Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. ymi

    ymi New Member

    Інтергал Буд - теж взяли 3 кімнатну квартиру у них.
    Перевірено усе, усі дозволи на будівництво, говорили з генпідрядником про якість робіт, ( до речі Інтергал буд завжди розраховується за роботи)

    Та і саму компанію Інтергал буд не потрібно порівнювати з Ріел, оскільки це потужна буд. компанія якій можна довіряти, та якість будівництва на рівні...
     
  2. mcandre

    mcandre Active Member

    Як там справи на Князя Святослава і 2 черзі будови?
     
  3. pablolv

    pablolv Member

    НОВІ ВІДГУКИ ПРО РІЕЛ

    http://list.lviv.ua/businesses/25019-riel-lviv
    Відгуки про Ріел:


    • [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
      Ріел не дортимується своїх зобовязань. краще не звязуватись., бо експлуатації доведеться чекати поки внуки не виростуть. гроші з тебе знімуть, а там звони чи ходи скільки хочеш.​
      Tr, майже 6 днів тому

    • [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
      ПОЗИТИВНІ СТОРОНИ? ДЕШЕВО І СЕРДИТО​
      SERG, більше 13 днів тому

    • [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
      а позитивні сторони хтось може назвати????​
      іван, більше 20 днів тому
     
  4. pablolv

    pablolv Member

    http://list.lviv.ua/businesses/25019-riel-lviv
    НОВА ПОРЦІЯ ВІДГУКІВ ПРО РІЕЛ
    Це все брехня і провокації, а коментатори - проплачені. Квартири насправді хороші, дешеві і здаються вчасно. У будь-якій газеті можна зустріти постійні оголошення про здачу черг будівництва. Зайдіть до офісу і побачите там усміхнені лиця людей, що допомагають щодня сотням людей отримати покращення. Якщо є якісь конкретні зауваження та побажання - звертайтесь в суд і ООН.​
    Владимир, майже 2 дні тому

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Люди! не купуйте, і не вірте цій компаніі це шахрайство ! Немає на них закону! Ще дуже багато потрібно буде доробляти щоб хоча було похоже на житловий будинок​
    Ірина, більше 24 днів тому


    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    хотів придбати квартиру по вулиці Торфяній в новобудові,але прочитавши відгуки тепер сумніваюсь.....може хтось купляв вже від цієї фірми квартири-зголосіться які ваші враження???і що можете сказати про ріел???​
    ігор, більше 26 днів тому


    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    розкажіть,хто що чув про новобудову по вулиці Торфяній від Ріел???Бул націлений 100%купляти квартиру в цій новобудові,але задумався,прочитавши такі відгуки...(((відгукніться ті,хто,купив житло від ріел в інших новобудованих,або в цій..Буду вдячний.​
    бомбік, більше 26 днів тому


    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Я Розкаююсь що звязався з мельниковським ріелом. Вони здають всіх підрядників-виконавців в податкову..​
    Шуша Тамбовська., 1 місяць тому
     
  5. pablolv

    pablolv Member

    http://list.lviv.ua/businesses/25019-riel-lviv
    і ще задоволені клієнти з бучми


    Відгуки про Ріел:


    • [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
      всім доброго дня. хочу висловити свою думку по фірмі "ріел". якщо ви думаєте, чи чули, що "ріел" гарно будує, чи дотримується своїх обіцянок, то я вас змушений розчарувати. це брехня від фірми "ріел". нещодавно відвідував здану новобудову по вул. бучми 22. склалося враження що будинок збудований наполовину, ліфт не працює, недоробок повно, зовнішня штукатурка жахлива, складається враження, що штукатурили вночі, в той же час приймали роботу. на підлогу у під'їзді краще взагалі не дивитися, плитку клали взагалі без вимірювальних приладів. у мешканців будинку краще нічого не питати про фірму "ріел", дізнаєтеся багато нового, переважно негативного, майже всі з ким я спілкувався рахують себе обманутими фірмою "ріел". цікавий факт - гаражі збудовані таким чином, що заїхати машиною не можливо, не представляю за що люди платили гроші. вікна коричневі, а підвіконня білі - це нове слово у дізайні, чи поставили те, що було. найкращі "добрі" слова про "ріел" вам розкажуть мешканці будинки, прийдіть та поспілкуйтеся.​
      денис, майже 4 дні тому
     
  6. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Щодня проїжджаю повз новобудову на кульпарківській 99б.
    Будують щодня, коробку звели десь до 7 поверху, вже знизу почали перший поверх закладати цеглою.
     
