Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    Joll, особисто я Вам дуже і дуже вдячний.
    В першу чергу за аргументовані дописи.
    А щодо назвати (обізвати) когось, то ми мастаки. Для цього багато розуму не треба.

    Але, я, головне, що хотів повідомить:
    Ріел по Ренуару акцію 7777 грн. продовжує вже вкотре. Зараз є до кінця цього тижня (до 13.06.2014).
    Сам ще вирішую, що робить...
     
  2. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Мені цікаво, в ріелівському будинку на Кульпарківській/Окружній, зданому пару років тому, вже запустили ліфт і прибрали будівельне сміття? Бо через півтора року після "здачі" там ліфт ще не працював, а під будинком було звалище.
     
  3. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Я більше року тому був в офісі Ріел на погулянці і мені пропонували інвестувати в один з будинків на Князя Святослава, обіцяли що буде зданий в 2014 році. Ціна була щось біля 850 уо. Зараз є каркас без вікон.
    [​IMG]

    Ось на фото зліва. Боюсь збрехати, тому може хтось мене виправить - коли намічена його здача?
     
  4. Joll

    Joll Well-Known Member

    Я не впевнена на всі 100%, але, переглянувши свої записи на схемі всього ЖК (яку мені дали при купівлі квартири), це 3-тя черга, секція 1.7 і її здача планується наприкінці 2014-на початку 2015 р. Дівчатам у "Ріел" для уточнення інформації дзвонили (2444222)? Або менеджеру з продажів Юлі, 067-471-33-22 (якщо будете їм дзвонити, то ви їх понапрягайте із питаннями, бо вони там трохи затянуті, як партизани, лишнього не скажуть, швидше від прорабів на будові щось дізнаєшся).

    До речі, ця секція 1.7 за плануванням квартир має бути ідентичною до секцій 1.5 (2 черга), 1.1 і 1.3 (4 черга). Так як секція 1.5 вже збудована і готується до здачі, тож можете сходити на будову і подивитися, як вона виглядатиме в майбутньому. Я вже ті плани на пам"ять визубрила ))), спочатку ми купували житло, потім родичі, тож довелось досконало вивчити всю інфу.
     
  5. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    Я розглядав купівлю квартири в ЖК Ренуар.
    Практично місяць часу спілкувався.
    І питання само собою вирішилось у понеділок, 16 червня, коли вони підняли ціну
    з 7 777 грн. до
    !!! $ 860 за кв. м. - на стадії навіть не нульовий цикл (тобто вихід з фундаменту).

    Та й менеджер Ірина вкінці ... що називається ... ляпнула)

    Всім, хто вже купив, і купить:
    запастись двома мішками терпіння
    і
    одним, а краще двома, юристами. Доречі, я юрист, звертайтесь
     
  6. Grek

    Grek Well-Known Member

    Теж приглядався але після поїздки туди щось відразу відкинув той варіант навіть при ціні 7777, а при новій більше 10 тис. грн. це взагалі космос враховуючи місце, терміни і всі решта нюанси. При такій ціні вже краще трохи докласти і купувати в майже збудованому Ювелірному.
     
  7. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Ну що тут скажеш - ринок нерухомості диктує ціни. Або платимо, або знімаємо в оренду. Всім вже, думаю, зрозуміло, що 5900 буває лише в казці...
    був щойно поруч "ренуару" - так там ще навіть крану немає
     
    Останнє редагування: 21 чер 2014
  8. Grek

    Grek Well-Known Member

    Так ринок нерухомості Львова то суцільна загадка. В тому ж сусідньому Франківську можна і за 5 тис. купити і без казки, і то при тому що зарплата одинакова, що там що тут. Але попит, монополія, відсутність землі та інші нездорові речі дають тут вдвічі більшу ціну. Тре переїздити у Франик :)))
     
