Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Joll

    Joll Well-Known Member

    Я не купила квартиру у ЖК "Ренуар", тому, відповідно, не збираюсь там купувати і підвал. Однак для інших потенційних інвесторів Ваш пост, вочевидь, буде корисним. "Еко-дім" на Сихові біля "Арсену" гаратнув теж багатосекційний комплекс на болотах - цікаво, як там вони умудрились осушити територію і як там зараз, може існують якісь технології осушення болотистої місцевості.

    Стосовно підвалу - перед тим, ніж щось купувати (та ще й за такими розцінками), необхідно розглянути вживу пропозицію та оцінити, за яким цільовим призначенням можна буде використати це нежитлове підсобне приміщення; можливо там якісь комірки по кілька квадратів, в яких толком нічого й не розмістиш. Зважаючи на те, що у квартирах мого ЖК планом передбачено достатньо великі кладовки на балконах, питання актуальності підвалу значно падає. Крім того, ніхто не дасть гарантію, що підвал буде сухий та холодний. Так що я наразі чекаю огляду, а потім буду приймати рішення (хоча особисто для себе висновки зробила).
     
  2. Joll

    Joll Well-Known Member

    Вчорашній мій запис за 10.06.2014.
    Гуляли по району, зайшли на вул. О. Степанівни, згори подивилися на будову.
    По 4-й черзі:
    Секція 1.3 – дотягнули і перекрили 10-й поверх, зацеглили 8 поверхів. Секція 1.2 – дотягнули 10-й поверх.
    По 2-й черзі:
    Секція 1.4 – із східного боку повністю поштукатурили увесь будинок, згідно плану засклили балкони у квартирах на 1, 2, 9 і 10 поверхах.

    На фото зліва направо: секція 1.4, секція 1.3 і секція 1.2:
    [​IMG]

    По ЖК «Едгар Дега» на вул. Олени Степанівни (те, що видно із вул. Шевченка та Я. Мудрого, фото нема, пишу по пам’яті):
    - 7-миповерхову секцію №2 вже повністю зарихтували, засклили вікна та балкони;
    - секцію №3 зацеглили готують до оздоблювальних роботи, риштування, вставлено вікна, засклили балкони;
    - по секції №1 нічого не можу сказати, так як вона найкраще проглядається із подвір’я ЖК «Княжого», на будові якого я не була вже 1,5 місяця.

    Стосовно планового огляду будови, що був призначений на першу четвер місяця – не ходила, так як саме цього дня була сильна злива і бажання топтатись у болоті (хоча забудовник привозить на об’єкт калоші) якось пропало само собою. Минулої п’ятниці ходили на об’єкт, зазирнули через паркан – будова велася, вантажівки їздили, люди метушилися. Будівництво ведеться із 8-ї до 18-ї, різні бригади приходять на різні години. Ввечері, коли будівництво припиняється, туди теж не потрапиш, так як брама зачинена і охоронці не пускають; максимум, про що можна домовитись, так це щоб тебе запустили за браму на пару метрів, щоб зробити фото без сітки (і то, коли охоронець на зміні добрий). Пускають також тих, хто робить ремонт у 1-й черзі.