  7. pablolv

    pablolv Member

  8. pablolv

    pablolv Member

    http://forum.domik.ua/lvov-pl-knyazya-svyatoslava-5-rel-t21103.html
    Відгуки про Ріел:
    tatajaja

    [​IMG] прохожий Ответов: 1 Профиль Зарегистрирован: 08.03.2014



    Репутация: 0
    ОБІЦЯЛИ ЗДАТИ В ЧЕРВНІ 2013, - документів ще досі всіх на житло нема. Асфальтом і не пахне, болото глибиною пів метра біля підїзду, води ще до сих пір нема, ні газу, ні світла. Забудовник просто безхалатний !!! Постійно дзвониш до головного інженера - він тебе футболить до Директора компанії, дзвониш по певних питаннях їй, вона футболить до головного інженера. Замкнутий цикл. Перепад стелі 4,5 см в кімнатах.
    Говорять про створення ОСББ - кормлять завтраками про збори вже пів року.
    Скільки можна чекати ??????????
     
  9. Gyliver

    Gyliver Member

    Хто знає на якому етапі будівництво?
     
  10. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Gyliver[​IMG] досить спамити. Якщо дійсно цікаво - поїдьте і гляньте. Це безтолкові пости
     
  11. pablolv

    pablolv Member

    про Ріел
    http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=101418&page=30
    Joll [​IMG] [​IMG]
    Junior Member
    Реєстрація: 31.10.2011
    Місто: : Львів
    Дописів: 10
    Дякую!: 0
    Подякували 33 раз в 7 дописах
    Записів у щоденнику: 3
    Карма: 37 [+/-]


    [​IMG] Відповідь: Новобудови Львова
    Тут багато негативу пишуть про «Ріел», хочу трохи розвіяти міфи.
    ФФБ у них є і знаю багато людей, хто через фонд купував і проплачував внески за квартири (і я в тому числі). Договір між компанією та фіз.особою, яка купує квартиру, складено відповідно до усіх вимог - ходили з тим договором до різних юристів. Маючи досвід близьких родичів, які купували квартири у "Іроксі", там у договорі було в рази більше незрозумілостей.


    За всі житлові комплекси не буду розписуватись, опишу лише ситуацію ЖК на пл. Святослава і ЖК на О. Степанівни. Ходжу на будову часто, щотижня, щоб мати змогу висувати претензії забудовнику. Будуть вони у нормальному темпі, за останні півроку будівництво пришвидшилось і 4-ту чергу на Святослава зараз будують ударними темпами – проскочила інформація, що компанія має намір здати увесь комплекс якщо не разом, то 2 і 3-тю черги точно одночасно. У порівнянні із темпом будівництва, який був у 2013 р., зараз вони явно швидше рухаються.

    Станом на травень у них у 1-ій черзі активно робляться ремонти, працюють ліфти, облагороджуються при будинкові території (бачила дитячу гірку, частково, з однієї сторони вже зроблені тротуари). Будинки 1-ї черги офіційно, швидше за все, ще не зданий, однак документи у БТІ подано ще в лютому місяці. По 2-ій черзі – лише один будинок залишився нериштованим, тобто обкладений цеглою, але не облагороджений ззовні (всередині у квартирах вже стоять лічильники, вхідні двері, у тавні обіцяли поставити копли, однак я на початку травня не була всередни на оглядинах, лише ззовні на території), у решті двох будинках. Поки що не зроблено у всіх будинках – так це сходова клітка із шахтами ліфту; думаю, що здачу таки перенесуть, але не набагато, принаймні такі думки чула від майстрів, коли ходила на будову у квітні.. 3-тю і 4-ту чергу будуть одночасно, по 3-тій черзі один будинок вже підводять під риштовку, другий тільки будуть. По 4-тій черзі – каркас однієї секції збудовано повністю і йде обкладання цеглою третього поверху, каркас другої збудовано на рівні 8-го поверху, а каркас третьої – на рівні 4-го поверху.

    Так само і з ЖК на О Степанівни – будуть зараз у значно-прискореному темпі, ніж минулого, 2013-го року – зараз вже одну із секцій повністю обклали цеглою і ставлять риштовки (здача будинку – кінець 2015 р.).

