Нова схема руху маршруток у Львові

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем MARTINI, 23 лис 2011.

  1. rostikua

    rostikua Member

    Схемка

    http://www.eway.in.ua/ua/cities/lviv
    ось вводиш звідки і куди хоч прокатнутись і все тобі там показує)):)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Katy

    Katy New Member

    Аналогічно ситуація і з 28-м і 37-м маршрутом.Один день їдуть одною дорогою,а вже наступний ще іншою.З роздруківкою взагалі не збігається.:dntknw:
     
  3. SPB

    SPB Well-Known Member

    То ви на іншого водія натрапили, а в нього власнй перелік улюблених вулиць, які хоче показати пасажирам:good:

    Знову ж таки: роздруківка не правильна чи маршрутчики мали всіх десь?;)
     
  4. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    З 37м таке з 1го січня. Підозрюю, що перевізник там "свій", якому все до лампочки. На Навроцького його точно ніхто ніколи не бачив, об'їжджає через весь Сихів, як колись 76й. А на Вітовського - через раз, бо по Підвальній ближче.
     
  5. NewsBot

    NewsBot Well-Known Member

    Транспортна мережа Львова: з чого все починалося…

    у 2006 році 1020 автобусів, з них 80% – середньою місткістю 20 пасажирів і 20% – місткістю 40 пасажирів. придбано перші низькопідлогові тролейбуси. у 2008 році придбано перші 11 трамвайних вагонів чеського виробництва. 2010 рік – друга хвиля оновлення громадського транспорту. з 2012 року у місті зап

    news.lvivport.com
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ravin

    Ravin Well-Known Member

  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А закінчилося "Як завжди"...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. SPB

    SPB Well-Known Member

    Звиняйте за тупість: але який зв’язок між Головною Поштою та собачками на фотомонтажі?:blush:
     
  9. adviser

    adviser Well-Known Member

    Не знайшов на карті Ж/Д вокзал та АС2. Чи їх ліквідували. Підкажіть чи врешті решт є прямий маршрут від АС2 до Ж/Д вокзалу. Місцеві владі вигідно, щоб ми добирались на місце призначення на кількох маршрутах. Бо так більше грошиків у їх корито поступає. Ге?!:):pardon:
     
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    На зупинці постоїте, "змерзнете. як цуцик" - прозрієте. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    якщо вірити схемі, то є до приміського на Городоцьку
    по Хмельницького 9 і 20
    по Липинського 25 і 121

    А там трамвайчиком 1-2 зупинки або ніжками, якщо вантаж і погода сприяють
     
  12. NewsBot

    NewsBot Well-Known Member

    На маршрут №23 у Львові також не виїхав жоден автобус

    сьогодні не виїхав жоден автобус на маршрут № 23. людина зупинці чекали більше години на морозі. -aaa+ про це зіку повідомили мешканці львова. за словами людей, на кінцевій зупинці автобуса №23 чекало біля 100 людей більше години. однак, маршрут так і не з’явився. «добре заробили на цьому хіба такси

    news.lvivport.com
     
  13. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Є ще питання про "цуциків на зупинці"? :)
     
  14. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Моя викладач, була одна з тих
    :haha:
    Шкода людей, через чужу тупість так постраждати...
     
  15. SPB

    SPB Well-Known Member

    Ех, як добре, що від мене на роботу або тролейбус раз на 5-7-10 хв+ трамвай раз на 5 хв, або 4А раз на 5-7хв+той же трамвай, або мт43 раз на 10 хв (але їде трохи довше ніж тролейбус + трамвай), або мт30 раз на 10хв (їде швидше ніж власною машиною, хоча й пару хвилин почекаити):good:
    Не думаю що я єдиний, кому за нової схеми
    просто ті кому стало краще не кричать про це на всіх форумах і зупинках а мовчки радіють в колі сусідів:pardon:

    А про 23 (раніше, якщо не помиляюсь 52) таке все ж дивно чути, бо раніше вони їздили чітко раз на 7 хв і ніяких проблем не було, тобто це явно маршрутчики щось видумують, а нова схема в тому не те щоб дуже винна. Просто всі звикли на неї валити все і наглість водіїв ,і довге чекання на зупинках і порушення маршруту руху і т д (іноді аж хочеться запитати: а де ж ви були раніше, невже до 1го січня все було ідеально і всіх влаштовувало)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. jFobos

    jFobos J-Fobos

    Добираюсь 23-м на роботу кожен день. Коли був 52 більш менш нормально їздив. Коли ввели нову схему, на маршруті з'явились нові автобуси (3-х дверні), було досить зручно, водії намагались дотримуватись розкладу. Пройшло 3 тижні і все, хороші автобуси пропали з маршрутів, інтервал збільшився між маршрутками, чекати доводиться 15-25 хв. Маршрутки завжди забиті людьми, навіть не в час пік.
     
  17. Bossly

    Bossly Member

    Всім привіт. Не хотів уже створювати нову тему про транспорт, бо знаю що будуть описувати про те яка вона жахлива. Але яка б вона не була, зараз її ввели, і в мене виникла ідея зробити таку собі відкриту базу маршрутів, щось на зразок wikipedia.
    Використовуючи безкоштовний гугловський хост, я зробив маленький сервіс на якому зберігається описи усіх маршрутів у Львові. Поки що я переписав опис усіх маршрутів з сайту міської ради + деякі уже оновив, наприклад 37. Сам сайт знаходиться тут lvivtransit.appspot.com (він також адаптований для мобільних), база маршрутів відкрита і будь-хто може долучитися до внесення змін в маршрути тут http://lvivtransit.appspot.com/edit/.
    Для внесення змін реєстрація не потрібно, проте я добавив модерацію, щоб ніхто випадково не повидаляв і не вставляв рекламу в полях.
    ПС: Хочу уточнити що це не комерційний сайт, ні копійки я за нього не отримую, і зробив його з власної ініціативи.
     
  18. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    а що Ваш сайит може запропонувати такого, що нема на EasyWay чи маршрутки.ком.юей?
     
  19. Bossly

    Bossly Member

    може

    є лише дві переваги: (наскільки вони важливі обирати вам)
    1. можливість будь-кому редагувати маршрути (тобто маршрути коректуються користувачами)
    2. Android додаток який працює офлайн market.android.com/details?id=com.bossly.lviv.transit або просто переглянути сайт на мобільному (ніякої реклами)
     
  20. NewsBot

    NewsBot Well-Known Member

    Сьогодні на маршрути виїхало 584 автобуси

    як повідомили в управлінні транспорту та зв’язку, за офіційною інформацією перевізників сьогодні на маршрути виїхало 584 автобуси, що на 6 менше, ніж передбачено договорами. як повідомили в управлінні транспорту та зв’язку, за офіційною інформацією перевізників сьогодні на маршрути виїхало 584 автоб

    news.lvivport.com
     
а де твій аватар? :)