    Стосовно дороги, яка проходить через увесь комплекс і якої, по суті, немає (грунтівка) –людина, що писала трохи вище пост у цій гілці, права на всі 100 – нормально заїжджати туди поки що не можна, так як усі вантажівки, трактори та інша будівельна техніка, що обслуговує 2-гу, 3-тю черги «Княжого» і «Едгар Дега», користується єдиною дорогою, яка також і веде до під’їздів 1-ї черги. Тобто, поки не завершаться основні будівельні роботи у цих секціях, немає змісту робити асфальтовану дорогу, яку й так миттєво знищать. Відповідно, поки не завершать основні роботи у 2-й і 3-й черзі «Княжого» та «Едгар Дега», 1-ша черга не буде жити спокійно та нормально (4-та черга там стоїть особняком на самому початку, із нею простіше). По-людськи шкода інвесторів із 1-ї черги – купили квартири на півроку раніше (а то й більше), ніж ми, мешканці 2-ї черги, ремонти почали ще у вересні-листопаді минулого року і, вочевидь, у багато кого він на завершальній стадії, балкони засклили, а вселитися (пропри отримані документи) ніяк не можуть. Це кого завгодно виведе із себе. Плюс, правда, у тому, що 1-ша черга і ззовні, і зсередини більш «елітніша» та розкішніша, ніж усі решти, має 2 ліфти на під’їзд, великі загальні балкони на сходових клітках і т.п. Хоча в загальному це все одно не міняє той факт, що комплекс забудований вздовж і впоперек – як то кажуть, обіцяли елітне житло у центрі міста із виглядом на історичну частину, а вийшло «Велкам ту гетто-парадайз!»

    Висновок: брешуть усі (с) Доктор Хаус.

    Повертаючись до дискусій тут на форумі. Читаючи сусідні гілки та розбираючи інформацію, що подається, іноді починаєш задумуватись, а чи варто писати черговий пост, коли натомість замість нормальної дискусії отримуєш у приват образи та закиди на зразок «Ти проплачений бот, геть звідси» і т.п., і т.д. Я так зрозуміла, що тут більше цінується інформація із тегом «баба бабі сказала», аніж реальні факти та аргументовані дописи. Людей, що ходять на будову – одиниці. Людей, що розуміються у юридичних питаннях – раз-два і все. Людей із будівельної сфери тут трохи більше, але й їх часто затикають. А вести дискусію із користувачами на тему «дурак-сам дурак» якось не хочеться; я тут нікого в реалі не знаю, представляю суто свої інтереси і мені за викладені думки ніхто не платить, витрачати час на флуд теж не хочу. Почала писати відтоді, відколи побачила, що мої пости копіюють із «Посиденьок», зрозумівши, що інфа, викладена у них, комусь та й знадобилась. Відтак прийшла до висновку, що кому цікаво, напише в приват і запитає, а відписувати неадекватам та реагувати на сарказм і зачіпки я не буду – мені мій внутрішній спокій є важливішим.
     
  3. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    а відписувати неадекватам та реагувати на сарказм і зачіпки я не буду – мені мій внутрішній спокій є важливішим.

    Підтримую.
     
  4. Joll

    Joll Well-Known Member

    Щось не було часу трохи підсумувати інфу. Отже, по ЖК «Княжий» на Святослава, 2 черга.
    Дзвонили з фірми – попросили взяти довідку із банку, куди сплачувала внески у ФФБ, що я як покупець не маю заборгованості по оплаті квартири (із датою останнього внеску).
    Далі – була комісія, яка провела точні заміри метражу квартири – виявилося, що треба доплатити за більшу на кілька сотих квадратів площу; ця процедура ще із самого початку була прописана у договорі-доручення – якщо площа квартири на момент здачі буде меншою за вказану у договорі, то забудовник поверне гроші, а як що більшою – доведеться доплачувати (казали, що мене ще норм ситуація, а у декого вийшла суттєво більша площа, це стосується квартир великого метражу). Єдине, що платити прийдеться не за курсом долара 8,10, як це було у 2012 р., а за теперішнім курсом 11,00, який був встановлений у квітні-травні цього року.
    Щодо стану будови – мій будинок підключений до світломережі та каналізації (якщо робити ремонт, за світло треба буде платити за комерційним тарифом). Вода є на території одразу біля під’їзду.
    Тобто процедура отримання ключа від квартири така:
    1. Отримуєш довідку про відсутність заборгованості по сплаті внесків перед забудовником;
    2. Оплачуєш у банку за додаткову площу за курсом 11,00;
    3. Отримуєш ключ від квартири і за бажанням починаєш робити ремонт.
    На черзі – вироблення свідоцтв на право власності.
     
