Новини з усього світу

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем VasMT, 22 січ 2012.

  1. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Як хто? Зваричі
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А я пропоную бути суддею звичайний електронний аналізатор, якого не підкупиш ;)
     
  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Я не проти. Тільки Зваричів спочатку все одно на гілляку
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    dtp.kiev.ua

    "Трагедия ничему не учит людей!!! Брат Зайцевой задержан пьяным за рулем! Вся семья очень скорбит за погибшими на ул Сумской!

    Не успели остынуть эмоции после нашумевшего ДТП с Еленой Зайцевой, как отличился ее брат – Зайцев Василий Васильевич. Он был задержан в НЕТРЕЗВОМ состоянии патрульными полицейскими сегодня ночью в Харькове. От медицинского освидетельствования отказался и по результатам был составлен протокол по ч1. ст.130 и вынесена постанова по ч1. ст.122.
    Очевидно, что людей чужое горе не учит ничему. Мало жертв на ул. Сумской, мало горя погибших, если ты мажор и у тебя есть много денег – можно все! Надеемся, что суд примет законное решение. И пора бы уже подумать о беспричинной остановке регламентируемой в ПДР."

    зі

    от цей вдосконалений драгер згодився би, шо нє?
     
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Між трампівською Америкою та іншими великими країнами розгоряються торгові війни не на жарт.
    Пару днів тому я почув несхвальний відгук у бік США з уст шанованого мною канадця Стіва Кауфманна

    View: https://www.youtube.com/watch?v=iyB53OTJVEc&t=13s
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    В Грузии, в городе Марнеули, произошел необычный и забавный случай. Местные жители пережили самое настоящее нашествие цыплят.

    Крупную партию куриных яиц на мусорную свалку доставили с марнеульской птицефабрики, где посчитали, что товар является испорченным. Как оказалось, яйца не годились для употребления в пищу, потому что были оплодотворены. Прошло немного времени, природа взяла свое и в итоге свалку заполонили тысячи цыплят.

    Необычный факт уже прокомментировал мэр Марнеули Темур Абазов, по словам которого, многие местные жители забрали цыплят себе.


    View: https://www.facebook.com/Dr.Sahib/videos/1555000567961224/
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Шо????????????????
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @manur, не звертайте уваги. Я думаю, справа не в тому. А справа в тому, що з птахофабрик викидають півників, що вилупилися, на смітник. Залишають лише курочок. Які потім виростуть і нестимуть яйця. А з півнів толку ніякого. Подібне робиться і в інших країнах.
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Колись один його колега глянув на Путіна і побачив його душу.
    Цей побачив обдарованість у людини, яка віддалаколись наказ міністра із крупнокаліберного кулемета розстріляти.
    До того ж іще невелика неприємність з отруєнням брата.
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В Нидерландах к ЧМ-2018 выпустили марку
    На марке изображен футболист, сбивающий самолет


    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Магас Майдан!
    Почалося. Раша розвалиться як карткова хатинка, за принципом доміно. І головне в цьому те, що великі запаси надр лежать не під Пітером чи Москвою.
    Хоч би скоріше ці сцуки почали рятувати себе, а не лізти на нашу територію, чи в наші ЗМІ.
    "Магас Майдан", або Як проходять протести на російському Кавказі (фото)
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ні, вони не будуть рятуватися, а навпаки - полізуть" вмирати з музикою". Ще побачимо Константинопіль у вогні і загиблу Європу, як і написано було у пророцтвах.
    Але ну дуже тіштеся, бо всім дістанеться.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Санкції для Росії: дві країни ЄС несподівано пішли проти України
    Початок кінця...
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Дістали просто вічнообіжені...
    П`ять років «нас обіжають, нас щемлять, я старшому братові скажу, він тобі зробе...»
    І ще, «дайте грошей, бо путін нападе»...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ігор, навіщо ви таке тягнете? То проросійський політик каже, який їздить до Росії і завжди казав, що санкцій не треба.
    Ви читайте спочатку до кінця що пропонуєте, чи треба воно. Тому що нас читають.
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Це говорить не якиїсь лідер зачуханої проросійської партії, це говорить голова парламенту європейської країни.
    Там сказав щось голова парламенту Словаччини, десь виступив міністр закорд. справ Угорщини, там висловив побажання президент Польщі, там підморгнув президент США - з таких пазлів і складається загальна картина відношення Європи і світу до України.
    Треба про все говорити, на все звертати увагу.
    Чи ви хочете слухати тільки про те, як Порошенко виступав в НАТО? А перед ким виступав?

    View: https://youtu.be/eIsZG0kdqII

    Ви пропонуєте давати інфу вибірково і тільки солоденьке? А нас не знудить?

    Я приводжу матеріали з українських джерел. Інколи з іноземних, але це в основному стосується відеоматеріалів і прямої мови.
    Тут я вас взагалі не розумію.
    Ну і що, що читають? о_О
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Що тут не розуміти?Я би таке не постила, з таким заголовком, після того, як прочитала, що він і до історії з Бабченком в Москві висловлював щирі співчуття Кремлю у зв'язку з санкціями.
    Є політичні діячі в Європі, яких добре "змащують" в Москві. Йоббики та інша хуєта - на їхнє ставлення до України не треба зважати.
    Вата з задоволенням таке перепощує, а я ні.
    Ось така неприємність.
     
а де твій аватар? :)