Новий будмайданчик на Чорновола

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Alexander Shutyuck, 3 вер 2014.

 1. Alexander Shutyuck

  Alexander Shutyuck Well-Known Member

  [​IMG]
  На просп. Чорновола неподалік від перехрестя з Куліша намічається чергове будівництво, починають ставити паркан, що, природньо, викликає занепокоєння місцевих мешканців. Ось фото з місця подій - є цікаві нюанси.
  1. Вже навіть повісили паспорт, якщо вірити йому, то має бути двоповерхова офісна будівля з терасою. Дерева вздовж вулиці нібито мають лишитися (якщо вірити паперам та виконробу)
  [​IMG]

  2. Забудовувати хочуть ось цей проміжок між сусідніми будинками.
  [​IMG]

  3. На одній зі стін є ось така мозаїка, яку новобуд частково закриє.
  [​IMG]

  4. Зупинку громадського транспорту перенесли ближче до ТЦ Форум, хоча люди за звичкою все одно чекають тут. До речі, з кишенею зупинки є цікавий нюанс.
  [​IMG]

  5. Як на мене, перенесення зупинки на Куліша фактично на кільцеву розв'язку може спричинити транспортний колапс, який зараз є біля Кумпеля.
  [​IMG]

  6.
  [​IMG]

  7.
  [​IMG]

  8. Як не дивно, виконроб погодився показати документи на будівництво. І тут починаються цікаві нюанси. В паперах зазначно 10 паркомісць і розміщуватись ці паркомісця мають частково у внутрішньому дворі будівлі і частково - у нинішній кишені зупинки громадского транспорту.
  [​IMG]

  9. Але у заключенні комісії з безпеки руху є дозвіл на тимчасове перенесення зупинки ГТ, тобто паркомісця, на які вони розраховують їм фактично не належать. Принаймні зараз.
  [​IMG]

  10. Щодо зелених насаджень, то у додатку до експертного звіту зазначено, що проектом передбачено збереження зелених насаджень перед будинком та у внутрішньому дворику.
  [​IMG]

  11. Хоча якщо подивитися на план, то скидається на те що величезна верба в глибині ділянки потрапляє в пляму забудови. Виконроб також визнав, що її доведеться зрізати.
  [​IMG]

  12.
  [​IMG]

  13. Також викликає великі сумніви, що каштани, що ростуть вздовж вулиці, у їхньому нинішньому вигляді не будуть заважати працювати кранам (На плані показано радіуси їх досягання). Їх (каштани) явно доведеться підрізати, після чого від них скоріш за все залишаться голі стовбури.
  [​IMG]

  14.
  [​IMG]

  15.
  [​IMG]

  16. Один з дворів, що межує з ділянкою, вже зараз досить темний.
  [​IMG]

  17. Сусідній двір.
  [​IMG]

  18. Це дерево нібито планують залишити, хоча коріння при обкопуванні явно пошкодили. Наскільки сильно це вплине на дерево в майбутньому, зараз сказати важко.
  [​IMG]

  19. І особливо шкода верби, яка є найпрезентабельнішим деревом на ділянці. Я би скоріше погодився на заміну каштанів на інші дерева, але її обов'язково би лишив.
  [​IMG]

  20. Мешканці сусідніх будинків, звісно, в захваті. Ось така картина. Схоже, буде цікаво.
  [​IMG]


  UPD. Колись був також такий проект для такої ділянки.  Оригінал публікації...
   
  • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)