  5. GalTar

    GalTar New Member

    Всім привіт

    Народ, хто підписував договір з Ріелом. Мене трішки хвилює те що договір потрібно підписувати не з Ріелом а з невідомою фірмою-забудовником "Автомобіліст Плюс". Хто що знає про цього забудовника, бо я в інтернеті не можу знайти жодної інформації про цю фірму.
     
  6. Joll

    Joll Well-Known Member

    Сьогодні була на будові - оглядала квартиру і підписувала акт приймання-передачі квартири. Уся прибудинкова територія біля 1-ї і 2-ї черги заасфальтована, можна без проблем під"їхати до під"їзду, так що ті, хто пише, що там всюди болото, швидше за все, на тій будові жодного разу не були ). У всіх секціях 2-ї черги зараз встановлюють ліфти (широкі, до речі). Правда, у моєму під"їзді не до кінця виклали плитку на поверхах, у сусідніх під"їздах вона вже викладена. В квартирі все нібито гаразд, стіни рівні, стяжка якісна, халтури не помітила.

    ЖК на Олени Степанівни будуть повний ходом. деталі згодом, так як часу зараз нема писати більш докладно.
     
  7. Grek

    Grek Well-Known Member

    Може є фотографії? Викладіть будь-ласка, цікаво бачити для порівняння із іншими забудовниками.
     
  8. Joll

    Joll Well-Known Member

    Фото є (правда,телефоном, фотоапарат на зло здох перед походом на будову), треба викласти і описати, на днях постараюсь це зробити, так як це вимагає трохи часу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Joll

    Joll Well-Known Member

    Фотозвіт із будови від «Ріелу» за вівторок, 12.08.2014.

    При вході нарешті зробили окремий вхід для людей, відокремивши його від брами для вантажівок – праворуч зробили доріжки із гравієм:
    [​IMG]

    ЖК «Княжий» на пл. Святослава 5:
    По 4-й черзі:
    - Секція 1.1 – перекрили вже 7-й поверх, дотягують 8-й.
    - Секція 1.2 – дотягнули і перекрили останній 10-й поверх;
    - Секція 1.3 – майже зацеглили 9-й поверх, залишився один закінчити.

    По 3-й черзі:
    - Секція 1.7 – стоїть зацеглена, біля неї покладено тротуар вздовж 1.6. Цю секцію будуть робити тоді, коли повністю зацеглять 4-ту чергу (так сказав прораб на будові).
    - 7-ми поверхову секцію 1.8 тільки почали будувати – там зроблено поки що 1-й поверх.

    Загалом 3-тю чергу будуть зводити найпізніше, так як вона найбільш приближена до дорожньої розв’язки комплексу. Як це відобразиться на здачі будинків, не в курсі, правда, прораб запевняв, що 3-тю чергу здадуть, як і обіцяли, до грудня 2014 р.

    На фото зліва направо за годинникового стрілкою: секція 1.1, 1.2, 1.3, далі видно шматок 1.4. (2-га черга), 1.6 (заштукатурена, 2-га черга), 1.7 (зацеглена, 2-га черга) і на самому переді, ззаду зеленого паркану – 1.8.
    [​IMG]

    4-та черга крупним планом – секція 1.1, 1.2 і 1.3:
    [​IMG]

    Заасфальтовані заїзди до секцій 2-ї черги – 1.4, 1.5, 1.6 та навколо них та секцій 1-ї черги.
    На фото зліва направо за годинниковою стрілкою: секція 1.7 (зацеглена, 2-га черга), 1.6 (заштукатурена, 2-га черга), 1.5 (прямо по центру) і справа 1-ша черга.
    [​IMG]

    Біля будинків 4-ї черги та біля ЖК на Степанівни асфальту немає – туди возять будматеріали великою технікою, так що там, швидше за все, ще не скоро буде асфальт.