  9. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    До речі, у Ренуарі планують 1 секцію здати в 4 кварталі 2015, а останню - 2018.
    Цікаво, той гаражний кооператив навпроти місто планує розібрати на металобрухт? Чи чекає, поки він сам розкладеться на хімічні елементи Менделєєва? Деякі гаражі вже заросли травою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Grek

    Grek Well-Known Member

    Ага цікаво ті гаражі то приватна власність, чи просто самозахоплені ділянки?
    Доречі в Франику найнижчу ціну знайшов 3800 - http://dim.ctd.com.ua/novini/112-rozpochato-nove-budivnictvo
     
  11. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    +1 за Ювелірний, хоча ціну вони могли і меншу поставити (дійсно можуть, Ювелірний маю наувазі) але кожен заробляє скільки вважає за потрібне.

    ---------- Додано в 02:25 ---------- Попередній допис був написаний в 02:21 ----------

    Повний абсурд. Фірм повно різних, землі теж, вибачте що навпроти оперного немає.
    А ті фактори, які формують таку ціну у Львові я знаю (щоправда зі своєї сторони, бо я її теж формую) а в деяких забудовників, що формує космічні ціни, я вважаю, космічна хвороба (власників) та відірваність від реальності, але певно продажі йдуть, бо вроді мало хто позаморожував будівництво.
     
  12. Grek

    Grek Well-Known Member

    Фірм багато але тон задають кілька найбільших "зажраних" забудовників і як тільки на ринку появляється якась компанія із нижчими цінами відразу починається кампанія дискредитації і знищення конкурента - зараз ця кампанія проти набережного кварталу, колись була така ж історія з Іроксом - http://zik.ua/ua/analytics/2010/06/08/231856, який після цих наїздів не може добудувати свої будинки; два роки тому пробували прирівняти і Ріел до МММ із девізом "Безкоштовний сир буває лише в мишоловці, дешеві квартири лише в корпорації «РІЕЛ-ГРУП»", але завдяки їх причетності до тодішньої влади всю цю кампанію відразу припинили, а вони змушені були підкоритись "львівським" цінам, підняти їх і продавати по ціні як в усіх - осьо як вони описувалось http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=94038104&postcount=6016.
    А ось інша картина в наших сусідів із Франика - найбільший забудовник Ярковиця http://yarkovytsya.com.ua яка і формує ціну (від 4300 грн.) по місту. Особливо мені подобається їхній проект Калинова слобода - красота.
     
  13. Grek

    Grek Well-Known Member

    А ось доречі статистика будівництва за перший квартал 2014. Івано-Франківськ з його відносно невеликим населенням займає третє місце. Розбудовуються по повній, молодці.
    [​IMG]
     
  14. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    Та про то я все в курсі, сам слідкував, та маю друзів, що там працюють в компаніях або в підрядниках ходять. Доказів немає хто то все замовляє, я лише є при своїй думці. На рахунок Іроксу, то підіть до них на будову, подивіться, що вони пропонують, познайомтеся з синочком власника, що типу там керує, вони самі собі своїми діями роблять антирекламу, я навіть дивуюсь що на них хтось котив бочку. Про Ріел теж хто в темі знає, що якби не тато Ростика, то не було би такої будівельної імперії. Коньок це кількість земельних ділянок по всьому місту. В ціломі всі мають свої ніші і розвиваються чи стагнують як їм заманеться. І не згідний, що на всіх налітають хто виходить на ринок вперше та з низькими цінами, якщо там не підкопатися, все добре з документами, то і негативу я не зустрічав, за останні 2-3 роки таких декілька дрібних компаній закріпилися на обростають жирком.
     
  15. Joll

    Joll Well-Known Member

    Сьогодні дзвонили з "Ріелу" - пропонують купити підвали у 2-й черзі на Святослава, по 500 у.о. за метр. Розміри підвалів - різні, і метр на півтора, і 2, і 3, і 4 метри. По здачі черги питання залишається відкритим - думаю, мої припущення про готовність на кінець літа виявляться вірними.
     
