Нова схема руху маршруток у Львові

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем MARTINI, 23 лис 2011.

  1. SPB

    SPB Well-Known Member

    Сам живу в цьому ж районі, звичацно ж радує, що перевізник взявся за справу розумно: на Дністерській на стовбах розклеєно оголошення, про те який маршрут і як саме тут їздить:good:
    Але район не на стільки великий, щоб забезпечити ефективність 40місних автобусів протягом всього часу руху, а не тільки в ранковий і вечірній час-пік. Хіба що на Левандівку буде настільки великий потік пасажирів, що буде вигідно їздити в таку далечінь напівпустими. Все-ж ідеальним як на мене є початковий варіант: 46 маршрут який Дністерську проїздив транзитом і, за рахунок цього отримував додаткових пасажирів у іншу сторону (на Сихів), а також возив пасажирів із Сихова, просто трохи довшим шляхом. Але з перетворенням 46 на маршрут "24 тролейбус+13 тролейбус" так, я знаю що нормального транспорту не вистачає, виходу немає і т. д. маршрутчики вирішили що виручки їм і так достатньо:ireful:
    Тому все-ж за повернення, після початку "ери цивілізованого транспорту" старого маршруту для 46, а не 43, хоча 43 це зараз за швидкістю конкурент основному способу доїзду "Дім - Робота - Дім" і особисто мені він підходить значно краще :)

    P.S. Наша місцева Партія Влади в чергове відмовилась прийняти ухвалу про економію коштів для нас з вами і зручніший рух містом ( електронний квиток і проїздні на маршрутки / автобуси)
    Ті, хто їздить на роботу і назад за 8грн мають знати своїх героїв:cesored:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. VTr

    VTr Member

    Ніяк не можу второпати, чому наш мер так послідовно, наполегливо та затято заганяє себе у глухий кут, учора дав найвищу оцінку професійним якостям Жука та Білоуса. Не інакше як "Один за всіх, а всі за одного", незважаючи на факти. Добре що знайшлися "гвардійці кардинала", що бодай виштовхали одного з "мушкетерів" з сесійної зали. Але питання до "гвардійців" чому так довго чекали і, узазагалі, чому не запобігли, залишається.
    З повагою, Володимир.
     
  3. SPB

    SPB Well-Known Member

    І ще трошки про Гвардійців Кардинала: як відомо з твору Дюма вони переслідували інтереси власної корпорації ставили понад інтереси держави та її мешканців, тож ваше порівняння дуже навіть доречне.:good:

    "якщо дві гривні, то це одразу ж має бути підвищення якості послуг, має бути диспетчерський центр руху, культура обслуговування. Якщо цього не буде – алєс! Скасувати 2 грн!" (Юрій Михальчишин депутат ВО Свобода у міськраді, 26.01.2011) Тепер вони ж протестують проти впровадження центру управління рухом, бо це призведе до зростання вартості:ireful1:
    Тоді, може скасуємо 2 грн, а потім запровадимо їх знову тільки в маршрутках, де прийматимуть електроного квитка і буде встановлено GPS? :)))

    Хочеться вірити, що все завершиться так само як і в згаданому вами творі і цивілізація таки прийде до нас із вами:drinks:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. VTr

    VTr Member

    На мою думку у нас немає політичні партй, а є мафії, які постійно товчуть одна одну за сфери впливу. У суспільстві визріла тотальна недовіра до політиків, рік тому на "ланцюгу" навіть просили прибрати партійні прапори. Але тут криється небезпека, бо будемо потребувати якоїсь іншої форми самоорганізації і тоді "хай чабан, усі гукнули, за отамана буде" отож цикл повториться.
    Що ж до маршруток, то незабаром ця тема відійде на другий план, бо готується "перекроювання" ЖЕКів, і, щось мені підказує, що буде ще "кручє".
     