    Вид на подвір’я із 2-ї черги:
    [​IMG]

    2-га черга – під’їзд:
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Кладовка між поверхами:
    [​IMG]

    Шахта з ліфтом:
    [​IMG]

    Фрагменти квартири:
    [​IMG]

    [​IMG]

    2-га черга із зворотнього боку:
    [​IMG]

    1-ша черга – біля під’їздів купи будівельного сміття, люди роблять ремонти, бачила, як майбутні жителі виносять із машин сантехніку тощо:

    [​IMG]

    [​IMG]

    По ЖК «Едгар Дега» на вул. Олени Степанівни 8:
    - 7-миповерхову секцію №2 вже завершили (принаймні ззовні таки виглядає);
    - секцію №3 повністю зацеглили і готують до оздоблювальних робіт (залишається 1 балкон вроді засклити);
    - секцію №1 – зацегляють 6-й поверх із 8-ми.
    На фото зліва направо: секція №3 і секція №1 (№2 видно із вул. Я. Мудрого).
    [​IMG]

    В загальному – зважаючи на величину комплексу, робота там йде постійно, обсяги великі, хоча наразі розстроює той факт, що будинки 2-ї черги не готові на 100%, а одна із секцій (1.4) досі не заштукатурена (тепер вже я зрозуміла, що її штукатурити будуть разом із секцією 1.3 4-ї черги, так як вони прилягають один до одної), по території загалом багато чого ще не дороблено (про окультуризацію мова не йде, там все ще у зародку). З одного боку ключі та акти дали, з іншого – до заселення ще далеко, так як у квартирах підключено каналізацію і світло, воду можна брати під під’їздом, газу немає. Так що є свій набір що плюсів, що мінусів, з якими прийдеться миритися. Про ступінь задоволеності забудовником можна буде говорити, коли все буде зроблено та виконано до кінця, наразі ті обсяги робіт, що обіцялись по моєму договорі, виконані і в мене претензій до них немає. Швидше б все доробили і здали будинок, а у 1-шу чергу нарешті заселились люди (так спокійніше на душі буде). У моєму будинку я навскидку побачила, що ремонти вже роблять у 4-6 квартирах (те, що було видно із вулиці та зсередини, за точність не ручаюсь), зокрема, мої сусіди по поверху із однокімнатної квартири вже повним ходом роблять ремонт. Увесь пакет документів на право власності планую подати на цьому або на наступному тижні, із ремонтом почекаю (маю на то свої причини), а от вселятись планую дещо пізніше, можливо, вже у наступному році.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Bambook

    Bambook Persona non grata

    До речі, тема некоректно називається. У РІЕЛ переважно не новобуди, а старобуди :)
     
  11. pablolv

    pablolv Member

    ВІДГУКИ ПРО РІЕЛ
    http://forum.domik.ua/lvov-pl-knyazya-svyatoslava-5-rel-t21103.html
    27 июн 2014, 22:44
    tatajaja
    [​IMG]


    НУ от я закінчую робити ремонт , при чому майстри робили без води і наявності газу, так як його якогось хера ше досі не запустили разом з водою. Ще 3 місяці по суті і настане холодна пора, сирість і тд. В ремонт я вбабахав майже новий лексус, по іншому висловитись не можу.

    Скажіть йо* вашу мать , *рані забудовники , Ви взагалі про клієнтів думаєте ???????????
    От не запустите ви комунікацій до жовтня, мені нафіг все відсиріє і згниє всередині, через те шо ви хапуги і про людей не думаєте абсолютно !!!
    Якість будівництва повне ге ! Все міняв всередині з нуля, починаючи від труб, закінчуючи вікнами і тд. Перекоси у розмірах висот !
    Як так можна ???

    А прибудинкова територія ?? Шоб зайти додому я маю йти по пів метровому болоті і що разу по пів години чистити взуття ??? Коли я купував квартиру , про будівництво ще одних додаткових будинків покупці повідомлені не були, тепер через те шо там будують ще якісь будинки мають страждати ті люди , які купили у вас квартири 2-3 роки тому, так як ви не можете здати їх ні з комунікаціями ні з територієї хоча мінімально придатною для життя - вам просто тупо *асрати на людей, які вже давно мали заселити будинок !!!!!!