    По якості будівництва – за словами мого свекра, який працює у будівельній галузі, підрядники у «Ріела» нормальні, до того ж, вони працюють також і з «Інтергалбудом». Ясно, якщо є гроші, то можна вибирати із дорожчих забудовників, однак це не означає, що ви виграєте на якості робіт. Питання ціни – це питання статусу компанії на ринку. Одній й ті самі за площею квартири (із ідентичними площами кухонь, віталень, санвузлів і т.п.) у «Ріелі» і «Інтергалбуді» котують по різному – у одній компанії акційна ціна 750-850 доларів за метр, у другій – 950 доларів за метр; тобто різниця між аналогічними квартирами у двох фірмах (у даному випадку я порівнювала двохкімнатні квартири) – 15 000 доларів. Форма оплата теж різна – у «Інтергалбуді» перший внесок становить 50% від вартості, а решту оплата частинами, однак великим сумами (по 10 000 у.о. раз у 2 місяці) і без ФФБ; таке розтермінування нам категорично не підходило. У «Ріелі» був найбільший строк розтермінування платежів і найменша ціна. Звісно, ризик був чималий, однак перед тим ми подивилися інші об’єкти цієї фірми, розпитали у знайомих, словом, перед купівлею зважили на усі можливі форс-мажори. Платили помісячно фіксовану суму плюс комісію банку.

    Ми походили по багатьох новобудовах різних компаній по всьому місту – і я скажу вам, що загалом немає різниці, скільки ви платите за квадрат – ніхто вам не дасть гарантії, що забудовник чітко дотримається вимог і термінів здачі. Наприклад, у нас кілька знайомих родин живуть у новобудовах на Вашингтона – у одних після здачі протікав мансандровий дах у дворівневій квартирі (власники навіть судилися 2 роки із забудовником – правда, суд таки виграли), у інших напартачили із балконом. Як на мене, різниця у квартирах може бути лише у марках вікон, дверей і котлів, все решта робиться по одним й тим самим технологіям. Що з того, що у однієї фірми вікна від WDS, а в другої від відчизняного виробника – це ще не значить, що треба купувати квартиру, переплачуючи на квадраті від 100 до 150 у.о. Якщо маєте багато грошей – купуйте у тих забудовників, хто найшвидше будує, здає і має блати у органах влади міста, не маєте зайвих 10-15 тисяч у.о. – обирайте із того, що є на ринку і готуйтесь чекати рік-два й більше, якщо будинок ще тільки на папері.
     
  12. pablolv

    pablolv Member

    http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=101418&page=33
    Відповідь: Новобудови Львова
    Вчора чоловік був на будові комплексів від «Ріелу» на кн. Святослава та Олени Степанівни і дізнався досить цікаву інформацію. Він випадково перетнувся із директором одного із підрядників, здається «АВР-Буд», що займається зведенням каркасів комплексів на Святослава, Олени Степанівни, на Лисенецькій; взагалі він надіявся надибати когось із власників квартир у 1-й черзі, щоб достеменно дізнатись готовність перших будинків та документів щодо права власності. Виявилося, що у цієї фірми є договір із забудовником на зведення усіх будинків на Святослава до кінця літа, тобто на 3 місяці – це означає, що весь комплекс будинків на Святослава має бути готовим до кінця серпня: будинки мають бути зацеглені та із вікнами, балконами тощо. Над внутрішніми роботам по прокладенні труб, лічильників та ін. має вже працювати інша фірма. Загалом ситуація відносин забудовників із підрядниками на фоні теперішнього періоду подій в країні виглядає наступним чином: забудовники штибу «Ріелу», «Еко-Дому» та ін., зібравши кошти із своїх ФФБ із фізичних-осіб-інвесторів (громадян, які купили у них квартири), тепер «замовляють музику» для своїх проектів та диктують мови усім підрядникам, занижуючи їм ціни на роботи – оскільки у країні криза, роботи немає, тому підрядники, зціплюючись зуби, щоб не втратити клієнтів та втримати персонал, який хоче працювати і отримувати зарплатню, погоджуюсь на такі умови роботи та беруться за об’єкти. На запитання чоловіка, як їм зараз платять, директор відповів, що «Ріел» їм платить досить нормально, затримки бувають, однак частіше всього вони зумовлюються затримками проплат через банк, а так і фірма, і робітники отримують гроші на карточки вчасно. Чоловік запитав ще за інші фірми, зокрема, за «Інтергал-Буд», у якому наші родичі і кілька знайомих родин купили квартири – директор відповів, що власне «Інтергал-Буд» працює із підрядниками на кабальних умовах, затримує проплати і загалом як тільки можна відмазується від підрядників, щоб не платити; потім по судах відсуджуй всі ті борги; цей забудовник був міцно зв’язаний із регіоналами, які мали своїх людей у всіх сферах управління містом, тому усі дозволи на будівництво об’єктів, на здачу будинків у них вироблялись дещо у швидшому темпі, ніж у інших забудовників. Зі сторони клієнтів ситуація була досить прозорою, так як забудовник дотримувався усіх зобов’язань перед ними (вчасно здавав будинки, не робив великі затримок із видачею свідоцтв на право власності), однак із підрядниками у нього були великі проблеми. Стосовно ступеня готовності 2-ї черги на Святослава, так, швидше за все, її здадуть таки наприкінці літа – самі майстри такої думки, що роботи там ще на 2-3 місяці таки буде.

