Нова схема руху маршруток у Львові

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем MARTINI, 23 лис 2011.

  1. jFobos

    jFobos J-Fobos

    Куди/кому можна написати/подзвонити, щоб врахували мої побажання щодо нової схеми?
     
  2. Tarasyk

    Tarasyk Well-Known Member

    Нащо себе розчаровувати, розслабтесь і отримуйте задоволення. :)
    Якщо серйозно, то схема для мене теж (санта-барбара) незручна, в центр їхало > 10 маршрутів, залишитлься 3-4 жах...
     
  3. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    якраз для Сихова вона здається і робилась, радійте що аж 3-4 лишилось, бо є такі райони з яких доведеться ходити пішки.
     
  4. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    Раніше жартували, якщо довго їхав з Гал.Перехрестя на Сихів то напевне через Привокзальну. І ось тепер жарт став реальністю:)
    Виходом з такої ситуації певне має бути поєднання радіальних маршрутів 1А+4А, але на мою думку вартість поїздки в один бік буде в 2 рази дорожча ніж зараз. Правда багато мови про електронні і трансферні квитки, але поки їх запровадять то ми напевне ще встигнемо поїздити по 4 грн.... а потім... є така традиція що ціни на проїзд рідко зменшуються:sad:
    Можливо в когось є інформація про те як оплачувати пересадки в радіальних маршрутах 1 січня?

    p.s. Маршрути складали люди які не живуть у Львові, невідомо за якими даними вони оцінювали пасажиропотік оскільки навіть при даній величезній кількості маршрутів з деяких районів міста виїхати зранку дуже складно (або просто боляче:), то що буде тоді коли цих маршрутів стане в 2 рази менше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    напевно за даними перевізників
    а дані перевізників базуються не на реаліях життя, а на податкових деклараціях :)
     
  6. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    скорше на бюджеті кишень перевізників

    ---------- Додано в 22:55 ---------- Попередній допис був написаний в 22:45 ----------

    На зіку, доречі, цікава інфа є

    на сайті ще таблиця, і червоним виділені зміни
    http://zik.ua/ua/news/2011/12/24/325763
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    якраз тоді б ці дані були б реальними. А так виходить шо перевізники тій французькій фірмі скинули ті самі дані, які скидають в податкову.
     
  8. jFobos

    jFobos J-Fobos

    Куди прохання надсилати? :)
     
  9. Leri

    Leri Well-Known Member

    Особисто мене мало влаштовує...


    Цікаво, взагалі, існують люди, котрим нова тр.схема полегшила життя? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    я!
    в мене тепер дитина буде мати з-під дому три варіанти добирання на Цитадель (стріляє з лука), а раніше мусіла топати до Санта-Барбари на 85й, а потім з цитаделі спускатися до Корони (бо біля Стрийського не сядеш).

    І так само тепер з'явилося двостороннє сполучення з Пасічною, а то до мами мали чим добратися, а додому - треба було топати кавалок
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    мені полегшить на пів року) тепер нарешті буду їздити на пари зранку не як шпрота в банці) 76 пустили на Городоцьку, та ще й через Новий Львів.. майже з під мого будинку)
     
  12. Чи вже затвердили маршрути, бо вони якось змінюються частенько? До прикладу, №34 мав курсувати по вул.Шевченка, а вже по вул.Городоцькій :sad:
     
  13. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Ідіотизм, а не схема руху. Де ті люди живуть, що створювали цю схему???? Я з Наукової не можу доїхати ні на роботу (по Антоновича їде аж!!! тролейбус, якого ще й кінцеву заберуть десь на Сихів) і до центру аж 1 маршрут. Зараз маю потребу попасти на Топольну, то туди не їде ніц! Круті розробники! - мегамозок.

    пи.си. ще від жодної людини не чула позитиву від нової схеми руху
     
  14. sani

    sani Well-Known Member

    робимо ставки, якого числа то все відмінять.... думаю числа 10го :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    А хтось пробував сьогодні їздити маршрутками?) Читала, що мав би бути безкошотовний проїзд, так як перший день після введення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Natal'ka

    Natal'ka Well-Known Member

    Згідна. Я не розумію, для чого було змінювати номери маршрутів? Ну зробіть приставку М, ліквідуйте лишні маршрути, обріжте кінцеві зупинки для деяких (там, де це передбачено), але цифри змінювати. Для чого??? Там що - математична формула має бутив номері маршрутки??
    Чи це з поділом на зони повязано?

    Нововведення завжди сприймаються важко, але тут взагалі все догори ногами...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Реаловна

    Реаловна New Member

    Сестра сьогодні намагалась їхати маршруткою з Сихова на Патона, простояла годину і в результаті поїхала на таксі. Пасажирів повно, а маршруток менше, всі вони як були старі так і залишились. Змін на краще не відбулось.
     
  18. Ivan Sherstyuk

    Ivan Sherstyuk New Member

    Доброго дня.
    для зручності користування нову схему транспортної мережі викладено у вигляді інтерактивної карти на сайті http://www.eway.in.ua/ua/cities/lviv. Щоправда не міською радою.
     
  19. babayan75

    babayan75 New Member

    Сьогодні в черговий раз переконався, наскільки наш міський голова - гей, Пєчально
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Кохана

    Кохана LuBimaya

    А що ходить зараз замість 32-гої? Мені треба з ВВ на Личаківську!
     
а де твій аватар? :)