    НІКОМУ НЕ РАДЖУ КУПУВАТИ КВАРТИРИ В РІЕЛ, бо РІЕЛ то купка шахраїв і будівельники абсолютно не профейсіні і безхалатні.
     
  12. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Ренуар[​IMG]
     
  13. Joll

    Joll Well-Known Member

    Поділюся приємними новинами. У моїй секції у ЖК «Княжий» вже поклали плитку у коридорах на сходових клітках між поверхами – тепер хоч не так страшно заходити, як це було 2 тижні тому ))). Ліфт вже встановили, навіть кнопочки горять, правда, він ще не працює – тестують, перевіряють. Сусіди по поверсі та загалом по під’їзді ремонти роблять по повній. Загалом люди, що купили квартири у 2-й черзі, вдень вільно ходять по території – хтось акти приймання-передачі підписує, хтось майстрів приводить на огляд/ремонт, хтось будматеріали вигружає, словом, рух у майже завершених секціях впродовж дня спостерігається.

    По інших чергах – каркас у секції 1.2 дотягнули до 10-го поверху і вже перекрили, у секції 1.3 залишилось обкладають цеглою останній 10-й поверх, у секції 1.1 залишилось дотягнути і перекрити каркас 10-го поверху. На Олени Степанівни теж йдуть роботи, наразі у секції №3 збоку вул. Магазинової і Я. Мудрого зацеглили усі поверхи.
     
  14. Доброго дня!
    Дуже вагаюсь на рахунок покупки 2хкімнатки у будинку від Ріелу на Олени Степанівни,буд 8.
    Сьогодні ходив,щоб подивитись на цей будинок.Йшов дивитись на Едгар Дега,а потрапив на ЖК Княжий.Пройшов усю вулицю Степанівни,та не знайшов ту новободову,на зір не жаліюсь,що не так я зробив?

    Цікавить також думка спеціалістів - варто чи ні там куупвати?Усі знайомі відмовляють купляти квартиру у недобудовах,аргументуючи тим,що зважаючи на теперішню ситуацію,є ризик початку війни = зупинки будівництва = залишитись ні з чим. Тут привабливо - 950 долларів по курсу 12,5 за кв метр у квартирі з чудовим плануванням набагато краще чим ті ж 950 долларів по міжбанку у квартирах саветского типу.

    Цікавить - де ж собака зарита?

    Буду вдячний за усі дописи.
     
  15. Grek

    Grek Well-Known Member

    Ви вважаєте це привабливо???
    При звичайному сьогоднішньому курсу 13.5 це 880 доларів. За 900 доларів продають вже у готовому Ювелірному, без будь-яких ризиків щодо здачі і це при тому що якість там буде куди краща ніж в Ріела. Проаналізуйте ціни зараз на новобудови - зараз багато забудовників рівня Ріелу продають по 800, 700 і нижче, а Набережний квартал і Ірокс взагалі ціна нижча 500 у.о.
    Часи зараз важкі, конкуренція зі сторони низькобюджетних забудовників зросла і відповідно ціни впали.
     

  16. Хочеться жити ближче до центру,тому Ювелірний не влаштовує. + від Олени Степанівни близько як центр,так і вокзал,що важливо для мене.

    На рахунок Набережного - відгуки з цього ж форуму не дуже позитивні,навіть на фоні відгуків про Ріел.
     
  17. Joll

    Joll Well-Known Member

    Ви не там шукали – ЖК на Олени Степанівни має спільну територію із ЖК на Святослава. Із вул. Я. Мудрого заходите на пл. Святослава, на територію ЖК «Княжий» (див. 1-ше фото на звіті від 14.08.) - праворуч від вагончика є стежка із гравієм, по ній йдете догори; вся будова, що буде зліва, це комплекс «Княжий», а в кінці праворуч, де кран – це і є ЖК «Едгар Дега» на Олени Степанівни 8. Не знаю, чому місто дало таку адресу, цей будинок, швидше за все, мав би мати адресу або вул. Магазинова, або Я. Мудрого.