    Під час вчорашніх відвідин чоловік також дізнався про ще один цікавий факт, який, поки що, непідтверджений, однак я надіюсь, що з понеділка таки буду мати по ньому точну інформацію. Майстри, які в той день завершували ремонти квартир у 1-й черзі, обмовились, що власники квартир таки вже отримали свідоцтво на право власності. Ту ж саму інформацію оприлюднюють і маклери, які продають квартири у тій же 1-й черзі вже через «Ваш магазин» (до яких, зокрема, мені вчора не вийшло додзвонитися). Тому буду із понеділка зв’язуватись із менеджерами, хай прояснять ситуацію – це вже дає надію, що, коли вже запустили механізм видачу документів із 1-ї черги, то восени почнеться робота над паперами та введенням в експлуатацію 2-ї черги.

    По ЖК на Олени Степанівни – як видно збоку вул. Шевченка та Я. Мудрого, його таки будують ударними темпами, хоча здача там планується на наступний рік, причому, здається 3 чи 4 квартал. Буквально на тижні вони зацеглили одну секцію, що виходить на Я. Мудрого, і вже почали штукатурити один бік цієї секції (наскільки мені було видно із перехрестя вулиць Шевченка та Я. Мудрого).

    Так що, незважаючи на кризу, все виглядає не так вже й погано. Пошвидше би люди заселились у ту 1-шу чергу, щоб інвесторам із настуних черг стало легше на душі ))).
     
  13. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    На цей час Ріел проводить акцію 7 777 грн. за кв.м. в житловому комплексі "Ренуар" - вул. Кн. Ольги, 122 А.

    Є хтось, хто підписався ?
     
  14. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    В компанії кажуть, що акція закінчується у понеділок, тобто завтра.
    Яка ціна може бути далі?

    Тут ще про це ж пишуть:http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=101418&page=34

    ---------- Додано в 23:53 ---------- Попередній допис був написаний в 23:48 ----------

    Ріел - компанія серйозна. Думаю з нами можна мати справу.
    А від прострочення строків ніхто не застрахований...

    Хоча, як юрист, за чітке дотримання прописаного в договорі.
     
  15. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    ! Поспішу всіх повідомити, що Ріел продовжив акцію, тобто 7 777 грн. за квадрат, до кінця тижня!
     
  16. Bambook

    Bambook Persona non grata

    )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    Шановна модерація, не карайте, мене просто смішать отакі люди, які думають, що напишуть отаке от серйозне повідомлення і всі поведуться :)
     
  17. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    Bambook, ок.
    Дякую!
    Підняли настрій.

    Я про серйозність в збудованій кількості об'єктів.
    Ви про що ?
    Мотивуйте, будь ласка.
    Бо хочу там придбати житло і цікавлюсь відгуками.

    Боронь Боже, я не хотів щоб Ви велись, ні. Ні.

    Кожен робить вибір сам. От я і хочу його зробити

    ---------- Додано в 07:42 ---------- Попередній допис був написаний в 07:39 ----------

    Аааааааааа
    ))))))

    Тільки звернув увагу.
    Написав нАми... мав на увазі нИми...
     
  18. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

  19. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    Колєга працює в Ріел вже 2 роки, задоволений. Інший колєга працює на Ріел (підрядником) теж 2 роки, плюється та шукає можливість працювати з іншим забудовником.
     
  20. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    Smith Wesson, ))
    По різні сторони барикад різні думки

    ---------- Додано в 01:48 ---------- Попередній допис був написаний в 01:45 ----------

    Зараз веду переговори.
    Як юрист маю свої зауваження до договорів.
    На деякі погодились - внесли в договір.
    Дещо не хочуть.
    Не погодяться на адекватні речі відмовлюсь від договорів.
    Клієнтом треба дорожити, як на мене.

    Хто хоче купити - звертайтесь. Створимо коаліцію.
    Гуртом і ...
     
а де твій аватар? :)