    Останнє редагування модератором: 28 січ 2012
  5. jFobos

    jFobos J-Fobos

    Ось лише сніг зійде і пересідаю на велосипед.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    Народ, а чому ви тільки вините Садового ?!
    Як мені відомо 2 компанії перевізника належать ВО Свободівцям ... Чи ВО Свобода з більшістю у міській і обласній радах тут ні причому ???
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    до речі, які саме? чи не найбільш злісні порушники?
    бо я теж мала таку підозру, з огляду на наліпки і прапорці ледть не в кожному автобусі
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. klen

    klen Well-Known Member

    А крім мене ще хтось бачив старі маршрутки яких вже не має бути?
    Бо я на своїй вулиці бачила 50 і 46 яких тут вже і близько бути немає. А вчора взагалі 68 їхав. То в нас що і старі і нові маршрути їздять під однаковими номерами по різних вулицях?
    За нової схеми до нас тіки 37 має їхати. Але якраз він до нас рідко заїджає. Чоловік колись пробував ним з роботи добратися то він їого під оперний завіз, хоча по схемі мав би їхати по Вітовського.
     
  9. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    бачила 81 маршрут, їздить як має бути.. ще 87, але він тепер чи 187, чи 287 точно не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. syavych

    syavych копач

    87=>287 (причому вже давно, ще до нової схеми). його не чіпали, бо трьохзначні вважаються приміськими (Рясне, Рудно, Сокільники і т.д.). А от 81 і справді виходив на маршрут, за що йому велике спасибі (правда останні пару днів вже не бачив його - невже Андрійко Довгорукий і до нього вже добрався...)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. SPB

    SPB Well-Known Member

    Перевізники роблять вигляд, що не вистачає автобусів на міські маршрути, а самі в цей час запускають незрозумілі маршрути, які ніхто не чекає:ireful1:

    Невже вони не можуть зрозуміти: якщо пасажири будуть точно знати, що цей маршрут приїде і відвезе туди, куди має відвезти, то вони на нього підуть навіть з сусідньої зупинки

    Нарешті почали з’являтися таблички з новими маршрутами:
    Ще-б було написано Головна Пошта...
     
  12. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Брешуть! Нема там русалок! Музей Русалки Дністрової є.
    Певні, в Китаї замовляли тАблички...
     
  13. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Чи то вони тупі, чи я тупий...
    Що за абревіатура "vul", чому не str. ?
     
  14. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

     
    • Подобається Подобається x 1
  15. SPB

    SPB Well-Known Member

    http://www.wz.lviv.ua/articles/103098
    Перевізники скаржаться, що нема кому їздити, і водії не набирають плану виручки ,після того як підняли план з 600 до 1200грн з Нового Року:

    То куди ж дівається різниця між 600 і 1200, невже один з ідеально чесних перевізників хоче налаштувати навіть своїх водіїв проти нових маршрутів?:blush:
     
  16. syavych

    syavych копач

    от блін, кудою ж вони їздять? я по півгодини на зупинках мерзну по банальній причині - не можу впхатися в маршрутки (деякі навіть не зупиняються), а їм понімаш людей мало...
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Infinity

    Infinity Active Member

    Роздруківку, яку кинули в поштовий ящик з новим рухом маршруток неправильна!
    Навіть на маршрутках, наприклад №50, вказано одмн маршрут руху (стосується саме центральної частини міста)
    а насправді маршрутка їде іншими вулицями. Незнаєш де її чекати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    то саме з 37 маршрутом, їде як йому захочеться..
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. SirenkaSirenka

    SirenkaSirenka Active Member

    У мене таке питаннячко, я ж доїжджєюча час від часу. Була у Львові на Різдво, мене "катали" на нових маршрутах, але так і не пояснили: їх перейменували чи ГЕТЬ ЗМІНИЛИ?
     
  20. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    Деякі маршрути лишили старими, деякі змінили, деякі є абсолютно нові.. а перейменували всі абсолютно.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)