  16. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    В Раелі 500 в ЕКО-ДОМу 550 баксів, вони що подуріли? Адекватна ціна не більше 3000-3500 грн/м2 є і менше продають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Joll

    Joll Well-Known Member

    Абсолютно згідна, це жлобство вищої проби, забудовники наживаються, як тільки можуть. Однак, думаю, народ все одно розкупить, так як бажаючих все одно буде більше, ніж підвалів (підвали ж не в кожній секції будуть).
     
  18. pablolv

    pablolv Member

    http://forum.domik.ua/lvov-pl-knyazya-svyatoslava-5-rel-t21103.html
    СВІЖІ ВІДГУКИ


    Вчера, 22:44 [​IMG] tatajaja

    [​IMG] заглянувший на форум Ответов: 2 Профиль Зарегистрирован: 08.03.2014



    Репутация: 0
    НУ от я закінчую робити ремонт , при чому майстри робили без води і наявності газу, так як його якогось хера ше досі не запустили разом з водою. Ще 3 місяці по суті і настане холодна пора, сирість і тд. В ремонт я вбабахав майже новий лексус, по іншому висловитись не можу.

    Скажіть йо* вашу мать , *рані забудовники , Ви взагалі про клієнтів думаєте ???????????
    От не запустите ви комунікацій до жовтня, мені нафіг все відсиріє і згниє всередині, через те шо ви хапуги і про людей не думаєте абсолютно !!!
    Якість будівництва повне ге ! Все міняв всередині з нуля, починаючи від труб, закінчуючи вікнами і тд. Перекоси у розмірах висот !
    Як так можна ???

    А прибудинкова територія ?? Шоб зайти додому я маю йти по пів метровому болоті і що разу по пів години чистити взуття ??? Коли я купував квартиру , про будівництво ще одних додаткових будинків покупці повідомлені не були, тепер через те шо там будують ще якісь будинки мають страждати ті люди , які купили у вас квартири 2-3 роки тому, так як ви не можете здати їх ні з комунікаціями ні з територієї хоча мінімально придатною для життя - вам просто тупо *асрати на людей, які вже давно мали заселити будинок !!!!!!

    НІКОМУ НЕ РАДЖУ КУПУВАТИ КВАРТИРИ В РІЕЛ, бо РІЕЛ то купка шахраїв і будівельники абсолютно не профейсіні і безхалатні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. dasha

    dasha Well-Known Member

    Цікавить їхня будова Панорама на Лисинецькій. Можливо хтось має їнформацію про неї, буду вдячна.
     
  20. pravda

    pravda New Member

    в жодному разі не купляйте підвал в будинку Рафаель від ЖК "Ріел", оскільки після дощу, він повністю заповнений водою.На земельній ділянці, де бажають звести 9 поверховий будинок, колись було озеро. Хотіли спочатку підрядники бити сваї,але це їм ніяк не получалось, виклали блоками.Підрядники змінюються вже втретє(за мою память).Будівництво ведеться без додержання будівельних норм, та з порушенням прав власників та користувачів суміжних земельних ділянок.За заявою останніх, прокуратура порушила справу. Львівська міська рада рекомендувала містобудівне обгрю.унтування розміщення 4 пов. з мансардою, та затвердила містобудівні умови та обмеження, які проектувальником не взяті до уваги. Якщо у вас все ж таки виникне бажання купити там квартиру,тоді вам необхідно знати, що у ваших дітей не буде дитячого майданчика, машину потрібно залишати близько кілометра від дома,та і на подвірї не посидите, не подихаєте свіжим повітрям, адже забудовником здійснюється 100% забудова земельної ділянки, навіть тої, що надана в оренду до 2015 року.
    Якщо Ви одинокі,відсутній автомобільний транспорт та зовсім не любите природу- будинок Рафаель ЖК "Ріел"-саме для Вас.))).Ми в свою чергу, прикладемо всі свої зусилля, щоб будівництво заборонили та відновили земельну ділянку до попереднього стану. Про інші будинки ріела не зна
     
а де твій аватар? :)