. Я пропоную всім хто хоче отримати свої папери зголоситися і очевидно потрібно писати колективні скарги в Мінюст, Генпрокурору і т.д. Оскільки на місцевому рівні за нас вже все "порішали" наші нелюстровані чиновники.
    Якщо хтось цікавиться питанням одержання своїх паперів, пишіть в приват.
     
  7. Yarik Foma

    Yarik Foma New Member

     
  8. Yarik Foma

    Yarik Foma New Member

    Доброго дня! Планую купляти квартиру в новій секції по Сухомлинського, був сьогодні у Сенітовича С.М. При мені приходило дві жінки вже з свідоцтвами на право власності. Газ теж підключено. Я так розумію, що вже все "порішали":cools: з місцевими бюрократами. Інформація ще не перевірена, але з наступного тижня має знизитись ціна.:)
     
  9. Yarik Foma

    Yarik Foma New Member

    Їздили з дружиною в Винники, дивитися на хід роботи... Ситуація наступна - перекривають плитами 4-ий поверх.
     
а де твій аватар? :)