    На рахунок привабливості ціни – із самого початку продажу квартири на Степанівни (кінець 2012 – поч. 2013 р.) продавали по 850 у.о. за квадрат на стадії котловану (будинок 8-миповерховий), на Святослава (2012-2013 рр.) – взагалі по 750 у.о. за квадрат (будинки 10-типоверхові). Формулу ціноутворення, на жаль, пояснити не можу ))).

    Стосовно «де собака зарита» – зараз можу сказати, що, наприклад, у моїй квартирі немає розводки світла, все треба самому робити, виводу труб під воду теж немає (на опалення є). А так набір: стандартний: котел, батареї, лічильники, ел. щиток. Порівнюючи із будинком «Інтергалбуду» по сусідству на Міхновських (де квартири продавались по 950 у.о. за квадрат у 2012 р.) – там всі вищезазначені нюанси враховано, зате там двері як консерва («Ріел» ставить масивні дорогі двері що в під’їзді, що в квартирах); ліфти на Святослава ширші та більш наворочені, ніж на Міхновських (я ходила на оглядини до «конкурентів», мала можливість порівняти) і т.п. Всюди є мінуси і плюси, кожен обирає на свій гаманець і локацію. Як на центр міста – це дійсно найнижча ціна, яку на той момент можна було знайти. Єдине що вбабахкати у квартиру треба достатньо багато, так як роботи із нульовим циклом дуже багато (і від ціни долара у нас всіх зараз щодня волосся дибки встає). Зате квартира з великим метражем та автономним опаленням, що немаловажливо за сучасних реалій.

    Я б, наприклад, теж нізащо не обирала той же «Ювелірний» на краю міста, що виходить певно на найзабрудненіше та найзагазованіше перехрестя у Львові, попри ціну та якість робіт. Так само із «Набережним кварталом» – у нас на Святослава ще той мурашник та колодязь буде, а там так взагалі, енна кількість секцій і 8 квартир на поверсі. По місце розташуванню я теж обрала варіант від цього забудовника саме через місце розташування, що стало ключовим при виборі.
     
  18. Joll,дякую за Вашу відповідь.
    Шукав дійсно з боку Степанівни і дійшов до якогось готелю,подивився на Княжий і побіг - часу було обмаль.

    Скажіть,будь ласка,на Вашу думку - скільки ще,приблизно, прийдеться вбабахати в ремонт,щоб привести житло до більш-менш адекватного стану? Ніколи ні я,ніхто з моїх близьких не мав справи з новобудовами.

    ---------- Додано в 12:17 ---------- Попередній допис був написаний в 12:13 ----------

    Ех,так мріялось квартиру у Новобудові на Бойківській від ЕкоДому,але ціна 1400$ за м2 заставляє мріяти далі.
     
  19. Joll

    Joll Well-Known Member

    На жаль, не можу Вам сказати, у скільки обійдеться середньостатистичний ремонт, так як сама знаходжусь на стадії планування та роздумів. А із нинішніми цінами так взагалі навіть припускати щось тяжко; взагалі не знаєш, куди бігти і що купувати. За ремонт треба говорити вже тоді, коли будинок збудований і квартира готова – тоді запрошувати майстра, який уважно огляне Вашу хату, виявить всі недоліки, які треба виправляти і вже тоді приблизно назве кількість будматеріалів для початкової стадії ремонту. А коли квартири ще немає у наявності, усі розмови про ремонт не є актуальними.

    Справді, там шикарний проект і самі квартири дуже гарні, однак, на жаль, для пересічного покупця вони точно недоступні, як і інше житло аналогічного класу, наприклад, ті німецькі будиночки на Погулянці.
     
  20. Joll,дякую,буду далі вивчати ринок.
     
а де твій аватар? :)